Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(italė @ 2009 08 28, 15:53)

Pati tikrai nesu įstatymų/taisyklių sergėtoja rolleyes.gif Tiesiog pacitavau, kas yra parašyta Vilniaus m. taisyklėse ax.gif

O su tais ženklais - tikra sumaištis/neaiškumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 08 28, 14:54)
Gyvūnų auginimo ir laikymo taisyklėse Vilniaus mieste rašoma:
22. Draudžiama:
22.14. vestis gyvūnus į masines žmonių susirinkimo vietas, kapines, švietimo, sveikatos priežiūros įstaigas, vaikų lopšelių-darželių teritoriją, žaidimo ir sporto aikštes, paplūdimius. Išimtis – šunys vedliai;
22.15. eiti su gyvūnais į parduotuves, įstaigas, maitinimo įmones, jei prie durų nėra ženklo, nurodančio, kad taip daryti galima. Išimtis – šunys vedliai.


Papildyta:
Mano supratimu, lauko kavinė - vieša vieta. Tad formaliai reikėtų laikytis atitinkamų Taisyklių punktų nuostatų  ax.gif


Na pagal taisykles, kurias galim interpretuoti kaip kam patogiau hihihi.gif tai žinoma galėjo prie manęs prikibti dėl paryškintų punktų, bet ginčytis galima: jei lauko kavinėj buvo nedaug žmonių, tai jau ne masinė žmonių susirinkimo vieta, o maitinimo įmonė, mano supratimu, tai pastate, o ne lauke, tai irgi netinka punktas biggrin.gif
O šiaip visas miestas vieša vieta, bet iš jo kol kas neišvarė niekas karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2009 08 28, 16:29)
Na pagal taisykles, kurias galim interpretuoti kaip kam patogiau

Paprastai taisyklės interpretuojamos jų sudarytojų naudai rolleyes.gif

QUOTE(Zuma @ 2009 08 28, 16:29)
bet ginčytis galima

Ne tik kad galima, bet ir būtina, kai nėra aiškumo drinks_cheers.gif

QUOTE(Zuma @ 2009 08 28, 16:29)
maitinimo įmonė, mano supratimu, tai pastate, o ne lauke

O kur taip parašyta? rolleyes.gif
Atsakyti
Jau seniai noriu su saviškiais nueiti į Cofee Inn, pas juos yra ženklas, kad su šunimis leidžiama, tik įdomu, kaip į tokius "šuniukus" reaguotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2009 08 28, 18:30)
Jau seniai noriu su saviškiais nueiti į Cofee Inn, pas juos yra ženklas, kad su šunimis leidžiama, tik įdomu, kaip į tokius "šuniukus" reaguotų biggrin.gif


Cofee Inn'e su savo mažyle buvau ir ne kartą, jokios reakcijos. Taip pat buvo tuo metu mergina su labriku. Manau neišmes ir tavęs su dviem dičkiais, nes net ant durų užklijuotas lipdukas "pets welcome" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2009 08 29, 00:03)
Cofee Inn'e su savo mažyle buvau ir ne kartą, jokios reakcijos. Taip pat buvo tuo metu mergina su labriku. Manau neišmes ir tavęs su dviem dičkiais, nes net ant durų užklijuotas lipdukas "pets welcome"  mirksiukas.gif


Tikrai neišmes,aš su dviem vokiečių aviganiais buvau ir niekas nieko nesakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eskalibur @ 2009 08 29, 13:21)
Tikrai neišmes,aš su dviem vokiečių aviganiais buvau ir niekas nieko nesakė smile.gif


Dėl dviejų kurtsharų irgi niekas pretenzijų neturėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luju @ 2005 07 05, 14:04)
Sveikutės ,pribrendo reikalas išvaziuoti atostogų,bet nežinome kur būtų galima su savo šuniu ,kad žmonių nebaidyti ir paitiems smagu .Gal žinote internet.puslapių,tiktu ir pie ežero ir (geriausia) prie jūros. Padėkite prašau,manau ,kad tai aktualu daugeliui šuniukų mylėtojams 4u.gif

dabar jau zmones atlaidziau ziuri...seniau, kai visi rotveilerius ir dobermanus augino gal ir buvo bedu, o daba... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(coliukee @ 2009 08 28, 10:19)
Mes tai vaziuojam pavasari ir rudeni i Palanga tai mes gyvenam prie pat juros ir botanikos sodo ten yra zenklai kad sunis galima vedzioti tai mes ten suni ir vesdavom pasivaikscioti, o po to prie juros lekiam nes nebuna papludimi zmoniu kurie guletu, tai kol kas dar niekam neuzkliuvom.

