Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaziuko mugė
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2
luju
smile.gif pasidalinam nuomnjėm apie Kaziuką,man nepasisekė būti Vilniuje,bet Kaune šiemet man trūko originalių minčių ,nebuvo studentų darbų,arba aš ne ten žiūrėjau wink.gif Bet girdėjau,kad ir Vilniuje ne kas, žmonių tiršta ,pasirinkimas vienodas.
Ar jau mes tapome labai išrankūs ,ar tikrai seniau geriau buvo? g.gif
Ingano
Mes su seimyna irgi buvom Kaune kaziuko mugeje, sekmadieni. Tai su vezimu praktiskai neimanoma vaziuoti. Zmoniu mase. bet siaip smagu. O i tuos dirbinius nelabai ir ziurejom, tiesa pasakius.
Martyna
Zmoniu labai daug, nes daugiau jokiu pramogu savaitgaliais Kaune nelabai ir yra, tai nors sioks toks prasiblaskymas smile.gif Bet siaip, tai siemet Kaziuko mugej nieko idomaus g.gif
lengvute
anksčiau nekantriai laukdavau tos Kaziuko mugės, bet man tas šaltis, stumdymaisi, makalynė įgriso, idėjų gerų ir iš kitur pasisemt galima wink.gif , nėjau.
Meduolė
Buvom ir mes su šeimyna išsiruošę sekmadienį, anksčiau nulėkėm - 10val., tai išvengėm spūsties, o 12val. jau plaukė minios žmonių, ypač gaila buvo mamų su vežimėliais unsure.gif
Nukeliavom ir į Tymo kvartalą, bet ten - nieko gero, tik Marceliukės klėtis ir išprotėjusios bobutės su meduoliais - širdelėmis po 8 lt (!!!!) blink.gif Vieta ten graži, bet nepatogi, kažin ar prigis idėja ten organizuoti... Pasitenkinom riestainiais, gaideliais, pora sausų gėlių ir keramikiniu "bliūdeliu".
Labiausiai džiugino puikus oras thumbup.gif
Doma
nulekem mes su drauge i Kaziuka sestadieni per pati pika - baisu kiek zmoniu buvo! kaip patekom i spusti, taip ir nutekejom ta pacia tekme iki pat rotuses taip nieko ir nepamate, tik verbu virsuneles, o kas ant stalu buvo sudeta tik pro alkunes, jei pavykdavo. Net jei ir buvo kas idomesnio - nematem, nes prasibrauti arciau buvo neimanoma.. O jau susalome! blink.gif Nusipirkome viena vieninteli pyraga, net meduoliu neradome - budavo seniau dideliu grybu ar meduoliniu sirdeliu - si syki nieko, nesupratau ar ispirko ar mes tiesiog prazioplinome ohmy.gif
Labai gaila buvo mazu vaiku, kurie slinko pazeme toje zmoniu juroje - jiem turejo buti labai baisu (ka sau tevai galvoja sad.gif
Priejau isvados, kad jei negali i kaziuka nueiti pvz penktadieni kai nera tiek zmoniu, tai geriau visai neiti, tik nuotaika sugadinsi. Idomu ar sekmadieni dar vyko kas nors - toks oras geras buvo... unsure.gif
Monikule
O zinot, man Pranciskaus muge rudeni pradeda labiau patikti - ten vaikams bent atrakcionu buna, gyvuliu aptvaras... o Kazys visai nupezo, prekeiviu neperdaug, zmoniu mase... gerai dar kad oras geras buvo smile.gif
kazkaip labai jau sukomercinta ta muges organizavimo tvarka (skandalai prasidejo dar pries muge). Urba su chebra persistenge sad.gif
