Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

sveikos:) sugalvojom su vaikinu per naujus metus apsirengti herojais ir kaukazo belaisves. šuriku ir ta pana. tay gal kas varda jo zinot? blush2.gif ir ar neturit ideju kuo apsirenkti, ieskojau internete bet foto nera g.gif prasau pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
galvojame apie temą Reperių vakarėlis. Kaip manot, ar merginos irgi turi būti su per dideilais drabužiais apsirengę kaip ir vaikinai, ar turėtume būti labiau panašios į tas klipų pamaivas, kur aplink tuos juodžius reperius vyniojasi? lotuliukas.gif A la pusnuogės gražuolės su aukštakulniais lotuliukas.gif
Atsakyti
na as manau kad tinka ir tos ir tos, bet gal geriau tos pusnuoges lelytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2009 12 28, 12:59)
na as manau kad tinka ir tos ir tos, bet gal geriau tos pusnuoges lelytes biggrin.gif


Tai va, aš irgi gal taip galvoju, bent jau galima šventiškiau kažkaip apsirengti kaip Naujų sutiktuvėms smile.gif Džiugu, kad nenusišnekėjau smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar galėtumėt kažką patarti KAZINO temai? unsure.gif Kokie aksesurai, detalės derėtų? g.gif Na šiek tiek puošnesnė, klasiškesnė, ''rimtesnė'' apranga, o kas dar, jog būtų į temą??? g.gif Būčiau labai i dėkinga už jūsų idėjas 4u.gif

P.S. Naujametinis vakarėlis būtent ir bus Kazino tematika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 29 gruodžio 2009 - 02:19
QUOTE(Hipnotizuojanti @ 2007 04 27, 10:01)
Organizuoju pižamų vakarėlį bus trys žmonės galva be idėjų o jis jau šeštadienį prašau pagalbos verysad.gif  g.gif  blush2.gif



Jei reiketu garso aparaturos ar DJ paslaugu galiu rekomenduoti http:/www.aparaturosnuoma.lt
Atsakyti
sveikutes, gera tema thumbup.gif
bet va sau nieko ir neissirinkau... ax.gif mano tema pasaku herojai ir nesumastau kuom gi buti, ten pelene ar kokia snieguole tai neturiu ka rengtis... patarkit prasau ka galima prisitaikyti heroju temai, kuom buti blush2.gif
Atsakyti
As savo 25 gimtadienio svente darysiu Mafijos tema. Tiesiog tai bus pirmas kostiuminis vakarelis mano gyvenime, turbut ir draugu, tad bijojau,kad niekas nesutiks. Ieskojau kokios paprastesnes temos, tad nutariau surengti kaip isi sako, pirmam kartui tokia tinkama tema. 4u.gif Pakvietimus isisuntinejau. Aisku labai daug ko pasisemiau is mayciu forumo, tad aciu jums visoms. ax.gif Pakvietimas buvo paprastas, bet lengvai grasinantis ir su humoro gaidele blush2.gif Visi prieme draugiskai ir dabar rasineja is kur reikes gauti kostiumus su dryzeliais rolleyes.gif tai va esu dekinga draugams uz palaikyma blush2.gif Torta uzsakiau irgi, tik aisku pasinaudojau vel siuo forumu ir tortas bus rulete, kaip ir uzzmaciau cia, keleta puslapiu atgal wub.gif Kadangi gyvenu Airijoje, tai be problemu isigyjau pokerio stala cool.gif Visi to vakaro zaidimai bus susije su kortomis. Alkoholis bus vien viskis,o merginoms sampanas. Nutariau nedaryti jokiu baltu misrainiu. Kepsiu vista, kiaulienos kumpius, viska kas butu pjaustoma...Taip maciau kai vakar paziurejau CAPONES filma rolleyes.gif Turiu namie sena gramafona ar kaip jis vadinas, ten kur vinilines ploksteles dedas, aisku jis bus tik interjero detale.. Daugiau nebesumastau kaip papuost kambari verysad.gif kokius dar akcentelius sudeti..gerai,kad iki sventes liko dar dvi savaites tai yra laiko pamastymams rolleyes.gif Beje, kiekvienam atejusiam sveciui iteiksiu po cigara, o merginoms po cigarile..prie duru pasitiksiu su stiklu viskio ir sampano tauremis. rolleyes.gif Zodziu kiek ideju buvo tiek ir surasiau,toliau fantazijos truksta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Astina - Asti @ 2009 12 30, 21:42)
sveikutes, gera tema thumbup.gif
bet va sau nieko ir neissirinkau... ax.gif  mano tema pasaku herojai ir nesumastau kuom gi buti, ten pelene ar kokia snieguole tai neturiu ka rengtis... patarkit prasau ka galima prisitaikyti heroju temai, kuom buti blush2.gif

