Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaudai,kankoriežiai ir kt. Idėjos ir darbai

QUOTE
Štai ką vakar padariau su kankorėžiais


Labai fainas darbelis su kankoreziais thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2005 11 07, 08:58)
Kaip gražu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

O kuo tu tvirtinai tuos kankorėžius prie tų šakelių?  g.gif



su karštais klijais. smile.gif Ojeigu šaką nudažytum baltu guašu,tai atrodytų kaip kalėdinė,apšeršnijusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2005 11 06, 16:14)
Štai  ką vakar padariau su kankorėžiais

user posted image

o čia su kriauklytėm

user posted image



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O iis ko darei gelytes ziedelius? Is medziagos?
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2005 11 07, 18:22)
O iis ko darei gelytes ziedelius? Is medziagos?

TAIP smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
siandien tureciau suskti tuos kastonus g.gif
tai noreciau paklaust gal kuri irgi jau susukot egle?kaip gavosi?? o siaip tai ydomu kaip jus ja puoset? nes as tai nesugalvoju schmoll.gif lbai lauksiu jusu patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2005 12 06, 11:04)
sveikos 4u.gif
siandien tureciau suskti tuos kastonus g.gif
tai noreciau paklaust gal kuri irgi jau susukot egle?kaip gavosi?? o siaip tai ydomu kaip jus ja puoset? nes as tai nesugalvoju schmoll.gif lbai lauksiu jusu patarimu ax.gif


Man gavosi ne taip kaip cia kazkurioje nuotraukoje, bet nenusivyliau, nes man miela ir tokia kokia pas mane isejo ax.gif kai gausiu fotika butinai idesiu ir nuotraukike, bet jauciu tas bus tik po svenciu, nes netrukus isvyksiu. Taigi, puosiau as ja tais kalediniais karoliai, ir tik jais, nes mano eglute neperdidziausia, tai manau perdaug nelabai tiktu. beje i vazona nedejau, o tiesiog pastacius apkamsiau vata, atrodo kaip pasnigta danga tongue.gif O kaip tu ruosiesi ja daryti?
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2005 12 06, 08:04)
sveikos 4u.gif
siandien tureciau suskti tuos kastonus g.gif
tai noreciau paklaust gal kuri irgi jau susukot egle?kaip gavosi?? o siaip tai ydomu kaip jus ja puoset? nes as tai nesugalvoju schmoll.gif lbai lauksiu jusu patarimu ax.gif

mano siemet padaryta yra ar sitoj temoj ar kalediniuose papuosimuose foto... blush2.gif
Atsakyti
Radau graziu ideju su kankoreziais tikiuosi turesiu laiko ir sudesiu cia wink.gif
Atsakyti
nu va suveriau doh.gif o pasirodo kiek darbo blink.gif kazkaip tarpai gavosi g.gif
pasidariau is kartono forma i apsukau folija. tai dabar man tie tarpai netokie baisus smile.gif mano gavosi "egle" 40 cm. tai nzn ryt varau i miesta tai ziuresiu ka rasiu g.gif kokiu karoliu... nu vienu zodziu ziuresiu jau ka ten pamatysiu newyear.gif
Atsakyti
QUOTE
nu va suveriau  o pasirodo kiek darbo  kazkaip tarpai gavosi 
pasidariau is kartono forma i apsukau folija. tai dabar man tie tarpai netokie baisus  mano gavosi "egle" 40 cm. tai nzn ryt varau i miesta tai ziuresiu ka rasiu  kokiu karoliu... nu vienu zodziu ziuresiu jau ka ten pamatysiu


senukuose maciau yra visokiu spalvu karoliu girliandu. paprasciausiai tuos karolius galima ir isardyti. Pernai bandziau ardyti ir klijavau su karstais klijais kiekv. karoliula atskirai.
Atsakyti
as tai dar norejau paklausti gal kuri yra is alytaus? g.gif tai sakau gal matet kur pirkt tu karstu kliju? a tai as tundra nelabai zin kur galeciau rast? gal kuri zino tai buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti