Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(tati @ 2007 06 08, 20:53)
tereikia google pasinaudoti  ax.gif

ŽYDROJI LIEPSNELĖ, poilsio bazė
Jūros g. 51, LT-00305, ŠVENTOJI, PALANGOS SAV. (460) 45173
zydroji_liepsna@is.lt
www.hotelzliepsna.lt
Mediniai triviečiai nameliai netoli jūros
Ramus poilsis šeimoms


ačiū smile.gif aha, galėjau gi.. doh.gif vasara daro savo smile.gif
Atsakyti
Tai kad ten viesbutis, o ne nameliai. Kambariai tik. Zydroji liepsnele, o ne Zydroji liepsna turbut.
Atsakyti
karinna - Mediniai triviečiai nameliai netoli jūros rolleyes.gif
Atsakyti
Lietuvoj sunku ilsetis su sunimis, labai jau zmones pikti. Kiek teko keliaut italijoj, tai dauguma kempingu priima su sunimis ir ten zmones net nekreipia demesio i lakstancius sunis. Miestuose taip pat ne karto ne vieno zodzio nepasake, nors suniukas ir be ansnukio budavo. Prahoj Karlo Gustavo tiltu viduri dienos per pati zmoniu pika ejom su pitbulterjiere tik ant pavadzio ir niekas ne zodzio, lietuvoje tikriausiai butu akmenimis uzmete cool.gif
Atsakyti
dabar jau pasipuikuosiu biggrin.gif
Nors mes suns neturime, gausime tik vasaros pabaigoje, kitais metais tikriausiai i Palanga vaziuosim. Gerai mums todel, jog vyro sesuo turi sodo nameli, medini, su kiemu, tad su suniu-nebutu problemu, o, kadangi mano vyras palangiskis, nori buto Palangoje, tai jei nusipirktume irgi nedaug kliuciu iskiltu smile.gif

o siaip, pliazas- ne vien zmonems degintis. Juk ten ir masinos vazineja ir siaip buna sunu, tai manau, kad del dar vieno suns zmones "neuzsiburbuliuotu". Bet jeigu zinote, jog suo gali gasdinti zmones (pvz. daugeli baugina dideli arba koviniai sunys) nuo tilto i desine puse, link Sventosios nedaug zmoniu buna, nebent tie, kurie gyvena "Meduzoje" arba kempinguose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enimdreja @ 2007 06 09, 16:32)
dabar jau pasipuikuosiu biggrin.gif
Nors mes suns neturime, gausime tik vasaros pabaigoje, kitais metais tikriausiai i Palanga vaziuosim. Gerai mums todel, jog vyro sesuo turi sodo nameli, medini, su kiemu, tad su suniu-nebutu problemu, o, kadangi mano vyras palangiskis, nori buto Palangoje, tai jei nusipirktume irgi nedaug kliuciu iskiltu smile.gif

o siaip, pliazas- ne vien zmonems degintis. Juk ten ir masinos vazineja ir siaip buna sunu, tai manau, kad del dar vieno suns zmones "neuzsiburbuliuotu". Bet jeigu zinote, jog suo gali gasdinti zmones (pvz. daugeli baugina dideli arba koviniai sunys) nuo tilto i desine puse, link Sventosios nedaug zmoniu buna, nebent tie, kurie gyvena "Meduzoje" arba kempinguose smile.gif


bandysim eit prie molo kur upe iteka i jura, upej suo gales pasimaudyt o mes i jura nueisim,ten mazai zmoniu buna, i pliaza turbut neisdrysim nueit atai zmones turbut uzmus blush2.gif
Atsakyti
Na va, beveik metai praėjo po paskutinės žinutės, ateina šilti gražūs orai, vis norėsis daugaiu lauke pabūt, vasarą paatostogaut išvažiuot. Gal toliau dalinamės patirtimi (na, aš nelabai turiu kuo pasidalinti, nes šunį dar tik tris savaites turiu biggrin.gif ), kur galima apsistoti/pavalgyti/pailsėti kartu su savo augintiniais bigsmile.gif
Aš Vilniuje tai žinau tik "Coffe Inn" kad mielai priima su gyvūnų (bent jau skaičiau pas juos kažkada tokią iškabą). O kur daugaiu? Kaip apskritai Vilniujevasarą lauko kavinėse gal daug problemų nekyla jei su šuneliu nori prisėst? g.gif
Dar mane domina ar kas buvo apsistoję Druskininkuose su šuniu? Jei taip, tai kur ir kokiomis sąlygomis (ar kainavo papildomai ri t.t.?) rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,

