Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Valstybės tarnyba
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Paulina25
AUGUSTA, tai koks tavo išsilavinimas? smile.gif Ir kaip tau sekasi ruoštis? smile.gif aš turbūt dalyvausiu tik "ant juoko", nes nespėsiu tiek išmokti,ypač tų kodeksų
Leblon
gal kas zinot, jej reikalaujama 2metu patirties, o as turiu truputi maziau, tai neleis man konkurse dalyvaut, ane?
Ka_kava
QUOTE(leblon @ 2009 02 06, 15:15)
gal kas zinot, jej reikalaujama 2metu patirties, o as turiu truputi maziau, tai neleis man konkurse dalyvaut, ane?
*

Manau, kad neleis kaip kandidatui neatitinkančiam reikalavimų.
Liniuka
O sakykit kada ir kas isduoda valstybes tarnautojo pazymejima? As jau dirbu du menesius ir niekas apie tai nieko nesako g.gif Ar ne per dvi savaites turi isduot?
Leblon
noriu paklausti tu, kuriem dalyvaujant konkurse, reikalavimuose buvo nurodytas tam tikras stazas.
As sian gavau is sodros pazyma, galvojau, kad ten bus parasyta, kad mano stazas tiek ir tiek metu, bet ten tik surasyti laikotarpiai ir kur dirbau.
Idomu, ar tinka tokios pazymos?
kutikutule
QUOTE(Liniuka @ 2009 02 06, 15:52)
O sakykit kada ir kas isduoda valstybes tarnautojo pazymejima? As jau dirbu du menesius ir niekas apie tai nieko nesako g.gif  Ar ne per dvi savaites turi isduot?
*

kreipkis i personalo skyriu, ten siaip turetu suteikti tau info mirksiukas.gif
Hermana
QUOTE(leblon @ 2009 02 06, 18:14)
noriu paklausti tu, kuriem dalyvaujant konkurse, reikalavimuose buvo nurodytas tam tikras stazas.
As sian gavau is sodros pazyma, galvojau, kad ten bus parasyta, kad mano stazas tiek ir tiek metu, bet ten tik surasyti laikotarpiai ir kur dirbau.
*

Netinka. Cia tik rodo laikotarpi ir istaiga. O ka dirbote gali parodyti pvz darbo sutartis (jei pareigu pavadinimas ir atitinka ta reikalavima), pareigybes aprasymas ar pvz pazyma is buvusio darbdavio, kurioje nurodoma, ka toje istaigoje veikete. smile.gif
krizė
4u.gif Sveikos visos, gal gali kas padeti bandanciai laime. Gal atsirastu turinciu 2009-02-04 dienos vt konkurso valstybes tarnautojams klausimus ir atsakymus: nerandu internete, o jau ant nosies konkursas.

krizėsmile.gif
Leblon
QUOTE(Hermana @ 2009 02 06, 18:02)
Netinka. Cia tik rodo laikotarpi ir istaiga. O ka dirbote gali parodyti pvz darbo sutartis (jei pareigu pavadinimas ir atitinka ta reikalavima), pareigybes aprasymas ar pvz pazyma is buvusio darbdavio, kurioje nurodoma, ka toje istaigoje veikete.  smile.gif
*

man reikia tik 2metu darbo stazo, nenurodyta kokioj srity. tai kaip suprantu bendro stazo. tai turetu tikt mano manymu tokia pazyma
A.U.G.U.S.T.A.
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 06, 11:57)
AUGUSTA, tai koks tavo išsilavinimas? smile.gif Ir kaip tau sekasi ruoštis?  smile.gif  aš turbūt dalyvausiu tik "ant juoko", nes nespėsiu tiek išmokti,ypač tų kodeksų
*

na galiu tik tiek pasakyti,kad ne teisinis smile.gif bet nezinau ar isvis verta dalyvauti,nes ten per priemima taip ir pabreze,kad pirmenybe tiems,kas su teise turi bent kazka bendro,juk cia teismas smile.gif
Liniuka
QUOTE(leblon @ 2009 02 06, 17:14)
*

