Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

Mes pernai Latvijoj buvom kempinge Mikeltornis (čia už Venspilio koks 20 km). Priėmė su dideliu šunim be jokių problemų, paplūdimyje ramiausiai ir daug lakstėm biggrin.gif Aišku mes buvom gegužės mėnesį, tai tokiu metu prie jūros niekur daug žmonių nebūna, tai kaip vasarą nžn. Bet šiaip įspūdį gerą paliko.
Atsakyti
QUOTE(Jolyte @ 2010 08 09, 21:58)
Mes buvom Ventspilyje. Įspūdžiai kuo geriausi, tik kad išprašė iš paplūdymio mus per pirmas tris minutes (dienos metu) ir nusiuntė už dviejų kilometrų, deja, to paplūdymiuo rasti kažkodėl nepavyko, o su šuniais eiti nudistų pliažu-kažko tokia perspektyva neviliojo smile.gif. O šiaip mieste vaikštinėti niekas netrukdo, labai gerai praleidom laikąsmile.gif

Pernai tame pačiame Ventspilyje dar labiau patiko, nes, paejus i sali apie kelis simtus metru, yra banglentininkų paplūdymys. Ten ramiausiai lakstydavo ir braidydavo jūroje ir šuniukai. Labai labai patiko smile.gif. Tiesiog tobulas poilsis .
Atsakyti

Aciu visiems uz patarimus 4u.gif Manau tikrai kazka is Jusu siulyti varijantu issirinksime smile.gif
Atsakyti
O ką jūs darote, kai esate su šuniu neoficialiame papludimyje, kai pasipila nepasitenkinimai?
Atsakyti
QUOTE(*tiute* @ 2012 06 10, 21:17)
O ką jūs darote, kai esate su šuniu neoficialiame papludimyje, kai pasipila nepasitenkinimai?

Čia truputį pasidalinsiu patirtimi savo poilsiavimo su šuniu...
Mes pernai ilsėjomės Karklėje su šuniuku, vokiečių aviganiu pusės metų, tai šeimininkė ne tik kad maloniai priimė, visai kaip ten rūpinosi, kad mums būtų gerai, bet ir jokių priekaištų nereiškė, kai išeidami prie jūros palikdavom vieną šunį kambary ( ji nesijaudino nei kad jis baldus sugrauš, nei kad kauks...) aš pati daugiau nerimavau, palikau jį narve, liepiau jai skambint jei tik jis triukšmą kels.. bet viskas praėjo labai sklandžiai.Gyvenom nuosavo namo normaliai, tvarkinagi įrengtuose keliuose kambariuose, tad labai stebino tai, kad šuo jai nekėlė jokių problemų. O va su buvimu papludimyje, tai kaip sakė to namo savininkė, papludymys neturi papludymio statuso (kaip kad Šventojoj ar Palangoj), kad ten nebūtų galima eiti su šunimis, ji sakė, kad šunį vestis ten drąsiai galima. Tas jos namas nuo jūros gal yra už kokių šimto metrų ar dar mažiau, mes ryte su puodeliais rankose ten eidavom kavos gert, atostogos tobulos buvo cool.gif BET tai buvo birželio ~23d., tada ir pačiam pajury žmonių nedaug buvo. Kai į tą paplūdymį užvažiavom liepos vidury ir ten saulėje gulėjo gan daug žmonių, tai atsirado labai piktai burbandis dėdė, kuris liepė išvesti šunį arba jis iškvies visas įmanomas policijos ir kitų institucijų pajėgas smile.gif Aišku šuo gulėjo ramiai šalia manęs, bet jį erzino pats šuns buvimo faktas. Kad nesigadint sau dar daugiau nuotaikos aš šunį išvedžiau, bet kaip iš tikrųjų su keturkojais ten situacija iki šiol neišsiaiškinau g.gif Šiemet vėl reiks kažkur atostogaut, ir jei tai bus Lietuvos pajūrys, tai būtinai ir vėl Karklė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2012 06 10, 12:47)
O kur jūs Juodkrantėje apsistojat? Mano šuo didelis, tai labai aktualu, kad būtų pirmas aukštas, nes kai drimba ant grindų, tai manau, jog apačioj esantiems ne pyragai... o ir mažiau šansų ką nors išgąsdinti laiptinėje... greičiau į kiemą išeini. Ir šiaip labai nustebino Nidoje, kad kempinge negalima su šunimis apsistoti... aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad kempingai ir skirti apsistoti su šunimis biggrin.gif Čia dėl nesusidurimo su kempingų paslaugomis... Mes buvome ne sezono metu Jelitoje, labai maloniai priėmė, tik 20 Lt už šunį paėmė, bet aš pati nejaukiai jaučiausi iš trečio aukšto su šunimi lipdama, ne vienas gyventojas net sustingdavo šunį pamatę iš už kampo laiptinėje... O dar jaunas aktyvus su tokiu azartu ir šniokštimu į kiemą skubėdavo...


