Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Anksciau bandziau i valgi deti, po to i sauksteli, bet mama patare tiesiog pradurti kapsule ir duoti kramtyti, tai taip patiko, kad net ausys juda thumbup.gif
Atsakyti
as anskciau uzpildavau ant maisto esancio saukstelyje, tai viska is kart lauk spjaudavo, o db tiesiog suvarvinu i grazesni saukstuka, nedaug ten gaunasi, bet ziuriu ir nespjauna biggrin.gif ir nesirauko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enirshua @ 2011 10 14, 18:16)
va va ir maniskem abiem tas pats  bigsmile.gif  gal delto kad nuo mazu dienu pratinau po truputi  g.gif geriam pacius naturaliausius be jokiu kvapu (pacius slyksciausius)

nesutinku schmoll.gif ,kad jei duodat nuo mažų dienų tai gers be jokių problemų.
va aš pati labai anksti pradėjau duoti žuvų taukus,suvartojom vieną butelaitį ir tai su visokiais tasymais.Nupirktą kitą butelaitį teko močiūtei atiduoti,jei duodavau šaukštelyje tai išvemdavo,o jei įdėdavau į maistą tai nevalgydavo.Dar pastebėjau,kad viduriukai laisvesni nuo žuvų taukų.
Pasiskaičiau,kad žuvų taukus atstoja sėmenų aliejus,oilevegan aliejus.Dabar duodu pakaitom tai sėmenų tai oilevegan aliejaus thumbup.gif .
Atsakyti
Pratinau nuo keliu lasiuku, bet po poros kartu gera jau sauksteli ciela. Dabar net pats savo noru ateina "vitamino isgerti". Geriam ta paprasta be kvapu ir skoniu.
Dar norejau paklausti - ar prie z. tauku dar geriat d vitamina papildomai?
Atsakyti
Kol mažesnis buvo gėrė skaniai, dabar šaukštą pamatęs žiojasi, bet paragavęs nusipurto
Atsakyti
jeigu vaika vimdo,mano manymu nereikia duoti.nuo to ko reikalauja orgazizmas neturetu vimdyti
Atsakyti
O jums zuvu taukai skanus? mane asmeniskai taip pat nuo ju vimdo, tai ko is vaikucio noret. Visgi omega rugstys vaikui butinos ir labai reikalingos, mes geriam oilevegana, nes jis tikrai nera briktus, o savo sudetim jis daugiau omega turi nei zuvu taukai 4u.gif Kiekvienas renkasi savo ax.gif
Atsakyti
O jus pacios duodat zuvu taukus maziesiems ar gydytojos rekomendavo? Gal i kvailokas klausimas,bet mes ju negeriam tai ir klausiu g.gif
Atsakyti
sveikos, mes labai gerai geriam mioler zuvu taukus be skonio, labai gerai praryja, jokiu is viso problemu 4u.gif
As tai pati duodu, nes mums gydytoja nieko nerekomenduoja lotuliukas.gif kol nepaklausi biggrin.gif
Atsakyti
O kiek jus tu tauku duodat? As ant galo saukstelio uzpilu, nezinau, keli lasiukai gal iseina, tai tik ziuri, kad dar duociau. O geriam Miolerio- vaisiu skonio. Nes tokius nupirkau vyresnelei, kitu neturejau, tai pabandziau ir metinukeri savo, ziuriou, kad tinka.
Atsakyti
Kiek bandėm visokių žuvų taukų gerti, tai vaikas tik "Auksinė žuvelė" pripažino. Geriam po 1 a.š. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspire: 28 spalio 2011 - 19:18
Aš paprasčiausiai po žuvų taukų duoti užsigert ką nors saldesnio arba kokio vaisiaus gabaliuką ar uogytę.Ir viskas OK.
Atsakyti