Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 19, 20:13)
va va, tokie ir sėdi VT, apie tokius ir kalbu, su savo siauru ir buku požiūriu.
Dirbčiau ir pardavėja,deja,dabar nė maximoje nebereikia  biggrin.gif

Tai reik suprast, kad nepatekot į Maximą, tai bandysit į VT? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 19, 21:13)
va va, tokie ir sėdi VT, apie tokius ir kalbu, su savo siauru ir buku požiūriu.
Dirbčiau ir pardavėja,deja,dabar nė maximoje nebereikia  biggrin.gif



UUU doh.gif kos poziuri i VT.Apsidairyk aplinkui,juk nevisi blogi darbuotojai("siauru ir buku požiūriu").Tikrai yra daug gabiu,darbsciu ir atsidavusiu savam darbui.Norintis padeti visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2009 02 19, 18:45)
Kartais nebezinau ar juoktis, ar verkti, kai dokumentus atnesusiam pretedentui paduodi prasymo pavyzdi, o jis taip ir nuraso: VARDENIS PAVARDENIS
                          gyv. Ateities g. 10.

Na čia tai tikrai ne vien su neraštingumu susiję. Aš iki atėjimo į VT, nemokėjau nei prašymų, nei pareiškimų, o tuo labiau oficialių raštų rašyti, nes manęs niekas to nemokė. Nei mokykloj, nei univere nebuvo tokio dalyko kaip raštvedyba. Todėl nieko keista, kad tiesiog apsižioplinama nurašinėjant nuo pavyzdžių. Yra ir man tekę, taip neteisingai nurašyt ir tik vidury pavardės supranti, kad rašai ne savo. Na tiesiog automatiškai nurašai, nes niekas nemokė kaip rašyti prašymus.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 02 20, 10:12)
Na čia tai tikrai ne vien su neraštingumu susiję. Aš iki atėjimo į VT, nemokėjau nei prašymų, nei pareiškimų, o tuo labiau oficialių raštų rašyti, nes manęs niekas to nemokė. Nei mokykloj, nei univere nebuvo tokio dalyko kaip raštvedyba. Todėl nieko keista, kad tiesiog apsižioplinama nurašinėjant nuo pavyzdžių. Yra ir man tekę, taip neteisingai nurašyt ir tik vidury pavardės supranti, kad rašai ne savo. Na tiesiog automatiškai nurašai, nes niekas nemokė kaip rašyti prašymus.


man taip pat būna panašių dalykų. Dažniausiai dėl jaudulio. Ne kasdien gi vaikštau į visokius pokalbius,įsidarbinimus ir pan. bet kai kurie deja iškart nurašo tokį žmogų į šiukšlių dėžę. Na aišku,dabar gi turi iš ko rinktis.
Be to,kai nešiau prašymą į hipoteką,mane apstaugė,kad atėjau per pietus bigsmile.gif o tai normaliai nebuvo galima pasakyt??? Todėl ir susidaro tokia nuomonė apie viešąjį sektorių,nes jie saugūs savo darbo vietose,ypač karjeros valstybės tarnautojai. Privačiame sektoriuje niekas manęs nėra apšaukęs ir net pikto žvilgsnio nesu sutikus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paulina25: 20 vasario 2009 - 10:52
Jei su jauduliu nesusitvarkot paduodamos dokumentus, tai kas darosi per egzaminą?
Atsakyti
QUOTE(ilonuskan @ 2009 02 19, 18:38)
Ziurint i koki skyriu nori eiti dirbti. O seip dazniausiai klausimai ir buna susije su butent tuo darbu ka dirbsi.
As pati asmeniskai dirbau Panevezyje (bet jau pakeiciau darba smile.gif, dabar Panevezio apskrities administracijoje dirbu).Kai darbinaus tai labai lengvai prieme,nes tuo metu reikejo labai darbuotoju,dabar kiek zinau is buvusiu bendradarbiu,kad ui ui,patis bijo kad ir neatleistu.
O kokia skyriuje reikia darbuotoju?Vilniuje?


Tai va, as pretenduoju i KPP projektu administravimo skyriu. Uz tai ir domiuosi klausimais per pokalbi smile.gif Negi nera bandziusiu ten patekt ? smile.gif
Atsakyti

Apie NMA jau diskutavom, aš esu dalyvavusi kartą, ką galiu jums pasakyti- man tai pati neaiškiausia įstaiga, šaraškino kontora, o apie klausimus nėra net ką komentuoti, nes nei vienas negalėjom atkartoti jų, ką tik išėję iš kabineto. O laimėtojai ten būna aiškūs dar konkursui neprasidėjus..
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 19, 12:25)
tai cia priklauso ne nuo to,kur dirbai,o nuo to,is kokios seimos,kokie draugai,koks apskritai suvokimas saves ir kitu zmoniu. Tai ateina ne per darbo vieta ir ne per aukstuju diplomu skaiciu. Tarp mano grupioku magistrantu buvo tokiu "perliuku"...
ir siaip, tai jei as niekur nedirbau? Tai manes visai nereik priimti i joki darba,nes nemokesiu net kompo isijungt?  Ar kaip? unsure.gif Manau,kad Jus padarete isvadas pagal ta viena zmogu,kuris dirbo Anglijoj. O valstybes tarnyboj ir panasiose valstybinese istaigose kas antras nekulturingas,nes toks jau yra arba toks nori buti,kol negauna kysio ar pan. Nors cia gal irgi mano isankstine nuomone.

