Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(kotryna01 @ 2010 07 01, 15:23)
Praeita savaitgali buvau, o si irgi vaziuosiu i Monciskes - tarp Palangos ir Sventosios, o tiksliau tarp Kunigiskiu ir Sventosios, ten neigaliuju ir ekstremalaus sporto megeju papludimys, jokiu sunis draudzianciu vestis zenklu nera.


Nu, pažiūrėsim, Kotrynut, kas ten per kempingas smile.gif važiuosim ir mes į šitą vietą šį savaitgalį su abiem, vienas 35 kg, kitas 11 smile.gif
Kainos kiek žinau tam kempinge 10 litų para asmeniui. Pigiai mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2010 07 01, 17:30)
Nu, pažiūrėsim, Kotrynut, kas ten per kempingas smile.gif važiuosim ir mes į šitą vietą šį savaitgalį su abiem, vienas 35 kg, kitas 11 smile.gif
Kainos kiek žinau tam kempinge 10 litų para asmeniui. Pigiai mano nuomone.

tikrai pigiai, reikes pagalvoti del sio varianto smile.gif bet kaip matau ten daug vaziuojanciu bus tongue.gif
Atsakyti
Olandijoj galima visur!!! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 07 01, 11:28)
daugeliu atveju visgi - priima, domėjausi ir žinau smile.gif kitas dalykas, kad gali tekti sumokėti, bet juk šeimos narys, už kitus narius tai mokate? o šuns davimasis mašinoje - šeimininko nenoras arba neišmanymas sudaryti šuniui tokias sąlygas, kad jis nesiduotų ax.gif kiek ir kokių būdų bandėte? galite atsakyti tik sau, nebūtina man. Be to bent jau mano šuo labai skiria ir supranta kur yra išsiruošiama į didelę kelionę (renkami daiktai, su šuniu bendraujama, kad jis važiuos toli, jam bus faina) ir skiria 'kelionę' iki sodo. Iki sodo irgi pasimala, nes žino kur jis yra ir nori kuo greičiau atvažiuoti biggrin.gif jau sodo pradžioje ir pacypsi, palekuoja mašinoje, o kai kelionė ilga ir šuo mato nepažįstamus vaizdus - tikrai yra kitas reikalas.

nu ir kas kad priema kai kurie, kur maziau zvaigzduciu, kur salygos prastesnes, as atostogauju del vaiku ir ju turiningo poilsio, o suo tera gyvunas , nors ji labai myliu ir isigijau nes labai norejau, bet dvi paras mazinoje ji vezti kaznin kur man ir mintis nekilo doh.gif taciau pasiskaicius cia pasisakymus tai jusu sunys suzmoginti visi biggrin.gif gal dar ir is vienos lekstes valgote? lotuliukas.gif elkites kaip jums patinka, o as nesijauciu visai skriaudzianti savo suni schmoll.gif sumoku uz ji apie 300 lt viesbutyje, kur juo pasirupina ir priziuri smile.gif

QUOTE(Agnnyte @ 2010 07 01, 11:41)
100 proc. sutinku, kad šuns neklausymas ir neramumas mašinoje yra šeimininko bėda.


o gal priklauso ir nuo suns veisles bei temperamento ?? doh.gif
QUOTE(*sim* @ 2010 07 01, 16:17)
Mes kaip tik planuojame si ilgaji savaitgali vaziuot prie juros. Dar nenusprendem i Nida ar i  Palanga, bet kartu vesimes ir savaji vestuka smile.gif  tiesa pasakius neisivaizduoju keliones be jo  schmoll.gif  gyvensime tikriausiai kokiame kempinge, palapinese  smile.gif cia bus pirmoji kelione mano suniukui prie  juros  bigsmile.gif

nu kempige tikrai tinka sunims mirksiukas.gif bet va jau jus toje palapinej tikrai neteksite puses komforto ir jei lis lietus tai uzjauciu ax.gif o ir jusu suo tai mazas, velgi kita kalba tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2010 07 03, 23:20)
nu ir kas kad priema kai kurie, kur maziau zvaigzduciu, kur salygos prastesnes, as atostogauju del vaiku ir ju turiningo poilsio, o suo tera gyvunas , nors ji labai myliu ir isigijau nes labai norejau, bet dvi paras mazinoje ji vezti kaznin kur man ir mintis nekilo  doh.gif taciau pasiskaicius cia pasisakymus tai jusu sunys suzmoginti visi  biggrin.gif gal dar ir is vienos lekstes valgote?  lotuliukas.gif  elkites kaip jums patinka, o as nesijauciu visai skriaudzianti savo suni schmoll.gif sumoku uz ji apie 300 lt viesbutyje, kur juo pasirupina ir priziuri  smile.gif
o gal priklauso ir nuo suns veisles bei temperamento ??  doh.gif

nu kempige tikrai tinka sunims  mirksiukas.gif bet va jau jus toje palapinej tikrai neteksite puses komforto ir jei lis lietus tai uzjauciu  ax.gif o ir jusu suo tai mazas, velgi kita kalba  tongue.gif

