Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Paūdrė darbas @ 2009 01 12, 11:09)
Čia sutapimas ar kaip? Aš savo mamą taip vadinu bigsmile.gif
Dabar ne tas galvoj, kitą savaitę, jei parašysi savo adresą, galėsiu atsiųsti specialybę.


niu matai kaip buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2008 11 21, 16:06)
Na as cia nezinau, ar visais atvejais, bet... mano draugas taip "dalyvavo"
o del zodziu, tai siaip jis ten kazka pasnekejo vos ne apie ora su komisija ir visas konkursas g.gif


na siaip apie ora negaleo sneketi, nes konkursas zodziu turi buti irasinejamas. visiems dalyvaujanties uzduodami vienodi klausimai, ir kilus gincui pvz galima reikalauti tu irasu. tai kogero draugas zinojo ir ko klaus smile.gif
manes klause is darbo kodekso, is valstybes tarnybos istatymo.. tikrai neklaus is to ko nebuvo sarase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 01 12, 12:13)
na siaip apie ora negaleo sneketi, nes konkursas zodziu turi buti irasinejamas. visiems dalyvaujanties uzduodami vienodi klausimai, ir kilus gincui pvz galima reikalauti tu irasu. tai kogero draugas zinojo ir ko klaus smile.gif
manes klause is darbo kodekso, is valstybes tarnybos istatymo.. tikrai neklaus is to ko nebuvo sarase  smile.gif

drinks_cheers.gif 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 01 12, 14:49)
drinks_cheers.gif  100 proc.

Pokalbio metu patikrinami asmens gebėjimai atlikti valstybės tarnautojo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, taip pat kitų kalbų, privalomų tokioms funkcijoms atlikti, mokėjimas. Į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimamam asmeniui netaikomas reikalavimas turėti valstybės tarnybos stažą, išskyrus kitų įstatymų nustatytus atvejus.Tai gali būti klausimai iš bendro išsilavinimo :-))
Dar klausimux, apie savivaldybės funkcijas kaip reikėtų teisingai pasakoti?
Pažiūrėjau, kad jų ten beveik 100 punktų doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė darbas: 12 sausio 2009 - 13:34
QUOTE(Paūdrė darbas @ 2009 01 12, 14:32)
Pokalbio metu patikrinami asmens gebėjimai atlikti valstybės tarnautojo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, taip pat kitų kalbų, privalomų tokioms funkcijoms atlikti, mokėjimas. Į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimamam asmeniui netaikomas reikalavimas turėti valstybės tarnybos stažą, išskyrus kitų įstatymų nustatytus atvejus.Tai gali būti klausimai iš bendro išsilavinimo :-))
Dar klausimux, apie savivaldybės funkcijas kaip reikėtų teisingai pasakoti?
Pažiūrėjau, kad jų ten beveik 100 punktų  doh.gif  blink.gif


taip parasyta istatyme, bet dazniausiai jie klausineja is valstybes tarnautojo ir savyvaldybes istatymu + spec klausymai, na ir jei reikalauja darbo pobudis patikrinti kalbu zinias

Apie savivaldybes funkcijas manau reikia pamineti pagrindines funkcijai ir biski pamineti kas ieina. pvz:Valstybines (perduotas savivaldybėms), pvz., civilinės būklės aktų registravimas; įstatymų priskirtų registrų tvarkymas; socialinių išmokų skaičiavimas ir mokėjimas;
Savarankiškąsias (pvz., ikimokyklinis vaikų ugdymas; vaikų ir jaunimo papildomas ugdymas bei užimtumas, profesinis mokymas; socialinių paslaugų įstaigų steigimas; savivaldybės gyventojų sveikatos priežiūros rėmimas iš savivaldybės biudžeto; gyventojų užimtumo.
na mazdaug tep smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenuska03: 12 sausio 2009 - 14:05
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 01 12, 16:01)
Savarankiškąsias (pvz., ikimokyklinis vaikų ugdymas; vaikų ir jaunimo papildomas ugdymas bei užimtumas, profesinis mokymas; socialinių paslaugų įstaigų steigimas; savivaldybės gyventojų sveikatos priežiūros rėmimas iš savivaldybės biudžeto; gyventojų užimtumo.
na mazdaug tep smile.gif

Ir šitokio proto bokšto jie nepriėmė blink.gif blink.gif blink.gif Tai čia tik jiems blogiau.
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė darbas @ 2009 01 12, 15:12)
Ir šitokio proto bokšto jie nepriėmė blink.gif  blink.gif  blink.gif  Tai čia tik jiems blogiau.

