Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SOS: kaip sugirdyti neskanius vaistus/žuvų taukus?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 1 iki 3 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Indre_G.
Sveikos mamytes,
zodziu mano mazajai itaria slapimo pusles uzdegima, nors jai tik 2.8 m., taciau ji negali normaliai slapintis, saukia kad degina ir skauda, aisku, as skubiai siandien pas daktara, nes viskas prasidejo vakar vakare......na ji tiek laiko slapima, kad paskui prisidaro i kelnytes, tikriausiai bijodama skausmo, daktare israse antibiotiku, paskui reikes nesti paseli padaryti ir scana...

problema tame, kad as bandziau jai sugirdyti vaistukus, taciau niekaip neisiuliau, tiesiog tokios isterijos, kad nebezinau kaip elgtis, aisku as visaip bandziau uzkalbeti, siuliau po vaistuku ir sulciu ir vandens ir saldainiuka, bet net tas nesuveike, kazkaip kai mazesne budavo tai padedavo saldainiukas po to, nors ir koks maziukas....dabar niekaip...maciau kaip vaikui skauda, lakste susiemusi ir vis kartoja skauda, emiausi krastutiniu priemoniu, uzverciau galvyte ir suvariau vaistuku, tai zodziu ten springo, vos ne alpo, ji pas mane biskeli aktore.....sunkoka stadija, pastaruoju metu vis iskelia man kokias isterijas, taip bado irodyti savo pranasuma, aisku, mes ignoruojame...bet ka su vaistais daryti neismanau.......juk reikes duoti 7 dienas, po du kartus per diena

sos sos

is anksto aciu uz patarimus
Dakini
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 15:22)
Sveikos mamytes,
zodziu mano mazajai itaria slapimo pusles uzdegima, nors jai tik 2.8 m., taciau ji negali normaliai slapintis, saukia kad degina ir skauda, aisku, as skubiai siandien pas daktara, nes viskas prasidejo vakar vakare......na ji tiek laiko slapima, kad paskui prisidaro i kelnytes, tikriausiai bijodama skausmo, daktare israse antibiotiku, paskui reikes nesti paseli padaryti ir scana...

problema tame, kad as bandziau jai sugirdyti vaistukus, taciau niekaip neisiuliau, tiesiog tokios isterijos, kad nebezinau kaip elgtis, aisku as visaip bandziau uzkalbeti, siuliau po vaistuku ir sulciu ir vandens ir saldainiuka, bet net tas nesuveike, kazkaip kai mazesne budavo tai padedavo saldainiukas po to, nors ir koks maziukas....dabar niekaip...maciau kaip vaikui skauda, lakste susiemusi ir vis kartoja skauda, emiausi krastutiniu priemoniu, uzverciau galvyte ir suvariau vaistuku, tai zodziu ten springo, vos ne alpo, ji pas mane biskeli aktore.....sunkoka stadija, pastaruoju metu vis iskelia man kokias isterijas, taip bado irodyti savo pranasuma, aisku, mes ignoruojame...bet ka su vaistais daryti neismanau.......juk reikes duoti 7 dienas, po du kartus per diena

sos sos

is anksto aciu uz patarimus
*

Labukas smile.gif

As, tai saviskei, kai negeria vaistu vis aiskinu kokios gali buti pasekmes, tai kazkaip iki siol visada suveikdavo blink.gif tpfutpfutpfu.....
Margareta
na jei graziuoju negeria tai pili i gerkle ir viskas....tiesiog yra zodzis reikia cia jos labui ir sveikatai o ne siaip nori ar nenori..

manoji maza ir vis vis jokiu vaitu graziuoju neisiulau nors jie ir skanus, saldus ir t.t. ka padarysi...pilam i gerkle...
**Amore Dea**
QUOTE(Margareta @ 2008 11 14, 18:22)
na jei graziuoju negeria tai pili i gerkle ir viskas....tiesiog yra zodzis reikia cia jos labui ir sveikatai o ne siaip nori ar nenori..

manoji maza ir vis vis jokiu vaitu graziuoju neisiulau nors jie ir skanus, saldus ir t.t. ka padarysi...pilam i gerkle...
*

As irgi taip,jei reikia vadinasi reikia,paskui uzsigerti duodu 4u.gif
Alice...
QUOTE(mamyte/b @ 2008 11 14, 16:41)
As irgi taip,jei reikia vadinasi reikia,paskui uzsigerti duodu 4u.gif
*

