Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Folio rūgštis
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
philipuks
QUOTE(jujuka @ 2007 03 07, 18:42)
as tai kazkaip taip bijau saviveikla uzsiiminet...  unsure.gif
*

As irgi geriu po 800 mg su gydytojos palaiminimu smile.gif
ingusiaa
nebus per daug smile.gif nebijokit smile.gif
Pavasarine
Padekit susigaudyti g.gif Pasimeciau mato vienetuose. jus visos kalbat, kad nesciosios folio rugsties norma 400 mg. o as katik is gydytojos. ji sake, kad norma yra 4 mg. vartau rankose du buteliukus folio rugsties ir visiskai pasimeciau... verysad.gif ant vieno raso, kad folio rugsties tableteje yra 1 mg, o ant kito - 400 mcg. tai daba nesuprantu kiek cia man ju gert. ar pasemt sauja ir neskaiciuot? biggrin.gif
ingusiaa
QUOTE(Pavasarine @ 2007 03 16, 21:24)
Padekit susigaudyti  g.gif  Pasimeciau mato vienetuose. jus visos kalbat, kad nesciosios folio rugsties norma 400 mg. o as katik is gydytojos. ji sake, kad norma yra 4 mg. vartau rankose du buteliukus folio rugsties ir visiskai pasimeciau...  verysad.gif ant vieno raso, kad folio rugsties tableteje yra 1 mg, o ant kito - 400 mcg. tai daba nesuprantu kiek cia man ju gert. ar pasemt sauja ir neskaiciuot?  biggrin.gif
*

tai 4mg = 400mcg smile.gif bet gali dvigubai gert ir viskas bus thumbup.gif nes skaiciau vasario men "tavo vaikas" zurnaliuke tai ten iki 1000mcg raso yra norma smile.gif
Pavasarine
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 17, 18:32)
tai 4mg = 400mcg smile.gif bet gali dvigubai gert ir viskas bus  thumbup.gif  nes skaiciau vasario men "tavo vaikas" zurnaliuke tai ten iki 1000mcg raso yra norma smile.gif
*

Tai va, kad 1 mg yra 1000 mcg. Tai gaunas taip, kad norint isgert 4 mg (ta vadinama norma), reikia isgert 10 tableciu po 400 mcg per para. Del to ir sakau, kad pasisemiu saujele ir kaip riesutus biggrin.gif O nesciuju folio rugsties normos visur skirias kur tik pasiziuresi ir ko bepaklausi smile.gif Tai va mane ir gazdina toks tableciu skaicius per diena.
ingusiaa
keistas dozavimas...
as atsimenu pirkdavau tabletes, kur 1i diena tereikejo gert.. g.gif
dabar geriu tik vitaminus nesciajai, bet ten irgi yra dienos folio norma tai 400mcg smile.gif tai va nezinau kaip cia skaiciuot geriau smile.gif
Majaa
Visur skaitau, kad folio rūgštis geriama iki 12 sav. o kas galėtų pasakyti kodėl būtent iki šios savaitės? Ar galiu ramiai dagerti savo dėžutę, nors man jau 14 sav. ?
Ar geriau įsigyti kokius kt. vitaminus, kaip manote, mamytės? 4u.gif
jujuka
QUOTE(Majaa @ 2007 03 27, 08:59)
Visur skaitau, kad folio rūgštis geriama iki 12 sav. o kas galėtų pasakyti kodėl būtent iki šios savaitės? Ar galiu ramiai dagerti savo dėžutę, nors man jau 14 sav. ?
Ar geriau įsigyti kokius kt. vitaminus, kaip manote, mamytės?  4u.gif
*

as manau kad reikia gydytojos paklaust..as kazkaip irgi savarankiskai pradejau ta folio rugsti gert, tai kai eisiu pas gyd. issiklausiu ka gert geriau ar gryna folio rugsti ar siaip kokius vitaminus...
ingusiaa
QUOTE(Majaa @ 2007 03 27, 08:59)
*

ramiai dagerk ta pakuote smile.gif
sako iki 12sav, nes tada intensiviausiai pasisavina organizmas ta foline... paskui ja pats organizmas pradeda gausiau gamint, bet neperduozuosi, nes nereikalingas kiekis pasisalina su slapimu...

