Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos širdelės

Turėjau vištų širdelių :mirksiukas:Kadangi vis džiaugiuosi įsigijus garpuodį,padariau jame širdutes.Nu skanumėlis gavosi thumbup.gif 4u.gif
Širdutes pamarinavau keletą val.su česnaku,prieskoninem žolelėm,druska,majonezu.Susipjausčiau šiaudeliais kopūstus, morkas.Daržoves taip pat pamaišiau su krapais, petražolėm(galima kas patinka ar kas yra),truputį padruskinau, šiek tiek uždengus palaikiau.
Po to į apatinį inda garpuodyje suverčiau širdeles,į antrą kopūstienę.Bulviu nenorėjom.Skanu labai drinks_cheers.gif Kas nori gali gietines ar kečupo užsidėt.Paprasta,nebrangu ir labai skanu ax.gif
Atsakyti
O man skaniausia - kai paprastai pakepinu su miltais. Ir greitai ir skanu. Kiek kartų bandžiau visokius troškinimo būdus, gaunasi kažkokia košieliena, nieks nevalgo. biggrin.gif
Atsakyti
Širdutes gerai išplauti pamerkti obuolių sultyse ,su kariu,ir svogūnais.Išėmus nusausinti ir sumautiant medinių iešmelių,kartu su svogūnais,aptepti aliejumi.Kepti orkaitėje keptuvėje ant grotelių.Retsykiais patepti aliejimi.
Valgyti su kuskuso koše ir turimomis salotomis.
Atsakyti
mano vyras daro labai paprastai blush2.gif
nesaldytas nuplauna, deda i keptuve su alyvuogiu aliejum, paprieskuoniuoja, ir ant mazos ugnies su dangciu kepa. i pabaiga prideda svoguniuku, ir siek tiek keciupo. galima manau ir grietines. na man tai patinka. gal ne paciuos minksciausios gaunas (lyginant su troskintom), bet tikrai ne kietos 4u.gif

dar skonu i sriubyte kopustu imest mirksiukas.gif
Atsakyti
mano seimai patinka guliasas su sirdelemis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Redvita @ 2009 03 21, 16:18)
O man skaniausia - kai paprastai pakepinu su miltais. Ir greitai ir skanu. Kiek kartų bandžiau visokius troškinimo būdus, gaunasi kažkokia košieliena, nieks nevalgo.  biggrin.gif

Man irgi taip skanu - miltuose appvoliot ir paprieskoniuot. Tik as dar vandens ipilu, kad pasitroskintu... Ir issitroskina thumbup.gif
Atsakyti
mano seimynai megstamiausia vermiseliu sriubyte su sirdelemis, galima pagalvoti, kad net sriuba valgo tik del sirdeliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte# @ 2009 03 28, 20:29)
mano seimynai megstamiausia vermiseliu sriubyte su sirdelemis, galima pagalvoti, kad net sriuba valgo tik del sirdeliu  lotuliukas.gif

bigsmile.gif vaikystėj aš irgi svaigau nuo šitos sriubos. priežastis to - širdelės, o sriuba? sriuba ir likdavo sriuba.. dar kakliukai sriuboje man imponuodavo wub.gif
bet šimtą metų tokių dalykų nevalgius, nes MB nemėgsta.. bet jaučiu sjausiu aš į jo noriu/nenoriu ir išsivirsiu širdelių sriubos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 07 14, 21:17)
bigsmile.gif vaikystėj aš irgi svaigau nuo šitos sriubos. priežastis to - širdelės, o sriuba? sriuba ir likdavo sriuba.. dar kakliukai sriuboje man imponuodavo wub.gif 
bet šimtą metų tokių dalykų nevalgius, nes MB nemėgsta.. bet jaučiu sjausiu aš į jo  noriu/nenoriu ir išsivirsiu širdelių sriubos biggrin.gif


Gal galėtumėt šios sriubos receptu pasidalinti? Pas mane kameroj yra pora kilogramu sirdeliu ax.gif reik kažkaip sunaudoti.
Atsakyti
Mano "studentavimo" laiku receptas:

I troskintuvus (turejau tokius senoviskus, molinius, kiekviena mama tokius turedavo matyt... tokie kur tik viena porcija telpa) ant dugno per pora pirstu pridedi vistos sirdeliu (pries tai isvoliotu prieskoniuose), tada krauni bulviu sluoksni, tada morku sluoksni ant virsaus... Viska pabarstai bulviu prieskoniais (pili ju ant morku, bet po to jie "issivaiksto") ir pili vandens (kad neapsemtu visiskai, bet jau matytusi, kad yra), uzdengi ir i orkaite kokiai valandai...
Po to tooooks gardumelis, mmm. Ir be galo paprasta.. As dar grietines isidedavau pries valgant.
Realiai suvartoji kokius 300 g. sirdeliu, apie 3 bulves ir 2 morkas dviems zmonems
4u.gif
Atsakyti
Apverdu (is sultinio iseina puiki sriubyte),paskui patroskinu su pievagrybiais ir grietine.Valgom su ryziais
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2010 05 28, 20:26)
Mano "studentavimo" laiku receptas:

I troskintuvus (turejau tokius senoviskus, molinius, kiekviena mama tokius turedavo matyt... tokie kur tik viena porcija telpa) ant dugno per pora pirstu pridedi vistos sirdeliu (pries tai isvoliotu prieskoniuose), tada krauni bulviu sluoksni, tada morku sluoksni ant virsaus... Viska pabarstai bulviu prieskoniais (pili ju ant morku, bet po to jie "issivaiksto") ir pili vandens (kad neapsemtu visiskai, bet jau matytusi, kad yra), uzdengi ir i orkaite kokiai valandai...
Po to tooooks gardumelis, mmm. Ir be galo paprasta.. As dar grietines isidedavau pries valgant.
Realiai suvartoji kokius 300 g. sirdeliu, apie 3 bulves ir 2 morkas dviems zmonems
4u.gif

dėkui už receptuką,kaip tik šiandien arba ryt išbandysiu drinks_cheers.gif tik aš tokių molinių indelių neturiu,bandysiu stikliniam inde,gal išeis g.gif
Atsakyti