Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Frivolite, arba nėrimas prancūziška šaudykle
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sushi
Merginos, gal turit kuri kokias nors frivolite nėrinių priežiūros „instrukcijas“? ax.gif
dalruka
QUOTE(sushi @ 2010 02 21, 06:40)
Merginos, gal turit kuri kokias nors frivolite nėrinių priežiūros „instrukcijas“?  ax.gif
*

Išskyrus krakmolinimą, jokių kitų instrukcijų rasti neteko...

Parsivežiau frivolite adatų 5 nr.(populiariausios, nes tinka nerti maxi, floretta ir pan. storio siūlais), tad jei kam reikia, rašykit:) mirksiukas.gif
Juratelele
Sveikos, merginos. Turiu klausimeli - ka daryti, kad iskrakmolinus darbelis nepasidarytu matinis. Man taip buna gaila prarasti siulo blizgesi...
sushi
QUOTE(Juratelele @ 2010 03 05, 13:22)
Sveikos, merginos. Turiu klausimeli - ka daryti, kad iskrakmolinus darbelis nepasidarytu matinis. Man taip buna gaila prarasti siulo blizgesi...

Į krakmolą druskos įdėk mirksiukas.gif
O ir patį krakmolo tirpalą virink tol, kol įsitikinsi, kad jis tikrai skaidrus ax.gif
Juratelele
QUOTE(sushi @ 2010 03 06, 05:59)
Į krakmolą druskos įdėk  mirksiukas.gif
O ir patį krakmolo tirpalą virink tol, kol įsitikinsi, kad jis tikrai skaidrus  ax.gif
*

O kaip daryti, jeigu krakmolini su tais visokiais jau paruostais skysciais, purskiamais ir pan.? Nes is tiesu niekad nesu virusi tikro krakmolo.
jsimona
Sveikos, va su krakmolu ir as noreciau daugiau patarimu, nes bandziau daryti su standintoju (jau paruostu, purskiamu). Tam kartui viskas OK, bet... po kiek laiko kurinukai vel atsileidzia sad.gif Gal as ne toki nusipirkau? Na, gal tiesiog galit patarti, kaip su tuo tikruoju krakmolu krakmolinti?
Jurgele
QUOTE(Juratelele @ 2010 03 05, 21:22)
*

Su kokiu purškiamu darai? g.gif Aš naudoju Yplon firmos, tikrai neprarado blizgesio dar nei vienas darbelis g.gif

QUOTE(jsimona @ 2010 03 06, 19:33)
Sveikos, va su krakmolu ir as noreciau daugiau patarimu, nes bandziau daryti su standintoju (jau paruostu, purskiamu). Tam kartui viskas OK, bet... po kiek laiko kurinukai vel atsileidzia sad.gif Gal as ne toki nusipirkau? Na, gal tiesiog galit patarti, kaip su tuo tikruoju krakmolu krakmolinti?
*

Purškiu vieną kartą, leidžiu išdžiūti per naktį, tada purškiu antrą kartą. Gan ilgai išsilaiko 4u.gif
Juratelele
QUOTE(Jurgele @ 2010 03 06, 20:57)
Su kokiu purškiamu darai?  g.gif Aš naudoju Yplon firmos, tikrai neprarado blizgesio dar nei vienas darbelis  g.gif
Purškiu vieną kartą, leidžiu išdžiūti per naktį, tada purškiu antrą kartą. Gan ilgai išsilaiko  4u.gif
*

As irgi Yplona naudojau. Tik as su lygintuvu dziovinau. Tai gal del to mezginukas prarado blizgesi g.gif
Jurgele
QUOTE(Juratelele @ 2010 03 06, 21:12)
As irgi Yplona naudojau. Tik as su lygintuvu dziovinau. Tai gal del to mezginukas prarado blizgesi  g.gif
*

Gal ir gali būti g.gif Mano kadangi dauguma darbelių su biserio karoliukais, tai lyginti negaliu ir krakmoliju pridaigstydama ant lyginimo lentos, nupurškiu ir tik rankom palyginu putas, kad nebūtų kažkur "storiau".
sushi
QUOTE(Juratelele @ 2010 03 06, 13:12)
As irgi Yplona naudojau. Tik as su lygintuvu dziovinau. Tai gal del to mezginukas prarado blizgesi  g.gif

QUOTE(Jurgele @ 2010 03 06, 13:51)
Gal ir gali būti  g.gif Mano kadangi dauguma darbelių su biserio karoliukais, tai lyginti negaliu ir krakmoliju pridaigstydama ant lyginimo lentos, nupurškiu ir tik rankom palyginu putas, kad nebūtų kažkur "storiau".