Na labai idomi tema...
Hmmm del lauko kaviniu, tai as dar pasigincyciau jei mane bandytu ismesti... Jei suo ramiai sau guli, kame problemos, jei lotu suprasciau...
Su jorku tai isvis mes ramiai po akropoli, mega vaiskciojom ir vargo nematem 4u.gif
Planuojam vaziuoti i Nida vasara, ten papludimys yra liux.. Tik toli vaziuot reikia, uz visu oficialiu plezu, nudistu.. yra toks tuscias, kaip sakau "sunininku" pliazas... o ten smagumas wink.gif
del kambraiu mes pries pora metu puikiausiai issinomavom Nidoj 2 kambariu buta su vokieciu aviganiu ir vakarais i visas kavines ejom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2008 04 04, 14:34)
Na va, beveik metai praėjo po paskutinės žinutės, ateina šilti gražūs orai, vis norėsis daugaiu lauke pabūt, vasarą paatostogaut išvažiuot. Gal toliau dalinamės patirtimi (na, aš nelabai turiu kuo pasidalinti, nes šunį dar tik tris savaites turiu  biggrin.gif ), kur galima apsistoti/pavalgyti/pailsėti kartu su savo augintiniais  bigsmile.gif
Aš Vilniuje tai žinau tik "Coffe Inn" kad mielai priima su gyvūnų (bent jau skaičiau pas juos kažkada tokią iškabą). O kur daugaiu? Kaip apskritai Vilniujevasarą lauko kavinėse gal daug problemų nekyla jei su šuneliu nori prisėst?  g.gif
Dar mane domina ar kas buvo apsistoję Druskininkuose su šuniu? Jei taip, tai kur ir kokiomis sąlygomis (ar kainavo papildomai ri t.t.?)  rolleyes.gif

žiūrint koks šuo... be abejo, kad su mažesniu visur labiau prasmuksi, bet ir tai gali užsirauti... kažkaip anksčiau Vilniaus Akropolyje leisdavo, bet po to atėjo toks momentas, kad nebenorėjo leisti, turbūt žmonės perdaug pradėjo neštis ir per dažnai, o pas mus juk tas neįprasta ir apsauga sujudo... po to žinau, kad Belmonte vėliau irgi nebeleido schmoll.gif

šiaip viskas priklauso nuo dirbančių žmonių, jei papulsi ant gyvūnų mylėtojų, tai ne ką ten ir sakys, o jei ant tokio, kuris nekenčia, tai vys lauk su keiksmais unsure.gif
aš su saviške net į Euro vaistinę ar į kokią kitą įsmunku, kad po to atskirai eiti nereiktų blush2.gif ir nieko, nieks nieko nesako... į paštą va dar nueinu, kartais į maisto prekių parduotuvę, jei taip išeina pakeliui, bet stengiuosi nepiktnaudžiauti, nes visgi kaba visur ženkliukai, kad su šuniu negalima, bet kada juk koks Sanapidemas gali užsukti ir klius darbuotojams unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras paneles biggrin.gif
Dabar jus man pasakykit norim su suniu ( labradoru ) vaziuoti prie juros su vyru galvojam apie Sventaja nes i Palanga neverta net vaziuoti, nes ir mes ir suo tik pavargs, nes ten niekur jo negalesi isleisti pasilakstyti apie papludimi nebekalbu. Gal kas zino kur sventojoj butu gali ramei su suniu pailseti ir i papludimi su juo nueiti ir niekas po to kreivai neziuretu g.gif
Atsakyti
O aš tuo pačiu norėčiau paklausti gal kas žinot kur galima su šuniu apsistoti prie jūros, bet ne Palangoj ar Šventojoj, o kad ir Kunigiškėse ar pan. ax.gif Kur nors arčiau jūros ir kad žmonių nebūtų daug rolleyes.gif
Atsakyti
O kodel jūs nenorit į lenkija (ar latvija) vaziuot, ten tikrai daug mažiau žmonių, o atstumas ne daug skiriasi smile.gif beje dar įleidžia su ciuciu į apuoka ir kažkokia kavinę bokšto g. ir dar į kažokia kavinę Vilniaus g.
Atsakyti