Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šiaudai,kankoriežiai ir kt. Idėjos ir darbai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Jumi
Kai kurios sakys,kad gal per anksti bet....
Siandien sodyboj ziurejau i pievas ir bandziau prisiminti ka gi as norejau su smilgom daryti praeita ziema doh.gif cry.gif Atsimenu buvau radus ivairiu groziu,bet... nerandu savo ideju lobynuose cry.gif (turbut tai buvo kaledos ir pagalvojus jog be vasaros vistiek negalesiu daugumos ideju igyvendint nesusiprotejau issaugoti blush2.gif )
Idesiu kelias idejas su kankorieziais. Ir labai lauksiu ivairiausiu ideju is jusu wink.gif
Tinka viskas ka galima daryti is sienos,smilgu,siaudu, kankorieziu na ir visa kita is gamtines madziagos drinks_cheers.gif
Paskutinis (varnos) manau padarytos naudojant plastikinius butelius g.gif Bet idedu kaip idomia ideja wink.gif
Iruta
thumbup.gif
Varčiau namie žurnaliukus ir radau Kalėdinių idėjų. O po to pagalvojau, kad gal dar per anksti... O pasirodo ne mirksiukas.gif
Jumi
Dek cia tas kaledines idejas user posted imageuser posted image
Iruta
Būtinai. Tik reikia laiko skirt pasikuitimui mirksiukas.gif
Iruta
http://www.ivd.ru/document.xgi?id=4881&gid...hid=315&oid=315

Gal jau sakau laikas ruostis smile.gif
Rode
tos varnos thumbup.gif
Jumi
vat pasigirsiu tongue.gif kaupiu berzo zieves, idomesnes sakutes,konkoriezius ir visokius kitokius niekucius tongue.gif Sakau gal ziema ka sumastysiu ar kas kokia ideja cia ides biggrin.gif
Jumi
Beje,gal kuri matet stiliaus laidoj viena dizainere dare apelsinu zieves rozes. Man jos taip patiko...bet neisidemejau kaip ji ten ta zieve lupo....Iseina ir man tos rozes bet rodos ne balta dalis lieka, kaip ji kad sake, o geltona...palikau ant peciaus prie savaite dziuti sodyboj,siandien paziuresiu ar kas liko smile.gif Seip labai grazei susisuko,jei bus su kuo tai nufotografuosiu ir idesiu i cia wink.gif
Olaiva
QUOTE(Siemka @ 2005 08 03, 10:00)
tos varnos thumbup.gif
*

o cia tos varnos medines?
Olaiva
QUOTE(Jumi @ 2005 08 03, 10:20)
Beje,gal kuri matet stiliaus laidoj viena dizainere dare apelsinu zieves rozes. Man jos taip patiko...bet neisidemejau kaip ji ten ta zieve lupo....Iseina ir man tos rozes bet rodos ne balta dalis lieka, kaip ji kad sake, o geltona...palikau ant peciaus prie savaite dziuti sodyboj,siandien paziuresiu ar kas liko smile.gif Seip labai grazei susisuko,jei bus su kuo tai nufotografuosiu ir idesiu i cia wink.gif
*

as maciau ta laida smile.gif
dariau irgi,graziai susisuko,bet namie padejau,po keliu dienu toks pelesis uzsidejo cry.gif tai ismeciau...
AGFA
JUMI, aš jau dabar įsivaizduoju kaip pas tave namuose gražu wub.gif
Jumi
QUOTE(AGFA @ 2005 08 03, 16:06)
JUMI, aš jau dabar įsivaizduoju kaip pas tave namuose gražu wub.gif
*

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif nusiviltum baisiai ..... tongue.gif
Iruta
http://www.7ya.ru/photos/private.aspx?Rubrid=91235&ob=0

Labai jau anksti aš laukt pradedu... ax.gif
Jumi
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciu smile.gif ne per anksti visai . As prisirinkau ivairiu grudu varpu ,graziai sudziuvo tai dabar galvoju kur pritaikyti g.gif
Beje,gal kuri mokat sukti rozes is klevo lapu ???? Labai noreciau ismokti ax.gif
Jumi
Pasigirsiu tongue.gif
Mano bandymai :
Apelsino zieveles rozes
user posted image
user posted image
Almenine boruzele.piesta guasu,tik nerisiruosiu nulakuoti
user posted image
Iruta
Aš tai kažkada rinkdavau. Turėjau pilną dėžę visokių sausų šakelių, samanėlių, kankoriežių... Bet kai išsikrausčiau iš tėvų namų, ta dėžė liko pas juos, o po to buvo išmesta. verysad.gif
Dabar turiu sumažintą tos dėžutės versiją, kurioje jau tik pirktinės žolės...

O kad ir prieš kalėdas dažniausiai nėra laiko. Galbūt kai bus vaikučiai, dėl jų labiau viską puošim. Kol kas tik nusiperkam gyvą eglutę ir kartu puošiam. Aš dar lange ant siūlų prikabinu karpytų snaigių. Nuo radiatorių šilumos jos visai smagiai sukasi aplink savo ašį biggrin.gif

Dar prisiminiau, kad dažydavau su savo pasibaigusio galiojimo nagų lakais kankoriežius. Labai gražiai gaudavosi tongue.gif
Pem
QUOTE(Olaiva @ 2005 08 03, 10:40)
as maciau ta laida smile.gif
dariau irgi,graziai susisuko,bet namie padejau,po keliu dienu toks pelesis uzsidejo  cry.gif tai ismeciau...
*

Aš dariau tas rožes man labai gražiai gavosi ir niekas nesupelijo. Keletą dienų kvepėjo apelsinais kol sudžiūvo. Kai turėsiu proga padarysiu vėl ir parodysiu.
Gudra
QUOTE(Jumi @ 2005 09 14, 18:14)

Beje,gal kuri mokat sukti rozes is klevo lapu ???? Labai noreciau ismokti  ax.gif
*

Moku smile.gif

Draugei gimtadienio proga kaip tik tokia puokštę 'rožių' padovanojau.

Principas panašus kaip iš kaspino darant, tik reikia lapą skersai per pusę lenkti ir nereikia 45 laipsnių kampu lankstyti smile.gif
jurga...a
QUOTE(Jumi @ 2005 09 14, 23:19)
Pasigirsiu tongue.gif
Mano bandymai :
Apelsino zieveles rozes
user posted image
user posted image
Almenine boruzele.piesta guasu,tik nerisiruosiu nulakuoti
user posted image
*

Labai smalsu paisdarė, su kokiais dažais piešiai tą boružėlę??? mirksiukas.gif Jei nepaslaptis parašyk
Apuokas
blush2.gif
QUOTE(Irunia @ 2005 09 14, 21:17)
Aš tai kažkada rinkdavau. Turėjau pilną dėžę visokių sausų šakelių, samanėlių, kankoriežių... Bet kai išsikrausčiau iš tėvų namų, ta dėžė liko pas juos, o po to buvo išmesta. verysad.gif
Dabar turiu sumažintą tos dėžutės versiją, kurioje jau tik pirktinės žolės...

O kad ir prieš kalėdas dažniausiai nėra laiko. Galbūt kai bus vaikučiai, dėl jų labiau viską puošim. Kol kas tik nusiperkam gyvą eglutę ir kartu puošiam. Aš dar lange ant siūlų prikabinu karpytų snaigių. Nuo radiatorių šilumos jos visai smagiai sukasi aplink savo ašį  biggrin.gif

Dar prisiminiau, kad dažydavau su savo pasibaigusio galiojimo nagų lakais kankoriežius. Labai gražiai gaudavosi  tongue.gif
*

o as kiausinio luksta perpjaunu kreivai per puse ir tada lakuoju ji su nagu lauku rolleyes.gif tada prilipdau grazia plona juostele ir kabinu ant sprogstancios sakeles biggrin.gif cia zmones Kaledom ruosiasi blush2.gif o as pvz pavasario ir Velyku noreciau labiau ax.gif
jurga...a
QUOTE(Apuokas @ 2005 09 16, 16:16)
blush2.gif
o as kiausinio luksta perpjaunu kreivai per puse ir tada lakuoju ji su nagu lauku  rolleyes.gif tada prilipdau grazia plona juostele ir kabinu ant sprogstancios sakeles  biggrin.gif cia zmones Kaledom ruosiasi  blush2.gif o as pvz pavasario ir Velyku noreciau labiau  ax.gif
*

Su kuo lukštą perpjauni?
Jumi
QUOTE(jurga...a @ 2005 09 16, 14:08)
Labai smalsu paisdarė, su kokiais dažais piešiai tą boružėlę???  mirksiukas.gif  Jei nepaslaptis parašyk
*

Guasu smile.gif Reiketu nulakuoti,kad nenusiplautu tongue.gif
Bonzile
QUOTE(Gudra @ 2005 09 16, 09:14)
Moku smile.gif

Draugei gimtadienio proga kaip tik tokia puokštę 'rožių' padovanojau.

Principas panašus kaip iš kaspino darant, tik reikia lapą skersai per pusę lenkti ir nereikia 45 laipsnių kampu lankstyti smile.gif
*

Gal galetum dar karta paaiskint, nesuprantu kaip lankstyt ir kaip sukt, o ir kiek lapu vienai rozei reikia?
besiba
as pasigirsiu blush2.gif pernyksciais savo "sedevriukais" blush2.gif -pirma syki dariau kazka panasaus... blush2.gif is konkoreziu, o virtuvej -is kadagio sakeliu -dvi mazyte sir viena didesne eglutes ax.gif
Jumi
Prisirinkom su vaikais kastonu biggrin.gif
Gal kas turit kokiu ideju ? Gal vertetu suverti ant virveles ir kai isdzius nupurksti kelios spalvom - butu girliandos buto papuosimui kaledoms ...
Ka jus su kastonais veikiat biggrin.gif Ar nieko ? Jokiu ideju ?
Aga
Pernai kaštonus subėriau į stiklinę vazą permatomą didelę, bet matyt negerai išdžiūvę buvo, pradėjo pelyti ohmy.gif Bet atrodė super smile.gif
kastaneda
QUOTE(Aga @ 2005 10 02, 19:21)
Pernai kaštonus subėriau į stiklinę vazą permatomą didelę, bet matyt negerai išdžiūvę buvo, pradėjo pelyti ohmy.gif Bet atrodė super smile.gif
*

Dar gražiau jie žiūrisi, kai būna nulakuoti permatomu nagų laku su blizgučiu, kai kas net klausdavo kas čia yra?... biggrin.gif
Majuke
O mes vakar iš kaštonų pridarėm įvairiausių gyvūnėlių - žirafą, strutį, gyvatę ir ežiuką.
Pavyzdžių galite pasižiūrėti čia
Jumi
QUOTE(Majuke @ 2005 10 04, 08:53)
O mes vakar iš kaštonų pridarėm įvairiausių gyvūnėlių - žirafą, strutį, gyvatę ir ežiuką.
*

thumbup.gif thumbup.gif aciu uz idejas
Man labai patiko elnias(ar briedis )
user posted image
Jumi
Is rusaiciu parsisiunciau kelis zurnaliukus "Rucnaja Rabota" Viename is ju buvo stai tokia ideja svietuvo gaubtui. Kokiam sode,sodyboj tikrai graziai ziuretusi thumbup.gif
Jumi
Ir va dar riesutu kevlu,kukuruzu ir kitokiu niekuciu panaudojimas thumbup.gif
kastaneda
QUOTE(Majuke @ 2005 10 04, 08:53)
*

Labai gražu 4u.gif
Manau vaikams tikrai smagu buvo 4u.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Aš irgi nesupratau, kaip reikia tą lapą sukt. Jumi, sakei tau gavosi, papasakok ką blush2.gif
Gudra
QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 04, 11:54)
Aš irgi nesupratau, kaip reikia tą lapą sukt. Jumi, sakei tau gavosi, papasakok ką  blush2.gif
*

Pasiimi klevo lapą už koto - čia apačia ir rožės kotas bus smile.gif
Lapa lenki pusiau skersai (vadinasi imi už ilgiausio smaigaliuko ir nuo saves lenki per pusę)
Nuo kurio krašto tau labiau patinka susuki truputį įstrižai.
Prie koto suriši siūliuku.

Gali taip suvynioti vieną ant kito kelis skirtingo dydžio lapus ir visus kartu perrišti apačioje - gausis didesnė rožė.

Tiesiog paimk lapą ir pabandyk iš eilės daryti veiksmus kuriuos surašiau - tikrai nesunku wink.gif
Jumi
QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 04, 14:54)
Aš irgi nesupratau, kaip reikia tą lapą sukt. Jumi, sakei tau gavosi, papasakok ką  blush2.gif
*

tai pasakosiu kaip as dariau wink.gif
emiau lapa ir lenkiau mazdaug per puse,kotelis turi likti apacioje,lenki horizontaliai.O toliau jau viskas taip pas kaip sukant medziagine roze tik cia atskiri lapai. Tiesioj kita dedi siek tiek ant pries tai uzdeto. Gaila nenufotografafai as savo klevines rozes blush2.gif doh.gif palikau sodyboj nes labai tiko tokiam moliniam dedei zukista uz kepures. Beje,lapus rink kuo spalvingesnius wink.gif Aisku,veliau ta spalva nubluks bet dabar tai liuks atrodo wub.gif
Tiesa,uzmirsau dar si ta.Susukta ta lapu roze gerokai man sketesi taias ja aprisau nestipriai siulu ir "imerkiau" i vaza,kotelius visus palikau. Kai sudrziuvo didesne ju dali nulauziau,o kitus apvyniojau siulu.
Gal ir nelabai taisyklingai padariau,bet man buvo idomu isbandyti. Kitas gal jau kitais bandyciau susukti ax.gif
Jumi
biggrin.gif kol as galvojau ir rasiau Gudra mane aplenke biggrin.gif
Aciu Gudra !!!! Issamus paaiskinimas wink.gif TObulinsiuos ir as smile.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Ačiū mirksiukas.gif
Kaip tik eisim su mergiote į lauką, bus proga pasilapaut biggrin.gif
Iruta
Čia va toks labai gražus vainikas iš lapų

http://homechannel.aol.com/aolhome/gallery...,782738,00.html
~♥KaipTaiKaip♥~
Niekas man nesigauna cry.gif Gaunasi kažkoks keistas daiktas doh.gif
Iruta
QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 04, 20:03)
Niekas man  nesigauna  cry.gif Gaunasi kažkoks keistas daiktas  doh.gif
*

"Keistas" juk nėra "blogas" mirksiukas.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
QUOTE(Irunia @ 2005 10 04, 20:39)
"Keistas" juk nėra "blogas"  mirksiukas.gif
*

Yra cry.gif cry.gif cry.gif Labai jau negražus tas "keistas" blush2.gif blush2.gif Matyt aš visai ne prie meno cry.gif cry.gif
Raideles
Man tai visada mįslė būna kuo gi tuos kaštonus praduriat... Yla? Bet tada tai ne vaikų darbas... O ta kašroninė gyvatė tai thumbup.gif Bet vis tiek neįsivaizduoju kaip didelį, kieką kaštoną kiaurai pradurti... Pasidalinkit paslaptim, ką? Kaip tik eisim su vaikais laukan, kaštonų prisirinksim, tai grįžus tikiuosi jau rasti paaiškinimus smile.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Nu mes tai durdavom su yla. Mama gali pradurti, o jau vaikai po to veria ax.gif
~♥KaipTaiKaip♥~
Ar taip jūsų lapai atrodo?
user posted image
Jumi
QUOTE(Raideles @ 2005 10 05, 12:42)
Man tai visada mįslė būna kuo gi tuos kaštonus praduriat... Yla? Bet tada tai ne vaikų darbas... O ta kašroninė gyvatė tai thumbup.gif Bet vis tiek neįsivaizduoju kaip didelį, kieką kaštoną kiaurai pradurti... Pasidalinkit paslaptim, ką? Kaip tik eisim su vaikais laukan, kaštonų prisirinksim, tai grįžus tikiuosi jau rasti paaiškinimus smile.gif
*

Mes ir du yla duriam smile.gif Vaikai suverti gauna mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2005 10 05, 13:22)
Ar taip jūsų lapai atrodo?
user posted image

*

Vaidullka nesimato foto sad.gif duok pilna nuoroda ...
dėja
QUOTE(Irunia @ 2005 10 04, 17:11)
Čia va toks labai gražus vainikas iš lapų

http://homechannel.aol.com/aolhome/gallery...,782738,00.html
*

Vainikai labai gražūs thumbup.gif ,bet lapų reikia prisirinkti gražių ir formų įvairių g.gif .kad jis toks gražus būtų.
~♥KaipTaiKaip♥~
QUOTE(Jumi @ 2005 10 05, 16:28)
Vaidullka nesimato foto sad.gif duok pilna nuoroda ...
*

Nu velnias doh.gif doh.gif Dėjau iš 7ya puslapio ir nerodo cry.gif cry.gif O dabar jau ir nebeatrandu cry.gif cry.gif Ir kompe neišsisaugojau cry.gif cry.gif
Inga N
Mergaitės, ačiū už idėjas už kaštonų. Gal dar kuri nors darote ar žinote Interneto saitų, kur yra panašių darbelių? Mes prisirinkom kaštonų, gilių, kankorėžių ir .t., bet man stinga fantazijos. Mačiau knygyne ne vieną darbelių knygą - bet brangios bjaurybės:) O dar vienoje knygoje nužiūrėjau, kad iš sudžiovintų gražių lapų klijuoja tokais atvirutes - įvairius žvėriukus, žmogeliukus, fainai atrodo. Gal kas nors turi patirties ir idėjų?
LT saulele

aš kai dariau darbelį uš kaštonų, tai man jų daug pradurti, tai pasinaudojau vyro akumuliatoriniu grąžtu thumbup.gif greitai ir lengvai mirksiukas.gif
besiba
mergaites, gal kas dar galit papasakot, akip ten is to klevo lapo daryt tas rozes... ax.gif bandziau ir pagal viena parasyma, ir pagal kita -nu s..gaunas... doh.gif gal foto turit??? 4u.gif pas maen ne rozes gaunas, o kokie tai vamzdeliai biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.