Aš tai kai naudoju purškiamą krakmolą, kad standžiau būtų, su plaukų džiovintuvu ant pačio karščiausio rėžimo iš labai arti „pakaitinu“ - nereikia lyginti, o standumas vis tik tvirtesnis, bent jau kiek aš pastebėjau, pasidaro.
Tačiau vis tik geriausiai laiko standinant natūraliu krakmolu. Čia nemažai info yra apie nėrinių priežiūrą. mirksiukas.gif
Juratelele
Aciu, merginos, uz informacija. Tikrai naudinga. Bandysiu biggrin.gif
jsimona
Aciu uz patarimus, reikes praktiskai viska isbandyti wink.gif
dalruka
Sveikos,
Matau uzvire diskusijos apie krakmolinima:)
Bjaurus reikalas, todel siuo atveju seivute pranasesne, nes ir nekrakmolintas darbelis islaiko savo forma ir jos nepraranda bigsmile.gif Tad pameginkit ir seivutemis, ne tik adata g.gif
sushi
QUOTE(dalruka @ 2010 03 07, 11:43)
Sveikos,
Matau uzvire diskusijos apie krakmolinima:)
Bjaurus reikalas, todel siuo atveju seivute pranasesne, nes ir nekrakmolintas darbelis islaiko savo forma ir jos nepraranda  bigsmile.gif Tad pameginkit ir seivutemis, ne tik adata  g.gif
Matai, kaip g.gif
O aš kažkaip skirtumo nepastebėjau... O ir krakmolinu aš asmeniškai daugiau ne dėl formos laikymo, kiek dėl to, kad man gražiau atrodo standūs darbeliai, nei minkšti... Bet čia, turbūt skonio reikalas rolleyes.gif
vivaflame
labai idomus budas, o darbeliai wub.gif

tik man kolkas tai aukstasis pilotazas... labai butu idomu pabandyt... kazin sudetinga? ar panasu i nerima vaseliu???
sushi
QUOTE(vivaflame @ 2010 03 10, 15:03)
tik man kolkas tai aukstasis pilotazas... labai butu idomu pabandyt... kazin sudetinga? ar panasu i nerima vaseliu???
vivaflame, aš sakyčiau, kad šis nėrimas yra daug paprastesnis už nėrimą vašeliu, jei kalbėsime apie pačią techniką... Na, o jau paskui raštų ir skirtingų įrankių įvaldymas tai kiekvienai pagal skonį ir sugebėjimus mirksiukas.gif
vivaflame
labai noriu pabandyt... reiksisigyti ta "sakute"
~saulyte~
QUOTE(vivaflame @ 2010 03 13, 00:18)
labai noriu pabandyt... reiksisigyti ta "sakute"
*

Cia ne sakute, o seivute arba adata. Nors dar galima ir vaseliu nerti. ax.gif
vivaflame
tai dabar pat isbandysiu vaseliu, o del tos sakutes, tai parasiau ir supratau, kad nesamone parasiau, bet visiems aisku apie ka biggrin.gif
auksaranke
QUOTE(vivaflame @ 2010 03 13, 16:03)
tai dabar pat isbandysiu vaseliu, o del tos sakutes, tai parasiau ir supratau, kad nesamone parasiau, bet visiems aisku apie ka biggrin.gif
*

