Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

sveikos nestuke.gif ,

gal girdejot ar foline rugstis gali sukelti alergija??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2006 06 09, 07:11)
sveikos  nestuke.gif ,

gal girdejot ar foline rugstis gali sukelti alergija???  g.gif



Neteko girdet g.gif, bet ka cia zinosi - kiekvienos nestuke.gif organizmas gali skirtingai sureaguoti.
Atsakyti
o kada geriat folio rugsti: per pusrycius ar po vakarienes, pries valgi ar po valgio. ar turi tai kokios reiksmes?
Atsakyti
As folines papildomai negeriu, nesvitaminuose yra 100proc. dienos norma ir gydytojas pasake, kad negerti
Atsakyti
As geriu foline rugsti,kas dien ir daktare man patare gerti net po gimdymo.ir nesvarbu kada ja geri ar po valgio ar pries.Ji nieko juk nedaro.Nu nebent skrandis jautrus,tai tada geriau po valgio.
Ta folio rugsti kur as geriu yra su jodu.Jei daktare liepe tai ir geriu.Matyt man reikia.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 26, 13:32)
As folines papildomai negeriu, nesvitaminuose yra 100proc. dienos norma ir gydytojas pasake, kad negerti



As irgi folines rugsties papildomai negeriu, gydytoja patikino, kad kolkas uztenka jos tiek kiek yra vitaminuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 27, 09:59)
As irgi folines rugsties papildomai negeriu, gydytoja patikino, kad kolkas uztenka jos tiek kiek yra vitaminuose  g.gif


drinks_cheers.gif tikiuosi, kad tasip ir yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 28, 14:58)
drinks_cheers.gif  tikiuosi, kad tasip ir yra  mirksiukas.gif



thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O pas mus mergaites musu skyreli suskato gert foline rugsti,nes placenta kvepuoja geriau.Nezinau kaip ten yra,bet jei daktarai sako gert matyt reikia...Bet tai gal visoms skirtingai
Atsakyti
Aš gėriau folinę, bet tą, kurioje tik po 300 mg, gydytoja sakė, kad užtenka ir tokio kiekio unsure.gif Prieš pastojant gėriau kokius 3 mėnesius po 400, paskui jos nebegavau, vitaminų jokių neleido gerti, tikiuos viskas bus gerai blink.gif
Atsakyti
Prieš pastojimą pusę metų gėriau po 200, o dabar po 400 per dieną 4u.gif Manau, kad kas per daug, tas nesveika g.gif
Atsakyti
Man gydytoja rekomendavo gerti tik foline rugsti, geriau 400. ir visada ryte po pusryciu mirksiukas.gif bet 9 savaite persileidau verysad.gif nestumu pasidziaUgiau labai neilgai... tikekimes kitas nestumas bus puikus. 4u.gif sekmytes besilaukiancioms mamytems.
Atsakyti