o jei negeri jokiu vitaminu nestuke.gif , tai siulyciau jau dagerus, pradet juos gert smile.gif
coliukee
Folines rugsties yra pirkti visose vaistinese bigsmile.gif
ingusiaa
QUOTE(coliukee @ 2007 03 28, 19:51)
Folines rugsties yra pirkti visose vaistinese  bigsmile.gif
*

yra yra... tikrai ne deficitas biggrin.gif
Emerencija
Sakykit ar imanoma perdozuoti folio rugsti? g.gif
ingusiaa
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 03 29, 17:26)
Sakykit ar imanoma perdozuoti folio rugsti?  g.gif
*

neimanoma!
kiek reikes organizmas pasiims, ko nebereikes ishsisiosi smile.gif
Majaa
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 27, 18:36)
ramiai dagerk ta pakuote smile.gif
sako iki 12sav, nes tada intensiviausiai pasisavina organizmas ta foline... paskui ja pats organizmas pradeda gausiau gamint, bet neperduozuosi, nes nereikalingas kiekis pasisalina su slapimu...

o jei negeri jokiu vitaminu  nestuke.gif , tai siulyciau jau dagerus, pradet juos gert smile.gif
*

Sirdingai dekoju, taip ir padarysiu 4u.gif
ingusiaa
QUOTE(Majaa @ 2007 03 30, 20:58)
Sirdingai dekoju, taip ir padarysiu  4u.gif
*

i sveikata drinks_cheers.gif
Emerencija
QUOTE(Inga28 @ 2007 03 29, 21:05)
neimanoma!
kiek reikes organizmas pasiims, ko nebereikes ishsisiosi smile.gif
*

Aciu uz atsakyma 4u.gif
gegne2
Sveikos

As tai kai ejau i pries santuokines baznycios pamokeles, ten kai buvo paskaita apie naturalu nėštumo planavimą, akušerė rekomendavo po KT vartojimo keletą mėnesių pagerti folio rūgštį, kad atsistatytų organizmas ir planuojamas vaikelis gimtų sveikas. Ar kas nors apie tai girdėjote? Ar gėrėte po KT vartojimo?
ingusiaa
QUOTE(labukas @ 2007 04 04, 11:38)
Sveikos

As tai kai ejau i pries santuokines baznycios pamokeles, ten kai buvo paskaita apie naturalu nėštumo planavimą, akušerė rekomendavo po KT vartojimo keletą mėnesių pagerti folio rūgštį, kad atsistatytų organizmas ir planuojamas vaikelis gimtų sveikas. Ar kas nors apie tai girdėjote? Ar gėrėte po KT vartojimo?
*

as pries pastojant geriau gal men ar du pregnacare vitaminus nescioms, norincioms pastot ir maitinancioms... berods taip ten parasyta buvo.. g.gif
tai ten i sudeti ieina ta foline...
bet jei tu planuoji pastot tai laisvai gali ja vartot, o jei neplanuoji tai as nezinau ar reikia... na gal nepamaisys tai tikrai smile.gif
viliuosi
QUOTE(labukas @ 2007 04 04, 10:38)
Sveikos

*

Tikrai kai planuoji pastoti yra rekomenduojama pavartoti folio rūgštį, kai pastoji taip pat.
cloudlet
sveikos

Šiandien buvau pas savo ginekologę ax.gif tai ji man išrašė folio rūgšties 300 mcg, tai aš dabar galvoju ar nebus per mažai nes kiek girdėjau kad geria merginos bent jau 400 g.gif tai kaip čia turėtų būti ištikrųjų unsure.gif
Saulužė
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 06, 12:14)
sveikos

Šiandien buvau pas savo ginekologę  ax.gif tai ji man išrašė folio rūgšties 300 mcg, tai aš  dabar galvoju ar nebus per mažai nes kiek girdėjau kad geria merginos bent jau 400  g.gif tai kaip čia turėtų būti ištikrųjų unsure.gif
*

Aš tai siūlyčiau nesavivaliauti, o gerti tiek, kiek nurodė gydytoja. Aš iš pat pradžių tai tik po 200 gėriau unsure.gif nors norma 400
ingusiaa
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 06, 13:14)
sveikos