Vaseliu yra gan sudetinga nerti, be to, gaunasi nevisai frivolite neriniai, nes lankelius tenka nerti iprastu budu - kilpu pyneles. Saudyklemis - tai pat sudetinga. O va su adata visos, kurioms rodziau, kaip tai daryti, jau per valanda ismoksta pagrindu smile.gif
strazdanele
man labiausia patinka seivute,su adata laisvi mazgai gaunasi o su seivute graziai uzsitvirtina ,jaunosios suknelei neriny neriu ,kai bus baigta jei nepamirsiu ymesiu foto ax.gif
jju
Svekos, mergaites. Ot cia tai groziu prikurete. Superiniai thumbup.gif Gal pries kokius 10 metu ir as taip mokejau. Turbut reiks susirasti seivutes ir is naujo mokytis. O tarp kitko, seivute as pirkau dar prie ruso, kai tik keliolika metuku turejau. Buvo prie seivuciu ir nerimo schemutes papaisytos, bet mano vaikiskas protelis ju niekaip neperprato. Bet kai studentavimo laikais ismokau regzti, tai toooki grazu balta"kalnieriuka" ant suknutes anytai nunarplavojau....net pati sau pavydejau blush2.gif
Di72
Aš su adata lyg ir supratau kaip viską reikia daryti ax.gif nėra sunku, tik reikia kantrybės thumbup.gif
Bet va šeivutė unsure.gif niekaip neišeina man tų pirštų nuleist ir pakelt, kad tas mazgas susirištu cray.gif cray.gif turbūt kol gyvai nepamatysiu nieko nebus verysad.gif
sushi
QUOTE(strazdanele @ 2010 03 18, 01:32)
man labiausia patinka seivute, su adata laisvi mazgai gaunasi o su seivute graziai uzsitvirtina...
Tai gal adatą per storą pagal siūlus imi... g.gif
Aš tai nepasakyčiau, kad man su adata laisvai gaunasi... ax.gif
Koxamte
Pasiziurejus i darbelius tai man cia kosmosas lotuliukas.gif su vaseliu graziai bendraujam, bet su tokiu dalykeliu vargiai ar pavyktu g.gif
Jurgele
QUOTE(Koxamte @ 2010 03 18, 17:29)
Pasiziurejus i darbelius tai man cia kosmosas  lotuliukas.gif  su vaseliu graziai bendraujam, bet su tokiu dalykeliu vargiai ar pavyktu  g.gif
*

Aš frivolite nėrinius darau tik vąšeliu, gal dėl to, kad su juo pirmu savamokslės kelią ėjau 4u.gif
Koxamte
QUOTE(Jurgele @ 2010 03 18, 17:43)
Aš frivolite nėrinius darau tik vąšeliu, gal dėl to, kad su juo pirmu savamokslės kelią ėjau  4u.gif
*

Pasiziurejus pagal schemutes nezinau nuo ko reiketu pradeti hihihi.gif bet gal kai noresis ko naujo reiks pameginti blush2.gif
sushi
QUOTE(Koxamte @ 2010 03 18, 09:29)
Pasiziurejus i darbelius tai man cia kosmosas  lotuliukas.gif  su vaseliu graziai bendraujam, bet su tokiu dalykeliu vargiai ar pavyktu  g.gif
Žinok, nėra taip sunku, kaip gali atrodyti mirksiukas.gif

QUOTE(Koxamte @ 2010 03 19, 04:19)
Pasiziurejus pagal schemutes nezinau nuo ko reiketu pradeti  hihihi.gif bet gal kai noresis ko naujo reiks pameginti  blush2.gif
Susirask pirmame puslapyje tarp nuorodų, kaip daryti pagrindinį mazgą, o toliau viskas eisis kaip iš pypkės smile.gif
Taip pat nemažai info gali rasti www.frivolite.lt mirksiukas.gif
Jurgele
QUOTE(sushi @ 2010 03 19, 17:44)
Taip pat nemažai info gali rasti www.frivolite.lt  mirksiukas.gif
*

Ten esu įdėjusi mini pradžiamokslį vąšeliui drinks_cheers.gif pradžia vąšeliui
dalruka
Sveikos,
Noriu ir as parasyti, kokia dabar mano nuomone apie frivolite technika skirtingais irankiais.
Adata po vieno pasimokymo, tikrai beveik visos toliau neria savarankiskai , naudojantis informacija internete.Vaseliu irgi.
Frivolite nerimas seivutemis.....Kol nenuejau pas mokytoja kuri dirba sia technika, man atrode, kad neriu normaliai tiek adata, tiek seivutemis:)
Bet paciu darbelu kokybe, teisingai neriant seivutemis(turiu galvoje papuosalus) net labai skiriasi:) Tai toks mano pastebejimas
dalruka
Mano naujos sagės:

user posted image

user posted image

sushi
Dalruka, tavo sagės - superinės... Nors mano pačios garderobe toks aksesuaras neegzistuoja, tačiau įtariu, kad tavo sagių prisižiūrėjusi vieną dieną užsikrėsiu... smile.gif
Beje, o tas sages tai adata juk neri, tiesa?
dalruka
QUOTE(sushi @ 2010 03 29, 06:31)
Dalruka, tavo sagės - superinės... Nors mano pačios garderobe toks aksesuaras neegzistuoja, tačiau įtariu, kad tavo sagių prisižiūrėjusi vieną dieną užsikrėsiu... smile.gif
Beje, o tas sages tai adata juk neri, tiesa?
*

