Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Noriu su jumis pasidziaugti, gavau darbeli, dirbsiu pagal darbo sutarti vt. labai patenkinta esu, pradzia yra, o paskui pereisim auksciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linadija @ 2009 02 03, 19:28)
Noriu su jumis pasidziaugti, gavau darbeli, dirbsiu pagal darbo sutarti vt. labai patenkinta esu, pradzia yra, o paskui pereisim auksciau  rolleyes.gif

šaunuolė thumbup.gif 4u.gif kur gavai darbelį?? kaip konkursas? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linadija @ 2009 02 03, 18:28)
Noriu su jumis pasidziaugti, gavau darbeli, dirbsiu pagal darbo sutarti vt. labai patenkinta esu, pradzia yra, o paskui pereisim auksciau  rolleyes.gif


Aga, papasakok plačiau kaip pavyko smile.gif pati bandysiu į vieną viečikę, bet B kategorijos konkurse... l. norėčiau ti indomu viskas smile.gif
Atsakyti

Tikiuosi ne NMA ?
Atsakyti
QUOTE(sartrajana @ 2009 02 03, 20:25)
Tikiuosi ne NMA ?


čia pas ką klausi? biggrin.gif nea jau pamačiau, kad šian paskutinė diena kaip dokumentus galėjau nešti... nebespėjau...

o NMA kažko B kategorijai reikia? nemačiau, kad skelbtųsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(linadija @ 2009 02 03, 19:28)
Noriu su jumis pasidziaugti, gavau darbeli, dirbsiu pagal darbo sutarti vt. labai patenkinta esu, pradzia yra, o paskui pereisim auksciau  rolleyes.gif


SVEKINAME 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Stai dave sarasa istatymu, o ten paminetas LR Civilinis kodeksas.Tai cia kaip visa ta kodeksa reikia atmintinai moket? bigsmile.gif ar kaip? g.gif (beje cia irgi B kategorijai)
Atsakyti
speju,kad dalyvausi hipotekos konkurse. As irgi ten pat,siandien buvau 16 ju sarase biggrin.gif o dar tik kelios dienos praejo nuo registracijos pradzios...bus linskma,visa diena turesim trintis tame konkurse,nes kol dar apklaus zodziu visus...o po to paaiskes,kad buvo savas zmogus g.gif
Atsakyti
QUOTE(sartrajana @ 2009 02 03, 21:25)
Tikiuosi ne NMA ?

kodėl tikiuosi?
Atsakyti
kuo maziau konkurentu,tuo geriau,turbut tai norejo pasakyti thumbup.gif
Atsakyti
oa mačiau naujas hipotekos yra, ne aš į sekretorės antruose rūmuose. Pirmas bandymas žiūrėsiu. biggrin.gif
Atsakyti
as irgi norejau eiti i sekretores,bet issigandau,kai paskaiciau,koks ten kruvis unsure.gif
Atsakyti