o nenoretum buti kuri nors kate is miuziklo KATES? rolleyes.gif arba man dar visai razus persionazas raudonkepuraite, tik reikia ja moketi perteikti.. padaryk kaip nors naujoviskai..kokia pvz labai seksualia raudonkepuraite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(idile @ 2009 12 30, 19:57)
As savo 25 gimtadienio svente darysiu Mafijos tema. Tiesiog tai bus pirmas kostiuminis vakarelis mano gyvenime, turbut ir draugu, tad bijojau,kad niekas nesutiks. Ieskojau kokios paprastesnes temos, tad nutariau surengti kaip isi sako, pirmam kartui tokia tinkama tema.  4u.gif  Pakvietimus isisuntinejau. Aisku labai daug ko pasisemiau is mayciu forumo, tad aciu jums visoms.  ax.gif  Pakvietimas buvo paprastas, bet lengvai grasinantis ir su humoro gaidele  blush2.gif  Visi prieme draugiskai ir dabar rasineja is kur reikes gauti kostiumus su dryzeliais  rolleyes.gif  tai va esu dekinga draugams uz palaikyma  blush2.gif  Torta uzsakiau irgi, tik aisku pasinaudojau vel siuo forumu ir tortas bus rulete, kaip ir uzzmaciau cia, keleta puslapiu atgal  wub.gif  Kadangi gyvenu Airijoje, tai be problemu isigyjau pokerio stala  cool.gif  Visi to vakaro zaidimai bus susije su kortomis. Alkoholis bus vien viskis,o merginoms sampanas. Nutariau nedaryti jokiu baltu misrainiu. Kepsiu vista, kiaulienos kumpius, viska kas butu pjaustoma...Taip maciau kai vakar paziurejau CAPONES filma  rolleyes.gif  Turiu namie sena gramafona ar kaip jis vadinas, ten kur vinilines ploksteles dedas, aisku jis bus tik interjero detale.. Daugiau nebesumastau kaip papuost kambari  verysad.gif  kokius dar akcentelius sudeti..gerai,kad iki sventes liko dar dvi savaites tai yra laiko pamastymams  rolleyes.gif  Beje, kiekvienam atejusiam sveciui iteiksiu po cigara, o merginoms po cigarile..prie duru pasitiksiu su stiklu viskio ir sampano tauremis.  rolleyes.gif  Zodziu kiek ideju buvo tiek ir surasiau,toliau fantazijos truksta  doh.gif
Papildyta:

o nenoretum buti kuri nors kate is miuziklo KATES?  rolleyes.gif  arba man dar visai razus persionazas raudonkepuraite, tik reikia ja moketi perteikti.. padaryk kaip nors naujoviskai..kokia pvz labai seksualia raudonkepuraite  wub.gif



va va ir mum sita tema per naujus gresia, nes nebuvo daug laiko pasiruost. norejau paklaust gal kas kokiu muzikos gabaliuku ta tema zinot. Na parsisiunciau sopranu theme song, dar keleta.. o tu visu reperisku a la gangster stiliaus nesinori. gal turit kokiu pasiulyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_meskiukas @ 2009 12 30, 23:20)
va va ir mum sita tema per naujus gresia, nes nebuvo daug laiko pasiruost. norejau paklaust gal kas kokiu muzikos gabaliuku ta tema zinot. Na parsisiunciau sopranu theme song, dar keleta.. o tu visu reperisku a la gangster stiliaus nesinori. gal turit kokiu pasiulyt?  4u.gif

zinok kiek domejausi muzika ir kiek per filmu takelius leido tai buvo netgi franko sinatros dainu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2009 12 28, 15:32)
sveikos:) sugalvojom su vaikinu per naujus metus apsirengti herojais ir kaukazo belaisves. šuriku ir ta pana. tay gal kas varda jo zinot? blush2.gif  ir ar neturit ideju kuo apsirenkti, ieskojau internete bet foto nera g.gif  prasau pagalbos mirksiukas.gif

jos vardas Nina smile.gif nu ji ten nieko ypatingo nebuvo pasirengusi, biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 31 gruodžio 2009 - 01:07
Ritperliuk, gal gali isduoti kas atlieka sia daina?
http://www.youtube.c...h?v=bG6CXWm2i40
ir kaip ji vadinas
sakes kaip ji man patiko:)
Atsakyti