Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

Na stai kaip buna smile.gif Gal ir bendradarbes susitiks smile.gif Jei dirbat toje pacioje vietoje, tai jusu darboviete turetu buti didele smile.gif jei viena kitos dar nepazistat newyear.gif
Atsakyti
PADEKIT!!! Labai reikia patarimo del havaju mafijos temos. Kaip rengtis? Kaip sijona gamintis, ka virsui detis? Turiu siokia tokia ideja, tik vat is ko gamintis ir kur viska gauti? Gal jum teko siai temais ruostis. Taigi laukiu patarimu. Ir jai galima kuo skubiau laukiu patarimu, nes jau man ruostis reikia smile.gif))
Atsakyti
sveikos smile.gif organizuoju draugei gimtadieni tema kaubojai ir niekaip nesugalvoju kokie žaidimai cia tiktu... g.gif gal galite padeti? ax.gif beje atsakymu laukiu kuo greiciau nes vakarelis jau po savaites verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Susiduriau ir aš su kalėdine problemėle blush2.gif Įmonė rengia kalėdinį vakarėli su tematika "Kalėdos havajuose" doh.gif Ka pasiūlytute man apsirengti tokia tema??? Lbai reikia pagalbos. blush2.gif Visa tai vyks vandens pramogų parke,paskui šalia esančiame restorane. Mano mintis šiai dienai būtu tokia Suknelė, ilgaauliai batai gal raudoni, gal juodi, dar nzn ir ant kaklo uzsidėti dirbtinių gėlių ilgą vėrinį, bei suknelę apkabinėti dekoratyviniais drugeliais, bet ant kepurės vietoj bumbulo prisiūti dirbtinę didesnę gėlę g.gif Kaip manot? Labai svarbi man jūsų nuomonė, nes šia tema neturiu su kuo pasitarti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2008 10 24, 12:07)
Sveikutės,
Susiduriau ir aš su kalėdine problemėle  blush2.gif  Įmonė rengia kalėdinį vakarėli su tematika "Kalėdos havajuose" doh.gif  Ka pasiūlytute man apsirengti tokia tema??? Lbai reikia pagalbos. blush2.gif Visa tai vyks vandens pramogų parke,paskui šalia esančiame restorane. Mano mintis šiai dienai būtu tokia Suknelė, ilgaauliai batai gal raudoni, gal juodi, dar nzn ir ant kaklo uzsidėti dirbtinių gėlių ilgą vėrinį, bei suknelę apkabinėti dekoratyviniais drugeliais, bet ant kepurės vietoj bumbulo prisiūti dirbtinę didesnę gėlę  g.gif Kaip manot? Labai svarbi man jūsų nuomonė, nes šia tema neturiu su kuo pasitarti  doh.gif

O kuriam parke vyks, nes mes praeitais metais sventem Vichy, tai restoran buvom irgi su maudymkem
Atsakyti
QUOTE(Ice tea @ 2008 10 24, 13:04)
O kuriam parke vyks, nes mes praeitais metais sventem Vichy, tai restoran buvom irgi su maudymkem

Vichy bigsmile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2008 10 24, 19:12)
Vichy bigsmile.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif

Tai tada tikrai nereikia jokio kostiumo, nes ten yra jakudzi ir visi mirkom tenai, bei pirtys, kuriose mums atskirai buvo programa.
Aisku, gali pasiimti ta geliu girlianda ir siaip kokia skara- ale sijona, nes atsibos rengaliotis mirksiukas.gif
Atsakyti
už dviejų savaičių esame pakviesti i pankišką vakarėlį sodyboje.
gal turite patirties ar idejų...apranga, sukuosena, papuosalai...

Būsiu labai dėkinga už visas jūsų muntis ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
pankiska apranga? hm...
1. Neatsiejamas dalykas- skiautere smile.gif
2. dazniausiai devi aptemtus dzinsus ar languotas kelnes..iki kauliuku pagrinde...ivairias maikes su issaukianciom emblemom, dzemperiai ir tt...
3. Tai anaiptol nera tvarkinga apranga, taigi suplysimai ir demes- neatsiejami dalykai smile.gif
4. Jie megsta ivairius zenkliukus, taip pat gausybes ziogeliu, smeigtuku ir tt..
5. Aksesuarai ju labai ivairus...galima paimti bet ka smile.gif kad ir ta pati siuksliu maisa ir is jo pasidaryti tasyte biggrin.gif

Kas geriau gali atsakyti i klausima, kaip tik jie patys :

user posted image
user posted image
user posted image

nepykit uz tokias dideles nuotraukas...nemokejau sumazinti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltasis_ilgaausis: 03 lapkričio 2008 - 23:57
sena tema cia http://www.supermama...howtopic=266603
niu ka tesiam toliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 12 spalio 2009 - 22:54
QUOTE(ritperliukas @ 2008 11 19, 10:00)
sena tema cia http://www.supermama...howtopic=266603
niu ka tesiam toliau

Sveikutes smile.gif
padekite prisiminti pasaku personazus lotuliukas.gif butent jais ir ketiname persirengti per naujuosius, taciau kazkaip galvoje tesisuka tik princeses, raudonkepuraites ir raganos doh.gif kas dar ten tose pasakose buna? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 11 20, 04:14)
Sveikutes  smile.gif
padekite prisiminti pasaku personazus  lotuliukas.gif butent jais ir ketiname persirengti per naujuosius, taciau kazkaip galvoje tesisuka tik princeses, raudonkepuraites ir raganos  doh.gif  kas dar ten tose pasakose buna?  lotuliukas.gif

Jei eini neviena, o su antrąja puse ar visa šeima, tai siūlyčiau pasirinkti vienos pasakos veikėjus, na jei jus dviese tai, kad ir Raudonkepuraitė ir vilkas, Joniukas ir Grytutė ir panašiai... Aš ko gero rinkčiausi Raudonkepuraitę, pati rengčiausi močiute, vyrą - vilku, o dukriuką raudonkepureite, arba rengtumėmės paršiukais smile.gif
Arba senelis ir senelė ir kokia nros vištelė.... Pasiimk betkokią pasakų knygą smile.gif
Atsakyti