tiesiog... vieniems šunims pasiseka, kitiems - ne taip. Vieni yra tikri šeimos nariai ir džiaugsme, ir varge, kiti gi nariai tik tol, kol gerai, kai blogiau, jau ieškoma patogių būdų tik sau, apleidžiant narį.
Atsakyti
mes savo sunyte irgi visur vezames, ir prie juros visada pasiimam, kodel suniukui neduoti galimybes pabuti kitoj aplinkoj ir laisvai pasilakstyti mirksiukas.gif o kelione kaip kada istveria, kartais visa kelione is Vilniaus i Klaipeda prastovi ant galines sedynes, kartais visa kelia pramiega, nesuprasi g.gif kol vaiku nera tai suo mum kaip tikras seimos narys ir kai tik yra kur nusivesti ir ji tai butinai pasiimame ax.gif nemanau kad tai blogai, juk tam ir pasiimi ta suniuka, kad su juo leistum laika wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linneka: 05 liepos 2010 - 19:18
Du kartus keliavome į Slovakiją. Pirmą kartą su dvien šunimis, antrą - su vienu, nes subrendus jauniausiai šeimos narei, ji sunkiau pradėjo "parnešti" karštį. Šiemet per Joninių ilgąjį savaitgalį buvo prie jūros (s palapinėm) Karklės kaime su visais 3 savo šunimis. Viskas thumbup.gif Prieš tris metus savaitę gyvenme Šventojoje namelyje su dviem šunimis. Visur viskas thumbup.gif
Atsakyti
o ka daryti tose monciskese tiems zmonems kurie su mazais vaikais atvaziuoja ir del ju nerimauja. man asmeniskai neramu kai mano mazieji juroje tiurskiasi o aplink laksto vilksunis, dogas, dar pora neaiskios veisles arti 50kg suniuku ,,,, bent butu antsnukis ar pavadelis.... neisgalvojau siaip , cia po sio savaitgalio mano atsiliepimai, pikciausiai buvo kai vienas toks gudruolis atbego lodamas ant manes. o kadangi man yra ikandes suo as ju bijau.... pasakius seimininkams ka uztikrintu jog suo neprieitu prie vaiku, jie nebuvo labai malonus.... taipogi nesuprantu kodel ten kur yra tokia sekluma ir sutupdyti kokie 20 vaikuciu iki 3m amziaus, tiesiai pro juos einama maudytis su didziausiais sunimis, metomas pagaliukas i jura, suo laksto pirmyn atgal... as manau kad turetu buti taisykles: antsnukis dideliam suniui, pavadelis ... ir viskas butu cikki
beje kai vilkinis suo atbego takeliu ir as patraukiau vaika jo seimininkas iskart pradejo aiskint kad jis nekanda, o mazoji sako : au au au au
tai seimininkas su tokiu bajeriuku: miau cia ne au au , ant jo joti galima....

juk yra taisykles kaip suniukai viesoje vietoje turi but vedziojami...
o gal ten ne pliazo teritorija ar dar kazkaip skaitos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidicita: 05 liepos 2010 - 22:18
Merginos, gal kas zinot atvezant suniuka 4 men.is Suomijos i Lt reikia kokiu papyldomu sertifikatu kad tipo su kitais sunim nekontaktavo ar pan?
Atsakyti
Bet pamastykite koks suniui jausmas per karsti buti su ansnukiu,del pavadelio as nepriestarauju.
Atsakyti
Mane pradeda nervuoti toks žmonių požiūris į šunis doh.gif atvažiuoji su nemažu šuneliu į pliažą per ilgąjį savaitgalį, visur žmonių milijonas, taigi pravažinėjom pusę dienos, kol atradom vietą, kur vos keletas šeimų įsitaisę. BET! Vis tiek įmanoma sulaukti tokių priekaištų, kaip neva "Melnragėje jau seniai būtų su šunim supakavę", o patys guli bambas išvertę ir geria alų doh.gif visiškai nesvarbu, kad mūsų šunytė guli mums prie kojų, o maudytis einam dar toliau į patį baisiausią pliažą, kad tik niekam netrukdyt doh.gif prie didelio kiekio žmonių jos nuo pavadžio nepaleidžiam, nes mėgsta bučiuotis su kitais žmonėmis, net kakutį surenkam, bet ne, vis tiek kažkam reikia bambėt, o patys, atsiprašant, snarglį jūroj pučia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpum: 06 liepos 2010 - 01:14
QUOTE(linneka @ 2010 07 05, 20:18)
kol vaiku nera tai suo mum kaip tikras seimos narys ir kai tik yra kur nusivesti ir ji tai butinai pasiimame  ax.gif 

kodėl taip rašote? negi kai turėsite vaikų, šuo dėl to kentės? g.gif tikiuosi, kad ne... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidicita @ 2010 07 05, 23:16)
o ka daryti tose monciskese tiems zmonems kurie su mazais vaikais atvaziuoja ir del ju nerimauja.

šiaip čia ne skundų tema ir tema šunininkams, o ne baikščioms mamytėms smile.gif toks pasaulis, reikia taikytis, važiuokite kitur, jei ten bijote, arba kovokite su baimėmis. Iš tiesų, juk tikrai retai pasitaiko idiotas, kuris norėtų baudos, kalėjimo, tūsimo po teismus, juk tiek liudininkų būtų tokioje vietoje... reiškia, kad ir 50 kg sveriantys šunys, bet jie ne siaubai, turbūt tikrai geri g.gif
Atsakyti