Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ilonux @ 2008 12 29, 13:55)
Sveiki,

Man praėjusią savaitę sumontavo virtuvę ir iškilo nenumatyta problema - pas mus viršutinių spintelių nedaug, todėl indų džiovyklą nusprendėme patalpinti apačioje, stalčiuje. Visus stalčius užsakiau su "blum'ais", o tą stalčių, kuriame indų džiovykla, pagamino be "blum'o"  verysad.gif  Ir aiškina, kad čia taip turi būt, nes į indų džiovyklų stalčius nesideda blum'as, dedasi tik stabdžiai kažkokie...
Ima nervas...

Pakonsultuokit kas nors iš savo patirties, labai prašau.  help.gif

blum dziovyklos aisku nera, bet ta firma, kuri pardavineja blum komplektuoja dziovyklas-stalcius su blum begeliais, yra kitas variantas dziovykla dedama i stalciu. Bet daugelis net garsiu firmu tokiu dziovyklu nededa. Buvo laikai, kai sprendimo su blum begeliais dziovyklai tikrai nebuvo sprendimo, tai kaikas ir dabar dirba po senovei.
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2008 12 29, 15:37)
As dar noriu paklaust koks plotis kargo stalciaus? Gal kas zinote kokie gali but ismatavimai? Man reiketu 28 cm.
O tie virsutiniai stalciai, koks viduje gylis? Ar nelieka daug tuscios vietos?
Ir ranksluostines koks plotis? Ar verta daryt platesne, pvz 20 cm, ar geriau kuo siauresne.

cargo yra 30cm plocio spintelei, ten spinteles vidinis matmuo apie 26cm, jums turetu tikti, jei zinoma neturejote omeni sakydama 28cm isoriniu spinteles matmenu.
Virstiniu stalciu buna visokiu, bet populiariausi 86mm aukscio, dazniausia daug laisvos vietos nelieka, bet reikia ziuret konkreciai, kos ten stalciau fasado aukstis pas jus bus.
ranksluostine daug maz pritaikyta 15cm plocio spintelei, bet galima ja sukist ir i 10cm, o jei norite galit daryti ir 20cm spintele, jei taip graziau jums atrodis.
Ui nekenciu atviru spinteliu su kabanciais ranksluosciais (cia tik mano subjektyvi nuomone)
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 12 29, 16:56)
blum dziovyklos aisku nera, bet ta firma, kuri pardavineja blum komplektuoja dziovyklas-stalcius su blum begeliais, yra kitas variantas dziovykla dedama i stalciu. Bet daugelis net garsiu firmu tokiu dziovyklu nededa. Buvo laikai, kai sprendimo su blum begeliais dziovyklai tikrai nebuvo sprendimo, tai kaikas ir dabar dirba po senovei.


Ačiū ABociau už atsakymą, tai taip išeina, kad Alantas dirba po senovei? verysad.gif Nes pavyzdžiui šaukštinės tai padarytos dviejuose vietose su blum'ais, o džiovykla neišėjo?
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 12 27, 01:34)
Galiu as pasakyti koks gartraukis, nes toki pati turime AEG.

O gal tikslesnį pavadinimą blush2.gif Su visom raidžiukėm ir skaičiukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2008 12 29, 17:52)
Ačiū ABociau už atsakymą, tai taip išeina, kad Alantas dirba po senovei?  verysad.gif Nes pavyzdžiui šaukštinės tai padarytos dviejuose vietose su blum'ais, o džiovykla neišėjo?

taip, kai sakiau,kad kaikurios garsios firmos daro taip, tai butent ir alanta turejau omeny
Atsakyti
[quote=ABocius,2008 12 29, 17:14]
cargo yra 30cm plocio spintelei, ten spinteles vidinis matmuo apie 26cm, jums turetu tikti, jei zinoma neturejote omeni sakydama 28cm isoriniu spinteles matmenu.


Zinoma turejau bigsmile.gif bet viskas dar projektavimo lygyje, tai tuos 4 cm galima is kitu spinteliu atimt.
Del stalciu tai bendras aukstis isorinis bus 78 cm (+4cm stalvirsis, + 10 cm padas), as padalinau taip: virsutiniam stalciui 14 ir dviem apatiniam po 30, aisku vidus bus maziau, bet gal turite patirties sitame reikale, gal galima optimaliau isdalint? man virsutinis stalcius reikalingas irankiam ir visokiom smulkmenom, taigi jis gali buti mazesnis. Daugiau vietos reikia apatiniams stalciams.
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunija: 29 gruodžio 2008 - 19:00
[quote=perkunija,2008 12 29, 18:58]
[quote=ABocius,2008 12 29, 17:14]
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne. g.gif
[/quote]

