Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

Labas, gal kur yra idejų ar foto retro stiliaus mergvakariui? smile.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleoja: 06 vasario 2009 - 16:58
QUOTE(laurada @ 2009 02 06, 16:06)
" DEEP BLUE" viskas kas surista su jura.. Kiekvienas gali pats sugalvoti kaip jis apsirengs, gali buti piratu arba kapitonu arba vandeniu..

Radau, kad kazkas dare toki vakareli, galvoju gal ir mums toki pasidaryt, tai pagalvojau valgiai turetu buti zuvies gerybes  ax.gif o kaip tada puosti pirtele, kokias tinkalais, irklais  biggrin.gif

kad ir stala perliukais ar kriauklytem juros zvaigzdem irt.t. kad ir smeliuko dirbtino pabarstyti kur nors ar i kokia tau repripilti rideti kriauklyciu ir ten viduryje zvake uzdegti
Papildyta:
QUOTE(Kleoja @ 2009 02 06, 18:49)
Labas, gal kur yra idejų ar foto retro stiliaus mergvakariui? smile.gif g.gif  ax.gif


nuretro stiliui tai daug ideju nu netingek pavartyti atgal temukes mafija ir yra tas reto stilius o ci pie mafija yra daug patarimu ir fotkiu tik info reikai atsirinkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Era83: 06 vasario 2009 - 20:01
QUOTE(agnuzeb @ 2009 02 01, 23:42)
Na sioje temoje ir dar ankstesnese pilna ideju  mirksiukas.gif  Belieka tik nepatingeti ir pasiskaityti  mirksiukas.gif  Ka nors sau taip pat prisitaikysi  mirksiukas.gif

taj stai kur ir esme kad skaiciau skaiciau, bet kzk uzkabinancio taip ir neradau blush2.gif ar cia as tokia isranki ar kas yra nzz ax.gif
Atsakyti
o as turiu tik scenarijus laikrastuka daugiau amblemu nebeturiu
Atsakyti
QUOTE(fary @ 2009 02 12, 23:32)
taj stai kur ir esme kad skaiciau skaiciau, bet kzk uzkabinancio taip ir neradau  blush2.gif  ar cia as tokia isranki ar kas yra nzz  ax.gif


Na jei cia esancios idejos neuzkabina, tai nzn g.gif Tikriausiai pati nzn ko nori mirksiukas.gif Nes reiktu atsisest ir pagalvoti.
Atsakyti
taigi pagaliau susigalvojau vos ne pati temą g.gif biggrin.gif biggrin.gif
paskirsčiau visus vaidmenim.. bet va pati noriu būt stiuardesė.. g.gif bet nžn kokią parangą galima apsirengt.. aš paskaitinėjua bet tokiso temos nlb buvo tik trumpos užuominos... g.gif blush2.gif gal galėtumėt patarti? ax.gif beje turiu lakūno kepurę biggrin.gif
Atsakyti
trumpas miniakas marskinukai ir vsio http://images.buycos...diser/18807.jpg
manau tikrai nebloga ideja nz kokiai tu ten tema sugalvojai, bet mane suintrigavo stuardese
kokia tema bus ? jei ne palsaptis. kazkas naujo siame skyrelyje
http://danherron.fil.../stewardess.jpg
http://www.troelsris.../stewardess.jpg
http://www.spirithal...0047.zoom.a.jpg

o staicia mano vakarelio foto
dievai ir demonai
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 18 vasario 2009 - 21:20
na tema "Tavo Ateitis" pati parinkau kas kuo bus, ir vieniem profesijos, kitiems gyvenimo būdas ir pan smile.gif vieni pakeis situaciją kitį lytį ir pan bigsmile.gif biggrin.gif ir užduotėles kiekvienam pagal tai parinkau ax.gif manau tūrėtų būti neblogai g.gif pakvietimus taip pat linksmokus padariau, ir šiaip nžn.. dar tik klausimas kaip salę papuošt g.gif g.gif g.gif
o aš pati užsimaniau stiuardese patp bet sunku ax.gif taj ieškosiu sijonuko trumpo, marškinukų, kaklaraiščio, kojinaičių iki kelio o daugiau aukštakulniai ir lakūno kepurytė blush2.gif
Atsakyti
Siauliuose jokios problemos nera svenciant temini vakareli-nuo praejusiu metu pradejo veikti firma, kuri nuomoja karnavalinius kostiumus ir pati organizuoja vakarelius, arba siaip dalina idejas.Nuolaidas dalina kaip Egipte:) Ir ideju is ju psulpaio galima prisikopijuoti www,raudonavarna.lt
Atsakyti
nz ar noreciau, kad man kokia firma darytu vakarely, jei turi fantazijos ir noro kodel nepasidarius patiems kai darai pati tiesiog viska kruopsciau ir geriau apgalvoji.. kam ismesti pinigus i bala- nuomai ir organizavimui. seip man paciai smagiau darytis drabuzius, nei nuomuotis. na kita vertus jei neturi fantazijis - tai ka jau be padarysi - tenka i nuoma krieptis.
beje fary i domi tema noreciau tokioje sudalyvauti. biggrin.gif butinai nuotraukytes imesk smile.gif

agnuzeb
aciukas uz pagyrimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 02 19, 22:07)
nz ar noreciau, kad man kokia firma darytu vakarely,  jei turi fantazijos ir noro kodel nepasidarius patiems kai darai pati tiesiog viska kruopsciau ir geriau apgalvoji.. kam ismesti pinigus i bala- nuomai ir organizavimui. seip man paciai smagiau darytis drabuzius, nei nuomuotis. na kita vertus jei neturi fantazijis - tai ka jau be padarysi - tenka i nuoma krieptis.
beje fary i domi tema noreciau tokioje sudalyvauti.  biggrin.gif  butinai nuotraukytes imesk  smile.gif

agnuzeb
aciukas uz pagyrimus  blush2.gif


Zinoma, kad smagiausia paciam organizuoti, bet, jeigu neturi fantazijos, laiko ar siiap dievulis nedave organizaciniu gebejimu, tai gal geriau kreipti i tuos, kas ismano reikala.Man net baisu pagalvoti, kaip dar kiti svencia-stalas luztya nuo silkiu, baras-nuo gerimu...baisu br...
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2009 02 19, 22:07)
nz ar noreciau, kad man kokia firma darytu vakarely,  jei turi fantazijos ir noro kodel nepasidarius patiems kai darai pati tiesiog viska kruopsciau ir geriau apgalvoji.. kam ismesti pinigus i bala- nuomai ir organizavimui. seip man paciai smagiau darytis drabuzius, nei nuomuotis. na kita vertus jei neturi fantazijis - tai ka jau be padarysi - tenka i nuoma krieptis.
beje fary i domi tema noreciau tokioje sudalyvauti.  biggrin.gif  butinai nuotraukytes imesk  smile.gif

agnuzeb
aciukas uz pagyrimus  blush2.gif


jei firma pasiulytu ir igyvendintu ka nors tikrai originalaus (mafija, retro ir disco jau nebeidomu) tai, taupant savo laika, manau, verta pabandyti. reikes pasidometi ta www.raudonavarna.lt. ar pats organizuoji ar firma svarbu, kad rezultatas smagus butu.
Atsakyti