zemaitijoj zmones geresni, tai ne tie skerslenkiai vilniuje...
Papildyta:
QUOTE(Eskalibur @ 2009 08 29, 13:21)
Tikrai neišmes,aš su dviem vokiečių aviganiais buvau ir niekas nieko nesakė smile.gif

matyt bijojo priestaraut verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 08 28, 16:43)
Paprastai taisyklės interpretuojamos jų sudarytojų naudai  rolleyes.gif
Ne tik kad galima, bet ir būtina, kai nėra aiškumo  drinks_cheers.gif
O kur taip parašyta?  rolleyes.gif

aisku, geriausias variantas isvaryt, kad kokia bobute nepasipiktintu ir ramu
Papildyta:
QUOTE(sagyte @ 2009 08 04, 18:19)
Jau Lietuvoj žmogus su šuniu tai tas pats kai žmogus su šautuvu doh.gif Mes kai einam tai žmonės net į kitą kelio pusę perreina g.gif  Pasirodo šarpėjai buvo veisiami žmonėms pjauti, o aš va matai nežinojau blush2.gif  O šiaip mes Nidoj esam radę puikią veitelę pas tokią tetulyte, tai ji mielai su šuniu priima, nes pati be galo myli šunis 4u.gif  Ji taip pat prekiauja šviežiai rūkyta žuvim, tai kai atostogavom tai maniškis po kiemą lastė, o pas ją visi pirkėjai beveik vokiečiai, tai jie kad puolė fotkintis su maniškiu thumbup.gif Ir jau kai eidavo visada klausdavo kur tas šarpėjus, nes atvesdavo kitiems parodyt užsieniečiams biggrin.gif  Ir šiaip nidoj daug laukinių pležų miškų tai šunėkui rojus buvo  wub.gif

man su labriku visokiausiu situaciju yr buve...vieni dziaugiasi, kiti bijo...
Atsakyti
QUOTE(šarūnas @ 2009 11 20, 22:35)
dabar jau zmones atlaidziau ziuri...seniau, kai visi rotveilerius ir dobermanus augino gal ir buvo bedu, o daba... thumbup.gif

zemaitijoj zmones geresni, tai ne tie skerslenkiai vilniuje...

matyt bijojo priestaraut verysad.gif

aisku, geriausias variantas isvaryt, kad kokia bobute nepasipiktintu ir ramu

man su labriku visokiausiu situaciju yr buve...vieni dziaugiasi, kiti bijo...

Jūs gal išgėrėte daugiau negu pakeliate?! Pakaitykite taisykles, gal susiprasite.
http://supermama.lt/...t/view/133/141/

Ypač šį punktą (bet ne tik jį)
DRAUDŽIAMA:
1. Skelbti informaciją, kuri: 1) kursto tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą;
Atsakyti
QUOTE(šarūnas @ 2009 11 20, 22:35)
zemaitijoj zmones geresni, tai ne tie skerslenkiai vilniuje...

aha, tik mažą šuniuką teko kaip nusikaltėliams slėpti po rankšluosčiais, skėčiais nuo gerųjų žemaičių prie jūros, kai tuo tarpuv šalimais pampersiukai, nuorūkos, šiukšlytės metėsi, o šuniukas atlikdavo reikalus miškelyje, net nepasiekęs kopų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2010 03 22, 13:45)
Kainos normalios, mazesnes tikrai nei Palangoj, visi i sunis normaliau ziuri, leidzia net apartamentuosiu su suniuku gyvent, aisku kai kur ima mokesti papildomai uz suniuka, kai kur neima, bet as asmeniskai to Liepojos grozio (papludymyje kas 10m konteineriai stovi, tie plasmasiniai ant ratuku, budeliu kruvos persirengimo, suoleliai) ir ramybes niekada gyvenime daugiau nekeisiu i ta siaubinga skruzdelyna, vadinama "Lietuvos pajuriu". Gi visa esme, kad Latvija tai to pajurio turi desimt kartu daugiau nei mes, tai ir nereikia visiems grustis keliuose papludimiuose...Na bet cia kaip kam labiau patinka  4u.gif


Persikraustom čia blush2.gif O ten betkada nuvažiavus, iš anksto nesusitarus rasi kur apsistoti?
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 03 22, 14:49)
Persikraustom čia  blush2.gif O ten betkada nuvažiavus, iš anksto nesusitarus rasi kur apsistoti?

Is karto nuvaziavus imanoma rast, mes pirma karta kai vaziavom taip ir darem ax.gif bet daug lengviau kai is anksto susitari, ir kaina gali paderinti ir del suniuko susitarti 4u.gif jeigu ka, galesiu duoti keleta kontaktu Liepojoj, jeigu bus idomu, galesit paskambinti, pasiklauesineti, nezinau kaip bus kainos siais metais g.gif
Atsakyti