Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Žuvies taukus tai su malonumu geria tik duok,bet va su vaistukais mums būna problemų ir visai nesvarbu skanūs jie ar ne,tiesiog atsisako gerti ir viskas,bet po kelių sugirdymų jau matomai supranta,kad čia nieko baisaus ir geria gerai.
Atsakyti
Su vyresniuoju problemų dėl vaistų gėrimo neturėjom, ar skanūs, ar neskanūs - vis tiek be pykčių išgerdavo, o su mažyliu sunkiu.Geriant iš šaukštelio spjaudavo lauk, springdavo, bet pradėjau visus vaistus jam duoti su švirkštu, įšvirkščiu į burnytę ir gražiai nuryja. smile.gif
Atsakyti
as zuvu taukus duodu su maistu - pasemiu koses, ilasinu truputi tauku ir taip tol, kol sugeria savo dienos norma ax.gif anksciau gerdavo ir paprastai, bet kai viena diena kategoriskai atsisake, teko sumastyti taip biggrin.gif
Atsakyti
Mums gydytoja yra patarusi vaistukus, kai nenoriai juos geria, sugirdyti su svirkstu (aisku be adateles). Greitai juos ipurski ir viskas, jokio vargo:)
Antras budas, kuris mums pasiteisina, kazka pazadeti duoti, kai tik isgers vaistukus ir, aisku, savo pazado nelauzyti:)
Atsakyti
oi tikras vargelis,kai reikia sugirdyti vaistus arba vitaminus doh.gif zuvu taukus sumaisau su kose,tai dar dar.bet va dabar geriam antibiotikus,tai tik su svirkstu sugirdau,jauciu tapati darysiu ir su vitaminais.Nupirkau kad skatintu apetita,su sauksteliu viska spjauna lauk doh.gif
Atsakyti
as tai visada su svirkstu sugirdau, susvirksciu po biski nes kitaip niekaip nepavyktu, su saukstuku tai iskart viska spjauna lauk, purtosi, i isterijas puola doh.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2012 04 17, 21:08)
as tai visada su svirkstu sugirdau, susvirksciu po biski  nes kitaip niekaip nepavyktu, su saukstuku tai iskart viska spjauna lauk, purtosi, i isterijas puola doh.gif

tas tai teisybe smile.gif su sauksteliu dauk vaistu lauk issipila doh.gif mums sunkiai ir su svirkstu,bet nors dauk neissipila biggrin.gif
Atsakyti
mano vaikai megsta geri is puoduko. Tai vaistukus visada pilu i puoduka su vandieniu. O zuvu taukus tai patys papraso, kad duociau. Mielai is saukstelio isgeria.
Atsakyti
Kiek išmėginome žuvų taukų, mano mergytė geria tik vienus - citrinų skonio Eye Q. Kitų (net tos pačios firmos vanilinių) niekaip įkišt negaliu smile.gif
Atsakyti
Mano mazoji labai megsta gerti zuvu taukus thumbup.gif ,o didziajai niekaip neisiulom,nei skystu, nei kapsulese doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eturib9: 24 balandžio 2012 - 10:20
mano mergaite zuvu taukus geria kaip pasiutus, kas vakara po 2-3 saukstelius ir vis praso dar, mums labai skanu thumbup.gif beje tuos naturalius be jokiu skonio preidu smile.gif
Atsakyti
Ir dukryte,ir sunelis be problemu geria,jiems patinka bigsmile.gif
Atsakyti