Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(little bear @ 2008 12 07, 21:48)
o kaip gali tokį klausimą pateikti visiems konkursantams? gal kiti vaikų neturi ar pan?

na aš nežinau ar kitiems dalyviams buvo užduodami tokie patys klausimai kaip ir man mirksiukas.gif . o šiaip pritariu muckai, nor ir buvau nustebinta sulaukus tokio klausimo. dirbti juk reikia, o darbdaviui galvoti kas pavaduos, kad darbus nudirbs na nera jau taip paprasta. ax.gif tuo labiau , kad mano darbas susijęs konkrečiai su aptarnavimo sfera , kur praktiškai ir pietų pertraukos "paaukojamos" klientams.
Papildyta:
QUOTE(little bear @ 2008 12 07, 22:55)
bet tokius klausimus ne konkurso metu uždavinėti nono.gif nepatiks atsakymas, mažiau duos balų


viska galima kai yra noras. 4u.gif bet iš esmės konkurse dalyvavo 5 žmonės atsirinko mane, nors buvau jauniausia ir vienintelė auginau mažametį vaiką.
Atsakyti
QUOTE(zaiza66 @ 2008 12 07, 23:58)
viska galima kai yra noras.  4u.gif bet iš esmės konkurse dalyvavo 5 žmonės atsirinko mane, nors buvau jauniausia ir vienintelė auginau mažametį vaiką.

konkursantai savo teisių nežinojo g.gif . tokiu atveju, kai teikiami skirtingi klausimai, buvo galima anuliuoti konkurso rezultatus.
as tai neturiu nieko pries jūsų laimėjimą ax.gif sveikinu thumbup.gif
tai dabar net nežinau kokių klausimų tikėtis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 05, 12:07)
Atėjo neramūs laikai į mano darbovietę...


O kalėdines premijas gavot/gausit? ax.gif

QUOTE(zaiza66 @ 2008 12 07, 20:02)
... netgi tokius kokių nesitikėjau. pvz: ar turėsit kur pailkti vaiką kai jis susirgs? ...


Man neatrodo gerai, kad šiais laikais tokie klausimai užduodami schmoll.gif Aš apskritai nerašau į CV jokių duomenų apie šeiminę padėtį ir vaikus.
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2008 12 08, 09:46)
O kalėdines premijas gavot/gausit? ax.gif

Kaip sakė buhalterija: jokių šansų.
Atsakyti
QUOTE(little bear @ 2008 12 08, 10:25)
konkursantai savo teisių nežinojo g.gif . tokiu atveju, kai teikiami skirtingi klausimai, buvo galima anuliuoti konkurso rezultatus.



tiesa sakant nežinojau , bet jau aš tai tikrai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 08, 10:59)
Kaip sakė buhalterija: jokių šansų.

pas mus irgi doh.gif
Atsakyti
pildant Privaciu interesu deklaracija, kylo toks klausimas- ar reikia deklaruot, kad pirkai kompa, televizoriu, kad ir baldus kokius, jei ju verte daugiau nei 2000 g.gif kvaila kazkaip- nes pagal pildymo taisykles, reikia deklaruot bet kuri sandori(vienasali, dvi-trisali), o pirkimo pardavimo sutartis, tai ir yra tas sandoris g.gif net kvitas- jau sandoris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2008 12 08, 11:19)
pildant Privaciu interesu deklaracija, kylo toks klausimas- ar reikia deklaruot, kad pirkai kompa, televizoriu, kad ir baldus kokius, jei ju verte daugiau nei 2000 g.gif kvaila kazkaip- nes pagal pildymo taisykles, reikia deklaruot bet kuri sandori(vienasali, dvi-trisali), o pirkimo pardavimo sutartis, tai ir yra tas sandoris g.gif net kvitas- jau sandoris doh.gif

manau, kad reiktų ax.gif Bet aš tai ne viską surašiau - aš buvau pirkus parketą, kurio net kvito seniai nebeturiu, durys ir t.t. Uždeklaravau tik mašiną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 12 08, 12:27)
manau, kad reiktų  ax.gif  Bet aš tai ne viską surašiau - aš buvau pirkus parketą, kurio net kvito seniai nebeturiu, durys ir t.t. Uždeklaravau tik mašiną  ax.gif

pagal viska tai reikia g.gif nu nesamone, deklaruot viska, ka pirkai brangesnio nei 2700 doh.gif as kompo nedeklaravau- kas bus? biggrin.gif siaip manau jei kur figuruoja tavo vardas pavarde(bet juk garantijos beveik viskam israsomos doh.gif ) ta ir deklaruotĄ? g.gif
Atsakyti
Kompą tai gal reiktų :ax, nes, manau, mokesčiuose matysis...
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2008 12 08, 12:32)
pagal viska tai reikia g.gif nu nesamone, deklaruot viska, ka pirkai brangesnio nei 2700 doh.gif as kompo nedeklaravau- kas bus? :]

galima patikslint deklaraciją blush2.gif
gal kai kuriu ir apatinis trikotažas ar kostiumas kainuoja virš 2600 Lt. ir juos deklaruot reikia 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaiza66: 08 gruodžio 2008 - 11:55
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2008 12 08, 12:19)
pildant Privaciu interesu deklaracija, kylo toks klausimas- ar reikia deklaruot, kad pirkai kompa, televizoriu, kad ir baldus kokius, jei ju verte daugiau nei 2000 g.gif kvaila kazkaip- nes pagal pildymo taisykles, reikia deklaruot bet kuri sandori(vienasali, dvi-trisali), o pirkimo pardavimo sutartis, tai ir yra tas sandoris g.gif net kvitas- jau sandoris doh.gif

Viską deklaruoji, ką įsigijai daugiau kaip už 2600 Lt. Mano bendradarbė net užuolaidas uždeklaravo. Visą praėjusį pirmadienį prasibariau su VTEK. Ar įsivaizduojate, kiek sandorių turėjo žmonės, kurie ką tik įsikėlė į pastatytą namą? Aš vieno sandorio nesugebėjau atsiminti, ačiū bendradarbei, kad priminė. VTEK sunervavo, vienas aiškina vienaip, kitas - kitaip. Trūko kantrybė, sakau, jūs tarpusavyje bent susitarkit kaip šnekėti. Kadangi buvau bjauri, tai man net pasakė, kas rengė įstatymo pataisas liepos mėnesį.
Atsakyti
Aš nedeklaravau pirkinių. Kadangi visi pirkiniai buvo pirkti už grynuosius, tai kas suseks ką ir už kiek pirkau?
Atsakyti