Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(christy @ 2009 07 23, 09:07)
istiesu tai kopos smirda ne nuo sunu siusiuko sad.gif

Aga, as ir gavau velniu kai mano mergos "uzpuole" "i krumus" einancia poilsiautoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2009 07 15, 08:08)
Na pakelsiu tema. Gal kas i Latvija vazinejate prie juros su suniu?

Mes vaziuosim rugpjucio menesi savaitei i Latvija. Nuomuojames visa nama prie pat juros, del gyvunu jokiu problemu, leidzia veztis nors ir visus tris thumbup.gif

Ir dar aisku pamirsau pamineti, kad kainos dvigubai mazesnes nei pas mus. biggrin.gif

Dvieju aukstu namas, prie pat juros, pilnai irengtas parai 50Latu (250Lt)
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 23 liepos 2009 - 12:34
Sveiki, mes važiuojame į Nidą pas tą pačią šeimininkę jau daug metų iš eilės...

Problemų jokių, antri metai važiuosim su augintine, mielai priima ir net paklausė , ar atsivešime...

Tačiau važiuojame gegužės arba rugsėjo mėn. Patiems maloniau kaip niekas nelipa ant galvos ir kitiems netrukdom . Mūsų tokia patirtis...
Atsakyti
mes Latvijoje visada drąsiai su šunimis vaikštom pajūriu, ir su penkiais nueinam. Tik su dičke per karščius dieną neinam (ne dėl žmonių, o kad jai ir man karšta būtų biggrin.gif), bet manau ir dėl jos niekas nesiskųstų. Mažų ir vidutinių šuniukų pajūry visada galima pamatyt, niekas nesibara, kaip tik vis pribėga paglostyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaU.: 23 liepos 2009 - 21:03
QUOTE(Allur @ 2009 07 23, 14:24)
Mes vaziuosim rugpjucio menesi savaitei i Latvija. Nuomuojames visa nama prie pat juros, del gyvunu jokiu problemu, leidzia veztis nors ir visus tris  thumbup.gif

Ir dar aisku pamirsau pamineti, kad kainos dvigubai mazesnes nei pas mus.  biggrin.gif

Dvieju aukstu namas, prie pat juros, pilnai irengtas parai 50Latu (250Lt)
user posted image
user posted image


Isduokit paslapti,kur toks grozis uz tokia kaina yra...Galima i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2009 07 23, 13:24)
Mes vaziuosim rugpjucio menesi savaitei i Latvija. Nuomuojames visa nama prie pat juros, del gyvunu jokiu problemu, leidzia veztis nors ir visus tris  thumbup.gif

Ir dar aisku pamirsau pamineti, kad kainos dvigubai mazesnes nei pas mus.  biggrin.gif

Dvieju aukstu namas, prie pat juros, pilnai irengtas parai 50Latu (250Lt)



Nu nieko sau blink.gif Jėga thumbup.gif
Man irgi būtų labai įdomu, kur čia blush2.gif
Šį savaitgalį Palangoj už 4-vietį kambarį nakčiai plius už šunį viso suplojom 240Lt, tai sakyčiau kainų skirtumas nerealus... O ir pliaže vietos maža, šuns jau nepaleisi.
Atsakyti
QUOTE(Laplandija @ 2009 08 03, 11:57)
Isduokit paslapti,kur toks grozis uz tokia kaina yra...Galima i a.z.


QUOTE(Aretha @ 2009 08 03, 12:37)
Nu nieko sau blink.gif Jėga thumbup.gif
Man irgi būtų labai įdomu, kur čia blush2.gif
Šį savaitgalį Palangoj už 4-vietį kambarį nakčiai plius už šunį viso suplojom 240Lt, tai sakyčiau kainų skirtumas nerealus... O ir pliaže vietos maža, šuns jau nepaleisi.


Siaip ten 4 miegamieji, tai 8ni zmones gali drasiai gyventi thumbup.gif
Vakare galesiu kontaktus atsiusti, kaip is darbo grisiu ka domina...
Atsakyti
Sventojoje namukuose netoli vandens boksto (Autosabinos namukai) visi su sunimis labai svetingai priimami wink.gif

Siemet man su doge (argentinos) teko pabuvot Palangoj, per 1000km lenktynes, kada buvo labai silta ir milijonas zmoniu smile.gif Pasivaiksciojom Basanaviciaus sausakimsa gatve, nors pareigunai, viesos tvarkos sargai, labai itariai ziurejo, o kiti net ir pirstais i mus pabade, bet niekas nieko nesake blush2.gif Buvom kavinej, pramogu banko Nese, niekas nieko nesake, o atnesus saskaita dar ir paniurke suni smile.gif "Aplankem" ir tilta, nors prie iejimo zenklas "draudziama sunis vesti" toks didelis ir is toli svieciantis ax.gif lotuliukas.gif
O is zmoniu, tai visus komentarus (ypach negatyvius) atklause su manim kartu einanti drauge lotuliukas.gif lotuliukas.gif Matyt, man i akis bijojo sakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2005 07 05, 14:14)
Labas,
As girdejau,kad Klaipedoj yra kazkoks papludimys, kur galima savo augintinius vestis ir niekas ant taves neturetu pykti ax.gif  O siaip prie ezero, tai isvis neturetu buti problemu thumbup.gif


patikekit manim, kaip prie ezero pastoviai bambia visi, kad suo maudosi, mane tai erzina labai kad rekauja jog vaikas alergiskas suniui o pats be triusekeliu maudosi ezere ))))
Atsakyti
QUOTE(Nikodema @ 2009 08 03, 14:08)
"Aplankem" ir tilta, nors prie iejimo zenklas "draudziama sunis vesti" toks didelis ir is toli svieciantis  ax.gif  lotuliukas.gif


O aš tai to ženklo net nepastebėjau iš pradžių doh.gif lotuliukas.gif Specialiai dairiausi, galvoju, nu kažin, ar jau Lietuvoj net ant tilto negalima su šuniu nueiti, nu ir nepamačiau doh.gif Pamaniau, dar ne taip ir blogai lotuliukas.gif Bet kai grįžom, tai pamačiau, kad negalima vis dėlto biggrin.gif Bananų respublika pas mus vienok...

Kavinėse kiek besėdėjom (ne vienoj ir ne dviejose), nei karto niekas nieko nesakė dėl šuns. Praeiviai absoliučioj daugumoj buvo geranoriški biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2009 08 03, 13:12)
patikekit manim, kaip prie ezero pastoviai bambia visi, kad suo maudosi, mane tai erzina labai kad rekauja jog vaikas alergiskas suniui o pats be triusekeliu maudosi ezere ))))


O as tokiu atveju pasakau, kad suo manop i vandeni nemyza, nesiskrepliuoja, kancaru nemeto ir buteliu nedauzo, o jeigu kokiai poniai nepatinka, tegu parodo zenkla, kad suni kokiam misko ezere maudyti draudziama tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Kaip mes viena karta buvome prie ezero. Nesakysiu kaip atrode geliu laukas prie ezero.... blink.gif zmones is jo toki viesa tualeta padare, kad baisu.
Atsakyti