Aš uždengčiau, nebent ta rankšluostinė nematoma (pvz. visai prie sienos). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 12 29, 19:06)
O gal tikslesnį pavadinimą  blush2.gif Su visom raidžiukėm ir skaičiukais  ax.gif

AEG DD 8891-AD , tik sitas gartraukis 90 cm plocio, mano gartraukis 60 cm plocio AEG DD 8821, bet kazkodel internetinese psl raso, kad tokio nera. As pries 1,5 metu toki pirkau.
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2008 12 29, 19:58)

Zinoma turejau  bigsmile.gif bet viskas dar projektavimo lygyje, tai tuos 4 cm galima is kitu spinteliu atimt.
Del stalciu tai bendras aukstis isorinis bus 78 cm (+4cm stalvirsis, + 10 cm padas), as padalinau taip: virsutiniam stalciui 14 ir dviem apatiniam po 30, aisku vidus bus maziau, bet gal turite patirties sitame reikale, gal galima optimaliau isdalint? man virsutinis stalcius reikalingas irankiam ir visokiom smulkmenom, taigi jis gali buti mazesnis. Daugiau vietos reikia apatiniams stalciams.
O ranksluostiniu atviru as ir nelabai myliu, todel intensyviai svarstau ar uzdengt ar ne.  g.gif

na su 28 cm GAL ir isiverstumet, bet cia jau reiktu ziureti konkretu cargo, kad tiksliai zinot, na padidint reikia 2 cm kad butu jau normalu.
78 cm? cia labai jau nestandartinis dydis, o kodel toks, jus cia pati sugalvojot? beje gal patis ir gaminsites? o virsutiniam stalciui as 14cm irgi duodu, tokiu atveju gal kokius ir 1-2 cm nenaudingai panaudoji, net manau nieko. be to pati apatini visgi patarciau daryti didesnis nei vidurini, ir vaizdas geresnis ir praktiskiau, na paimkit koki aliejaus buteli ir paziurekit kad jis tilptu, na tada galima sakyti, kad turesit papankamai dideli ir patogu stalciu, o antras bus mazesnis ten desit mazesnius daiktus. na kur ka desit, zinoma turite patys planuotis, nes tik patis zinot kiek jums tos vietos reikia.
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 12 30, 01:56)
AEG DD 8891-AD , tik sitas gartraukis 90 cm plocio, mano gartraukis 60 cm plocio AEG DD 8821, bet kazkodel internetinese psl raso, kad tokio nera. As pries 1,5 metu toki pirkau.

Mums irgi 60 cm reikia, bet nieko gero nerandam verysad.gif Mamtyt reiks imt tokį, nors jis šiek tiek užapvalintais kraštais, o norėtųsi kampuoto unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 12 30, 16:31)
na su 28 cm GAL ir isiverstumet, bet cia jau reiktu ziureti konkretu cargo, kad tiksliai zinot, na padidint reikia 2 cm kad butu jau normalu.
78 cm? cia labai jau nestandartinis dydis, o kodel toks, jus cia pati sugalvojot? beje gal patis ir gaminsites? o virsutiniam stalciui as 14cm irgi duodu, tokiu atveju gal kokius ir 1-2 cm nenaudingai panaudoji, net manau nieko. be to pati apatini visgi patarciau daryti didesnis nei vidurini, ir vaizdas geresnis ir praktiskiau, na paimkit koki aliejaus buteli ir paziurekit kad jis tilptu, na tada galima sakyti, kad turesit papankamai dideli ir patogu stalciu, o antras bus mazesnis ten desit mazesnius daiktus. na kur ka desit, zinoma turite patys planuotis, nes tik patis zinot kiek jums tos vietos reikia.


Nuo grindu iki palanges gaunasi 92 cm, tai darysim stalvirsi iki pat lango, o aukstis toks man tinka nes as pakankamai auksta ir nemegstu susilenkus dirbt. Taip, gaminsimes patys, na tik apskaiciuot gal pades kas labiau nusimamantis, nes cia yra ka veikt. O surinkt tai vyras gal sugebes, jau ne vieniem draugam surinko. ax.gif

Siandien kaune ieskojom kaitlentes, orkaites. Pastebejau, kad vienos kaitlentes (indukcines) turi toki metalini krasciuka, o kitos ne, tiesiog juodo stiklo pavirsius ir viskas. Idomu kaip jos dedasi, ar ant virsaus, ar ileidziamos i plokste? Kazkaip man labai jau nestabiliai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunija: 30 gruodžio 2008 - 16:05
QUOTE(Diax @ 2008 12 30, 16:52)
Mums irgi 60 cm reikia, bet nieko gero nerandam  verysad.gif Mamtyt reiks imt tokį, nors jis šiek tiek užapvalintais kraštais, o norėtųsi kampuoto  unsure.gif

user posted image


Pas mus toks pat kaip sitoje foto smile.gif
Atsakyti