Astuliukas
As buvau kaziuko mugeje Vilniuje ir Kaune. tai skiriasi kaip diena ir naktis.
Vilniuje buvau penktadieni ir sestadieni. Tai penktadieni nusipirkau tokiu labai idomiu verbu, sestadieni ju jau nebuvo sad.gif O siaip sestadieni daugiau pamaciau idomiu daiktu. Man labai grazu tos visokios tokio tikrai auksto meninio lygio vazos, puokukai ir kiti keramikiniai darbai. tik gaila kad ju mazokai, o kainos didokos. Nusipirkau is bobulyciu kaimisku vilnoniu siulu papigiai, galesiu megzti thumbup.gif Man grazu kad ir neperkant pavaikscioti, pazioplineti, as tiesiog atsigaunu, pasisemiu ideju.
O Kaune gaila kad mazokai labai graziu daiktu, bet pilna pintu dirbiniu ir maisto buvo. Toks susidare vaizdas, kad daromas tik biznis bile tik parduoti
nigrita
Aš tai buvau šeštadienį Vilniuj, ėjom po pietų tikėdamiesi, kad bus mažiau žmonių, bet kaip ir pernai buvo žiauriai šalta ir labai labai daug žmonių. Išvada tokia: jokio malonumo, nekalbant apie tai, kad per grūstis 90% prekystalių iš viso nesimato. Gerai bent kad ėjom tikslingai ir ieškojom pintų krepšių skalbiniams, tai tikrai labai samgų nusipirkom. Bet tai, ko gero, vienintelis pliusas, nes stumdymasis ir žvarbus oras tikrai nuotaikos nepakėlė sad.gif
Faina
Viskas tas pat. Tie patys šaukštai, tie patys kašikai, tas pat stumdymasis, tik dar šaltis prisidėjo. Nieko gero nelaukiu. Neisiu, geriau į kokią kavinę nueisim pasėsėt.
kuuzia
Vat ir as galvojau vaziuoti Vilniun i Kaziuka, bet nusprendziau, kad gal si karta bus geriau Kaune. Niekad nebuvau Kauno Kaziuke, bet Vilniuje tas stumdymasis tai tikrai uzknisa. Ir del to trenktis sostinen tikrai nera jokio noro. Jau geriau pasiliksiu savame Kaune ir cia pasiziuresiu smile.gif
Salomeja
as ir eisiu i kauni kaziuka. reikia samcio o ir pyraga koki gal nugriebsiu. ir siaip akcija atrakcija:)
Babaushe
O man kaziukas tai tokia faina tradicija, su tevais eidavom. ech as pavasario be kaziuko neisivaizduoju, turbut neateitu biggrin.gif.
dzudi
Man irgi Kaziukas - pavasarine tradicija smile.gif Eisiu rytoj ryte paslankioti. Man taip malonu pazioplineti i visokius daikciukus. Neblogu ideju, originaliu daikciuku galima pamatyti smile.gif 4u.gif Ktrepsi pirksiu blush2.gif
rusne
Pries keleta valandu grizau is Kaziuko muges Vilniuje. Paganiau akytes, isgeriau karsto alaus ir pasvajojau, kad, kai turesiu kadanors koki jauku sava kampa, kur darysiu tai, ka noriu, tai ten galesiu pastatyt ta ta ir ana. rolleyes.gif
O siaip ideju pasirankiojau, pasikroviau "meniskai" mirksiukas.gif .
Nepatiko tik gariunines, maximines slepetes ir visoki cimbaliukai. Norisi pasigrozet, nusipirkt ranku darbo daiktu, su siluma tokiu cool.gif
Arinva
QUOTE(Minnie @ 2005 03 04, 21:23)
Kaunieciams kaziuko muges tvarkarastis:

