Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai 3 dalis

va apie aprangą mes su MB taip ir galvojom thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Norėčiau jūsų pagalbos,po 2savaičių švesiu gimtadienį,pirmą tokį rimtesnį,kadangi pinigėlių neturiu kad kažkur išsinuomuoti kokią sodybą,tai pagalvojau darysiu namie,bet jei namie darant tai nesinori,kad tai būtų eilinis baliukas. Noriu padaryti kokį teminį vakarėlį,šiaip viskas būtų lyg ir paprasta,bet yra bet(čia kaip visada pas mane). Žmonių amžius bus maždaug iki 30 metų,bet bus ir keletą porų jau virš 40,tai va norėčiau sugalvoti kažką kad galėtų visi būti į temą. Pirma mintis šovusi į galvą buvo gal daryyti temą vaikystė,bet čia ir sustojau. Nesu labai lakios fantazijos žmogus,tad labai norėčiau jūsų patarimų ir pasiūlymų. Iš anksto labai labai didelis dėkui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilyte @ 2010 01 30, 02:15)
Labas vakaras smile.gif  Norėčiau jūsų pagalbos,po 2savaičių švesiu gimtadienį,pirmą tokį rimtesnį,kadangi pinigėlių neturiu kad kažkur išsinuomuoti kokią sodybą,tai pagalvojau darysiu namie,bet jei namie darant tai nesinori,kad tai būtų eilinis baliukas. Noriu padaryti kokį teminį vakarėlį,šiaip viskas būtų lyg ir paprasta,bet yra bet(čia kaip visada pas mane). Žmonių amžius bus maždaug iki 30 metų,bet bus ir keletą porų jau virš 40,tai va norėčiau sugalvoti kažką kad galėtų visi būti į temą. Pirma mintis šovusi į galvą buvo gal daryyti temą vaikystė,bet čia ir sustojau. Nesu labai lakios fantazijos žmogus,tad labai norėčiau jūsų patarimų ir pasiūlymų. Iš anksto labai labai didelis dėkui wub.gif


Norint surengti temini vakareli kokioje nors konkrecioje vietoje, labai sveika yra pradeti nuo to, kad atsizvelgti i tos vietos ypatumus: interjero stiliu ir spalvini kolorita, laisvos erdves judejimui galimybes.

Jei jau norite temos vaikyste, tai tikriausiai jusu namuose yra daug laisvos erdves, nes tokiai temai tiktu ziasti vaikiskus ziadimus, kuriu dauguma buna judrus (nes vaikai apskritai yra labai judrus, isskyrus isimtis), dauguma vaiku be abejo megsta zisti slepyniu, arba diena/naktis, arba "akla vista"
ir tikriausiai namai neapstatyti antikvariniais dalykais bei brangiais suvenyrais kuriuos siautejant butu baisu paliesti, sudauzyti...

dar reiktu ta vaikyste suskirstyti i keleta daliu, pvz.: vaiku darzelis, mokykla - pradines klases arba 5-7klases, mokykla - vyresnes klases (abiturientai).

tuomet ir butu aisku ka toliau daryti - jei vaiku darzelis - tai ten ir zaislu turi buti (arba visus jusu vaiku ziaslus teks i dekoracijas ar veiksma pajungti, arba jei vaiku neturit - kiekvienas svecias po zaisla galetu atsinesti).
darzelio uzsiemimams budinga muzikos ir sokiu/rateliu pamokeles ir vaidinimuku kurimas (nuo "jurgelio meistrelio" iki inscenizuotu pasaku, tik tas pasakas galima perdaryti, priderinant suaugusiems ir siuolaikiskoms aktualijoms).
jus pati galetumet buti vaiku darzelio aukletoja arba tai rolei isrinkti koki idomesni svecia, galima ir vyra su geru jumoro jausmu.
beje, darzelinukus kartais veda pas sesele ir skiepija - tai cia butu "vakcina" - alkoholis mazom dozem is mazu taureliu...

pradinese klasese panasiai, cia butu gerai prisiminti visus anekdotus apie Petriuka su Maryte ir jus santykius su mokytojom, uzsiemimai gana panasus, bet galima del idomumo ivesti ivairiu pamokeliu.
Mokykline saviveikla cia butu labai gerai...(bureliai ivairus), darbu pamokos...

5 - 7kl. ypac smagu - biologijos pamoka (sveciams tikrai patikstu jei is anksto pasiruostumete kaip pravesite zoologijos pamokele apie zinduoliu dauginimasi... juk galite buti puikia biologijos mokytoja smile.gif... )
tokio amziaus vaikai labai megsta ekskursijas. galima suimprovizuoti labai juokingu ekskursiju, kur mokiniai uzduoda labai keistus ir juokingus klausimus, o mokytojos - labai idomiai ridazniausiai juokingai atsakineja i juos...
(pvz. ekskursija po jusu virtuves spintele, kur muziejiniai eksponatai - kruopos, makaronai, tarkos ir kocelai. mokytojos turi pristatyti eksponatus ir pakomentuoti kam cia buvo naudojama tokie daiktai senoveje...)