Ačiū už pagyrimus 4u.gif
Ne, ne adata neriu, šeivutėmis, nes tada galiu stipriai nėriniu aptraukti kabošoną.
sushi
QUOTE(dalruka @ 2010 03 31, 07:50)
Ačiū už pagyrimus 4u.gif
Ne, ne adata neriu, šeivutėmis, nes tada galiu stipriai nėriniu aptraukti kabošoną.
O kaip šeivute padarai lankelį? g.gif
dalruka
QUOTE(sushi @ 2010 03 31, 17:53)
O kaip šeivute padarai lankelį? g.gif
*

Lankelis neriamas dviem šeivutemis...Vienos šeivutės siūlą apsukame apie kairės rankos pirštus, o dešine ranka(kita šeivute) neriam mazgus.
sushi
QUOTE(dalruka @ 2010 03 31, 08:15)
Lankelis neriamas dviem šeivutemis...Vienos šeivutės siūlą apsukame apie kairės rankos pirštus, o dešine ranka(kita šeivute) neriam mazgus.

Supratau, ačiuks mirksiukas.gif
dalruka
QUOTE(sushi @ 2010 03 31, 18:18)
Supratau, ačiuks  mirksiukas.gif
*

Gal ir tu pamėginsi nerti ir šeivutėmis, nes man tai abieji frivolite įrankiai prie širdies, tik abiejų skirtingos galimybės ax.gif
sushi
QUOTE(dalruka @ 2010 03 31, 08:29)
Gal ir tu pamėginsi nerti ir šeivutėmis, nes man tai abieji  frivolite įrankiai prie širdies, tik abiejų skirtingos galimybės ax.gif
Aš pačioje pradžioje, kol adatų neturėjau, nėriau šeivute mirksiukas.gif Būtent dėl tų kitokių galimybių ir mėgstu daugiau adatą, bet aišku, jei kada ant kokio kitokio dizaino bangos „užsėsiu“, gal ir šeivutę prisiminsiu mirksiukas.gif
Gundai čia vis mane tomis savo sagėmis smile.gif Įtariu, greitu laiku neatsispirsiu smile.gif
dalruka
Jau laukiu tavo darbelių šeivutėmis, IKI rolleyes.gif
sushi
QUOTE(dalruka @ 2010 03 31, 08:39)
Jau laukiu tavo darbelių šeivutėmis, IKI rolleyes.gif
lotuliukas.gif
Žadėt nieko negaliu, bet... Niekada negali žinoti... smile.gif
sushi
Tam karteliui toks va papuošaliukas gavosi ax.gif

user posted image
auksaranke
QUOTE(sushi @ 2010 04 02, 18:10)
Tam karteliui toks va papuošaliukas gavosi ax.gif

user posted image
*

Labai fainas, vasariskas ir spalvotas smile.gif Ir as kaip tik sergu juros liga doh.gif ir svaigstu apie kriaukles irpan lotuliukas.gif
sushi
QUOTE(auksaranke @ 2010 04 02, 09:53)
Labai fainas, vasariskas ir spalvotas smile.gif Ir as kaip tik sergu juros liga doh.gif  ir svaigstu apie kriaukles irpan  lotuliukas.gif

Dėkui, auksaranke aciuks.gif
Aš irgi ganėtinai pasinešusi paskutiniu metu ant visokių jūrinių spalvų, tik ne visada pavyksta rastai laiko visas tas spalvas į ką nors materializuoti smile.gif)

Žiūriu, ši tema eina į pabaigą bigsmile.gif
Kad pasibaigus nereikėtų ilgai ieškoti naujos:
NAUJI NAMUČIAI
sushi
auksaranke, o tu frivolite visai apleidai? ax.gif
sushi
Prasmingos Prisikėlimo šventės visoms wub.gif

user posted image

user posted image

Darbeliai ne mano...
sushi
Niekas neskuba temos užbaigti, tai teks man, įtariu smile.gif
~saulyte~
Prisidesiu ir as prie temos uzbaigimo. O tuo paciu ir visas noriu pasveikinti su "vyriska" svente. mirksiukas.gif Ar jauciate kaip uz lango pavasaris barbenasi? biggrin.gif Greit galesime su frivolite rankose kieme pries saulte kaitintis. Kai laukiu to momento! biggrin.gif
sushi
cool.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.