Kaziukas Kaune
*

oi kaip gerai kad ir sekmadieni bus, nes mano vyriskis siandien negali tai ryt vaziuosim biggrin.gif nes kazkaip norisi man akytes paganyti , gal pavyk ir skaniu user posted image nusipirkti biggrin.gif
Anka
Mes tai penktadieni buvom trumpam ir ruosiames ryt nukeliauti jei zadetos pugos nebus. Merginai butinai dar reik tu ilgu krakmoliniu saldainiu uzsipirkt ir jei dar rasim pirksim tokius ant ranku uzdedamus zaisliukus su kuriais vaidinti galima.
Erszebeth
Šiandien man parnešė iš mugės vabalą - tokį gan didelį, žalią, ilgom kojom, ūsais ir su straubliuku. Pats jis metalinis, bet atrodo labai tikroviškai thumbup.gif Su magnetuku ant pilvo, tad prikabinau prie šaldytuvo - dabar reikės saugoti, kad kokia kaimynė užėjusi nebandytų užmušti megalol.gif
Aurėja
Mes buvom vakar apie pietus. Labai apsidžiaugėm kad vaiko nesivedėm, nes žmonių buvo labai daug ir vietomis neįmanoma buvo nė apsidairyt, tik plaukėm pasroviui su visa minia, kol "išplaukdavom į platesnę gatvės vietą. Pirmiausia tai ragavom, kaip ir dauguma ten buvusių, karšto alaus (4 lt.), galima buvo pasivaišinti "Marceliukės" valgiais. Pirkom storų Kaziukiškų riestainių visiems namiškiams lauktuvių (5 lt., gaminta Rokiškyje)). Dar radom prekeivius Vokiečių g-vėj, kurie siūlė natūralių Šaltalankio sulčių (labai tirštos, užtenka vieno šaukštelio į stiklinę vandens) - 10 lt. (nuo Akmenės krašto), nupirkom vienam ligoniui lauktuvių.
O visokių grožybių (nevalgomų) šiemet nepirkom, nes nuo pernai metų niekas nespėjo susidėvėti ir sulūžti, tad tik pasigrožėjom mirksiukas.gif
Board
Buvom, matem, pirkom. Valgem, gerem vyna ir alu thumbup.gif prisirinkom paradveju kontaktu biggrin.gif
Ataskaita: turejau 50Lt, isleidau per pirmas 10 min, pasiemiau dar 100, tai dar 50 isleidau ax.gif Ot durna boba, bet uz tai nusipirkau pinigine, askarus, vaikui kepure vasarai, zaisliuka, tradiciskai gyvuno statulele maza (is kiekvieno kaziuko nuo to laiko kai susipazinom su vyru, perkam po viena statulele per kiekviena kaziuka), riestainiu, varskes pyrago doh.gif kurio taip ir negavau paragaut, ir viena kiausini. Viskas. Pinigai isleisti, kojos susalusios, dvi valandos praleistos lauke thumbup.gif Tik labai gailiuosi kad palikau ten kelis daiktus, kuriems neturejau deja pinigu ir vietos namuose blush2.gif
jolita123
Merginos geda prisipazinti nebuvus kaziuko mugeje. Labai noreciau apsilankyti tai ten daugiausia liaudies meistrai prekiauja? Ar verta apsilankyti ir kada prasideda? Aisku kuria diena labiausia apsimoka vaziuoti, nes girdejau kad 3 dienas buna. bigsmile.gif
sraigyte1
thumbup.gif verta verta, aš buvau antrą dieną,tai kas buvo pirmąją-sakė įdomiau mirksiukas.gif
Jomke
Merginos , o iki kelintos valandos Vilniuje vyksta ta muge g.gif Noreciau visai nuvaziuoti rytoj , tik galeciau isvaziuoti apie pietus , tai galvoju ar verta rolleyes.gif Nes jei vyksta tik iki kokiu 18 val. tai tada kaip ir neverta schmoll.gif
Prasau jei kas zinot iki kelintos valandos sestadieni viskas tenai vyks parasykite ax.gif 4u.gif
Karosė
Kasmet vis prastesnė g.gif
Lotari
nesakyčiau prastesnė, bet kad kainos kiekvienais metais didėja tai tikrai
Eglootia:)
Na pries kokius 3 metelius pati dalyvaudavau Kaziuko mugej (Vilniuj), p0rekiaudavome ranku darbo siutomis pelytemis (minksti zaisliukai), kitais metais prekiavom linxmais mobiliu telefonu deklais... Linksmiausia budavo paciame muges gale, kai pasiemus savo prekiu eidavom pas kitus mainytis i kita prekeiviu prekes smile.gif

