Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

kaip manot - kas praktiskaiu ir geriau - elektrine kaitlente su metalo remeliu, aliuminio remeliu ar slifuotu remeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 12 18, 08:25)
Labai grazu kai spinteles eina iki pat lubu virsaus,bet ar praktiska,ten kiekviena kart lipt y dangu arba kitas sprendimas,dangu prisiartint  biggrin.gif  (leisti lubas)

ne kiekviena kart. pvz as turiu nemazai tokiu rakandu kurie naudojami karta metuose... pvz kalediniu sausainiu formos, velykinio pyrago forma, termosas (nu sitas dazniau, bet vistiek retai), vienkartiniai indai, biezrazmierna torto forma, papuosimai tortams ir pan. juos sudedi i padebesius, o ta karta metuose visai nesunku ten uzlipti...
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 12 18, 10:25)
Labai grazu kai spinteles eina iki pat lubu virsaus,bet ar praktiska,ten kiekviena kart lipt y dangu arba kitas sprendimas,dangu prisiartint  biggrin.gif  (leisti lubas)

Mano ne iki lubu, bet aukstos, o as pati mazo ugio, tai virsutinese lentynose laikau trtai naudojamus daiktus, labai gerai. tarkime turiu daug ivairiu tauriu, tarkime retai prisireikia visu sesiu viskio tauriu, tai pasilieku dvi, o kitos keliauja i virsu ir t.t. ten pat yra ir kelediniai, velykiniai dekorai virtuvei, ju reikia karta i metus, tikrai nesunku ta viena karta ten uzlipti. Dar ten sukisu indus, kuriuos naudojame vasara, vykdami i gamta. Na, as zinojau, kad man reikia aukstu spinteliu, zinojau ir ka i jas desiu, todel esu patenkinta, tiek vaizdu, tiek funkcionalumu.
Atsakyti
vat as irgi gaminsiuos spinteles iki virsaus - todel man labai liuks Cobres idetos fotkes thumbup.gif daug kas sako - kam man iki virsau,s bet mas mane irgi tortu formu ir kitokiu dalyku yra, o virtuve nedidele, norisi viska sukist, kiek imanoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 12 18, 10:00)
vat as irgi gaminsiuos spinteles iki virsaus - todel man labai liuks Cobres idetos fotkes  thumbup.gif  daug kas sako - kam man iki virsau,s bet mas mane irgi tortu formu ir kitokiu dalyku yra, o virtuve nedidele, norisi viska sukist, kiek imanoma  blush2.gif


Kartais spinteles iki lubu labai gelsbsti mazose erdvese esancias virtuves smile.gif jos tiesiog susilieja i erdve smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes...

atsiprasau, kad isibraunu i jusu kasdienini bendravima, bet mums labai reiketu patarimo - pagalbos.
Norime tevams name irengti nauja virtuve - nedidele, funkcionalia, praktiska ir ekonomiska.
Gal kas nors is Jusu daresi virtuve induvidualiai pas kokius meistrus Klaipedos kraste? gal galetume ka rekomenduoti?
Velesnej stadijoj kaip suprantu galiam i Jus kreiptis patarimo ir del isplanavimo smile.gif

Bet kol kas butu labai svarbu susirasti kontakta, kas mums galetu ta virtuve padaryti.

Labai dekoju is anskto us Jusu pamastymus.

Atsakyti
[quote=Lillita,2008 12 17, 17:13]
rinkintes LMDP (laminuota medzio drozliu plokste), kurios dabar yra tikrai labai platus pasirinkimas, gera stalvirsi (Thermopal, Egger) ir gaminkites pas gerus meistrus,


Pritariu Lillitai. Geriau daryti iš LMDP, bet naujus ir pagal savo erdve pritaikyt. Norint sutaupyti, dar patarciau imti pigesnę plokštę (pvz. balta) vidinem detalem, kurių iš išorės nesimato, o spalvotas dėti dureles, lentynas. Beje, jas atsibodus galima pakeisti i kitas ir taip atsinaujinti savo virtuvę.
Taip virtuvę pasigamino ne vienas mano pažįstamas ir tikrai nebuvo labai brangu. Čekiška ir Latviška plokšte prekiauja www.trukme.lt Galima pačiam pasibraižyti ko norite ir pas juos išsipjovus visas detales patiem susirinkti. Jei domins, parašysiu į AŽ kas apskaičiuoja visas detales pjovimui ir kas užsiima virtuvių gamyba iš LMDP.
Ir nepulkite manęs už reklamą, aš tiesiog draugiškai noriu žmogui padėti, nes šiandien tokia situacija kad švaistytis mažai kas gali 4u.gif
Atsakyti
ačiū visoms už atsakymus bet ne visi suprato ką norėjau pasakyt, ai tiek jau to būna irnesakyk.gif

man nereikia kokybės man reikia pigių ir labai pigiu ar net padėvėtu baldu... taip yra taip reikia ir viskas... o jus man salonus rodot gamintojus...

ačiū kažkokiai narėi už nuraminimą dėl bazių , kadangi abejoju ar rasim ką nors pigiau kitur matyt teks pirkt ten...

ačiū visom bandžiusioms padėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2008 12 18, 08:25)
Labai grazu kai spinteles eina iki pat lubu virsaus,bet ar praktiska,ten kiekviena kart lipt y dangu arba kitas sprendimas,dangu prisiartint  biggrin.gif  (leisti lubas)


kad nėra nepatogumų jau išvardino ankščiau. O šitam reikalui galit dar pažiūrėt tokį sprendimą, kaip įmontuotą laiptelį pačiam komplekte. www.alno.lt -virtuvės aksesuarai-nestandartiniai sprendimai (trečia eilutė) smile.gif Bet nžn kiek čia praktiškas tai daykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2008 12 18, 19:38)
kad nėra nepatogumų jau išvardino ankščiau. O šitam reikalui galit dar pažiūrėt tokį sprendimą, kaip įmontuotą laiptelį pačiam komplekte. www.alno.lt -virtuvės aksesuarai-nestandartiniai sprendimai (trečia eilutė)  smile.gif  Bet nžn kiek čia praktiškas tai daykas  g.gif

Neverta pinigu kisti, puikiai tinka ir kede, stovinti virtuveje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2008 12 18, 17:48)
Neverta pinigu kisti, puikiai tinka ir kede, stovinti virtuveje mirksiukas.gif


tai turbūt, kad taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 12 18, 09:46)
kaip manot - kas praktiskaiu ir geriau - elektrine kaitlente su metalo remeliu, aliuminio remeliu ar slifuotu remeliu?  g.gif

Geriau indukcinė kaitlentė mirksiukas.gif
Atsakyti