Tinka. Man buvo toks pat reikalavimas ir tiko sitokia sodros pazyma apie darbo laikotarpius.
Leblon
Aciu uz info 4u.gif
Lenuska03
QUOTE(krizė @ 2009 02 06, 19:51)
4u.gif Sveikos visos, gal gali kas padeti bandanciai laime. Gal atsirastu turinciu 2009-02-04 dienos vt konkurso valstybes tarnautojams klausimus ir atsakymus: nerandu internete, o jau ant nosies konkursas.

krizėsmile.gif
*

labas

klausimai ir atsakymai
Sidharta
QUOTE(A.U.G.U.S.T.A. @ 2009 02 06, 09:44)
Tai gal cia turi omeny pozedziu sekretore? ax.gif Tai tada kitas reikalas,o  as galvojau cia toje pacioje hipotekoje.. blush2.gif
*

ne ne, sekretorės.
bigsmile.gif

Čia kažkuri forumietė rašė apie mokymąsi. ir aš eisiu "na ūrą", nes tikrai neturiu kada mokytis. ai pirmą kartą pažiūrėsiu kas ir kaip vyksta biggrin.gif
Alamita
QUOTE(Liniuka @ 2009 01 21, 17:24)
Imanoma mirksiukas.gif  Pas mus praeita savaite neivyko konkursas i teises ir personalo skyriu, buvo 4 kandidatai, bet nei vienas nesurinko reikiamo balu skaiciaus. Nevisur dar apgultis.
*

Ačiū. Pabandžiau spręsti testus, darau apie 3-5 klaidas.Planauoju dalyvauti specializuotuose konkursuose, t.y. kur reikia tam tikros patirties , spėju , kad tas konkursas kaip tik toks ir buvo. Iš tiesų esu mačiusi labai nesąžiningų konkursų, tačiau jei žmogus iš gatvės pasirodo labai gerai, į jį greičiausiai atkreips dėmesį.
krizė
QUOTE(Lenuska03 @ 2009 02 07, 12:43)

Labai aciu uz pagalba, bet paskutinieji testai nuo 2009-02-04 neatsidaro sad.gif
Lenuska03
QUOTE(krizė @ 2009 02 08, 21:09)
Labai aciu uz pagalba, bet paskutinieji testai nuo 2009-02-04 neatsidaro sad.gif
*

g.gif reikia jiems laiska parasyti, kad ju tinklalapyje testai neatsiadaro cool.gif
pikkolo
QUOTE(Hermana @ 2009 02 06, 18:02)
Netinka. Cia tik rodo laikotarpi ir istaiga. O ka dirbote gali parodyti pvz darbo sutartis (jei pareigu pavadinimas ir atitinka ta reikalavima), pareigybes aprasymas ar pvz pazyma is buvusio darbdavio, kurioje nurodoma, ka toje istaigoje veikete.  smile.gif
*

Man užteko Sodros knygutės. Nors ten irgi nebuvo nurodyta ką konkrečiai dirbau.
Sidharta
Čia man daba toks klausimas "pasistojo". Egzaminas 9. Sprendžiam 1,5 val. Tai rezultatai ir tą pačią dieną? ir dar plius pokalbis jei nepridarai milijono klaidų? m... tai kaip ir visa diena nueina? ar pokalbis būna kitą dieną? Bet kaip perskaičiau įstatymą kaip ir supratau, kad tą pačią dieną viskas...
Lenuska03
QUOTE(Sidharta @ 2009 02 09, 16:36)
Čia man daba toks klausimas "pasistojo". Egzaminas 9. Sprendžiam 1,5 val. Tai rezultatai ir tą pačią dieną? ir dar plius pokalbis jei nepridarai milijono klaidų? m... tai kaip ir visa diena nueina? ar pokalbis būna kitą dieną? Bet kaip perskaičiau įstatymą kaip ir supratau, kad tą pačią dieną viskas...
*

viskas ta pacia diena
traske
pasidalinkite ispudzuiais ar smarkiai jums sumazino algas, nes as nelabai suprantu mazino visiems vt ar tik tiems kas gauna 3000 ant popieriaus blush2.gif
Nome
Sumažėjo visiems, kadangi sumažino BMA. Buvo 490, dabar 475 Lt
PUka
Bet kaip nebėra pasiūlymų sad.gif bent jau mūsų mieste ...
pikkolo
QUOTE(traske @ 2009 02 10, 21:07)
pasidalinkite ispudzuiais ar smarkiai jums sumazino algas, nes as nelabai suprantu mazino visiems vt ar tik tiems kas gauna 3000 ant popieriaus blush2.gif
*

Man sumažėjo 51 lt.
Sendra
Gal zinote, kur butu imanoma rasti testus, einant i konkursa del valstybes pareigu? 4u.gif
Atlantida
Sveikos, norejau pasidomet, ka reiskia tos kategorijos ir koeficientai... Kaip alga nuo to priklauso... Gal yra kokia nuoroda?