bet Kaziukas issigimsta, praejusiais metais jau nebedalyvavau, bet siaip aki nuejau uzmesti, tai pilna kinietisko slamsto... Mazai like tautodailininku ar siaip zmogeliu, kurie parduodamus daiktus savo rankom butu padare... liudna verysad.gif
Glozis
Sweiki, gal zinot kada siais metais bus kaziuko muge? o jei taip kaip ten reikia gauti leidima dalyvauti. tapau paveikslus tad noreciau ir as paziureti ar juos kas vertina..smile.gif)
Lotari
QUOTE(Glozis @ 2008 02 01, 14:22)
Sweiki, gal zinot kada siais metais bus kaziuko muge? o jei taip kaip ten reikia gauti leidima dalyvauti. tapau paveikslus tad noreciau ir as paziureti ar juos kas vertina..smile.gif)
*

citata is www.vilnius.lt
"Tautodailininkams ir amatininkams, norintiems prekiauti Tymo kvartale leidimus išduos Senamiesčio seniūnija. Prekeiviai dėl leidimų gali kreiptis telefonu 212 3633 arba apsilankyti seniūnijoje (Odminių g. 3).
Daugiau informacijos: Senamiesčio seniūnas Romasis Petrauskas, 212 3633.
"

ir
"Pageidaujančius prekiauti Kaziuko mugės metu prašome dėl papildomos informacijos, vietų užsisakymo iš anksto ir kt. kreiptis į UAB „Vikšris“, Tuskulėnų g. 35, Vilniuje, telefonai 272 87 94, 8 687 30809, el. paštas marceliukeskletis@one.lt.
"

tikiuosi info padės mirksiukas.gif
ITMA
Man kaziuko muge patinka smile.gif nes joje galima smagiai praleisti laika pasivaikstant ir pasigrozet ivairiais dirbiniais smile.gif visada galima ka nors grazaus nusipirkti smile.gif arba seip smagiai praleisti laika smile.gif
Lotari
būtų ypač gerai jei oras leistų pasidžiaugti muge, na tikėkimės kad nelis, nesnigs, nebus balų ir susirinks daug dalyvių.
Mercredi
QUOTE(Glozis @ 2008 02 01, 13:22)
*

Gal maždaug žinai kiek kainuoja leidimas prekiauti? ax.gif
boruze1
Ar jums nereikia padaryti su vaikais darbelių ir nunešti į darželį? Ką darote? Gal kokių naujų įdėjų pasiūlys kas nors blush2.gif
*Ciau ciau*
Sveikutes, sakykite o Kaziuko muge nevyksta Rumsiskese? Mes is Vilniaus, si savaitgali vyks Vilniuje, bet galvojame jei vyks ir Rumsiskese, o ten visada tieks programos idomios bigsmile.gif tai vaziuotume ten. Gal kas turite info apie Rumsiskes? ax.gif
Dajevu
Kiekvienais metais tas pats ir tos pačios prekės ax.gif
Paja
O mes tik iš Kaziuko-labai gaila, kad lietus lyja, nors iš kitos pusės, beveik visur gali prieiti ir normaliai pažiūrėti. smile.gif Mačiau daug gražių darbelių, kuriuos daro mūsų mamytės, tik nežinojau kur būriuojasi SM darbštuolėlės.
Vienintelis dalykas-tai nesuprantu ir nesuprasiu ką Kaziuko mugėje veikia pliušiniai žaisliukai (Mikės pūkuotukai, lėlytės ir t.t.). schmoll.gif
Mercredi
QUOTE(Paja @ 2008 03 01, 14:37)
O mes tik iš Kaziuko-labai gaila, kad lietus lyja, nors iš kitos pusės, beveik visur gali prieiti ir normaliai pažiūrėti. smile.gif Mačiau daug gražių darbelių, kuriuos daro mūsų mamytės, tik nežinojau kur būriuojasi SM darbštuolėlės.
Vienintelis dalykas-tai nesuprantu ir nesuprasiu ką Kaziuko mugėje veikia pliušiniai žaisliukai (Mikės pūkuotukai, lėlytės ir t.t.). schmoll.gif
*

