Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Mano abi mergičkos žuvų taukus geria kad tik duok.. biggrin.gif Geria ir su skoniais ir be..Tai perkam be skonių, geriau.. Mažoji pati ateina ryte parodo kad reikia išgerti, nes aš būna pamirštu.. doh.gif Parodo kad ir man reikia išgerti.. biggrin.gif Tai joms po šaukštą, ir sau kapsulę..Nes skystų negaliu, mane nuo jų konsistencijos net vimdo.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2012 01 09, 17:54)
mes nuo puses metu pradeejom duoti skystus zuvu taukus be jokiu skoniu tai puikiai geria. mums daktare sake kad paprastus geriau vaikai geria nei su skoniais.  tai taip ir darem. o jei negeria tai manau neverta vaiku kankinti. na nebent gal yra kokiu ne tik skystu?


Yra kapsulių vaikams, bet mažiukas neprarys..Nebent kramtomas duoti, "auksinė žuvelė" man rodos tokios.. g.gif Tik neaišku sudėtis kokia ten..
Atsakyti
QUOTE(edangra @ 2011 12 30, 13:05)
mums tas pats  thumbup.gif

mums irgi patinka zuvu taukai,geriame be problemu thumbup.gif
Atsakyti
Mes su svirkstu geriam, kai geria abu vienu metu, tai net ikalbineti nereikia, patys vos nesipesa kam pirmam atiteks tongue.gif
Atsakyti
Maniskiai nevienas negere grynu zuvu tauu,t.y. riebiu,juos pykindavo.Tai as duodavau vandeninius lasiukus,kuriuos kudikiam duoda,tik doze didesne pagal amziu.Galejo gert ir pries ir po valgo,ir jokiu blogumu smile.gif
Atsakyti
Duodu citrinų skonio, geria noriai ir vis butelį iš šaldytuvo ima ir man neša tongue.gif
Atsakyti
Maniskis taip pat puikiai geria zuvu taukus. Kai pamato, tai is karto ziojasi smile.gif
Atsakyti
Mano taip pat noriai geria;) skanu jai smile.gif
Atsakyti
Mūsiškė kartais noriai išgeria, kartais reikia kur dėmesį nukreipti, kad tik tą šaukštelį greičiau į burną įsidėtų. Man pačiai žuvų taukų kvapas padėk Dieve schmoll.gif
Atsakyti
Maniske kol neduodavau saldainiuko zirniuko niekada negerdavo,springdavo, spjaudavo lauk, dabar pati is saldytuvo istraukia,kad tik duociau isgerti, nes zino,kad po to gaus saldainiuka smile.gif
Atsakyti
duodu su tokiu "drebuliuku", lyg tai didziausias skanumynas, bet kol kas ir be tu akcentu valgo mielai
Atsakyti
mano su malonumu isgeria tik duok biggrin.gif
Atsakyti
Man nuo zuvu tauku jau vien tik kvapo bloga darosi, o dukriukai juos geria su dideliu dziaugsmu ir taip skaniai, tiesiog pasigardziuodamos bigsmile.gif
Atsakyti