Įkraunama...
Įkraunama...

SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?

Aciu visoms mamytems uz pasisakymus 4u.gif , tikrai padejo, maniau kad tik mano vienos tokia ozkyte... ax.gif
Atsakyti
mano mazoji labai nemiegale yra,nei naktim nei dienom neduoda pailset ir pati pavargsta,gyd.israse sedalios,bet problema kaip sugirdyt doh.gif jau tris kart per prievarta pyliau ir tris kart ji springo,paskutini kart iki vemimo doh.gif bijau daugiau duot,net ir su tuo svirkstu bijau,gal kam panasiai buvo,kaip sprendet problema..
Atsakyti
Teko karta gerti tokius slyks... antibijotikus, girdziau tik su svirkstu, jis buvo dezuteje kartu su vaistais.
Procedura budavo tokia: pasiimdavau vaika tai sonais, nu kaip krutine maitintumet, biski paversdavau gulsciau ir ta svirksta kisdavau ne per vidury burnytes, o prie zando ir isspausdavau juos grynai tarp dantu ir zando, taip negaledavo ju isspjauti biggrin.gif Nu gal aiskiai as cia parasiau biggrin.gif
Atsakyti
net labai aiskiai thumbup.gif reikes pabandyt ir vitaminus duot tokiu budu,nors jie visai skanus,mano vaikas negeria gruoju ir viskas verysad.gif
Atsakyti
o maniškis SINUPRET'ą geria - mums slogytė, gydytoja liepė 2 mėn. gerti, sakė jis homeopatinis ir galima cool.gif kartus jis, tai iš pradžių spjaudėsi, tetukas turėdavo laikyti, reikėjo duoti užsigerinėti... o po truputį prasilaužėm, ir dabar labai paprastai susitariam - "einam gerti vaistukų", tik jam paskui būtinai reikia viską sutvarkyti biggrin.gif : "užsuka" dangtelį ir įdeda buteliuką atgal į dėžutę tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
as sutrynu i sauksciuka ir ipilu arbatos saldzios..
Atsakyti
mano sunytis baisiai vaistuku nemego jokiu... tai laukdavau kol uzmigs , tada i buteliuka sutrinta su pienuku arba su vandeniu... o jei dienos metu tai ko tik nedarem ir su svirkstu ir su buteliuku... nelabai pavykdavo... tik mieganciam...ir dar zvakutes i uzpakaliuka labai gerai... bet paskui isikraustem atskirai gyventi ir baigesi ligos, aciu dievui... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas29 @ 2008 11 30, 17:46)
net labai aiskiai thumbup.gif  reikes pabandyt  ir vitaminus duot tokiu budu,nors jie visai skanus,mano vaikas negeria gruoju ir viskas verysad.gif

Svarbu pagelbetu mirksiukas.gif

QUOTE(*Rai*Sme* @ 2008 12 01, 09:17)
o maniškis SINUPRET'ą geria - mums slogytė, gydytoja liepė 2 mėn. gerti, sakė jis homeopatinis ir galima cool.gif  kartus jis, tai iš pradžių spjaudėsi, tetukas turėdavo laikyti, reikėjo duoti užsigerinėti... o po truputį prasilaužėm, ir dabar labai paprastai susitariam - "einam gerti vaistukų", tik jam paskui būtinai reikia viską sutvarkyti biggrin.gif : "užsuka" dangtelį ir įdeda buteliuką atgal į dėžutę tongue.gif  thumbup.gif

Mes lygiai taip pat zaidimo forma viska darom thumbup.gif
O jau buteliuksu sudeti i vieta koks malonumas... thumbup.gif
Atsakyti
Mano didisai labai sunkiai geria vaistukus, syrupiuko forma liuks išgeriam visus, bet kai reikia kažka sutrinti ir sugirdyti jau prasideda problemos. Per prievartą aš jam niekaip nesugirdau, nes jau ne toks mažiukas schmoll.gif Tačiau daug kalbamės ir pavyksta susitarti thumbup.gif aš jam vaistuką sutrinu su bananų sultimis, nes jos gana saldžios ir tirštos, nurijus vaistą taip pat duodu daug daug atsigerti.
Tačiau kai jis buvo mažesnis ir sunkiau sukalbamas, negerdavo vaistų nei už ką, to pasekmė gulėjom ligoninėj ir vaistukus lašino lašeline. O supylus per prievartą vaistus jis juos išspjaudavo, gal kiek ir pakliūdavo, bet minimumas.
Kantrybės visoms mamytėms, kurios turi tokius ožiukus 4u.gif
Atsakyti
sveikute,mes darom taip,yra tokie svirkstai,jie skirti vaistukam,reikiama doze bus pati tiksliausia,mes be sito daikto niekaip neissiverstume,labai patogu tikiuosi tiksliai paaiskinau.Sekmes sveikstant mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi tiksu svirkstu sugirdau,nes jei neskanus tai isspjauna viska,o su svirkstu po bisky ir sugirdau ax.gif
Atsakyti
As stengiuosi pergudraut, jei skanus vaistukai tai atsinesu koki jogurto indeli ar kazka kita ka megsta ir vaidinu, kad kabinu su sauksteliu jogurto, nors saukstelyje buna vaistai biggrin.gif O neskanius - padedu buteliuka ant stalo ir zinoma dazniausiai susidomi rodo i ji, tada paimu ipilu i sauksteli vaistuku ir savanoriskai isgeria smile.gif
Atsakyti