Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

Sveiki,

Žmona nėščia - džiaugsmas begalinis biggrin.gif. Aišku ar nėštumas kokybiškas, reikia, kad dar patvirtintų žmonės su baltais chalatais.

Bet anyway reikia jolinės rūgšties bei rekomendacijų iš kur jos pasisemti natūraliai.

Reikia per dieną kelių šimtų mg, o visokiose maternose ir pan. yra vos keli miligramai.

Ką daryti ir kur ieškoti?

Ką reikia valgyt? Melionus, šparagus, ką dar?
Atsakyti
iki 12 savaites patartina gerti ne kompleksinius vitaminus, o gryna foline rugsti. pasiteiraukite vaistinese. tikrai yra 4u.gif

mano mazylis pilvuke
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 07 liepos 2005 - 09:48
Dienos norma – 450 mikrogramų folinės rūgšties. Jei nepavyktų rasti grynos, pirkit „Pregnacare“ vitaminus. Ten tiek folinės ir yra.
Atsakyti
Na, o is tikruju, pvz as geriu gryna foline rugsti, norma dienos vienoje piliuleje. Perteklius sako negerai...Tai jei dar valgysi ir nemazai butent tu produktu, kur yra tos folines rugsties, tai cia nieko...ar nelabai... g.gif
Kiek zinau, tai dziovintuose abrikosuose, apelsinuose, melionuose, tamsiai zaliose darzovese,... smile.gif
Atsakyti
nors aš ir gėriau Pregnacare, gydytoja skyrė papildomai Folinės
Atsakyti
'Maternoje' -jos yra daug daugiau nei rekomenduojamas 400 mg - lyg 1 g..bent ta kur as geriau 4u.gif tik ne visos pradedancios nestuke.gif gal ja gerti, ne spykina nuo jos gana daznai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 07 07, 11:19)
nors aš ir gėriau Pregnacare, gydytoja skyrė papildomai Folinės

man kaip tik gydytoja sake, kad galiu gerti ARBA Pregnacare, ARBA gryna foline... wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2005 07 07, 12:35)
man kaip tik gydytoja sake, kad galiu gerti ARBA Pregnacare, ARBA gryna foline...  wacko.gif

kiek gydytoju, tiek nuomoniu 4u.gif

man ir pradzioj viena gydytoja sake -uztenka gerti tik kompleksa, kita sake -gerk tik foline... finale dariua taip, kaip atrode man... blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 07 07, 13:07)
kiek gydytoju, tiek nuomoniu 4u.gif

man ir pradzioj viena gydytoja sake -uztenka gerti tik kompleksa, kita sake -gerk tik foline... finale dariua taip, kaip atrode man... blush2.gif  tongue.gif

ir teisingai! smile.gif)))))))))))) clap_1.gif
Atsakyti
Farma vaistinėse tikrai yra smile.gif
Atsakyti
ash pirkau folines eurovaistinej tongue.gif
Atsakyti
Folinės nepadauginsi, nes jos perteklius pasišalina iš organizmo smile.gif
Atsakyti