Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

mamos, turiu problema..... gal galit patart? ginekologe israse folines rugsties tabletyciu ir liepe gert po dvi, vaistineje nusipirkau o ten po 0,4 mg nors tai yra rekomenduotina dienos norma bet daktare liepe gert po dvi. visai susimaisiau. mano mazyliui jau 13 savaiciu. pasimetus nezinau ka daryt... ar jum taip nebuvo????
Atsakyti
QUOTE(kkerasmus @ 2007 12 03, 16:25)
mamos, turiu problema..... gal galit patart? ginekologe israse folines rugsties tabletyciu ir liepe gert po dvi, vaistineje nusipirkau o ten po 0,4 mg nors tai yra rekomenduotina dienos norma bet daktare liepe gert po dvi. visai susimaisiau. mano mazyliui jau 13 savaiciu. pasimetus nezinau ka daryt... ar jum taip nebuvo????


tai jei daktare liepe tai ir gerk wink.gif
as geriu po viena tablete, o mano foline rugstis yra 800 mikrogramu wink.gif
tikrai nemanau, kad foline pakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas nėštukės, šiandien pasidariau testą - teigiamas! Kągi, iškart puoliau į jūsų forumą. Laukiuosi turbūt 2 savaitės, negėriau folio rūgšties - košmaras , visos geria, kaip supratau. Patarkit man neišmanėlei, dabar turiu lėkti, turbūt, pas šeimos gydytoją, kad nusiųstų pas ginekologą, ar taip samprotauju? Ar lėkti į vaistinę pirkti folinę rūgštį, gerti ir poto pas gienkologą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inge77 @ 2007 12 06, 18:42)
Labas nėštukės, šiandien pasidariau testą - teigiamas! Kągi, iškart puoliau į jūsų forumą. Laukiuosi turbūt 2 savaitės, negėriau folio rūgšties - košmaras  , visos geria, kaip supratau. Patarkit man neišmanėlei, dabar turiu lėkti, turbūt, pas šeimos gydytoją, kad nusiųstų pas ginekologą, ar taip samprotauju? Ar lėkti į vaistinę pirkti folinę rūgštį, gerti ir poto pas gienkologą verysad.gif

As cia irgi naujoke.Pries pora savaiciu suzinojau kad laukiuos smile.gif -ir iskart nusipirkau folio rugsies-pradejau i diena po 1gert.Nes kai laukiaus pirmos dukrytes-pamenu kad ginekologe per pirma vizita-israse folio gert.
siandie buvau pas gine,man-6-ta nestumo savaite thumbup.gif -ir ji paklause ar geriu folio rugsti....
Atsakyti
Tai kas vis del to geriau? Ar koki evitaminai pregnance care ar atskirai paprasti vitaminai ir folio rugstis?
Atsakyti
Aš geriu tik folinę rūgštį, 300, nors buvo išrašyta 400, savarnkiškai susimažinau - dienos norma ir taip yra 200. Užtat ėmiau šveist visokias žalienas - kiniškus kopūstus, salotas, pupeles, kepenėlių retkarčiais pavalgau. Manau, bus viskas liux. thumbup.gif Jaučiuos puikiai, mažas irgi.
Prieš multikus esu iš principo nusiteikus, be to, visada bet kurių multikų kuri nors sudedamoji dalis mane alergizuoja. Man labiau patinka reaguot į organimą - peršalau, ėmiau gert C su cinku, jaučiu, kad kojos ėmė tirpt - pasipildau magnio, bet labiau stengiuos tų medžiagų gaut iš natūralių šaltinių... Et, gera save lepint... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2005 07 07, 14:34)
Folinės nepadauginsi, nes jos perteklius pasišalina iš organizmo  smile.gif

perteklius pavijingas vaisiui gali gimti negyvas arba neisnesiotas su nemazom problemom mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien irgi gydytojas patvirtino mano spejimus. As nescia. Faina,bet zinot ka man gydytojas pasake tai net apsalau. iseinant is kabineto dar sustojau ir paklausiau: o man jau pradeti gerti foline rugsti? o jis: nereikia.foline reikejo gerti pries pastojima, nestumo metu ji jau nieko neduoda. ta prasme bereikalingas gerimas, naudos nera.
Apsalau....
Kaip jus i tai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2007 12 18, 16:26)
siandien irgi gydytojas patvirtino mano spejimus. As nescia. Faina,bet zinot ka man gydytojas pasake tai net apsalau. iseinant is kabineto dar sustojau ir paklausiau:  o man jau pradeti gerti foline rugsti? o jis: nereikia.foline reikejo gerti pries pastojima, nestumo metu ji jau nieko neduoda. ta prasme bereikalingas gerimas, naudos nera.
Apsalau....
Kaip jus i tai? smile.gif

o as vistiek gerciau smile.gif ,juk net ant folio rugsties pakuotes parasyta-kad reikia gert planuojant nestuma,ir nestumo metu mirksiukas.gif
keistuolis tas daktaras blink.gif
Atsakyti
sveikutes ....as foline pradejau gerti tik suzinojus,kad laukiuosi.... lotuliukas.gif bet gal kuri zinot kiek laiko ja gerti? ar visa nestuma ar tik 12 savaiciu nuo pastojimo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasita @ 2007 12 19, 09:37)
gal kuri zinot kiek laiko ja gerti? ar visa nestuma ar tik 12 savaiciu nuo pastojimo? unsure.gif

Man buvo liepta gert visa nestuma ax.gif
Atsakyti
as tai nemanau kad reikia gerti vitaminus visa nestuma, na nebent [pagerti po ligos kokios. o taip tai cia tik reklama, pinigu darymas. nes kai kurie vitaminai nedera tarpusavyje, pvz,:kalcis magnis zinkas, ar a ir b vitaminai.
Cia mano nuomone , sorry 4u.gif
Atsakyti