Šiandien buvau pas savo ginekologę  ax.gif tai ji man išrašė folio rūgšties 300 mcg, tai aš  dabar galvoju ar nebus per mažai nes kiek girdėjau kad geria merginos bent jau 400  g.gif tai kaip čia turėtų būti ištikrųjų unsure.gif
*

siulyciau bent tuos 400 gert... bus per daug organizmas pasalins per slapima... neperdozuosi...
pijerina
Aš geriu folinę rūgštį 400 mg, nors gydytoja išvis dėl jos nieko nesakė. O išrašė vitaminus, nuo kurių mane pykino, vat jų tai ir negėriau.
Saulužė
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 11, 19:18)
siulyciau bent tuos 400 gert... bus per daug organizmas pasalins per slapima... neperdozuosi...
*

Aš esu skaičiusi, neva perdidelis folio rūgšties vartojimas sukelia vaisiaus apsigimimus unsure.gif
viliuosi
QUOTE(Saulužė @ 2007 04 12, 21:54)
Aš esu skaičiusi, neva perdidelis folio rūgšties vartojimas sukelia vaisiaus apsigimimus unsure.gif
*

Per didelį folio rūgšties kiekį pašalina organizmas su šlapimu, o vat vitamino A per didelis kiekis gali pakenkti. Vakar kaip tik skaičiau knygoje, skirtoje besilaukiančioms ir auginančioms vaikučius.
ingusiaa
QUOTE(Saulužė @ 2007 04 12, 22:54)
*

pletkai smile.gif
cia apie vit A turbut skaitei... ir tai gyvulines kilmes jis pavojingas yra o augalines kilmes nieko blogo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pijerina @ 2007 04 12, 21:02)
Aš geriu folinę rūgštį 400 mg, nors gydytoja išvis dėl jos nieko nesakė. O išrašė vitaminus, nuo kurių mane pykino, vat jų tai ir negėriau.
*

zinok kartais kai vitaminus israso tai nebesako nieko del folines, kadangi vitaminuose jos yra pakankamai smile.gif

man ir pykindavo nuo vitaminu, bet pakeiciau i kita rusi ir viskas susitvarke. Mamavit mane labai pykino, o gine pasake kad juose didesnis gelezies kiekis yra ir kartais del to pykina.
Dabar geriu New Nordic ir esu labai patenkinta smile.gif
zuikiausia
QUOTE(labukas @ 2007 04 04, 09:38)
Sveikos

*

Foline rugsti rekomenduojama pradeti gerti 3 menesius iki planuojamo nestumo pradzios ir testi dar 3 pirmus nestumo menesius. Rekomenduojama paros norma - 400 mikrogramu.
ingusiaa
QUOTE(zuikiausia @ 2007 04 22, 20:27)
Foline rugsti rekomenduojama pradeti gerti 3 menesius iki planuojamo nestumo pradzios ir testi dar 3 pirmus nestumo menesius. Rekomenduojama paros norma - 400 mikrogramu.
*

naujausiais tyrimais rekomenduojama dienos norma yra 1000 mikrogramu. Nors man irgi sake, kad 400 pilnai uztenka smile.gif
viola28
Folinę rūgštį pradėjau gerti tris mėnesiai prieš pastojimą, tebegeriu ir dabar po 1000mcg per dieną, jau skaičiuoju devintą savaitę nestuke.gif lotuliukas.gif
Kai laukiausi pirmojo vaikelio, gydytoja buvo pasakiusi, kad pirmus tris mėnesius nereikia gerti išvis jokių vitaminų, kad nebūtų vaikeliui alergijų, tame tarpe ir fol. rg. blink.gif blink.gif Dėl nežinojimo ir negėriau doh.gif Pradėjau tik vėliau. Blogiau nebuvo, mergaitė gimė sveika, guvi, dešimt pagal Agpar skalę thumbup.gif
Bet manau, kad gerti folinę rūgštį būtina - apsidraudimui, kad viskas būtų gerai bigsmile.gif
astulkina
Kad reikia gerti folio rūgštį iki planuojamo nėštumo, aš nežinojau blush2.gif
O ir planuoti nebuvo kaip, nes pastojau tik "pradėjusi planuoti", dar ta patį mėnesį lotuliukas.gif Bet kai tik sužinojau apie savo nėštumą, iškart nusipirkau folio rūgšties ir gėriau pirmus tris nėštumo mėnesius thumbup.gif
vaiduoklisss
QUOTE(veikejas @ 2005 07 07, 09:26)
Sveiki,

Žmona nėščia - džiaugsmas begalinis biggrin.gif. Aišku ar nėštumas kokybiškas, reikia, kad dar patvirtintų žmonės su baltais chalatais.

