Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Sveikos mamytes,
zodziu mano mazajai itaria slapimo pusles uzdegima, nors jai tik 2.8 m., taciau ji negali normaliai slapintis, saukia kad degina ir skauda, aisku, as skubiai siandien pas daktara, nes viskas prasidejo vakar vakare......na ji tiek laiko slapima, kad paskui prisidaro i kelnytes, tikriausiai bijodama skausmo, daktare israse antibiotiku, paskui reikes nesti paseli padaryti ir scana...

problema tame, kad as bandziau jai sugirdyti vaistukus, taciau niekaip neisiuliau, tiesiog tokios isterijos, kad nebezinau kaip elgtis, aisku as visaip bandziau uzkalbeti, siuliau po vaistuku ir sulciu ir vandens ir saldainiuka, bet net tas nesuveike, kazkaip kai mazesne budavo tai padedavo saldainiukas po to, nors ir koks maziukas....dabar niekaip...maciau kaip vaikui skauda, lakste susiemusi ir vis kartoja skauda, emiausi krastutiniu priemoniu, uzverciau galvyte ir suvariau vaistuku, tai zodziu ten springo, vos ne alpo, ji pas mane biskeli aktore.....sunkoka stadija, pastaruoju metu vis iskelia man kokias isterijas, taip bado irodyti savo pranasuma, aisku, mes ignoruojame...bet ka su vaistais daryti neismanau.......juk reikes duoti 7 dienas, po du kartus per diena

sos sos

is anksto aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 15:22)
Sveikos mamytes,
zodziu mano mazajai itaria slapimo pusles uzdegima, nors jai tik 2.8 m., taciau ji negali normaliai slapintis, saukia kad degina ir skauda, aisku, as skubiai siandien pas daktara, nes viskas prasidejo vakar vakare......na ji tiek laiko slapima, kad paskui prisidaro i kelnytes, tikriausiai bijodama skausmo, daktare israse antibiotiku, paskui reikes nesti paseli padaryti ir scana...

problema tame, kad as bandziau jai sugirdyti vaistukus, taciau niekaip neisiuliau, tiesiog tokios isterijos, kad nebezinau kaip elgtis, aisku as visaip bandziau uzkalbeti, siuliau po vaistuku ir sulciu ir vandens ir saldainiuka, bet net tas nesuveike, kazkaip kai mazesne budavo tai padedavo saldainiukas po to, nors ir koks maziukas....dabar niekaip...maciau kaip vaikui skauda, lakste susiemusi ir vis kartoja skauda, emiausi krastutiniu priemoniu, uzverciau galvyte ir suvariau vaistuku, tai zodziu ten springo, vos ne alpo, ji pas mane biskeli aktore.....sunkoka stadija, pastaruoju metu vis iskelia man kokias isterijas, taip bado irodyti savo pranasuma, aisku, mes ignoruojame...bet ka su vaistais daryti neismanau.......juk reikes duoti 7 dienas, po du kartus per diena

sos sos

is anksto aciu uz patarimus








Labukas smile.gif



As, tai saviskei, kai negeria vaistu vis aiskinu kokios gali buti pasekmes, tai kazkaip iki siol visada suveikdavo blink.gif tpfutpfutpfu.....
Atsakyti
na jei graziuoju negeria tai pili i gerkle ir viskas....tiesiog yra zodzis reikia cia jos labui ir sveikatai o ne siaip nori ar nenori..

manoji maza ir vis vis jokiu vaitu graziuoju neisiulau nors jie ir skanus, saldus ir t.t. ka padarysi...pilam i gerkle...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 11 14, 18:22)
na jei graziuoju negeria tai pili i gerkle ir viskas....tiesiog yra zodzis reikia cia jos labui ir sveikatai o ne siaip nori ar nenori..

manoji maza ir vis vis jokiu vaitu graziuoju neisiulau nors jie ir skanus, saldus ir t.t. ka padarysi...pilam i gerkle...

As irgi taip,jei reikia vadinasi reikia,paskui uzsigerti duodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte/b @ 2008 11 14, 16:41)
As irgi taip,jei reikia vadinasi reikia,paskui uzsigerti duodu 4u.gif


Na, o maniškiui tai neduok valgyti, bet duok lašiukų... doh.gif Kad ir kokio jie skonio būtų, išgėręs vos ne pilvuką glosto ir sako "mmmm, duok dar". lotuliukas.gif Nors šitoj vietoj problemos nėra... hihihi.gif
Bet užtat kai katinui tabletę reikia įkišti, tai paprakaituojam kaip už tėvynę... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice...: 14 lapkričio 2008 - 16:49
Skanesnius vaistus maniškė noriai sugeria, kitus sugirdau, jeigu nepavyksta įkalbėt.
Atsakyti
o kazin ar galima vaistukus sumaisyti su pienuku? gal kas nusimanote?
Atsakyti
Galbut geriau su maistuku kazkokiu maisyti
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 22:00)
o kazin ar galima vaistukus sumaisyti su pienuku? gal kas nusimanote?

Aš tai vaistus maišydavau į medų ar sirupą, kad saldumas permuštų kartumą vaistų. Bandžiau maišyti su jogurtu, bet jogurtas to kartumo nenumušdavo, ir dar būdavo sudėtingiau, ko pasėkmė - ilgą laiką negalėjau vaikui jogurto įsiūlyti, matyt bijodavo, kad vėl bus neskanus.
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 22:00)
o kazin ar galima vaistukus sumaisyti su pienuku? gal kas nusimanote?


jeigu neskanus vaistai ir sugadins pieno skoni g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 22:00)
o kazin ar galima vaistukus sumaisyti su pienuku? gal kas nusimanote?

bent jau antibiotiku su pienu maisyti negalima.Kaip mums aiskino pediatre kazkaip skyla jie su pieno produktais. maniske irgi niekaip negeria vaistuku. tai as su svirkstuku i burnyte pasiguldzius sulasinu. o ka darysi...Neperseniausiai gerem panicilino sirupa, tai pradzioj klyke, springo - vienu zodzziu siaubas, o paskutine diena pati issiziojo ir kantriai isgulejo kol su svirkstuku ipyliau. O su sauksteliu tai bergzdzias reikalas - viskas atsiduria ant drabuziu - ir nebeaisku - kiek isgere, kiek isspjove. Kitus maisau su maistu...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 11 14, 16:22)
na jei graziuoju negeria tai pili i gerkle ir viskas....tiesiog yra zodzis reikia cia jos labui ir sveikatai o ne siaip nori ar nenori..

manoji maza ir vis vis jokiu vaitu graziuoju neisiulau nors jie ir skanus, saldus ir t.t. ka padarysi...pilam i gerkle...

ir man kartais taip tenka pasielgti, jei niekaip neiseina susitarti. tiesiog greitai supilam i gerklyte ir viskas unsure.gif
Atsakyti