Mane konkreciai domina, koks algos dysis butu B-9 (du vaikai)... T.y. ar is viso verta cia pradeti... biggrin.gif

Dar klausimas: ar galima megint PRETENDUOT i pareigas, jei atitinki ne visus reikalavimus, kurie isvardinti...
femme
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 11, 14:02)
Sveikos, norejau pasidomet, ka reiskia tos kategorijos ir koeficientai... Kaip alga nuo to priklauso... Gal yra kokia nuoroda?

Mane konkreciai domina, koks algos dysis butu B-9 (du vaikai)... T.y. ar is viso verta cia pradeti...  biggrin.gif

Dar klausimas: ar galima megint PRETENDUOT i pareigas, jei atitinki ne visus reikalavimus, kurie isvardinti...
*

ne, nepriims net dokumentų.
Aristokratė
o valstybinese imonese pretenduojant net ir i zemiausia kategorija reikia aukstojo issilavinimo g.gif
pikkolo
QUOTE(Aristokratė @ 2009 02 11, 15:25)
o valstybinese imonese pretenduojant net ir i zemiausia kategorija reikia aukstojo issilavinimo  g.gif
*

A kategorijai reikia aukštojo, B - užtenka aukštesniojo. O valstybinėse įmonėse dirba ne valstybės tarnautojai.
liepsnele
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 11, 14:02)

Mane konkreciai domina, koks algos dysis butu B-9 (du vaikai)... T.y. ar is viso verta cia pradeti...  biggrin.gif

*

Pasiskaityk Valstybes tarnybos istatyma mirksiukas.gif
Atlantida
QUOTE(femme @ 2009 02 11, 15:03)
ne, nepriims net dokumentų.
*

T.y. o jei tik vieno punkto neatitinki, t.y. patirties nera, o kitu kandidatu tarkim nera... nejau net bandyt negalima g.gif
zabukas
QUOTE(Atlantida @ 2009 02 11, 20:43)
T.y. o jei tik vieno punkto neatitinki, t.y. patirties nera, o kitu kandidatu tarkim nera... nejau net bandyt negalima  g.gif
*

gali bandyt, bet manau, kad gausi laišką, jog neatitinki reikalavimų...
Leblon
T.y. o jei tik vieno punkto neatitinki, t.y. patirties nera, o kitu kandidatu tarkim nera... nejau net bandyt negalima  g.gif
*

jei netiki, tave tas gali itikinti:

http://www.vtd.lt/index.php?-1300753597

pikkolo
*

Situacija gali būti tokia: pasikalbi su skyriaus (į kurį skelbimas) vedėju ir jei tikrai nėra kandidatų ir tu jam patinki (kaip darbuotoja aišku biggrin.gif ), kitas konkursas bus su mažesniais reikalavimais ir tu turėsi šansų laimėti. Bet tai tinka tik tuo atveju, jei tikrai nėra kandidatų, kas šiuo metu mažai realu.
alkaponė
QUOTE(leblon @ 2009 02 11, 22:20)
jei netiki, tave tas gali itikinti:

http://www.vtd.lt/index.php?-1300753597
*

O ka reiskia bruksniukai, kad nepateikta info ar kaip?
Dar norejau sizinoti apie zodziu konkurso dali. tai ten klausinejam is istaigos pateiktu istatymu? Ar visu? g.gif
Leblon
QUOTE(alkaponė @ 2009 02 12, 17:30)
Dar norejau sizinoti apie zodziu konkurso dali. tai ten klausinejam is istaigos pateiktu istatymu? Ar visu?  g.gif
*