Bet anyway reikia jolinės rūgšties bei rekomendacijų iš kur jos pasisemti natūraliai.

Reikia per dieną kelių šimtų mg, o visokiose maternose ir pan. yra vos keli miligramai.

Ką daryti ir kur ieškoti?

Ką reikia valgyt? Melionus, šparagus, ką dar?
*

foline rugti 400mikro gramu,vaistinei tikrai yra mirksiukas.gif
indrutee
QUOTE(astulkina @ 2007 04 30, 10:46)
Kad reikia gerti folio rūgštį iki planuojamo nėštumo, aš nežinojau  blush2.gif
O ir planuoti nebuvo kaip, nes pastojau tik "pradėjusi planuoti", dar ta patį mėnesį  lotuliukas.gif  Bet kai tik sužinojau apie savo nėštumą, iškart nusipirkau folio rūgšties ir gėriau pirmus tris nėštumo mėnesius  thumbup.gif
*

na taip reikia ax.gif man itgi gyd sake pries planuojama nestuma kad pagerciau 3men
Rokė
QUOTE(indrutee @ 2007 05 04, 03:00)
na taip reikia  ax.gif  man itgi gyd sake pries planuojama nestuma kad pagerciau 3men
*

Mes planavom leliuką,gėriau folinę rūgštį.Bet metus nepastojau.Visus metelius ją gėriau,o kai nutraukiau (galvoju reikia nuo jų pailsėti g.gif ) bats ir yra nestuke.gif .Tuomet vėl gėriau 3 mėnesius.
indrutee
QUOTE(Rokė @ 2007 05 04, 11:05)
Mes planavom leliuką,gėriau folinę rūgštį.Bet metus nepastojau.Visus metelius ją gėriau,o kai nutraukiau (galvoju reikia nuo jų pailsėti g.gif ) bats ir yra  nestuke.gif .Tuomet vėl gėriau 3 mėnesius.
*

va va man ir panasei buvo ax.gif laukiau maziuko 3m ir tai gerdavau tai negerdavau padarydavau pertraukele ir vel gerdavau bet kiek pamanu pastojau tada kai negeriau g.gif biggrin.gif
rimulia12
Man tai daktariukė liepė gerti viena mėn. Gal todėl kad labai vėlai sužinojau. Buvo jau 9 savaitėlės. O kai baigiau tabletes, gydytoja sakė kad nebereikia. Bet vis dar esu pasimetus, nes draugėms jų daktariūkščiai sakė gerti visą nestuke.gif . Bet kadangi valgau dag daržovių tai gal ir nereikia g.gif
ursule
QUOTE(Majaa @ 2007 03 27, 06:59)
*

todel, kad veliau ir jau darosi nelabai reikalinga, nes gali buti perdozavimas, kuris yra labai blogai
Šokoladinė
Man gydytoja buvo prirasius gerti foline rugsti iki 12 sav. O veliau kraujo tyrimai buvo geri tai ir nereikejo, tik sake jei labai pykins pagerti vitaminu smile.gif
deimuliukas
labas, turiu beveik treju leliu, bet jau galvoju apie antra tongue.gif dabar susiduriau su klausimu: Ar man uztenka gerti vitaminu kompleksa nesciosioms, ar foline rugsti? Pries pirma geriau tik vitaminus, o dabar drauge (ji irgi planuoja pastoti) geria foline, ir sako, kad geriau, ka galite patarti? 4u.gif
Amica
QUOTE(deimuliukas @ 2007 05 22, 21:48)
labas, turiu beveik treju leliu, bet jau galvoju apie antra  tongue.gif dabar susiduriau su klausimu: Ar man uztenka gerti vitaminu kompleksa nesciosioms, ar foline rugsti? Pries pirma geriau tik vitaminus, o dabar drauge (ji irgi planuoja pastoti) geria foline, ir sako, kad geriau, ka galite patarti?  4u.gif
*

