Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė -3

Sveikos mergaites,

Gal kuri esat girdejusios tele bim bam daina apie ledinukus ir zinot , kaip ja butu galim parsisiust? dainos zodziai tokie:

Mes vaikai balto ledo pilies,
Mes atklyde is sniego salies.
Sukas snaiges, selsta ratu
Mus vadina ledinuku vardu...

O ugnelem vilties,
Eglej spindi zaislai
Ir stebuklu nakties,
jusu laukai vaikai ir.t.
Atsakyti
atnaujinau bardai vaikams

O tokios telebimbam apie ledinuką dainos nežinau.
Atsakyti
Manęs pampuskina per AŽ paprašė atnaijinti Bijau varlės - Ainis ir Gediminas Storapirščiai.Geriausios dainos Storpirsčiai 1999 m. Atnaujinau, bet žiū kipse bardus atnaujinusi, tačiau patikrinau, tai ne visai tos pačios dainos, bijau varlės - 16 dainų smile.gif

Bijau varlės 1999 m
Atsakyti
ačiū ačiū aciuks.gif 4u.gif
surinksiu kompaktą ir ryt su mažiumi išbandysim assa.gif
Atsakyti
4u.gif aciu
Atsakyti
Aciu labia mergaites, Vetre ir Kipse, uz pagelba smile.gif

PA-GA-LIAU!!! Grizo vyras ir man parsiunte. Viska gerai dariau, ale ten jis kita siuntimo programa naudojo, tad viens du ir turejau. Vakar jau namai skambejo nuo bum tili bum tili... smile.gif

Tiesa, kazkada varles klausiaus, kai turejau kasete.. Lyg tai truksta vienos dainos, ar gali taip buti? Zodziai mazdaug tokie:

Mes gyvenam is naujo
savo vaikais
Ju vargais dideliais
Ju spalvotais sapnais...

Ten ir zeme balta, ir dangus nesunkus
Bet tik senstam greiciau
mes uz savo vaikus....

Taip ir skamba ausyse...


QUOTE(vėtrė @ 2009 09 29, 16:00)
Manęs pampuskina per AŽ paprašė atnaijinti Bijau varlės - Ainis ir Gediminas Storapirščiai.Geriausios dainos Storpirsčiai 1999 m. Atnaujinau, bet žiū kipse bardus atnaujinusi, tačiau patikrinau, tai ne visai tos pačios dainos, bijau varlės - 16 dainų smile.gif

Bijau varlės 1999 m

Atsakyti
Sveikos mamytes, na Jus ir šaunuolės!!! Net nezinau kaip ir atsidekot uz tokius lobynus.. Arteja mano mazylio pirmas gimtadienis, pradejau ieskoti kokiu nors vaikisku daineliu, na bet nieko internete doro neradau, arba jei atsisusti nori, tai pinigelius moketi reikia... O cia mamytes tiek visko prikrovusios... Na kur gi daugiau visko rasi, jei ne pas SUPERMAMYTES!!! Dar karteli aciu jums visoms!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2009 09 29, 13:27)
atnaujinau bardai vaikams

O tokios telebimbam apie ledinuką dainos nežinau.

Nezinau, kaip kitoms, bet man meta, kad siame psl. yra virusas ir net neatidaro pilnai to psl., kad atsisiusti faila - iskart meta perspejima..... g.gif Ir vakar tas pats, dar pagalvojau, kad ne taip kazka supratau, tai ka tik pabandziau dar karteli - tas pats! g.gif Idomu, ko cia man taip??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiomama: 01 spalio 2009 - 12:15
QUOTE(Tiomama @ 2009 10 01, 12:11)
Nezinau, kaip kitoms, bet man meta, kad siame psl. yra virusas ir net neatidaro pilnai to psl., kad atsisiusti faila - iskart meta perspejima.....    g.gif    Ir vakar tas pats, dar pagalvojau, kad ne taip kazka supratau, tai ka tik pabandziau dar karteli - tas pats!  g.gif  Idomu, ko cia man taip???  g.gif

pas mane viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2009 10 01, 11:16)
pas mane viskas thumbup.gif

Tada gerai.... Gal cia mano antivirusine sustreikavo, nes va dabar kaip tik isijunges kasdienis skanas ir kol kas nieko neranda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BalBal @ 2009 09 14, 15:00)
Gal kas žinot sukurtų šokių judesių pagal  gražias vaikiškas daineles?

Zinau judesius pagal daina Du gaideliai smile.gif
Atsakyti
Labukas,

Gal kas turite daineles 4 klasei pagal Veličkos vadovėlį? Būtų didelis ačiū smile.gif smile.gif
Atsakyti