Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaudai,kankoriežiai ir kt. Idėjos ir darbai

Puokštė super 4u.gif
Originali, netradicinė, rudeniška ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad purksti laku rozyciu tikrai neverta,. 4u.gif
As pernai ir uzpernai per visa ziema tas rozytes pralaikiau. Tiesa ju spalva pakito- paliko rudos, bet prie rudu virtuves baldu man labai jos tiko ir tokios. thumbup.gif
O nuo lako, as taip galvoju, ar paskui nelips dulkes ant rozyciu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Va rožių puokštė, kurią padovanojau šį savaitgalį vyro močiutei



GUDRA, o kaip tu tiek daug rozyciu surisi i puokste? Man jos skirstosi krenta, gal kotelius palieku per trumpus? blush2.gif
Atsakyti
as pradzioj kotu is vis netrumpinu, paskui kai sudedu visas i kruva 4u.gif , nutrumpinu labiausiia islindusius 4u.gif arba pagal vazos gyli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 10 19, 08:39)
GUDRA, o kaip tu tiek daug rozyciu surisi i puokste? Man jos skirstosi krenta, gal kotelius palieku per trumpus? blush2.gif


Palieku visus kotus smile.gif Patrumpinu kaip tikru geliu - dedama puokste i vaza.

Surisu tvirtai dekoratyvine juostele. Is patirties sakau, kad geriau medziagine juostele, nes sintetinės gali nupjauti lapu kotelius, kol jie galutinai neiisdziuve.
Atsakyti
QUOTE
Uzsukite cia,tikrai yra ko paziureti 
http://www.livejourn...vok/144407.html


Siame puslapyje yra parodyta kaledine eglute padaryta is kastonu. Super ideja lkaip panaudoti kastonus!!!
Atsakyti
va ta eglute
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 10 21, 12:21)
va ta eglute



Dar labai gražiai atrodo ir iš kankorėžiū daryta eglutė. thumbup.gif
Jas nupurškia sidarbro arba aukso spalvos purškalu. thumbup.gif

Bet ant ko tai via tvirtinasi?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2005 10 21, 11:31)
Dar labai gražiai atrodo  ir iš kankorėžiū daryta eglutė.  thumbup.gif 
Jas nupurškia sidarbro  arba aukso spalvos purškalu.  thumbup.gif

Bet ant ko tai via tvirtinasi??  g.gif

as antram psl buvau ikelus savo pernai daryta 4u.gif as tai viena ant kito konkorezius dejau ir klijavau su silikonu 4u.gif
Atsakyti
Nu ir aš pasigirsiu:) visai patiko man tuos lapus lankstyt tongue.gif
Atsakyti
Ziurejau ziurejau as cia ir prisirinkau visokiu groziu, vuisokiu ideju, bet noriu ir as keliom savo idejom pasidalyt 4u.gif , gaila, tik kad jos dar neigyvendintos blush2.gif
Tai va, prisirinkau as daug giliuku, tiksliau ju kepuryciu ir galvoju apklijuot jom vazona gelems. Ir dar as prisirinkau kankoreziu ir galvojau daryt kitoki vazona. T.y. nupjaustyt kankoreziu zvynelius ir jauis apklijuot vazona. klijuot reiketu is virsaus i apacia taip kad truputi dengtu apatine eile virsutine. biski daug darbo nusimato, bet turetu but grazu... g.gif . Isivaizduoju, kad gautus kaip vienas didelis kankorezis, tik va, kad kankoreziu gaila pasidare, tokie grazus... cry.gif
Atsakyti
Visokių čia grožių prisižiūrėjau...
Bet su sūneliu taip pat netinginiaujame ir prisirinkę visokių medžiagų darome dekoracijas namas, daugiausia vaiko kambariui įdėčiau nuotraukyčių, bet, kad nepavyksta prisegt, blush2.gif gal kas apšvies
Atsakyti