Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaudai,kankoriežiai ir kt. Idėjos ir darbai

Ačiū mirksiukas.gif
Kaip tik eisim su mergiote į lauką, bus proga pasilapaut biggrin.gif
Atsakyti
Čia va toks labai gražus vainikas iš lapų

http://homechannel.a...,782738,00.html
Atsakyti
Niekas man nesigauna cry.gif Gaunasi kažkoks keistas daiktas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 04, 20:03)
Niekas man  nesigauna  cry.gif Gaunasi kažkoks keistas daiktas  doh.gif


"Keistas" juk nėra "blogas" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 10 04, 20:39)
"Keistas" juk nėra "blogas"  mirksiukas.gif

Yra cry.gif cry.gif cry.gif Labai jau negražus tas "keistas" blush2.gif blush2.gif Matyt aš visai ne prie meno cry.gif cry.gif
Atsakyti
Man tai visada mįslė būna kuo gi tuos kaštonus praduriat... Yla? Bet tada tai ne vaikų darbas... O ta kašroninė gyvatė tai thumbup.gif Bet vis tiek neįsivaizduoju kaip didelį, kieką kaštoną kiaurai pradurti... Pasidalinkit paslaptim, ką? Kaip tik eisim su vaikais laukan, kaštonų prisirinksim, tai grįžus tikiuosi jau rasti paaiškinimus smile.gif
Atsakyti
Nu mes tai durdavom su yla. Mama gali pradurti, o jau vaikai po to veria ax.gif
Atsakyti
Ar taip jūsų lapai atrodo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2005 10 05, 12:42)
Man tai visada mįslė būna kuo gi tuos kaštonus praduriat... Yla? Bet tada tai ne vaikų darbas... O ta kašroninė gyvatė tai thumbup.gif Bet vis tiek neįsivaizduoju kaip didelį, kieką kaštoną kiaurai pradurti... Pasidalinkit paslaptim, ką? Kaip tik eisim su vaikais laukan, kaštonų prisirinksim, tai grįžus tikiuosi jau rasti paaiškinimus smile.gif

Mes ir du yla duriam smile.gif Vaikai suverti gauna mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 05, 13:22)
Ar taip jūsų lapai atrodo?
user posted image


Vaidullka nesimato foto sad.gif duok pilna nuoroda ...
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 10 04, 17:11)
Čia va toks labai gražus vainikas iš lapų

http://homechannel.a...,782738,00.html

Vainikai labai gražūs thumbup.gif ,bet lapų reikia prisirinkti gražių ir formų įvairių g.gif .kad jis toks gražus būtų.
Atsakyti
QUOTE(Jumi @ 2005 10 05, 16:28)
Vaidullka nesimato foto sad.gif duok pilna nuoroda ...

Nu velnias doh.gif doh.gif Dėjau iš 7ya puslapio ir nerodo cry.gif cry.gif O dabar jau ir nebeatrandu cry.gif cry.gif Ir kompe neišsisaugojau cry.gif cry.gif
Atsakyti
Mergaitės, ačiū už idėjas už kaštonų. Gal dar kuri nors darote ar žinote Interneto saitų, kur yra panašių darbelių? Mes prisirinkom kaštonų, gilių, kankorėžių ir .t., bet man stinga fantazijos. Mačiau knygyne ne vieną darbelių knygą - bet brangios bjaurybės:) O dar vienoje knygoje nužiūrėjau, kad iš sudžiovintų gražių lapų klijuoja tokais atvirutes - įvairius žvėriukus, žmogeliukus, fainai atrodo. Gal kas nors turi patirties ir idėjų?
Atsakyti