Įkraunama...
Įkraunama...

3.8m odar nebuvo pas dantiste

Turiu klausimeli, mano dukryte, jai jau virs 3 m dar ne karto nera buvusi pas odontologa. Gydytoja musu niekada nesiunte. Ar reiketu paciai nuvesti patikrinti dantukus??? rolleyes.gif
P.s. dantukai labai grazus, tiesus, neskauda, nesugede (pirmasis isdygo 7ar 8 men) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelyy @ 2008 11 13, 22:08)
Turiu klausimeli, mano dukryte, jai jau virs 3 m dar ne karto nera buvusi pas odontologa. Gydytoja musu niekada nesiunte. Ar reiketu paciai nuvesti patikrinti dantukus???  rolleyes.gif
P.s. dantukai labai grazus, tiesus, neskauda, nesugede (pirmasis isdygo 7ar 8 men) smile.gif



Na nejau niekas negali net savo nuomones is praktikos pasakyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurelyy @ 2008 11 14, 20:10)
Na nejau niekas negali net savo nuomones is praktikos pasakyti  verysad.gif

Mano dukrytei irgi virš 3 metukų. Dviejuose dantukuose turi po mažyte skylutę, bet apie vizitą pas gydytoją net klausyt nenori. Pas dantukų gydytoją dar nebuvom nė vieno karto , o reikia tik nežinau kaip ja įkalbėt. O jūsų atveju panašu kad niera poreikio vest vaikelį pas gydytoją, bet mano nuomone kad visdėlto reikėtu apsilankyti . Ir dantukus profilaktiškai apžiūrės ir vaikelis psichologiškai jau bus kitam kartui pasiruošęs , nebebus baimės.
Atsakyti
pirmasis vizitas ir turetu buti profilaktinis... 4u.gif kad mazyle susipazintu su kabinetu,jo iranga,su daktaru. mirksiukas.gif tai tikrai labai svarbus pamatai tolimesniam bendradarbiavimui su odontologais(na,ju paslaugu kazkada vistiek turbut gali prireikti)...ir nebijokite,tikrai jusu niekas neisvarys uz tai,kad atvedete mazyle sveikais dantukais.kaip tik priesingai,busite labai pagirtos uz tai,kad apsilankete ne tada,kai jau blogai,o profilaktiskai. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alantė @ 2008 11 14, 19:58)
apie vizitą pas gydytoją net klausyt nenori. .

o kodel ji to bijo,jeigu niekada nera ten buvusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2008 11 15, 00:23)
pirmasis vizitas ir turetu buti profilaktinis... 4u.gif kad mazyle susipazintu su kabinetu,jo iranga,su daktaru. mirksiukas.gif tai tikrai labai svarbus pamatai tolimesniam bendradarbiavimui su odontologais(na,ju paslaugu kazkada vistiek turbut gali prireikti)...ir nebijokite,tikrai jusu niekas neisvarys uz tai,kad atvedete mazyle sveikais dantukais.kaip tik priesingai,busite labai pagirtos uz tai,kad apsilankete ne tada,kai jau blogai,o profilaktiskai. mirksiukas.gif
Papildyta:

o kodel ji to bijo,jeigu niekada nera ten buvusi? g.gif

Manau dėl to kad ne kokie prisiminimai like po skiepų. Nes bijo šiaip tai visų gydytojų. Nors mes daug apie tai kalbame, stengiuosi kuo gražiau nupasakot apie gydytojus kokie jie geri kad gydo žmones , kad visi žmonės būtų sveiki , kad jiems nieko neskaudėtų, kad tūrėtų sveikus ,gražius dantukus. Klausydama atrodo viską supranta , man pritaria , bet ....Ir mūsų šeimos gydytoja taip gražiai su ja susikalba duoda paveikslėlius nuspalvint, tai atvažiavusi namo tokia patenkinta kad stengiasi spalvint, net miela žiūrėt.
Atsakyti
Aciu uz savo nuomones smile.gif siek tiek ramiau, kad nera nieko baisaus kad dar nebuvo 4u.gif , bet tada nueisim pasitikrinti tiktai ir susipazinti kas tie odontologai bigsmile.gif
Atsakyti