Įkraunama...
Įkraunama...

Kaziuko mugė

QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 01, 14:52)
O man keisčiausia buvo ką ten veikia muzikantai iš Bolivijos per visą mugę užleidę savo anaiptol ne lietuvišką muziką  unsure.gif Dar visokie karoliai, plastmasės... Gal daiktai ir gražūs, bet tikrai ne Kaziuke jiems vieta  schmoll.gif


Tai va, kad mugė baigia pavirsti eiliniu turgumi. Gaila. verysad.gif Ai, bet vistiek nusiteiki ir eini, kaip gi kovo pradžia be Kaziuko. ax.gif
Atsakyti
Mano dede jau daug metu dalyvauja Kaziuko mugeje su darbais is medzio, o jo zmona skutineja margucius, na, man ju dirbiniai labai patinka, jie labai silti zmones, visada malonu su jais bendrauti... rolleyes.gif
Atsakyti


labai jau kinietišku turgišku koniu atmiežtas tas lietuviškas Kaziukas. Yra gražių dalykėlių, bet kad užgožia viską tie paukščiukai verbose, tie plastmasiniai karoliai o ir nuotaikos nebuvo. Gal ir dėl oro, bet kad visvien...nusivyliau.
Atsakyti
Ai, nežinau kaip jūs, bet aš nusiteikiu Kaziukui, kad ir kaip mane nervintų pliušinukai, paukščiukai ar dar kas nors. ax.gif Tiesą sakant, net neinu prie tų paviljonų, kur matosi beskonybė. Asmeniškai man, tai Kaziukas asocijuojasi su riestainių pynėmis, tradicinėmis verbomis, šiaudiniais ir mediniais dirbiniais, kitais tautodailininkų darbais. Šį kartą, gal dėl lietaus, mes apibėgom (tikra ta žodžio prasme) palapines prie Rotušės. Net vaikus namie palikom...Nors niekad taip nebūna.... ax.gif
P.S. Kiekvienais metais perku savo mamai verbas, tai šiais metais buvo vienintelis prašymas-noriu verbos, kuri visiems žinoma. T.y., be jokių įmantrybių. smile.gif Nupirkau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 01 kovo 2008 - 21:39
QUOTE(boruze1 @ 2008 02 28, 19:56)
Ar jums nereikia padaryti su vaikais darbelių ir nunešti į darželį? Ką darote? Gal kokių naujų įdėjų pasiūlys kas nors  blush2.gif

Reikia, ta pati problema user posted image Ką čia greitai sugalvojus? Gal kas netyčia užmatėt, kur būna pirkti keptų grybukų Kaune?
Atsakyti
Reikia, ta pati problema user posted image Ką čia greitai sugalvojus? Gal kas netyčia užmatėt, kur būna pirkti keptų grybukų Kaune?

Keptu grybuku yra Maximoje, bent jau Vilniuje. Turetu buti ir Kaune g.gif
Atsakyti
mačiau močiutę prie fontano kaune kazkuria ano pavasario diena smile.gif
Atsakyti
Padaryti galima ivairių darbelių - popierinių verbų, popierinių dežučių, gėlyčių, įvairių iš popieriaus išlankstytų darbelių, megztų servetėlų, pagaliau galima prikepti įvairių kepinių - kuriuos mokyklose ir darželiuose išperka pirmiausiai (mokytojai) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo schatzi: 04 kovo 2008 - 22:14
Tęsdami savo šeimos tradiciją, kaip ir kasmet jau kokius 8 metus, šiemet irgi su šeima aplankėm Vilniaus Kaziuką. Man šįmetinė mugė prekių įvairove pasirodė skurdesnė už pernykštę ax.gif , tačiau visokių mielų ir reikalingų smulkmenų bei riestainių ir meduolių vistiek prigriebiau. Tiesa, jau antrus metus teapeinam tik Gedimino pr. įsikūrusią mugės dalį, o Pilies g. nebeužtenka laiko ir jėgų blush2.gif , nors manau, kad ir ten nieko naujo nepamatytume. Šiemet patiko, kad Gedimino pr. prekeivių palapinės buvo išdėstytos tik vienoje gatvės pusėje - taip liko žymiai daugiau vietos praeiviams bei tėvams su vaikiškais vežimėliais thumbup.gif
Atsakyti
Ruosiuosi aplankyti Kaziuko muge Kaune,pati esu ne is Kauno.Gal kas buvot Vilniaus mugeje matete kokios nors atributikos vestuvems ar krkstynoms?Verta del to Kaziuka aplankyti?
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2008 03 02, 12:00)
Keptu grybuku yra Maximoje, bent jau Vilniuje. Turetu buti ir Kaune g.gif

Radom labai gražių storuliukų Kauno urmo bazėj ir už padorią kainą. user posted image Alkavoj irgi buvo, ale jau kaina, sakyčiau, kosminė...Vienas mažas grybukas apie 1 litą išeina. user posted image
O vaikai juos greitai išgraibstė, nė kvapo neliko user posted image Kasdien juk tokių nenusiperka skanumynų. Galvojau ir kojines megzti, bet paskui persigalvojau. Juk vaikai net nežiūri į tokius dalykus darželio mugėje, tėvams gal labiau rūpi... Popieriniai visokie lankstiniai tai čia irgi skonio reikalas, man tai neee user posted image , nebent būtų mano vaiko padarytas, tai tada kitas reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2008 03 05, 10:55)
Ruosiuosi aplankyti Kaziuko muge Kaune,pati esu ne is Kauno.Gal kas buvot Vilniaus mugeje matete kokios nors atributikos vestuvems ar krkstynoms?Verta del to Kaziuka aplankyti?


vilniaus kaziuke maciau vienoj vietoj jaunavedziams skirtas taures labai grazias smile.gif siaip labai mazai muges praejau, tai gal ir buvo kur daugiau vestuvinio ar kirkstynoms smile.gif
Atsakyti