Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

QUOTE(Isila @ 2007 04 27, 09:53)
Kai mes su draugėm darėm, tai buvo visai paprastai Išsinuomavom porą filmų - dramą apie meilę ir siaubiaką (kad naktį žiūrėt), nusipirkom skirtingų rūšių pyragaičių, užsisakėm kažką į namus. Iš pradžių tik pliotkinom, žiūrėjom filmą. Paskui būrėmės  lotuliukas.gif buvom visokių nesąmonių specialiai prisirankiojusios, bernus aptarinėjom.. Ech.. jauniklės tada dar buvom  lotuliukas.gif
O šiaip, žiūrint kas ką mėgsta. Juk galima visokių žaidimų pažaist  mirksiukas.gif

skamba smagiai biggrin.gif thumbup.gif
kai del ideju tai turbut reiktu amerikietiskus forumus panarsyt, kadangi tai gana tradiciska pas juos, turetu turet ideju ir patirties
Atsakyti
pasidaryti fundiu vakareli - sokoladini su vaisiais arba suriu wub.gif perziureti bendras nuotraukas, prisiminti ispudzius, o jei yra dar filmuotos medziagos tai visai smagu, susigalvoti iv. linksmu zaidimu (yra temu skirtu vakareliu zaidimams) ir ka galima dar veikti per pizamu vakareli - pletkavoti jaukioj zvakiu sviesoj su taure vyno biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

aš ir sugalvojau, kad savo 30-metį noriu atšvęsti linksmai, nors ir krizė, bet juk kada nors reikia. Taigi, apsisprendžiau, kad tema bus Piratai, pasidarysiu vėliavą, nusipiešiu palmių, pasidarysiu ant šiaudelių su piratų atributika, paieškosiu gal vienkartinių indų gausiu tai visai būtų gerai ar bent jau servetėlių dar pasidarysiu kabančias mažas vėliavėles ir iš jų girliandų tokių padarysiu, dar balionų paieškosiu, bet dėl ko aš jums rašau, norėčiau paklausti patarimo, gal kas žinote kokių žaidimų tinkančių tokiai temai arba pasiūlytumėte kokius nors patiekalus ar kokteiliu, žmonių bus 18 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 08 23, 20:17)
Sveikutės,

aš ir sugalvojau, kad savo 30-metį noriu atšvęsti linksmai, nors ir krizė, bet juk kada nors reikia. Taigi, apsisprendžiau, kad tema bus Piratai, pasidarysiu vėliavą, nusipiešiu palmių, pasidarysiu ant šiaudelių su piratų atributika, paieškosiu gal vienkartinių indų gausiu tai visai būtų gerai ar bent jau servetėlių dar pasidarysiu kabančias mažas vėliavėles ir iš jų girliandų tokių padarysiu, dar balionų paieškosiu, bet dėl ko aš jums rašau, norėčiau paklausti patarimo, gal kas žinote kokių žaidimų tinkančių tokiai temai arba pasiūlytumėte kokius nors patiekalus ar kokteiliu, žmonių bus 18 smile.gif

sveikute, perskaiciau tavo zinute ir iskart kilo ideja su senu zaidimuku, inde pripiltame vandens pagauti koki nors daikta(saldaini, obuoli, ar dar ka nors). ir surengti tokias varzytuves:>, maistas manau geriausia juros gerybes, o germas tai romas is jo padaryti kokteiliai, ir muzika labiausiai tikru karib piratu sountrackai:>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valenthe: 25 rugpjūčio 2009 - 00:13
piratu temoj stopkes galima aplopdyti kaukolemis ( lipdukais, ju galima atsispuausdinti ant limpancio popieriaus), piratu veliavom tamsiom su juokingais sukiais ir pan. zaidimu prizai gali buti sokoladiniai pinigai is "lobio skrynios"
Atsakyti
ant dviejų meškerių pakabiname po obuolį. poros, surištomis už nugaros rankomis, turi kuo greičiau tą kabantį obuolį suvalgyti. tikrai labai smagu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Valenthe @ 2009 08 25, 00:11)
sveikute, perskaiciau tavo zinute ir iskart kilo ideja su senu zaidimuku, inde pripiltame vandens pagauti koki nors daikta(saldaini, obuoli, ar dar ka nors). ir surengti tokias varzytuves:>, maistas manau geriausia juros gerybes, o germas tai romas is jo padaryti kokteiliai, ir muzika labiausiai tikru karib piratu sountrackai:>