Jei renkates vyresnes klases - cia jau pirmoji meile, rasteliu siuntinejimas, sokiai, sokiai, sokiai... Mokytojos "supakuoja" rukancius balkone "per pamoka"... smile.gif nuobaudos - duoti fantus.
paskui tuos fantus "isvaduoti" (uzduoteles ir ju vykdymas). fantus galima imti ne tik uz rukyma - ir uz keiksmazodzius, ir uz neissprestus uzdavinius (neatsakytas misles...), ir uz vyno gerima "per pamoka".

mokykloj visada yra valgymo pertraukos, darzelyje - taip pat pietu metas, taigi net ir karstus patiekalus galite ikomponuoti puikiai i programele...
.....................................................................................................................

teminiame vaklarelyje labai svarbu ne tik aplinkos apipavidalinimo detales, bet ir sveciu aprangos detales. todel galit kvieciant pamineti, kad rekomenduojama tokia ar kitokia aprangos detale (bus labai fainos nuotraukos jei sveciai bent dalinai pasipuos pagal tema. o kai kurie ateis nuo galvos iki koju pasipuose teminiu stilium...)
Jei vaiku darzelis - kvietime rasote kad "kvieciami visi vaikuciai i vaiku darzelio svente darzelio aktu saleje) aprangos detale mergaitems - kasytes ir kaspinai, o berniukams - sortai ir sportiniai marskineliai.

Jei mokykla, rasote "visi 1 - 4kl., arba visi 5-7 klasiu mokiniai kvieciami i svente mokyklos aktu saleje".
Del aprangos mokinuku - mazesnes klases - galima rengtis panasiai kaip ir darzelyjearba berniukams - sportines kelnes...
Vyresnes klases - galima spalvomis suzaisti, pvz.: raudoni arba zali kaspinai mergaitems, o berniukams - raudona arba zalia juostele po kaklu.
tada galesit pagal spalvas suskirstyti i klases (komandas) ir bus paprasciau rungtis organizuoti...

tai cia jei apie vaikyste - nuo sito reiktu pradeti - pagalvotui ar jusus sveciai "pasirasytu" tokiam stiliui.
jei ne - kitos temos reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austeja7: 30 sausio 2010 - 18:11
Austeja7, nerealiai geru cia tu patarimu davei mirksiukas.gif
Papasakosiu kaip as viena vkareli dariau, vaikystes tematika: pavadinimas buvo "Vyrukui treji" (sventem mano vyro 23-iaji gimtadieni) smile.gif taigi sveciai atejo bent daugmaz apsirenge kaip darzelinukai, savo vyruka papuosiau trumpom kelnytem su petneselem, spalvotom pedkelnem, varlyte isegiau biggrin.gif sveciai irgi pasipuose. Dovanu visi nese zaislus biggrin.gif kambarys buvo papuostas daugybe balionu, zaislu, spalvingu juosteliu... gerimai buvo vaikiskas sampanas ir limonadas, sultys, o valgyt - cirviniai blynai su uogiene, sausainiai, misrainyte, zodziu, viskas, kas tinkama valgyti vaikuciams biggrin.gif tortas taip pat buvo spec. uzsakymu vaikiskas biggrin.gif uzduotis visas emiau is tokiu zurnaliuku kaip "Naminukas", deliojom puzles ir pan. Buvo nerealu, o ir nuotraukos isejo fantastiskos thumbup.gif
Tema "vaikyste" dekinga tuo, kad nereik daug islaidu, o daugiau fantazijos. smile.gif
Bet zinokit man reik pagalbos. Esu darius be galo daug vakareliu, naudojus daugybe zaidimu.. ir jau zinokit pervargau, ir issisemiau ideju prasme... o va po dvieju savaiciu vyro 25-metis.. g.gif del pinigu stygiaus velgi tenka daryt namuose (bet kaip man jie igriso...).. bet jau nebezinau ka dar sugalvot... padekit zmogui, jau isbandziusiam kone viska biggrin.gif
neskaiciau visos temukes, tai lekiu paskaitinet, gal rasiu ka idomaus. Nors daznai susiduriu ir su ta problema, kad prizada ateit daug zmoniu, ateina vos keli, ir tada tiek visas pasiruosimas, tiek nuotaika buna sugadinta. Uffff....
Atsakyti
labutis,
turiu klausimėlį...rengsiu vasarą dukrytės krikštynas, buvau tikra, kad darysiu teminę šventę, pvz.kai aš mažas buvau, kad būtų visi suaugę maži, nes tai vaiko šventė...dabar jau pradėjau labai dvejoti, nes manau kad gali būti sviestas sviestuotas.kaip galvojat?
o jeigu daryti karaliai ir karalienės, nes juk mažiukė per krikštynas būna lyg maža princesė apsirengus, o jei dar žirgai su karieta? ar geriau tokiai šventei jau nieko teminio nedaryti?
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 12, 19:48)
labutis,
turiu klausimėlį...rengsiu vasarą dukrytės krikštynas, buvau tikra, kad darysiu teminę šventę, pvz.kai aš mažas buvau, kad būtų visi suaugę maži, nes tai vaiko šventė...dabar jau pradėjau labai dvejoti, nes manau kad gali būti sviestas sviestuotas.kaip galvojat?
o jeigu daryti karaliai ir karalienės, nes juk mažiukė per krikštynas būna lyg maža princesė apsirengus, o jei dar žirgai  su karieta? ar geriau tokiai šventei jau nieko teminio nedaryti?