O man keisčiausia buvo ką ten veikia muzikantai iš Bolivijos per visą mugę užleidę savo anaiptol ne lietuvišką muziką unsure.gif Dar visokie karoliai, plastmasės... Gal daiktai ir gražūs, bet tikrai ne Kaziuke jiems vieta schmoll.gif
Paja
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 03 01, 14:52)
O man keisčiausia buvo ką ten veikia muzikantai iš Bolivijos per visą mugę užleidę savo anaiptol ne lietuvišką muziką  unsure.gif Dar visokie karoliai, plastmasės... Gal daiktai ir gražūs, bet tikrai ne Kaziuke jiems vieta  schmoll.gif
*

Tai va, kad mugė baigia pavirsti eiliniu turgumi. Gaila. verysad.gif Ai, bet vistiek nusiteiki ir eini, kaip gi kovo pradžia be Kaziuko. ax.gif
viduciux
Mano dede jau daug metu dalyvauja Kaziuko mugeje su darbais is medzio, o jo zmona skutineja margucius, na, man ju dirbiniai labai patinka, jie labai silti zmones, visada malonu su jais bendrauti... rolleyes.gif
alfija

labai jau kinietišku turgišku koniu atmiežtas tas lietuviškas Kaziukas. Yra gražių dalykėlių, bet kad užgožia viską tie paukščiukai verbose, tie plastmasiniai karoliai o ir nuotaikos nebuvo. Gal ir dėl oro, bet kad visvien...nusivyliau.
Paja
Ai, nežinau kaip jūs, bet aš nusiteikiu Kaziukui, kad ir kaip mane nervintų pliušinukai, paukščiukai ar dar kas nors. ax.gif Tiesą sakant, net neinu prie tų paviljonų, kur matosi beskonybė. Asmeniškai man, tai Kaziukas asocijuojasi su riestainių pynėmis, tradicinėmis verbomis, šiaudiniais ir mediniais dirbiniais, kitais tautodailininkų darbais. Šį kartą, gal dėl lietaus, mes apibėgom (tikra ta žodžio prasme) palapines prie Rotušės. Net vaikus namie palikom...Nors niekad taip nebūna.... ax.gif
P.S. Kiekvienais metais perku savo mamai verbas, tai šiais metais buvo vienintelis prašymas-noriu verbos, kuri visiems žinoma. T.y., be jokių įmantrybių. smile.gif Nupirkau. mirksiukas.gif
Kaja888
QUOTE(boruze1 @ 2008 02 28, 19:56)
Ar jums nereikia padaryti su vaikais darbelių ir nunešti į darželį? Ką darote? Gal kokių naujų įdėjų pasiūlys kas nors  blush2.gif
*

Reikia, ta pati problema user posted image Ką čia greitai sugalvojus? Gal kas netyčia užmatėt, kur būna pirkti keptų grybukų Kaune?
Kačia
Reikia, ta pati problema user posted image Ką čia greitai sugalvojus? Gal kas netyčia užmatėt, kur būna pirkti keptų grybukų Kaune?

