Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

Folio rūgštį pradėjau naudoti, kai tik sužinojau kad laukiuosi gal iki kokios 16 savaitės. O kartu ir vitaminus Prenatal.
Atsakyti
foline rugsti pradejau gerti kai jau buvau kokia savaite pastojusi, tik to dar nezinojau smile.gif truputi gailiuosi, kad nepradejau gerti jos anksciau, na, bet neimanoma visko apskaiciuoti... ax.gif
Atsakyti
gyvenu anglijoje, folio rugsti cia patartina naudoti iki3men.bet geriausia yra kad po tu3men,pradejau naudoti vitaminus kurious pataria nesciosioms bet ir juose yra folio rugsties.tai nesuprantu kam ji dar dedama i vitaminus jei jos negalima naudoti visa nestuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(JURITUXX @ 2006 09 29, 23:59)
gyvenu anglijoje, folio rugsti cia patartina naudoti iki3men.bet geriausia yra kad po tu3men,pradejau naudoti vitaminus kurious pataria nesciosioms bet ir juose yra folio rugsties.tai nesuprantu kam ji dar dedama i vitaminus jei jos negalima naudoti visa nestuma g.gif



Kodel jos negalima naudoti visa nestuma? blink.gif Pirmus tris menesius yra BUTINA gerti foline rugsti, o paskui vartoti kaip ir visus kitus vitaminus (tiek, kiek yra iprastuose vitaminuose nesciosioms). Kiek folines rugsties bus per daug, tiek organizmas jos tiesiog nepasisavins, ir tiek. Taigi, vartok drasiai foline rugsti viso nestumo metu!
Atsakyti
As pradejau gerti folio rugsti 5-6 nestumo savaite, iskart suzinojusi, kad laukiuosi. Dienos doze yra 400 mg. O, pasak gydytojos, pertekliu, gaunama pvz is naturaliu produktu, organizmas pats pasalina. Tik nezinau, ka daryt, ar vartot dar kazkokius kitus vitaminus, skirtus nescioms, nes gydytoja nieko nesake.. Norisi maziukui visko, ko geriausio, bet ir bijau kartu nepasitarus priimti sprendimus, po to gal pakenks.. unsure.gif
Atsakyti
Idealiu atveju, folio rugtis turetu buti geriama bent 3 men iki nestumo ir 3 pirmus nestumo menesius. O po to tiek, kiek jos yra vitaminuose nesciosioms, pilnai uztenka. Ir jokiu budu ji nepakenks 4u.gif
Atsakyti
Aš tai folio rūgštį pradėjau gert tą dieną kai testą pasidariau, 3-ios savaitės pabaigoj. kadangi po 400 mg, neturėjo, geriu po 1g. Bet kadangi dažnokai pykina, vemiu... bet gal sakau nors kažkiek jos ten lieka.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 09:26)
As pradejau gerti folio rugsti 5-6 nestumo savaite, iskart suzinojusi, kad laukiuosi. Dienos doze yra 400 mg. O, pasak gydytojos, pertekliu, gaunama pvz is naturaliu produktu, organizmas pats pasalina. Tik nezinau, ka daryt, ar vartot dar kazkokius kitus vitaminus, skirtus nescioms, nes gydytoja nieko nesake.. Norisi maziukui visko, ko geriausio, bet ir bijau kartu nepasitarus priimti sprendimus, po to gal pakenks.. unsure.gif


Man taip pat buvo, bet gydytoja sake, kad nereikai bent jau 3 pirmus menesius jokiu kitu vitaminu, nes viska pasisavina is mamos organizmo. Sveikai maitintis, gerai jaustis ir pailseti. smile.gif

Atsakyti
O man gydytoja patare vartoti "Prenatal", kuri dabar ir vartoju:)
Atsakyti
Folio rūgštį gėriau nuo kokios 6 sav. iki 12 sav. o vėliau prenatal. Papasakosiu vieną kuriozą. Pradžioje nėštumo gulėjau ligoninėje dėl gręsiančio. Daug nervavausi dar ir pykinti pradėjo, tai numečiau svorio (atrodžiau tikrai nekaip). Grįžus iš ligoninės važiavau į vaistinę nusipirkti folinės rūgšties. Nueinu į vaistinę, o ten vaistininkė šnekasi su kažkokia pažįstama, paprašau folinės rūgšties, vaistininkė man ją atneša, o ta jos pažįstama pažiūri į mane ir klausia vaistininkės: "čia jos nuo kūdinimosi?" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

folio rugsti geriu jau pora savaiteliu ax.gif o vitaminu naudot kol kas gydytoja nepatare, nes tai gali alergiziuoti pupsika blink.gif tai as lepinuos vaisiais ir darzovemis, ir stengiuos duot savo maziui viska kas geriausia smile.gif nors jis vistiek pasiema tiek, kiek jam reikia blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
nu dabar tiek susiparinau unsure.gif man daktare liepe gerti po 4 ar 5 mg per diena....tai cia jau arkliska doze gaunasi.... blink.gif pas mane tabletes po 1 mg, tai as ju 5 isgeriu....ir klausiau dar pas daktare ar ne per daug???? jinai man sake,kad tikrai ne, kad nesciai tiek ir reikia jei negeriai planuojant vaikeli.... blush2.gif nebezinau jau kuom tiketi...jauciu teks pradet ieskotis literaturos ir vadovautis savo galva... g.gif
Atsakyti