Na, o maniškiui tai neduok valgyti, bet duok lašiukų... doh.gif Kad ir kokio jie skonio būtų, išgėręs vos ne pilvuką glosto ir sako "mmmm, duok dar". lotuliukas.gif Nors šitoj vietoj problemos nėra... hihihi.gif
Bet užtat kai katinui tabletę reikia įkišti, tai paprakaituojam kaip už tėvynę... doh.gif
mylimuke
Skanesnius vaistus maniškė noriai sugeria, kitus sugirdau, jeigu nepavyksta įkalbėt.
Indre_G.
o kazin ar galima vaistukus sumaisyti su pienuku? gal kas nusimanote?
Zuikis-Puikiss
Galbut geriau su maistuku kazkokiu maisyti
Tutsė
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 14, 22:00)
*

Aš tai vaistus maišydavau į medų ar sirupą, kad saldumas permuštų kartumą vaistų. Bandžiau maišyti su jogurtu, bet jogurtas to kartumo nenumušdavo, ir dar būdavo sudėtingiau, ko pasėkmė - ilgą laiką negalėjau vaikui jogurto įsiūlyti, matyt bijodavo, kad vėl bus neskanus.
Margareta
*

jeigu neskanus vaistai ir sugadins pieno skoni g.gif
gintute.j
*

bent jau antibiotiku su pienu maisyti negalima.Kaip mums aiskino pediatre kazkaip skyla jie su pieno produktais. maniske irgi niekaip negeria vaistuku. tai as su svirkstuku i burnyte pasiguldzius sulasinu. o ka darysi...Neperseniausiai gerem panicilino sirupa, tai pradzioj klyke, springo - vienu zodzziu siaubas, o paskutine diena pati issiziojo ir kantriai isgulejo kol su svirkstuku ipyliau. O su sauksteliu tai bergzdzias reikalas - viskas atsiduria ant drabuziu - ir nebeaisku - kiek isgere, kiek isspjove. Kitus maisau su maistu...
jjurgitas
QUOTE(Margareta @ 2008 11 14, 16:22)

*

ir man kartais taip tenka pasielgti, jei niekaip neiseina susitarti. tiesiog greitai supilam i gerklyte ir viskas unsure.gif
Rasa S
4u.gif o mes tai sumaisome su sultim, o jei reikia gerti neskanius ir negalima su niekuo maisyti, tai kaip viena mama cia pasisake, mes paaiskiname pasekmes, kad bus tik blogiau dar labiau skaudes ir dar pasisiulau, kad ir as gersiu tuos vaistus mirksiukas.gif
ILGAPLAUKE
Ir as visada sumaisau su sultim ar arbata 4u.gif
Indre_G.
oi mamytes aciu uz atsakymus, bet kad mano mazoji labai jau gudri, negeria tada ji nei sulciu, nei arbatos, as nzn kaip jai ten su tais receptoriais, bet zinokite, as jeigu net i actimeli idedu geruju bakteriju jinai jaucia ir jo nevalgo, vakar ko tik nedariau, bandziau visaip apgauti, bet ji spjauna ir vsio...tai vaistus as tuo ziauriuoju budu suverciu i gerklyte, vaikas ziaukcioja, ale ka daryti doh.gif doh.gif reikia tai reikia
natuliona
Jei negeria o labai reikia tai laikau ir supilu i burnyte, kartais duodu ne su saukstu o su svirkstu ir iskart duodu uzsigert ax.gif
mamusia 9
QUOTE(natuliona @ 2008 11 19, 10:23)
Jei negeria o labai reikia tai laikau ir supilu i burnyte, kartais duodu ne su saukstu o su svirkstu ir iskart duodu uzsigert ax.gif
*

Va va , ir as is tu ziauriuju mamu, uzlauzau rankas, ir supilu per prievarta, o ka daryt? Kitaip neisiulau sad.gif
**Amore Dea**
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 18, 01:05)
oi mamytes aciu uz atsakymus, bet kad mano mazoji labai jau gudri, negeria tada ji nei sulciu, nei arbatos, as nzn kaip jai ten su tais receptoriais, bet zinokite, as jeigu net i actimeli idedu geruju bakteriju jinai jaucia ir jo nevalgo, vakar ko tik nedariau, bandziau visaip apgauti, bet ji spjauna ir vsio...tai vaistus as tuo ziauriuoju budu suverciu i gerklyte, vaikas ziaukcioja, ale ka daryti doh.gif  doh.gif reikia tai reikia
*

