Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Vyresnėlis nelabai noriai, bet išgeria žuvų taukus, tuo tarpu mažasis net rankom ploja kai ateina jo eilė gerti smile.gif jam kažkaip labai patinka pats buteliukas, tai ir geria su noru mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis be problemu geria, net jei as pamirstu suduoti, rodo pirstuku ten, kur juos laikau ir toliau nevalgo, kol neatnesu smile.gif
Atsakyti
Mums gydytoja kazkur po puses metu salia vitD rekomendavo gert zuvu taukus. Pradet nuo lasiuko ir didint doze iki saukstelio. Dabar mums beveik du ir geria zuvu taukus be problemu. Pradzioj gere LYSI be priedu, dabar LYZI-apelsinu skonio, koks ten skonis nezinau, bet kvepia thumbup.gif Ir dukrytei duosiu kai sueis sesi men, bent jau tam, kad priprastu ir veliau nebutu problemu smile.gif Geriam grynus, su niekuo nemaisom.
Atsakyti
Labai gerai geria nuo pirmo šaukštuko ir dar žiojasi,netgi labai patinka.
Atsakyti
mano dukryte nuo pat pradzios kai pradejau duoti noriai gere ir geria iki siol, neturiu del to problemu, lb dziugu man del to smile.gif
Atsakyti
Mes be problemu geriame naturalius zuvu taukus. As tarkim net kvapo nepernesu, o mazasis ir tevelis tiesiog kaip kokia karamele saldzia nuryja tuos zuvu taukus.
Siaip daznai perka mamytes kazkokio skonio taukus arba maiso i kosyte- sako padeda. Kitos perka kapsiulem, bet man baisu kad vaikas nepaspringtu g.gif
Atsakyti
prasidaro saldytuva,issitraukia ir reikalauja ,kad ipilciau......nesuprantu kaip jam skanu nes mes turim be jokiu skoniu.....
Atsakyti
o mes žirniukus rusiškus vartojam ten žuvų taukai su česnaku, jau bjaurumo reto man atrodo, o mergaitė labai mėgsta ax.gif .
Atsakyti
O mes geriam su citrinos skoniu, tai mažiui visai skanu, mielai geria
Atsakyti
Mes isbandem visokius ir Miolerio paprastus ir su citrina ir tuti fruti (vaisiu skonio)-tik saukstelis ir klyksmas, nebent per prievarta.. baisu. tekdavo man paciai sugerti:)
vieninteliai kuriu isgere kelis buteliukus tai gamtos namu "Auksine zuvele" zuvu taukai. jie brangiausi-berods 60 lt kainuoja, bet tuos gere tikrai.
paskui tik vitamina D davinejau, dabar marsieciu sirupa labai geria, jsi nuo metuku tinka.
na va, pasidalinau ir as savo patirtim:)
Atsakyti
maniske nuo mazens be problemu isgeria ir dar mmmm pasako, suprask - skanu. svarbu paciam nesiraukyti, kai duodi zuvu taukus, kad vaikas nesugalvotu, kad cia kazkas ne taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ružava. @ 2011 05 16, 17:32)
prasidaro saldytuva,issitraukia ir reikalauja ,kad ipilciau......nesuprantu kaip jam skanu nes mes turim be jokiu skoniu.....


va va panasu ir pas mus smile.gif prieina prie saldytuvo, paima mano ranka ir prideda prie saldytuvo dureliu, tipo atidaryk. Ir parodo i buteliuka tu fui fui tauku, nes mes irgi be jokiu priedu turim (man tai syukstus iki velnio, is vaikystes dar biggrin.gif ) o vat zuikis musu tai visai skaniai praryja, neisivaizduoju, kaip taip jam skanu. Na tiesa visada duodu uzsiskanauti kazko, ar meduolio, ar greifruto skiltele, bet jei nieko neturiu po ranka tai ir taip praeina. Ir kaip jkm snanu g.gif ex....
Atsakyti