cia as dabar tokia protinga, o ten kazko mikciojau ir ant galo uztilau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 01 12, 16:34)
cia as dabar tokia protinga, o ten kazko mikciojau ir ant galo uztilau blush2.gif  verysad.gif

Tai man taip ir sakė, kad jei nežinai konkrečiai, šypsokis ir varyk iš bendro išsilavinimo pvz. ko eina žmonės į savivaldybę : tvarkosi ir skundžiasi žmonės dėl socialinių dalykų, statybos leidimų, detaliųjų planų, statybų, žemės grąžinimo, mokyklų, darželių, senelių globos namų ir t.t. Taip kažką skiesčiau.
Atsakyti
QUOTE(sartrajana @ 2009 01 12, 10:51)
Linadija,parašyk po konkurso,įdomu kaip šį kartą ten viskas bus organizuota, girdėjau, kad nemažas dalyvių skaičius žada būti,nejaugi ir šį kartą laimėtojas bus iš anksto žinomas?

Oi merginos kaip man norisi verkti del tokios neteisybes, asaros rieda skruostu verysad.gif
siandien dalyvavau NMA, vos nenugriuvau, kai pamaciau pretendentu sarasa i ta vieta. 80 zmoniu i viena vieta. nesuklydau - 80 zmoniu. zodziu, konkursas didziulis buvo. rastu visi surinko panasiai, tik viena 10 balu mergina surinko, o pokalbis, visi ir panasiai, tik ta viena mergina ir vel apie 10 surinko. ar ne keista? toks didelis atotrukis nuo visu g.gif as likau 3, is 80 kandidatu. abidna, labai abidna. kai paskelbe rezultatus, visi komisijos nariai suziuro i ja, nors kaip galima isidemeti zmogu is 80 zmoniu. ji nebendravo per pertrauka, ir sedejo atskirai. Zodziu, neteisybe sitoj zemej.
Atsakyti
QUOTE(linadija @ 2009 01 12, 17:15)
Oi merginos kaip man norisi verkti del tokios neteisybes, asaros rieda skruostu  verysad.gif
siandien dalyvavau NMA, vos nenugriuvau, kai pamaciau pretendentu sarasa i ta vieta. 80 zmoniu i viena vieta. nesuklydau - 80 zmoniu. zodziu, konkursas didziulis buvo. rastu visi surinko panasiai, tik viena 10 balu mergina surinko, o pokalbis, visi ir panasiai, tik ta viena mergina ir vel apie 10 surinko. ar ne keista? toks didelis atotrukis nuo visu  g.gif  as likau 3, is 80 kandidatu. abidna, labai abidna. kai paskelbe rezultatus, visi komisijos nariai suziuro i ja, nors kaip galima isidemeti zmogu is 80 zmoniu. ji nebendravo per pertrauka, ir sedejo atskirai. Zodziu, neteisybe sitoj zemej.

unsure.gif na gaila labai, bet nenusimink, kita karta pasiseks 4u.gif
bet kaip ta mergina, viska mintinai iskale g.gif
Atsakyti
QUOTE(linadija @ 2009 01 12, 17:15)
Oi merginos kaip man norisi verkti del tokios neteisybes, asaros rieda skruostu  verysad.gif


console.gif žinau šį jausmelį, aš pati save guodžiau tuo, kad ta vieta ne man, gal kas blogo būtų nutikę jei būčiau papuolus...dalyvavau pirmą kart, bet tikrai atrodo buvau gerai pasiruošus,tiesiog gal drąsos pritrūko,ir aišku kai ką užmiršau pasakyt per jaudulį...
linadija esi šaunuolė kad 3-čia likai iš tokios gausybės dalyvių, gerai pasimokei, kitą kart bus lengviau dalyvaut.tikėkimės ir pasiseks 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
na as ir guodziu save, kad likimas, nes jei lemta, tai lemta. jei negavau sios pozicijos, reiskia kazkas bus geriau mirksiukas.gif igijau patirties, zinau kaip viskas vyksta, lauksim kito nma konkurso. cia mono pirmas konkursas, tai pirmas jausmas, kai diena nakti mokaisi, ir viskas veltui. Na auksciau nosi, viskas tik i nauda, juk niekas nevyksta veltui smile.gif
Atsakyti