Vitra, mes atostogaujame va čia:

http://www.priejuros...eje-pas-janina/

Mūsų šuo toks eee... na turbūt irgi ne pats mažiausias skaitosi, bet jokių baimių ir pretenzijų nebuvo smile.gif Nepaisant to, kad ji linguodama, šnopuodama ir besivizgindama stengiasi pasveikinti visus, ką tik sutinka biggrin.gif Šitame name galima gyventi tiek antrame-trečiame aukšte, tiek pirmame. Pirmo aukšto durys išeina į miško pusę, kur totaliai ramu ir niekam netrukdai, išskyrus šalia esančius kaimynus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*tiute* @ 2012 06 10, 19:17)
O ką jūs darote, kai esate su šuniu neoficialiame papludimyje, kai pasipila nepasitenkinimai?


*tiute*, kadangi tai yra NEoficialus paplūdimys, nepatenkintiems aš būtent tai ir paaiškinu. Ženklo, žyminčio, jog su šunimis negalima - NĖRA. Reiškia, nepažeidžiu jokių taisyklių/įstatymų. Plius - tame paplūdimy jokių civilizacijos apraiškų (persirengimo būdelių, gelbėtojų, suolelių, šiukšlinių, wc) irgi NĖRA, taigi vėl prieinam tos pačios išvados - tai ne paplūdimys biggrin.gif kadangi dažniausiai tie "laukiniai" paplūdimiai būna pustuščiai ir žmogai guli vieni nuo kitų per kelis šimtus metrų, aš pabaigai nepatenkintiems (nors tokių per kelis metus buvo gal dusyk tiktai) pasiūlau tiesiog neatsibelsti šalia poilsiautojų su šunimi, kai aplink dafiga laisvos vietos smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote/esate buvusios/girdejote kur pacioje Palangoje priimtu atostogautojus su sunimi. P.S dideliu sunimi smile.gif
Pavargau girdeti neigiamus atsakymus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorkee @ 2012 06 11, 09:23)
Sveikos,
gal zinote/esate buvusios/girdejote kur pacioje Palangoje priimtu atostogautojus su sunimi. P.S dideliu sunimi smile.gif
Pavargau girdeti neigiamus atsakymus  verysad.gif


Mano tėvai jau keletą metų atsotogauja Palangoje viešbutyje "Šviesa". Ne elitinis, bet visi normalūs patogumai yra ir leidžia su šunimis. Jų tai mažiukas, bet pernai , kai juos lankiau, mačiau ir su auksaspalviu retriveriu kaimynus. Ten, kaip suprantu, svarbiausia, kad šuo būtų ramus, ne lojikas. Tada jokių problemų smile.gif

Lyg ir čia:

http://www.priejuros...e-sviesa--2052/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otter: 11 birželio 2012 - 09:43
QUOTE(Otter @ 2012 06 11, 10:32)
Mano tėvai jau keletą metų atsotogauja Palangoje viešbutyje "Šviesa". Ne elitinis, bet visi normalūs patogumai yra ir leidžia su šunimis. Jų tai mažiukas, bet pernai , kai juos lankiau, mačiau ir su auksaspalviu retriveriu kaimynus. Ten, kaip suprantu, svarbiausia, kad šuo būtų ramus, ne lojikas. Tada jokių problemų smile.gif

Lyg ir čia:

http://www.priejuros...e-sviesa--2052/


Aciu smile.gif Taip taip, cia priema, sudetinga su vietom, bet kaip nors bandysim derintis thumbup.gif
Atsakyti
Otter, labai ačiū už pasidalinimą informacija 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Gal kas su suniuku buvot Latvijoj ar Estijoj, gal turi buvot galit ka nors parekomenduoti ?
Atsakyti
Su 2 Alabajais mu maloniai priėmė kaimo turizmo soyba www.prienlaukys.lt (ačiū Lerikytei už info 4u.gif )
Su šunimis Latvijoje priima www.pape.lt 4u.gif
O gal kas žinote kokią kaimo turizmo sodybą aplink Druskininkus? Reikėtų 1 savaitgaliui, per rugpjūčio CACIB ax.gif
Atsakyti