Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Kenzo @ 2008 12 16, 18:55)


4u.gif nėr už ką


Tai jau girdėjot naujienas? doh.gif Bazinis dydis planuojamas 475 Lt, gerai, kad ne 442 Lt, tai visai smagu būtų... verysad.gif
Atsakyti
O jums dirbančioms VT negėda, kad gaunate tooookius milžiniškus atlyginimus+priedus? Esu jau nekartą užsipulta dėl to, nors man atrodo, kad atlyginimai VT yra labai mizerni, o karjeros galimybės irgi menkos.
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 12 12, 12:47)
Noreciau pagalbos, tu, kurios dalyvavo mokesciu inspekcijos konkursuose. Kokio pobudzio klausimus uzduoda per pokalbi?

taigi duoda lapeli, kaip priduodi dokumentus.siaip manes klause tik tu klausimu, su kuriais galejau susidurt darbo metu.ta prasme jei tu dalyvauji konkurse i gyventoju aptarnavima, tai tikrai neuzdavines klausimu del akcizu ax.gif ziurek, kur darbo aprasymas, tai ten mazdaug isivaizduok, su kuom susidursi, ta ir skaityk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 17, 11:22)
O jums dirbančioms VT negėda, kad gaunate tooookius milžiniškus atlyginimus+priedus? Esu jau nekartą užsipulta dėl to, nors man atrodo, kad atlyginimai VT yra labai mizerni, o karjeros galimybės irgi menkos.


Gėda mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 17, 10:22)
O jums dirbančioms VT negėda, kad gaunate tooookius milžiniškus atlyginimus+priedus? Esu jau nekartą užsipulta dėl to, nors man atrodo, kad atlyginimai VT yra labai mizerni, o karjeros galimybės irgi menkos.


Jau fantazija nebeneša kur tuos milijonus dėt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu...
Atsakyti
Girdėjau, kad bazinis dydis bus 475, o neapmokestinama suma - 120 lt. Ar realus tas paskutinis skaičius, kai buvo 320 lt, o po naujų žadėjo 470 lt ? Gal kas žinot...
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2008 12 17, 16:15)
Girdėjau, kad bazinis dydis bus 475, o neapmokestinama suma - 120 lt. Ar realus tas paskutinis skaičius, kai buvo 320 lt, o po naujų žadėjo 470 lt ? Gal kas žinot...

Jis priklausys nuo gaunamo atlyginimo. Jei uždirbi tik minimumą, tai NPD 470, jei iki 1500 - tai 390, jei iki 3000 tai 120 ar tai visai nėra, nepamenu. Vienu žodžiu tie kas uždirba iki 1500, gaus didesnes pajams, bet tie kas uždirba 1500-2000 gaus gerokai mažesnes, o tarp 2000-3000 - truputį mažesnes arba didesnes, skirtumas tik keli litai. Čia su naujai taikomu 21 proc. pajamų mokesčiu.
Kažkas panašaus, skaičiai gali kažkiek skirtis, bet sistema bus tokia.
Atsakyti
Man tuoj praeis noras eiti į konkursus po tokių perskaičiavimų schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 12 17, 17:27)
Jis priklausys nuo gaunamo atlyginimo. Jei uždirbi tik minimumą, tai NPD 470, jei iki 1500 - tai 390, jei iki 3000 tai 120 ar tai visai nėra, nepamenu. Vienu žodžiu tie kas uždirba iki 1500, gaus didesnes pajams, bet tie kas uždirba 1500-2000 gaus gerokai mažesnes, o tarp 2000-3000 - truputį mažesnes arba didesnes, skirtumas tik keli litai. Čia su naujai taikomu 21 proc. pajamų mokesčiu.
Kažkas panašaus, skaičiai gali kažkiek skirtis, bet sistema bus tokia.

O aš tai vakar gavau tokią formulę:470-0,2*DU. Nežinau kiek čia tos teisybės, bet man išėjo, kad atlyginimas mažėja 68 Lt. Gal sakau, jei atlyginimą mažina, tai ir kokių nors popierių ar ataskaitų nuo mano galvos nuimtų.
Ai, taigi vistiek nieko neveikiame, tik kavas per dienas geriame, siuntinėjame žmones iš kabineto į kabinetą. Tai kam čia dar to atlyginimo... Ir iš viso sėdime už mokesčių mokėtojų pinigus naujai suremontuotuose pastatuose, kai tuo tarpu turėtumėm kokioj šuns būdoj lindėti, atsinešti taburetę iš virtuvės ir tarnauti, tarnauti, tarnauti...Na, man jau čia isterijos prasiveržė. Norėčiau, kad kokiai savaitei užsidarytų visos valstybinės įstaigos, va tada gal pajaustų žmonės, kad vis dėlto reikalingi tie valstybės tarnautojai ir pareigūnai.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2008 12 17, 20:41)
O aš tai vakar gavau tokią formulę:470-0,2*DU. Nežinau kiek čia tos teisybės, bet man išėjo, kad atlyginimas mažėja 68 Lt. Gal sakau, jei atlyginimą mažina, tai ir kokių nors popierių ar ataskaitų nuo mano galvos nuimtų.
Ai, taigi vistiek nieko neveikiame, tik kavas per dienas geriame, siuntinėjame žmones iš kabineto į kabinetą. Tai kam čia dar to atlyginimo... Ir iš viso sėdime už mokesčių mokėtojų pinigus naujai suremontuotuose pastatuose, kai tuo tarpu turėtumėm kokioj šuns būdoj lindėti, atsinešti taburetę iš virtuvės ir tarnauti, tarnauti, tarnauti...Na, man jau čia isterijos prasiveržė. Norėčiau, kad kokiai savaitei užsidarytų visos valstybinės įstaigos, va tada gal pajaustų žmonės, kad vis dėlto reikalingi tie valstybės tarnautojai ir pareigūnai.

drinks_cheers.gif galetu visus isleisti atostogu kokiam menesiukui smile.gif
o as pasigirsiu - pirmadieni laimejau konkursa, ir jau tuoj busiu VT, o ne dirbsiu pagal darbo sutarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mucka @ 2008 12 17, 20:50)
o as pasigirsiu - pirmadieni laimejau konkursa, ir jau tuoj busiu VT, o ne dirbsiu pagal darbo sutarti smile.gif

Sveikinu 4u.gif ... ech baltai pavydziu ... o as siandien likau antra, atsilikusi tik 0.3 balo verysad.gif buciau testa 0.5 balo geriau issprendusi, butu vieta mano buvusi doh.gif
Atsakyti
as is testo gavau 10 wink.gif pokalbis irgi normaliai vyko, bet pasakiau daug maziau nei zinojau sad.gif is tikruju ziauriai sunku eiti savo istaigoj i konkursa sad.gif nes visi tikisi, kad zinosi viska, o pats bijai pasirodyt blogai...tai ir skaiciau viska diena nakti....
Atsakyti