O su specialiu svirkstuku nebandei,gal kiek lengviau bus 4u.gif
edita74
su didziaja tai as tokiu problemu neturejau ir dabar neturiu jeigu reikia tai reikia,o vat mazylis tai rodo savo ragiukus,bet as taipat girdau per prievarta jei su sauksteliu-tai pasodinu pusiau gulom truputi uzimu nosyte ir supilu vaistukus,geriausiai mums sekasi su svirkstu,nes tada esi garantuota,kad neispils vaistu.
inrinke
Pries koki menesi ir as patyriau sia problema: negere nei graziuoju, nei piktuoju. doh.gif Vyras laikydavo, o as su svirkutu pildavau ir dar nosyte uzkimsdavau. Ziauru! doh.gif Bet vistiek tada ji isziaukciodavo visus vaistus lauk ir sveikata negerejo. schmoll.gif Paprasiau gydytojos, kad skirtu leidziamus vaistukus. pavargom, bet efektas puikus: tuoj pat nukrito temperatura, pagerejo savijauta. ax.gif
Indre_G.
Taip mamytes ir as ta svirkstuka naudoju...pradzioje masciau, kam jis reikalingas, juk su sauksteliu galima, bet kai manoji su sauksteliu viska ispjauna, tada supratau...kad tai gera priemone (aisku jis skirtas tiksliai dozei, taciau ir pagalba mums mamytems).
xeditux
QUOTE(Indre_G. @ 2008 11 19, 21:09)
Taip mamytes ir as ta svirkstuka naudoju...pradzioje masciau, kam jis reikalingas, juk su sauksteliu galima, bet kai manoji su sauksteliu viska ispjauna, tada supratau...kad tai gera priemone (aisku jis skirtas tiksliai dozei, taciau ir pagalba mums mamytems).
*

Mums dabar teko sirgti ir gerti antibiotikus doh.gif Tai tik su svirkstu sugebedavau sugirdyti schmoll.gif Nes kitaip tai nei pro kur. Ir dar butinai svirksta reikia uz zando kisti, po labai mazai leisti, nes kitaip jis tiesiog ispurskia vaistukus doh.gif Jau pamates svirksta is karto pradeda iskises liezuvi purksti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
odette
QUOTE(edita74 @ 2008 11 19, 17:45)
o vat mazylis tai rodo savo ragiukus,bet as taipat girdau per prievarta
*

QUOTE(inrinke @ 2008 11 19, 18:00)
Pries koki menesi ir as patyriau sia problema: negere nei graziuoju, nei piktuoju. doh.gif
*

QUOTE(xeditux @ 2008 11 19, 21:35)
  Tai tik su svirkstu sugebedavau sugirdyti  schmoll.gif  Nes kitaip tai nei pro kur.
*

aš skaitau ir galvoju, kad ačiū dievui kad pas mumis nors šios problemos nėra, kai tik ateina ožiai sakau einam gerti vaistukų, tai varo pirmas kad galėtų išgerti vaistų, bet kokių nesvarbu ar jie skanūs ar ne geria ir viskas, gėrė neseniai geležį, o jau tokia šlykštynė kad ojoj, mane net nuo jų pykina, o jūs nepatikėsit, jis net nesusiraukia
Editukas35
QUOTE(odette @ 2008 11 20, 15:14)
aš skaitau ir galvoju, kad ačiū dievui kad pas mumis nors šios problemos nėra, kai tik ateina ožiai sakau einam gerti vaistukų, tai  varo pirmas kad galėtų išgerti vaistų, bet kokių nesvarbu ar jie skanūs ar ne geria ir viskas, gėrė neseniai geležį, o jau tokia šlykštynė kad ojoj, mane net nuo jų pykina, o jūs nepatikėsit, jis net nesusiraukia
*

vaistukus as girdau su svirkstuku ,jai tabletele tai sutrinu i miltukus praskiedziu su sultim ar vandenuku ir isvirkciu i burnyte, savaime aisku be adatos, taip visada darau ir jokiu problemu, viska isgeria thumbup.gif thumbup.gif
vaida L
Su švirkštu kuo puikiausiai išgeria thumbup.gif
angeliuks
Tik svirksto pagalba smile.gif
odette
QUOTE(Editukas35 @ 2008 11 20, 20:01)
jai tabletele tai sutrinu i miltukus praskiedziu su sultim ar vandenuku isgeria  thumbup.gif  thumbup.gif
*