Keptu grybuku yra Maximoje, bent jau Vilniuje. Turetu buti ir Kaune g.gif
miurdock
mačiau močiutę prie fontano kaune kazkuria ano pavasario diena smile.gif
schatzi
Padaryti galima ivairių darbelių - popierinių verbų, popierinių dežučių, gėlyčių, įvairių iš popieriaus išlankstytų darbelių, megztų servetėlų, pagaliau galima prikepti įvairių kepinių - kuriuos mokyklose ir darželiuose išperka pirmiausiai (mokytojai) biggrin.gif
Bahama mama
Tęsdami savo šeimos tradiciją, kaip ir kasmet jau kokius 8 metus, šiemet irgi su šeima aplankėm Vilniaus Kaziuką. Man šįmetinė mugė prekių įvairove pasirodė skurdesnė už pernykštę ax.gif , tačiau visokių mielų ir reikalingų smulkmenų bei riestainių ir meduolių vistiek prigriebiau. Tiesa, jau antrus metus teapeinam tik Gedimino pr. įsikūrusią mugės dalį, o Pilies g. nebeužtenka laiko ir jėgų blush2.gif , nors manau, kad ir ten nieko naujo nepamatytume. Šiemet patiko, kad Gedimino pr. prekeivių palapinės buvo išdėstytos tik vienoje gatvės pusėje - taip liko žymiai daugiau vietos praeiviams bei tėvams su vaikiškais vežimėliais thumbup.gif
Hoffnung
Ruosiuosi aplankyti Kaziuko muge Kaune,pati esu ne is Kauno.Gal kas buvot Vilniaus mugeje matete kokios nors atributikos vestuvems ar krkstynoms?Verta del to Kaziuka aplankyti?
Kaja888
QUOTE(Kačia @ 2008 03 02, 12:00)
Keptu grybuku yra Maximoje, bent jau Vilniuje. Turetu buti ir Kaune g.gif
*

Radom labai gražių storuliukų Kauno urmo bazėj ir už padorią kainą. user posted image Alkavoj irgi buvo, ale jau kaina, sakyčiau, kosminė...Vienas mažas grybukas apie 1 litą išeina. user posted image
O vaikai juos greitai išgraibstė, nė kvapo neliko user posted image Kasdien juk tokių nenusiperka skanumynų. Galvojau ir kojines megzti, bet paskui persigalvojau. Juk vaikai net nežiūri į tokius dalykus darželio mugėje, tėvams gal labiau rūpi... Popieriniai visokie lankstiniai tai čia irgi skonio reikalas, man tai neee user posted image , nebent būtų mano vaiko padarytas, tai tada kitas reikalas.
Eglootia:)
QUOTE(Hoffnung @ 2008 03 05, 10:55)
Ruosiuosi aplankyti Kaziuko muge Kaune,pati esu ne is Kauno.Gal kas buvot Vilniaus mugeje matete kokios nors atributikos vestuvems ar krkstynoms?Verta del to Kaziuka aplankyti?
*

vilniaus kaziuke maciau vienoj vietoj jaunavedziams skirtas taures labai grazias smile.gif siaip labai mazai muges praejau, tai gal ir buvo kur daugiau vestuvinio ar kirkstynoms smile.gif
Aga
Kaune tai sad.gif Nieko gražaus nemačiau, apart vazonų, bet jau ten kaina šimtais... Kažkoks kičas kinietiškas iš Maximų arba dirbtinės gėlės iš bazės..
vakarėja
QUOTE(Aga @ 2008 03 09, 00:18)
Kaune tai sad.gif Nieko gražaus nemačiau, apart vazonų, bet jau ten kaina šimtais... Kažkoks kičas kinietiškas iš Maximų arba dirbtinės gėlės iš bazės..
*

taip istiesu, kazkaip nekvepia visai Kaziuku sad.gif koks medinis drozinys ir kaina kosmine, eilinis meduoliukas 4 lt doh.gif tik tiek, kad geras oras, prasivaiksciot rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.