Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

gal kas zino gera ir nebrabgu virtuves gamintojo numeri ar kokia firma.kaune smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BABY: 12 gruodžio 2008 - 20:17
Noriu paprašyti jūsų patarimo. Nusibodo baro stalas virtuvėj, tos aukštos kėdės. noriu nedidelio staliuko. Tik nežinau ieškoti su pilku stalviršiu ar šviesiai rudu? g.gif Virtuvinio durelės oranžinės, stalviršis margas, o visa kita iš šviesiai rudos plokštės.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 13 gruodžio 2008 - 02:21
QUOTE(mucka @ 2008 12 11, 00:50)
Labas vakaras...Ir aš pribrendau virtuvei....Bėda ta, kad beveik visos diskusijos vyksta apie virtuves, sujungtas su svetaine... ax.gif  Aš nesiruošiu to daryti, kadangi pas mus erdvė nedidelė, senos statybos namas ir virtuvė liks tik virtuve... Mūsų virtuvėlė nedidukė: 275*250, tačiau virtuvė neturi durų, ji atvira iš L formos prieškambario, tai kažkaip neatrodo labai jau mažutė  ax.gif  ... Baldus galvoju daryti (su visa technika, išskyrus šaldytuvą) tik pagal  vieną sieną (275) ir noriu pakabinamų spintelių iki lubų - ta prasme galbūt dėti dvi pakabinamas spinteles (atrodo 45 cm aukščio jos būna...bijau nusišnekėt) - ant žemesniųjų susidėti dažnai naudojamus daiktus, o virš jų - rečiau...  , galbūt dėti vieną aukštą ax.gif Ar kas nors matėte/turite panašų variantą? Būtų įdomu pasisemti idėjų  ax.gif

Žinoma,kad yra toks variantas,kaip dvi eilės viršutinių spintelių.MB kaip tik dabar turi užsakymą,virtuvė 2,4 m ilgio,bendras viršutinių spintelių aukštis 110 cm.Tiksliau,spintelė yra vientisa,tik joje dedasi per aukštį dvejos durelės,tai atrodo kaip dvi atskiros spintelės.Aukštį pasirenka kiekvienas,kokių jam reikia,tikrai nemažai yra gaminęs tokių variantų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2008 12 13, 23:01)
Žinoma,kad yra toks variantas,kaip dvi eilės viršutinių spintelių.MB kaip tik dabar turi užsakymą,virtuvė 2,4 m ilgio,bendras viršutinių spintelių aukštis 110 cm.Tiksliau,spintelė yra vientisa,tik joje dedasi per aukštį dvejos durelės,tai atrodo kaip dvi atskiros spintelės.Aukštį pasirenka kiekvienas,kokių jam reikia,tikrai nemažai yra gaminęs tokių variantų  mirksiukas.gif

o gal kokią nuotraukėlę turite ax.gif Nelabai turiu vaizduotės, bet galvoju, kad mažai virtuvei tai racionalus pasirinkimas ax.gif
Atsakyti
Hmmm... be klientų sutikimo nesinori viešai nuotraukas demonstruot g.gif ir be to,jis fotografuoja albumui su paprastu fotoaparatu,kompe net neturiu...
Yra vienos virtuvės fragmentas,su telefonu fotografuotas,galėčiau kada trumpam įkelt pažiūrėt g.gif ,arba bandyčiau iš albumo su skaitmeniniu perfotografuot
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BABY @ 2008 12 12, 21:16)
gal kas zino gera ir nebrabgu virtuves gamintojo numeri ar kokia firma.kaune smile.gif

Labai geras virtuviu meistras Kaune, siuo metu man pagamino ir montuoja virtuvini komplekta. Tikrai pavyks susitarti ir rasti sprendima Giedrius, mob. +370 684 77703
Atsakyti
QUOTE(BABY @ 2008 12 12, 20:16)
gal kas zino gera ir nebrabgu virtuves gamintojo numeri ar kokia firma.kaune smile.gif

Labas,
firma "Aerstyle", kontaktinis tel. Nr. 8 611 21397 - Evaldas
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2008 12 12, 12:49)
Labai grazi virtuve,bet ar patogu kriaukle taip giliai kampe ir dar tokia mazyte?



QUOTE(Ramista @ 2008 12 12, 14:20)
Viskas atrodo thumbup.gif , tik dėl kriaulės vietos ir stalviršio spalvos praktiškumo suabejočiau g.gif



QUOTE(elitarai @ 2008 12 12, 19:23)
Na ir as galvoju,kriaukle jau labai kampe nustumta,juk virtuveje ji turi buti patogiai prieinama.Nu ............. schmoll.gif



Kriaukle kampe naudojuos jau daugiau nei 6 metus, jokio nepatogumo nejauciu, netgi labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 12 13, 03:19)
Noriu paprašyti jūsų patarimo. Nusibodo baro stalas virtuvėj, tos aukštos kėdės. noriu nedidelio staliuko. Tik nežinau ieškoti su pilku stalviršiu ar šviesiai rudu?  g.gif Virtuvinio durelės oranžinės, stalviršis margas, o visa kita iš šviesiai rudos plokštės.
user posted image


Aš dėčiau tokį pat arba kuo artimesnį spintelių stalviršiui.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2008 12 14, 21:57)
Aš dėčiau tokį pat arba kuo artimesnį spintelių stalviršiui.

baro stalas buvo toks pats kaip stalviršis, kažkaip nuobodu. Man atrodo, kad staliukas jau nabagiškai, senamadiškai toks atrodytų g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerigus @ 2008 12 14, 22:02)
Kriaukle kampe naudojuos jau daugiau nei 6 metus, jokio nepatogumo nejauciu, netgi labai patogu  smile.gif

Sveiki, na visa savaitgali praleidau virtuveje, tai kriaukle tikrai nesukele jokiu nepatogumu schmoll.gif Ir indukcine kaitlente pasiteisino, viskas greiciau gaminasi, zodziu esu patenkinta iki begalybes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivasys: 15 gruodžio 2008 - 09:37