Jeigu biudzetas leidzia, manau, kad karaliai ir karalienes labai liuks tema mirksiukas.gif
galima krikstynas temines daryt, tik ta tema, mano nuomone, labai apgalvota turi buti. Baznycioj, be abejo, rimtis, susikaupimas ir atsakomybe, o jau po visu ceremoniju galima kaip reikiant pasilinksminti. mirksiukas.gif be to, jau vien ko nuotraukos bus vertos bigsmile.gif jei dar mazoji princese karietoje... wub.gif
O "kai as mazas buvau" man nelabai, geraiu sita palikt suaugusiuju vakareliui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2010 02 15, 16:27)

O "kai as mazas buvau" man nelabai, geraiu sita palikt suaugusiuju vakareliui  ax.gif

na ir aš jau tos nuomonės, kad "kai aš mažas buvau" paliksiu vyro jubiliejui lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Balandžio pab. mano 30-tadienis. Taip norisi, nekasdieniškai (prie stalo ar kavinėj) jį atšvęst..
Tai paskaitinėjus man labai įdomi pasirodė tema GEDULAS - senų metų palydtuvės. Taip ir galvoju rašyt kvietimuose: tą pačią dieną palydėsim, atsisveikinsims su senaisiais metais, o po 24 val. pasitiksim Naujus (galima numatyt persirengimus iš juodų).
Tik dbr galvoju, kaip čia daryt.. Pernai vyro jubiliejų atšventėm, tupinėjau, kaip galėjau - jau savajam noriu būti KARALIENĖ.. Tai galvoju būtų gerai kavinėj. Todėl mąstau ši tema per daug neįpareigoja.. Bet.. tortą kokį karstelį su 29 gal būtų faina užsisakyt, o gal su angeliuko sparneliais po 24 val. su 30 skaičium?
Bet dar būtų gerai žaidimai, muzika iki 24 val.

O gal mano idėja ne kokia g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2010 02 20, 02:50)
Sveikutės,

Balandžio pab. mano 30-tadienis. Taip norisi, nekasdieniškai (prie stalo ar kavinėj) jį atšvęst..
Tai paskaitinėjus man labai įdomi pasirodė tema GEDULAS - senų metų palydtuvės. Taip ir galvoju rašyt kvietimuose: tą pačią dieną palydėsim, atsisveikinsims su senaisiais metais, o po 24 val. pasitiksim Naujus (galima numatyt persirengimus iš juodų).
Tik dbr galvoju, kaip čia daryt.. Pernai vyro jubiliejų atšventėm, tupinėjau, kaip galėjau - jau savajam noriu būti KARALIENĖ.. Tai galvoju būtų gerai kavinėj. Todėl mąstau ši tema per daug neįpareigoja.. Bet.. tortą kokį karstelį su 29 gal būtų faina užsisakyt, o gal su angeliuko sparneliais po 24 val. su 30 skaičium?
Bet dar būtų gerai žaidimai, muzika iki 24 val.

O gal mano idėja  ne kokia g.gif  unsure.gif


na tema tokia nejauki smile.gif bet jei jusu kompanija biski crazy tokia, supras - kodel gi ne biggrin.gif

mano toks pat gedulingas balius bus uz poros savaiciu, darau kauboju su saluno mergaitem vakareli smile.gif
Atsakyti
na, man irgi tokia tema per super crazy , ypač tortas karsto formos,bet viskas priklauso nuo kompanijos..būtų įdomu nuotraukas pamatyt tokio vakarėlio, thumbup.gif
aš gal daryčiau kažką tipo Adamsai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turit kokių idėjų temai "1980 m." ax.gif
Kol kas turiu 2 kryptis: į 1980 m. Sovietų sąjungos temą, arba 1980 vakarų pasaulis. Bet konkrečių minčių dar nesugebų susidėliot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 23 vasario 2010 - 11:48
QUOTE(Auges @ 2010 02 23, 13:32)
Sveiki, gal kas turit kokių idėjų temai "1980 m." ax.gif
Kol kas turiu 2 kryptis: į 1980 m. Sovietų sąjungos temą, arba 1980 vakarų pasaulis. Bet konkrečių minčių dar nesugebų susidėliot

Na, jei "sovietų sąjunga", tai man iš karto asocijuojasi su mokykline uniforma mirksiukas.gif
O jei "vakarų pasaulis", pasidairyk va čia , gal kils minčių. Tada beliks tik iki skuduryno nueiti biggrin.gif

ČIA - dar trys puslapiai jau "suvirškintų idėjų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarazna: 23 vasario 2010 - 14:34