Ivairios gydytojos ivairiai pataria. Vienos rekomenduoja pirmus tris menesius gerti tik foline rugsti, kitos rekomenduoja vitaminu kompleksa nesciosioms, nes juose taip pat ieina reikiamas folines rugsties kiekis. Jei valgai pakankamai daug vaisiu ir darzoviu, maistas ivairus, slapimo ir kraujo tyrimai geri, tai gal ir folines rugsties pakaks. As iki pastojimo geriau Yourlife vitaminus (juose taip pat ieina foline rugstis), vyras vartojo zuvies tauku kapsules. Kai pastojau, tris menesius geriau vitaminus nesciosioms "Pregnacare". Dabar negeriu nieko, nors viena gydytoja patare gerti Pregnacare ir toliau, o kita sake - jei valgai pakankamai vaisiu ir darzoviu, maistas ivairus, tai jokiu vitaminu daugiau ir nereikia gerti.
jolantika
sveikos mergytes,as ir laukiuosi 9 savaite,tai man folio r.irgi liepe gine gerti,bet negaliu jos praryti,nes pykina istisai,net pagalvoti negaliu,tai nzn ka daryti?
Amica
QUOTE(jolantika @ 2007 05 29, 15:08)
sveikos mergytes,as ir laukiuosi 9 savaite,tai man folio r.irgi liepe gine gerti,bet negaliu jos praryti,nes pykina istisai,net pagalvoti negaliu,tai nzn ka daryti?
*

O tu savo ginekologei sakei apie istisini pykinima? Turbut per diena juk vis tiek kazka valgai, nebuni gi alkana istisas dienas. Tai bandyk kazkaip ta tablete priderinti. PRESTO parduotuvese yra arbatos, kuria galima gerti nescioms butent del pykinimo. Ja pataria gerti ryte dar neatsikelus is lovos. Man apie ta arbata pardaveja pasakojo. Taciau kadangi manes rytais nepykindavo, tai as jos ir nepirkau. Pabandyk pasiteirauti Presto parduotuveje.
ie_va
as tai kai pasakiau savo gydytojai,kad geriu vitaminus nesciosioms tai sake ju pakanka.ir nereik papildomai folio gert schmoll.gif
noanoa
Mano organizmas tai taip priprates prie vitaminu(geriu jau apie 10m.)-tai kaip prie narkotiku.Tai jei tik nustoju naudot vitaminu kompleksa-tuoj ima slinkt plaukai,luzineja nagai.Tai as visada ir naudoju,tik derinu pagal situacija-kai nescia buvau ar maitinau krutimi-geriau Materna.Dabar tokiu neberandu,ar nebus ju pavadinimas i MamaVit pakeistas?Pasigendu ju,mat dabar vel planuojam leliu,gydytoja sake naudot"PRENATAL care",bet man jie tas pats,kas jokiu negerciau.Gal mano organizmas ju neisisavina.Juose folines r.pakankamas kiekis.O pries pirma leliu-tai gerdavau po 400mikro gramu folines r.ir jau nepamenu kokiu vitaminu kompleksa.O siaip tai nestumo metu ir gelezies tabletes(FERUMLEK,AR KAZKAIP PANASIAI SKAMBA)naudojau,bet jau paskutiniais nestumo menesiais,ir magni+B6vit.kazkur nuo vidurio nestumo.Na,bet tai gal jau ne i tema doh.gif
rozinee
QUOTE(noanoa @ 2007 06 06, 18:28)
Mano organizmas tai taip priprates prie vitaminu(geriu jau apie 10m.)-tai kaip prie narkotiku.Tai jei tik nustoju naudot vitaminu kompleksa-tuoj ima slinkt plaukai,luzineja nagai.Tai as visada ir naudoju,tik derinu pagal situacija-kai nescia buvau ar maitinau krutimi-geriau Materna.Dabar tokiu neberandu,ar nebus ju pavadinimas i MamaVit pakeistas?Pasigendu ju,mat dabar vel planuojam leliu,gydytoja sake naudot"PRENATAL care",bet man jie tas pats,kas jokiu negerciau.Gal mano organizmas ju neisisavina.Juose folines r.pakankamas kiekis.O pries pirma leliu-tai gerdavau po 400mikro gramu folines r.ir jau nepamenu kokiu vitaminu kompleksa.O siaip tai nestumo metu ir gelezies tabletes(FERUMLEK,AR KAZKAIP PANASIAI SKAMBA)naudojau,bet jau paskutiniais nestumo menesiais,ir magni+B6vit.kazkur nuo vidurio nestumo.Na,bet tai gal jau ne i tema  doh.gif
*

Taip, Materna pakeite pavadinima i Mamavit. Vartojau siuos vitaminus, paskutiniais menesiais labai pykino nuo ju, gal del didelio gelezies kiekio. Na, bet tai labai individualu, kitos organizmas gal kitaip toleruoja.
noanoa
QUOTE(rozinee @ 2007 06 06, 21:22)
Taip, Materna pakeite pavadinima i Mamavit. Vartojau siuos vitaminus, paskutiniais menesiais labai pykino nuo ju, gal del didelio gelezies kiekio. Na, bet tai labai individualu, kitos organizmas gal kitaip toleruoja.
*

