Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

Gruodžio mėnesio " Tavo vaikas" žurnale skaičiau straipsnį kuriame nestuke.gif , remiantis naujausiais tyrimais rekomenduojama gerti folinės rūgšties ne po 0,4 mg per dieną, bet po 0,8 mg smile.gif Pradėjau gerti po 1 mg, kadangi jos perdozuoti neįmanoma ax.gif Organizmas priima tiek kiek jos reikia- visa kita pasišalina mirksiukas.gif
O šiaip dauguma ginekologų rekomenduoja iki 12 savaitės gerti tik folinę rugštį, o vėliau tik vitaminus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristyyynyte @ 2006 12 18, 01:11)
ATRODO PRIES 2 METUS PAGIMDZIAU ,O JAU PAMIRSAU KA GERIAU.Geriau pradzioj foline rugsti,bet atrodo ir Materna kartu...o gal Materna velaiu pradejau gert  g.gif dar veliau geriau magni....Tai kaip is jusu supratau iki 12 savaites gerti folio rugsti 0.4 mg ,o nuo 13 savaites tik vitaminus skirtus nescioms ? ar taip  4u.gif


Man būtent taip rekomendavo gydytoja mirksiukas.gif
Atsakyti
nu bet jei gersi vitaminus ,i kuriuos iena folio rugstis,visa nestuma.Manau nieko blogo neatsitiks ir blogiau nebus.Kiek ziurejau vitaminus neradau tokiu kuriuose nebutu folio rugsties.Mano vyras geria vitaminus tai juose yra net 0,5mg.rugsties,didesne doze nei nesciajai.
Atsakyti
As irgi kartais papildomai prie vitaminu nestuke.gif isgeriu folines tabletka smile.gif
Atsakyti
o ash pakeichiau folines rugshties tabletytes, vaisiais kuriuose jos yra ir atradau sultis kuriose irgi yra daug folines rugshties, tad ishgeri pora stikliniu sulchiu ir jau turi apie 240 miligramu biggrin.gif
o shiaip visa neshtuma geriau folio rugshti, nes kol smegeneles vaisiaus intensyviai vystosi, tai patartina daugiau to folio ir gert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledute @ 2006 12 20, 19:07)
o ash pakeichiau folines rugshties tabletytes, vaisiais kuriuose jos yra ir atradau sultis kuriose irgi yra daug folines rugshties, tad ishgeri pora stikliniu sulchiu ir jau turi apie 240 miligramu biggrin.gif
o shiaip visa neshtuma geriau folio rugshti, nes kol smegeneles vaisiaus intensyviai vystosi, tai patartina daugiau to folio ir gert smile.gif

o kokios cia sultys? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 12 20, 21:06)
o kokios cia sultys?  blush2.gif



kiviu, ananasu, laimo, zhaliuju obuoliu sultys. tik zhaliuosiuose vaisiuose ir darzhovese yra folio. o jo yra tiek, kad nereik jokio papildo pirkt.
Atsakyti
na man istikruju truputi naiviai atrodo manyti, kad parduotuvese perkamuose vaisiuose yra labai jau daug visokiu vitaminu...
uzauginti pramonei, purksti, visaip kaip paveikti, na ka as zinau...aisku kiekvienai pagal save...
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 21, 18:32)
na man istikruju truputi naiviai atrodo manyti, kad parduotuvese perkamuose vaisiuose yra labai jau daug visokiu vitaminu...
uzauginti pramonei, purksti, visaip kaip paveikti, na ka as zinau...aisku kiekvienai pagal save...



o taiish kur tavo manymu gaunama folio rugshtis tableteje?
shiaip ar taip geriau sultis gert, jose tikrai nemazhai folio ir vaisiaus grauzht nereik smile.gif
shiaip zhinau kad vienoje tableteje vitamino C yra 30 naturaliu citrinu smile.gif tad velgi vaisius valgyt ne taip jau ir apsimoka, bet ash propaguoju sultis biggrin.gif daug sulchiu biggrin.gif
Atsakyti
Juk kiekviena pagal save pasirenka kas jai geriausia ir kas jos leliui geriausia... taip pat daug kas priklauso pas koki gyd lankaisi ir ka jis pataria smile.gif Manau tai yra labai individualu smile.gif
Atsakyti
As praradau vilty su tais gydytojais, apsisharvavau literatura ir sheimos nariais daktarais. tai bandau rasttiesiog tai kas priimtiniausia. o shiaip sutinku, chia kiek moteru tiek skirtingu neshtumu ir poreikiu biggrin.gif svarbu sveikus leliukus turim 4u.gif
Atsakyti
O man gydytoja liepe gerti folio rugsti, nors ir sakiau kad vartoju mamavit g.gif
Nors kai pagalvoji jei jos organizmas pasisavina tik tiek kiek reikia tai kok skirturtumas jei dagiau gausi g.gif
Atsakyti