o mano tabletes pats sukramto biggrin.gif įsivaizduojat doh.gif
atsimenu su vyresnėliu irgi vargdavau kai reikėdavo vaistus sugirdyti, nenorėdavo schmoll.gif , o su šituo jokio vargo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif biggrin.gif
julit
As taip pat sugirdau tik svirkstu, ir vaistukus ir vitaminus smile.gif
Vilmyna
o zuvies taukus gal irgi su svirkstu butu galima? nes niekaip neina isiulyti schmoll.gif
olivija1981
As jei tabletes, tai sutrinu ipilu sulciuku ir greitai isgeriam. o jei skysti tai greit am i burnyte ir tuoj duodu uzgerti smile.gif
Vaivos juosta*
Mums dar kartais suveikia tokie cirkai su šuniuku-meškiuku ( tipo, jiems pirmiau duodam, paskui dukrytei).
*Jalta*
Kai man reikėdavo ką nors neskanaus sugirdyti - sumaišydavau su tuo, ką mėgsta. O kai buvo mažesnė - į švirkštą ir per prievartą sušvirkšdavau į burnytę.
laimav
mano kinderiukai patys sukramto arba suciulpia tabletes thumbup.gif na o jei kokie buna neskanus tai su svirkstuku suvartojam arba su pirstais uzspaudziu nosyte ir sutrintus vaistelius uzpiltus vandeniu supilu i burnyte ir kai yra nosyte uzkimsta jie patys nuryja mums taip parode med. sesute ligonineje thumbup.gif
Hoffnung
As pasigirsiu,kad siuo punktu neturime jokiu problemu schmoll.gif thumbup.gif Kai tik mamyte ateina su sauksteliu mazoji tuoj ziojasi thumbup.gif Kad ir kokie neskanus vaistai butu,ji nuryja ir nespjauna,tik mina pasikeicia biggrin.gif Esam vartoje ir antibiotikus ir zuvu taukus geriam,nuo kuriu kvapo mane tuoj net supykina,o ji mielai juos isgeria,kartais net arbateles uzgerti neisiulau blink.gif
Krištolinė ledi
Kazkaip del sito nekila mums problemu smile.gif
Linusikas
Sumaišau su sultim ir labai puikiai sugeria biggrin.gif
Indre_G.
Aciu visoms mamytems uz pasisakymus 4u.gif , tikrai padejo, maniau kad tik mano vienos tokia ozkyte... ax.gif
LABBRA
mano mazoji labai nemiegale yra,nei naktim nei dienom neduoda pailset ir pati pavargsta,gyd.israse sedalios,bet problema kaip sugirdyt doh.gif jau tris kart per prievarta pyliau ir tris kart ji springo,paskutini kart iki vemimo doh.gif bijau daugiau duot,net ir su tuo svirkstu bijau,gal kam panasiai buvo,kaip sprendet problema..
oksankaa
Teko karta gerti tokius slyks... antibijotikus, girdziau tik su svirkstu, jis buvo dezuteje kartu su vaistais.
Procedura budavo tokia: pasiimdavau vaika tai sonais, nu kaip krutine maitintumet, biski paversdavau gulsciau ir ta svirksta kisdavau ne per vidury burnytes, o prie zando ir isspausdavau juos grynai tarp dantu ir zando, taip negaledavo ju isspjauti biggrin.gif Nu gal aiskiai as cia parasiau biggrin.gif
LABBRA
net labai aiskiai thumbup.gif reikes pabandyt ir vitaminus duot tokiu budu,nors jie visai skanus,mano vaikas negeria gruoju ir viskas verysad.gif
*Rai*Sme*
o maniškis SINUPRET'ą geria - mums slogytė, gydytoja liepė 2 mėn. gerti, sakė jis homeopatinis ir galima cool.gif kartus jis, tai iš pradžių spjaudėsi, tetukas turėdavo laikyti, reikėjo duoti užsigerinėti... o po truputį prasilaužėm, ir dabar labai paprastai susitariam - "einam gerti vaistukų", tik jam paskui būtinai reikia viską sutvarkyti biggrin.gif : "užsuka" dangtelį ir įdeda buteliuką atgal į dėžutę tongue.gif thumbup.gif
XjolanteX
as sutrynu i sauksciuka ir ipilu arbatos saldzios..
žebenkštytė
mano sunytis baisiai vaistuku nemego jokiu... tai laukdavau kol uzmigs , tada i buteliuka sutrinta su pienuku arba su vandeniu... o jei dienos metu tai ko tik nedarem ir su svirkstu ir su buteliuku... nelabai pavykdavo... tik mieganciam...ir dar zvakutes i uzpakaliuka labai gerai... bet paskui isikraustem atskirai gyventi ir baigesi ligos, aciu dievui... smile.gif
oksankaa
QUOTE(ingridukas29 @ 2008 11 30, 17:46)
net labai aiskiai thumbup.gif  reikes pabandyt  ir vitaminus duot tokiu budu,nors jie visai skanus,mano vaikas negeria gruoju ir viskas verysad.gif
*