Šiuo metu aš advokatė, tačiau prieš tai gerus šešetą metų dirbau valstybės tarnyboje-pradėjau nuo posėdžių sekretorės ,vėliau dirbau padėjėja, dar po to -savivaldybėje,žodžiu, toje sirtyje, kur kiekvienas pasakytų- korupcija. Šiaip dabar kyla minčių sudalyvauti kokiame ,,krūtame''konkurse, nes valstybės tarnyba šiuo metu tikrai atrodo saugesnė, nei pradėjusio advokato duona. Tai va, iš mano darbo VT kuklios patirties galiu bjauriai atsakyti : jei žmogus turi tik siuvėjo, kirpėjo ir pan. darbo patirties, savaime, tai tikrai nėra blogai ,tuo labiau ,kad derinti darbą su mokslu nėra labai lengva.Tačiau konkurso metu iš esmės galima patikrinti tik teorines žinias, o tokio pretendento problema paprastai yra ne jo dirbtas darbas, bet toks ,,turgaus kirpėjos mentalitetas". O toks pasakymas, kad,,valstybes tarnyboj ir panasiose valstybinese istaigose kas antras nekulturingas,nes toks jau yra arba toks nori buti,kol negauna kysio ar pan. ''jį kaip tik ir parodo. Pavyzdžiui, apylinkės teismuose visi aria kaip arkliai ir visa korupcija yra blefas,kitur - taip pat panašiai( aišku, už viską negarantuoju), tačiau nei aš nei mano kolegos niekada nesielgė nemandagiai, nekulturingai ir aš pati su tokiu elgesiu nesusidūriau. Tarp kitko, prieš gerus metus įsidarbinti teisme sekretore ar prokuratūroje padėjėja jokių problemų nebuvo, Vilniaus apylinkės prokuratūroje pernai panašiu laiku keli konkursai neįvyko, nes nebuvo pretendentų, o siuvėjos darbas pernai tikrai buvo pelningesnis ( pvz. sekretorės kat. B4, prokuratūros padėjėjo B6).Tačiau CV parašyti tokio darbo patirtį yra neabejotinas privalumas -vadinasi, žmogus išmano raštvedybą ,yra laižęs teisės ir niekada nesuskels panašių minčių, tuo labiau, žinant jų atlyginimus, aišku, kad žmogus kurį laiką dirbo ne dėl atlyginimo, o dėl patirties ,jis galvojo apie ateitį, o neverkė, kad siuvėja dirbo todėl, kad valstybės tanyba net žemose kategorijiose korumpuota ir todėl neverta net konkursuose dalyvauti. Taigi, moralas bjaurus: jei nebūtų kandidatų su tinkama patirtimi, mieliau į darbą priimčiau ką tik baigusį mokslą žmogų be patirties , kaip tokio mentaliteto nesugadintą ,nei nuolat darbovietes keitusį siuvėją, kirpėją ,padavėją ir pan.
Atsakyti
oho,panašu,kad kažkam ant nuospaudos užmyniau biggrin.gif na ką aš galiu pasakyti, BE KOMENTARŲ. Paaiškėjo,kad turiu kaip įmanydama slėpti,kad kelis mėnesius dirbau pardavėja. Na ką gi, ačiū ir už tai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 20, 22:14)
oho,panašu,kad kažkam ant nuospaudos užmyniau  biggrin.gif  na ką aš galiu pasakyti, BE KOMENTARŲ. Paaiškėjo,kad turiu kaip įmanydama slėpti,kad kelis mėnesius dirbau pardavėja. Na ką gi, ačiū ir už tai bigsmile.gif

Čia toks gyvenimiškas pastebėjimas.O kaip tu gali slėpti, jei turi pvz. įrašą Sodros knygelėj?Tiesiog reikia pažymėti, kad dirbdama tą darbą įgijai bendravimo patirties su įvairių grupių ir poreikių klientais,tas žinias gali pritaikyti naujame darbe ir panašiai bla bla ,gal dar kokią apslaitą tvarkei, na, nežinau, disciplinuotumo išmokai ,arba tiesiog dirbai vasaros atostogų laikotarpiu ,kad įgytum berndravimo patirties. Tiesiog reikia labau akcentuoti ne darbo pobūdį ,bet stengtis iš jo išspausti tai,kas tau galėtų praversti naujame darbe , o ant jokių nuospaudų tu man užinti negalėjai, nes į pirmą darbą atėjau be jokios patirties ,tai CV privariau apie visokias mokymosi užsienyje stažuotes.
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 20, 22:14)
oho,panašu,kad kažkam ant nuospaudos užmyniau  biggrin.gif  na ką aš galiu pasakyti, BE KOMENTARŲ. Paaiškėjo,kad turiu kaip įmanydama slėpti,kad kelis mėnesius dirbau pardavėja. Na ką gi, ačiū ir už tai bigsmile.gif

Tai ir nerasykit tos patirties. Juo labiau, kad dirbote kelis menesius. O kai pretenduosite i parduotuves vedejo ar pan. pareigas, tuomet ir parasysite, kad turite pardavejos darbo patirties.
Ir is viso, i VT priiminejama ne pagal CV, o pagal jusu parodytas zinias.
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2009 02 18, 11:30)
visiškai pritariu  smile.gif  dirbant pardavėja išsiugdai žymiai didesnę kantrybę,atsakomybę ir pan. negu knapsint kokioj nors šiltoj vietelėj,kur tave mama įkišo per pažystamus  schmoll.gif

doh.gif Beje, dar bjauriai pasakysiu ,jei žinočiau, kad žmogus turi tokią išankstinę nuomonę apie VT ,joje nedirbęs,tai jo tikrai nepriimčiau,nes panašu, kad jis daugiau domisi ne realiu gyvenimu, o yra persiskaitęs krizinių laikraščių ir tiki, kad valdininkas pirmadienį niekaip nesugalvoja, ką veiks antradienį ,o stalčiai jam reikalingi dovanoms susidėti. Deja,deja... doh.gif
Atsakyti