QUOTE(Kleoja @ 2009 08 25, 07:59)
piratu temoj stopkes galima aplopdyti kaukolemis ( lipdukais, ju galima atsispuausdinti ant limpancio popieriaus), piratu veliavom tamsiom su juokingais sukiais ir pan. zaidimu prizai gali buti sokoladiniai pinigai is "lobio skrynios"



QUOTE(Retisa @ 2009 08 25, 08:05)
ant dviejų meškerių pakabiname po obuolį. poros, surištomis už nugaros rankomis, turi kuo greičiau tą kabantį obuolį suvalgyti. tikrai labai smagu  drinks_cheers.gif



Ačiū jums mergaitės, tikrai gerų idėjų radau thumbup.gif bet jei dar kas ką galit pasiūlyti tai labai lauksiu, kvietimą jau pasidariau, bet įdėsiu pasirodyti vėliau, nes ko tais neduoda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErnestaKaunas: 25 rugpjūčio 2009 - 08:29
as sumasciau savo gimtadieniui padaryti temini vkareli, na jis tik uz pusmecio , bet manau ko anksciau pradedi ruotis tuo labiau isbraditos idejos:> tai va tema "dark hospital" (liet. tamsos ligonine). paneles vampyres su seseliu kostiumais, o berniokai paparsti zmogeliai ligoniai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif vat kilo toks man klausimas, kaip galima butu papuosti sale, niekaip nesugalvoju...tema: izymebes. Na aisku ten raudonas kilimas, fotografai bet kaip pacia sale ispuosti nu niekaip nesugalvoju... blush2.gif gal jus galetumete padeti ax.gif buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Eglutia_ @ 2009 08 26, 16:48)
Labas mergaites  4u.gif  vat kilo toks man klausimas, kaip galima butu papuosti sale, niekaip nesugalvoju...tema: izymebes. Na aisku ten raudonas kilimas, fotografai bet kaip pacia sale ispuosti nu niekaip nesugalvoju... blush2.gif  gal jus galetumete padeti  ax.gif  buciau labai dekinga  blush2.gif

http://images.eonlin...kham.060307.jpg kazka panasaus i ta vieta uz vitorijos. ech senei jau cia be buvau uzsukus vis laiko nera 4u.gif bigsmile.gif arbe izymybiu fotkem iskarpos is zurnalu pvz kaip zmones ten daug tu izimubiu. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Valenthe @ 2009 08 25, 21:53)
as sumasciau savo gimtadieniui padaryti temini vkareli, na jis tik uz pusmecio , bet manau ko anksciau pradedi ruotis tuo labiau isbraditos idejos:> tai va tema "dark hospital" (liet. tamsos ligonine). paneles vampyres su seseliu kostiumais, o berniokai paparsti zmogeliai ligoniai biggrin.gif  biggrin.gif

nebloga sjauciu turetu buti vakarelis as kazka savo panasau gimtadieniui dariau tik buvo tema dievai ir demonai. tongue.gif veza mane tokie mistiniai vakareliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 26 rugpjūčio 2009 - 20:27
dabar mastau ar lasalniu tusciu gausiu;DD , o valentino dienai "vampyru poros" wub.gif manau taip pat smagi tema..
Atsakyti
mergaiciukes!!!! reikia greitos pagalbos, pirma karta nesugalvoju visiskai nieko sad.gif vakaręlio tema:PARTIZANAI IR JU MOTERYS...viskas vyks 3 paras varenos miskuose,senoje trobeleje, neisivaizduoju ka rengtis, o man dar atrakcijas patikejo doh.gif vienintele uzduotis kuria isivaizduoju tai orientacinis su zemelapiu po miska del uzkastos alaus dezes, ir cia fantazija pristoja sad.gif padekit, labai prasau... rolleyes.gif
Atsakyti