Svarbu pagelbetu mirksiukas.gif

QUOTE(*Rai*Sme* @ 2008 12 01, 09:17)
o maniškis SINUPRET'ą geria - mums slogytė, gydytoja liepė 2 mėn. gerti, sakė jis homeopatinis ir galima cool.gif  kartus jis, tai iš pradžių spjaudėsi, tetukas turėdavo laikyti, reikėjo duoti užsigerinėti... o po truputį prasilaužėm, ir dabar labai paprastai susitariam - "einam gerti vaistukų", tik jam paskui būtinai reikia viską sutvarkyti biggrin.gif : "užsuka" dangtelį ir įdeda buteliuką atgal į dėžutę tongue.gif  thumbup.gif
*

Mes lygiai taip pat zaidimo forma viska darom thumbup.gif
O jau buteliuksu sudeti i vieta koks malonumas... thumbup.gif
aukseliss
Mano didisai labai sunkiai geria vaistukus, syrupiuko forma liuks išgeriam visus, bet kai reikia kažka sutrinti ir sugirdyti jau prasideda problemos. Per prievartą aš jam niekaip nesugirdau, nes jau ne toks mažiukas schmoll.gif Tačiau daug kalbamės ir pavyksta susitarti thumbup.gif aš jam vaistuką sutrinu su bananų sultimis, nes jos gana saldžios ir tirštos, nurijus vaistą taip pat duodu daug daug atsigerti.
Tačiau kai jis buvo mažesnis ir sunkiau sukalbamas, negerdavo vaistų nei už ką, to pasekmė gulėjom ligoninėj ir vaistukus lašino lašeline. O supylus per prievartą vaistus jis juos išspjaudavo, gal kiek ir pakliūdavo, bet minimumas.
Kantrybės visoms mamytėms, kurios turi tokius ožiukus 4u.gif
mammukas
sveikute,mes darom taip,yra tokie svirkstai,jie skirti vaistukam,reikiama doze bus pati tiksliausia,mes be sito daikto niekaip neissiverstume,labai patogu tikiuosi tiksliai paaiskinau.Sekmes sveikstant mirksiukas.gif
gudytejol
as irgi tiksu svirkstu sugirdau,nes jei neskanus tai isspjauna viska,o su svirkstu po bisky ir sugirdau ax.gif
raimundux
As stengiuosi pergudraut, jei skanus vaistukai tai atsinesu koki jogurto indeli ar kazka kita ka megsta ir vaidinu, kad kabinu su sauksteliu jogurto, nors saukstelyje buna vaistai biggrin.gif O neskanius - padedu buteliuka ant stalo ir zinoma dazniausiai susidomi rodo i ji, tada paimu ipilu i sauksteli vaistuku ir savanoriskai isgeria smile.gif
ELSKET
As siandien savo mergytei sugirdziau saukstuka vaistuku per verksmus,tai kai uzspringo,tai daugiau sakiau niekad per prievarta negirdysiu verysad.gif Taip gaila net dabar man jos wub.gif
Limmy
Aš tai per prievartą niekada negirdau schmoll.gif .O priprašau kad išgertu sakau kad geriau jausies važiuosim pas krikšto mamą į Klaipėdą į namą prie jūros(jam ten patinka).Arba sakau kad nupirksiu tą ir tą.Išgeriam tik jeigu mažius sutinka ir jokių springimų nebūna.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.