Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

4u.gif
Atsakyti
As geriu vitaminus Prenatal Care, tai parasyta, kad sudetyje yra 400 mcg folines rugsties. Dabar galvoju ka tie mcg reiskia? Ar cia pakankama norma? Kai laukiausi pirmo, tai gryna foline geriau, o gine sake, kad 400 uztenka. bet as jos nepaklausiau, ar reikia 400 mcg ar 400 mg. Gal kas nusimanot tuose matavimo vienetuose?
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2007 02 22, 11:25)
As geriu vitaminus Prenatal Care, tai parasyta, kad sudetyje yra 400 mcg folines rugsties. Dabar galvoju ka tie mcg reiskia? Ar cia pakankama norma? Kai laukiausi pirmo, tai gryna foline geriau, o gine sake, kad 400 uztenka. bet as jos nepaklausiau, ar reikia 400 mcg ar 400 mg. Gal kas nusimanot tuose matavimo vienetuose?


na cia tik mano nuomone, bet manau jog teisingai butu 400 mcg., tas kas parase 400 mg - suklydo (tame tarpe ir as ax.gif )
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif Kadangi kalbate apie folio rusti, as noreciau paklausti apie kitus nesciosios vitaminus, kadangi vitaminu temele jau uzdaryta, tai klausiu cia blush2.gif Mums jau penktadieni bus dvylika savaiteleiu, iki sio geriau gryna foline rugsti. Kadangi esu ne LT, paprasiau, kad man atvestu nesciosios vitaminu ir perskaiciusi sudeti pamaciau, kad yra vitamino A, kurio kaip zinau nestumo metu reikia vengti tai nebesuprantu ir nezinau, gerti tuos vitaminus ar ne? g.gif
Atsakyti
Man gydytoja israse vitaminu Mamavit. Ziuriu dauguma naudoja Pregnacare, idomu ar tarp ju kazkoks skirtumas yra..
Man siu vitaminu atrodo mazoka, ar daugiau nieko papildomai nevartojate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2007 03 03, 07:12)
Man gydytoja israse vitaminu Mamavit. Ziuriu dauguma naudoja Pregnacare, idomu ar tarp ju kazkoks skirtumas yra..
Man siu vitaminu atrodo mazoka, ar daugiau nieko papildomai nevartojate? rolleyes.gif

As geriu Long vit , tai irgi vitaminai nesciosioms. Taciau kartu geriu ir folio rugsti atskirai bei vitamina C. Jei dar papildomai pagerciau gelezies, ar nebutu perdaug?nuo kada reikkia gerti magni?
Atsakyti
QUOTE(kometaaa @ 2007 03 03, 14:50)
As geriu Long vit , tai irgi vitaminai nesciosioms. Taciau kartu geriu ir folio rugsti atskirai bei vitamina C. Jei dar papildomai pagerciau gelezies, ar nebutu perdaug?nuo kada reikkia gerti magni?

Man gyd. sakė, kad 12 sav. reikia gerti tik folinę rūgštį. O paskui vitaminus būsimoms mamoms, o atskirai magnį gert reik kai gimda apsitraukinėja 4u.gif kad spazmus nuimtų
Atsakyti
vakar buvau pas gydytoja, ji man nustate 5 sav. nestuma, o fdaugiau nieko ir nebesake, as kazkodel ir nepaklausiau neieko, nes vistik tokia zinia suzinojau, o po to pradejau skaitineti, kad reik ta foline rugsti gert , gal dar ka..jauciuosi tokioj nezinioj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2007 03 06, 10:50)
vakar buvau pas gydytoja, ji man nustate 5 sav. nestuma, o fdaugiau nieko ir nebesake, as kazkodel ir nepaklausiau neieko, nes vistik tokia zinia suzinojau, o po to pradejau skaitineti, kad reik ta foline rugsti gert , gal dar ka..jauciuosi tokioj nezinioj    unsure.gif

Sveikinu suzinojus tokia zinia dziugia smile.gif Gali pradet gerti foline rugsti iki 12sav. Bet kurioj vaistinej ja rasi. Tik nepergyvenk smile.gif Leliui maziausiai reikia tavo neigiamu emociju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozinee: 06 kovo 2007 - 14:15
QUOTE(rozinee @ 2007 03 06, 16:14)
Sveikinu suzinojus tokia zinia dziugia  smile.gif  Gali pradet gerti foline rugsti iki 12sav. Bet kurioj vaistinej ja rasi. Tik nepergyvenk smile.gif Leliui maziausiai reikia tavo neigiamu emociju  4u.gif



aciu aciu uz palaikyma tongue.gif jau nusipirkau tos folines rugsties . radau tik 300mg, bet manau geriau negu jokios
Atsakyti
QUOTE(jujuka @ 2007 03 06, 15:22)
aciu aciu uz palaikyma tongue.gif  jau nusipirkau tos folines rugsties . radau tik 300mg, bet manau geriau negu jokios

Paros norma 400mg, tai po pusantros tabletes gali gerti wink.gif
Atsakyti
merginos gerkit foline rugsti ir ne nesvarstykit... bus jos perdaug jusu organizme , tai savaime su slapimu pasisalins... paskutinio numerio tavo vaikas zurnale tiesiog dar karta pabrezia apie neabejotina folines nauda vaisiui...aisku didziausias jos poreikis iki 12sav smile.gif veliau pats organizmas intensyviau ja gamint pradeda smile.gif sekmes svarstancioms smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jujuka @ 2007 03 06, 12:50)
vakar buvau pas gydytoja, ji man nustate 5 sav. nestuma, o fdaugiau nieko ir nebesake, as kazkodel ir nepaklausiau neieko, nes vistik tokia zinia suzinojau, o po to pradejau skaitineti, kad reik ta foline rugsti gert , gal dar ka..jauciuosi tokioj nezinioj    unsure.gif


sveikinu pirmiausia su gerom ziniom 4u.gif siulyciau nusipirkt pregnacare arba New Nordic vitaminus nesciosioms, ten yra ir dienos folines norma ir visi kiti mineralai reikalingi moters organizmui laukiantis mazojo stebuklelio smile.gif juos galima gert dar pries pastojant ir per visa nestuma ir maitinnant smile.gif sekmes
Atsakyti