kaip kas uzsimano.
bet dazniausiai is specializuotu istatymu.
Paulina25
Sveiki, gal kas jau nešėte prašymus dėl dalyvavimo konkurse į tuos visus pensijų skyrius, nedarbingumo pašalpas ir draudimą? Gal žinote,ar jie vyks tą pačią dieną, ar skirtingomis, norėčiau visuose sudalyvauti,bet nežinau,ar tai yra įmanoma ir kiek dokumentų kopijų reikia nešti,nes juos priima ta pati įstaiga 4u.gif
Le soleil
Dar galvoju ka daryti...
Kristiniux
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 13, 10:24)
Sveiki, gal kas jau nešėte prašymus dėl dalyvavimo konkurse į tuos visus pensijų skyrius, nedarbingumo pašalpas ir draudimą? Gal žinote,ar jie vyks tą pačią dieną, ar skirtingomis, norėčiau visuose sudalyvauti,bet nežinau,ar tai yra įmanoma ir kiek dokumentų kopijų reikia nešti,nes juos priima ta pati įstaiga 4u.gif
*

čia kuriam mieste?
Paulina25
QUOTE(Kristiniux @ 2009 02 13, 17:23)
čia kuriam mieste?
*

Vilniuje
Nome
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 13, 09:24)
Sveiki, gal kas jau nešėte prašymus dėl dalyvavimo konkurse į tuos visus pensijų skyrius, nedarbingumo pašalpas ir draudimą?
*

Labai žema ten kategorija
kliopa
QUOTE(alkaponė @ 2009 02 12, 17:30)
Dar norejau sizinoti apie zodziu konkurso dali. tai ten klausinejam is istaigos pateiktu istatymu? Ar visu?  g.gif
*

Jie privalo pateikti sąrašą tų, kuriuos tu turi žinoti smile.gif
zabukas
QUOTE(kliopa @ 2009 02 13, 18:28)
Jie privalo pateikti sąrašą tų, kuriuos tu turi žinoti  smile.gif
*

įstaigos pateikiamas sąrašas yra egzaminui raštu (iš jų sudaromi 30 klausimų) ax.gif
Nome
QUOTE(mucka @ 2009 02 13, 18:43)
įstaigos pateikiamas sąrašas yra egzaminui raštu (iš jų sudaromi 30 klausimų) ax.gif
*

Nebūtinai schmoll.gif , gali ir 50. Beje, kiek dalyvavau, visada budavo 50 tokių, ir 50 tokių
zabukas
QUOTE(Nome @ 2009 02 13, 18:45)
Nebūtinai  schmoll.gif , gali ir 50. Beje, kiek dalyvavau, visada budavo 50 tokių, ir 50 tokių
*

aš norėjau parašyt, kad klausimai žodžiu užduodami nebūtinai iš to sąrašo...
alkaponė
QUOTE(Nome @ 2009 02 13, 18:25)
*

o koks skirtumas, šiais laikais bele darbas.

QUOTE(Nome @ 2009 02 13, 18:45)
Nebūtinai  schmoll.gif , gali ir 50. Beje, kiek dalyvavau, visada budavo 50 tokių, ir 50 tokių
*

todėl kad kai kurie įstatymai sutampa su bendrais ir duotu sąrašu. o šiaip būna 70 bendru ir 30 specialių.
Papildyta:
QUOTE(mucka @ 2009 02 13, 19:26)
*

o kokio pobūdžio ten klausimai ir kiek jų būna?
kliopa
QUOTE(alkaponė @ 2009 02 13, 19:39)
o kokio pobūdžio ten klausimai ir kiek jų būna?
*
kiekvienas komisijos narys po kelis stengiasi uzduot, jei nariu 5, tai paskaiciuok smile.gif
Nome
QUOTE(mucka @ 2009 02 13, 19:26)
*

Atsiprašau, ne taip supratau

o šiaip būna 70 bendru ir 30 specialių.
*

Tai dar kartą sakau, kad nebūtinai 70 ir 30. Būna 50 ir 50 smile.gif
Nome
o koks skirtumas, šiais laikais bele darbas.
*

Na jei visai be darbo sėdi tada gal ir taip g.gif
Leblon
QUOTE(Nome @ 2009 02 13, 18:25)
*

kategorija zema, o konkursantu daug.
dalyvavau konkurse i sodra kaune, tai 60 zmoniu dalyvavo.
Papildyta:
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 13, 09:24)
*

esu tikra, kad jie vyks ne ta pacia diena.
nes sunku tiek vietos surast ir komisijos nariu.
o del dokumentu, tai 1kopija.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.