Aciu,tai dabar ieskosiu Mamavit.Man tai ir sunku budavo praryti tas tabletes,nes jos dideles,bet,kad ir Prenatal CARE dideles,o Nordic firmos net3tabletes per para.O,kad nuo ju pykintu-nepamenu.Man dar ir gelezies tabletes reikejo gert paskutiniais nestumo menesiais-tai jos tai tikrai sukeldavo sleikstuli,bet ka padarysi doh.gif ,viska del leliuko iskenciam smile.gif .
Tai siaip manau,kad musu visu organizmai skirtingi,tai ir vitaminus turetume rinktis pacios.Gines juk musu organizmo nepazista.Ta pati gine visoms liepia naudot PrenatalCare,kita gine-Nordic firmos,dar kita-Materna.Mes tai turim pazistama seimos gydytoja draugu tarpe-tai ji sake,kad farmaciniu firmu atstovai gydytojams siulo premijytes pinigeliais,vaistais,kad tik savo pacientams skirtu ju firmos vaistus,vitaminus.Tai stai kaip.Aisku nesakau,kad visi gydytojai tuo vadovaujasi,bet,kad didzioji dalis-tai tikrai taip.
rozinee
QUOTE(noanoa @ 2007 06 07, 09:36)
Aciu,tai dabar ieskosiu Mamavit.Man tai ir sunku budavo praryti tas tabletes,nes jos dideles,bet,kad ir Prenatal CARE dideles,o Nordic firmos net3tabletes per para.O,kad nuo ju pykintu-nepamenu.Man dar ir gelezies tabletes reikejo gert paskutiniais nestumo menesiais-tai jos tai tikrai sukeldavo sleikstuli,bet ka padarysi  doh.gif ,viska del leliuko iskenciam  smile.gif .
Tai siaip manau,kad musu visu organizmai skirtingi,tai ir vitaminus turetume rinktis pacios.Gines juk musu organizmo nepazista.Ta pati gine visoms liepia naudot PrenatalCare,kita gine-Nordic firmos,dar kita-Materna.Mes tai turim pazistama seimos gydytoja draugu tarpe-tai ji sake,kad farmaciniu firmu atstovai gydytojams siulo premijytes pinigeliais,vaistais,kad tik savo pacientams skirtu ju firmos vaistus,vitaminus.Tai stai kaip.Aisku nesakau,kad visi gydytojai tuo vadovaujasi,bet,kad didzioji dalis-tai tikrai taip.
*

Tai nebe naujiena, jog farmacijos versle tokie dalykai dedas.
Mano atveju, mano gydytoja man nereklamavo jokiu vitaminu, liepe gert vitaminu kompleksa nesciosioms, o koki - pasirinkau jau pati. Mamavit tabletes isties dideles, bet ne tiek, kad butu sunku nuryt ir sudetis man pasirode tinkamiausia.
Karinga
O ar kam nors taip buvo, kad jau i nestumo pabaiga skirtu gerti foline rugsti? blink.gif As pries planuodama geriau foline rugsti,nepilna mesn. ir kai pastojau dar tris men. Dabar gydytoja padare kraujo tyrimus ir liepe nusipirkti foline rugsti 350mg vienoj tabletej. g.gif Man jau 33 nestumo savaite. Gal pamate kad man jos truksta doh.gif doh.gif
Karinga
Aisku... vadinasi niekam nereikejo gerti tos folios nestumo pabaigoj, tik man doh.gif doh.gif doh.gif g.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
grange
QUOTE(Karinga @ 2007 06 14, 16:05)
Aisku... vadinasi niekam nereikejo gerti tos folios nestumo pabaigoj, tik man  doh.gif  doh.gif  doh.gif  g.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
*

o tai konkrečiau gyd nepasakė kodėl?
grusia
as 10 sav nestuke.gif . mano gydytoja man liepe gerti polivitaminus ir dar + 3 kart per diena po 2 tabletes folines rugsties, tai per diena viso gaunasi 6 tabletes. blink.gif Kazkaip daugoka atrodo g.gif bet gal cia todel, kad as rizikos grupeje esu g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.