Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

Labas. Mes šiemet organizuojames naujus šia tema, gal kas anksčiau įra dalyvavę ir galėtų papasakoti, kokia buvo aplinka, kokie žaidimai, atrakcijos ir pan.
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2008 12 22, 23:11)
Nežinau, kur klaust  blush2.gif

gal patarsit, kur galima nusipirkt a la kaubojišką skrybėlę?  biggrin.gif



Nežnau kokiame mieste, bet Vilniuje Ukmergės gatvės senukuose tikrai yra.
Atsakyti
Nu ka ateinu ir as su savo bedom doh.gif Per naujuosius metus dalyvausiu teminiam vakareli. Tema- filmu herojai. doh.gif Man tai didziausia tragedina, nes tu filmu mazai ziuriu, o cia dar herojai. As be supermeno, kaukes ir mumijos nieko nezinau lotuliukas.gif Tai va pradzioj galvojau but cat woman. Bet,kad neturiu jokiu odiniu rubu. Tad pradejau po truputi pirktis visokiu idomesniu rubu ir pan. Finale gavos kazkokia nesamone doh.gif Nei penki nei desimt. Va rodaus:

user posted image

MB kai pamate sako "kekse gote" lotuliukas.gif
Tai va klausimas, gal ka nors pakoregavus, pridejus kokiu aksesuaru:skrybele ar pan, buciau kokia heroja. g.gif
Beja turiu ilgus plaukus, tai jios galeciau isnaudot gal kaip nors g.gif

user posted image

BUKIT GEROS PATARKIT KA NORS verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 12 23, 20:51)
Tema- filmu herojai.


aš norėčiau Mirtišę iš Adamsų šeimynėlės vaidinti smile.gif
Atsakyti
kadangi turi ilgus tamsius plaukus, o jei dar turi ilgą juodą suknelę, tai tikrai gautusi puiki Mirtišė Adams wink.gif

beje, aš pati kažkada dalyvavau teminiam vakarėlyje "filmų herojai". Buvau Trečiadienė Adams. Apsirengti tikrai paprasta. Aš tada turėjau tokį tamsų ilgesnį sijoną, juodą palaidinę prie kurios prisisiūvau baltą apykaklę, susipyniau dvi kasytes ir dar tiesa turėjau lėlę be galvos, bet čia jei nebijai likti nesuprasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eg0iste @ 2008 12 24, 00:05)
kadangi turi ilgus tamsius plaukus, o jei dar turi ilgą juodą suknelę, tai tikrai gautusi puiki Mirtišė Adams wink.gif




Pritariu smile.gif
Mirtišė, turint ilgus tamsius plaukus, labai liuksiškai atrodytų thumbup.gif
Atsakyti
O kaip balta patapt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2008 12 24, 11:22)
O kaip balta patapt?  g.gif


Buna pirkti specialus baltas grimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuzeb @ 2008 12 24, 13:45)
Buna pirkti specialus baltas grimas  mirksiukas.gif



arba jei tokio nerastum, gali bandyt išsisukti su labai šviesia pudra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eg0iste @ 2008 12 24, 18:29)
arba jei tokio nerastum, gali bandyt išsisukti su labai šviesia pudra ax.gif


Arba miltais lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O MB isvis oroginalus hihihi.gif Vietoj balto grimo vienai draugei pasiule balto glaisto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,gal ka galite pasiulyt i lengvai atpazistama personaza? Tik vienas niuansas - turiu tokia suknele trumpute (vos uzpakali dengia) aukso ir juodos spalvos. Ji tokia tarsi kokteiline, bet ja pasisiuvau ir labai noriu uzsidet. Juodoji dalis dengs viena peti, o kitas petys bus nuogas. Masciau apie kabareto sokeja (prie jos kepures, pirstinaiciu ir kojiniu reiktu) arba kazka su disko? Dar galvojau gal kleopatra ar siaip kokia egiptiete but? Bet ka siuo atveju reiktu daryti su galva ir kojom? (mastau issitiesint plaukus ir koki raisti uzsirist per juos...). Laukiu pasiulymu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avetra: 25 gruodžio 2008 - 19:11
Aciu merginos uz pasiulymus. Tik viena problema,kad nelabai as noriu but ta Mertise biggrin.gif Manes nezavi jos perdonazas, o cia dar paciai but doh.gif
Atsakyti