Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

O man siandien gydytoja liepe gert 4mg folio rugsties. Grizus is daktares paziurejau savo pakeli, is kurio jau kuri laika geriu - 800mcg. Tada pradejau dometis, kokia gi norma, pasirodo 400 mcg.
Bet pasirodo, jei tiket mano gydytojos rekomendacija geriu 5 kart per maza doze. Bet tuo paciu jos rekomenduota 10 kart virsyja oficialiai visur skelbiama. Zodziu, blink.gif visiskai pasimeciau... Gal dar kam buvo israse tokias arkliskas dozes? Ar cia gydytoja kazka supainiojo?
Atsakyti
SVEIKA,AS GERIAU P0 0,4 KIEKVIENA DIENA 2 MENESIUS. TAI NZN KAIP CIA YRA? g.gif g.gif g.gif GERK TIEK KIEK REK0MENDU0JAMA,ZINAI KAIP SU TAIS GYDYT0JAIS BUNA blink.gif blink.gif blink.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos, vyra nusiunciau i vaistine nu pirkt Folines rugsties, tai jis nupirko bet tem vietoj tabletikej 1mg, nors man gydytoja per pirma nestuma liepe 400mcg gert, ar ne per didele doze?? kazkaip keista, kad tokiom didelem is viso prekiauja, jei rekomendoujama zymiai mazesne nei puse blink.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif tiek per pirma nestuma, tiek ir dabar per antra, geriu 400mg folio rugsti
Skanaus ir Jums lotuliukas.gif
Atsakyti
Vitaminai nėra gerai..nes gali pasireiksti alergija arba vaikeliui arba motinai. jei pasireiškia vaikeliui tai nepamatysite..tik paskui gimus visokie nesklandumai prasideda, o jei mamai pasireiškia, tai aišku pamatysite. Man taip buvo. Aš pradėjau gerti vitaminus ir mane išbėrė žiauriai..tai ir ginekologė tada pasakė, kad vitaminai nėra gerai, geriausia natūralūs vitaminai 4u.gif
O gėriau tai vienus iš geriausių vitaminu mirksiukas.gif
O folinę rūgštį tai galima gerti visą nėštumą, ji alergijos nesukelia mirksiukas.gif
Atsakyti
uoj mamytes.. as gilioj nevilty.. suzinojau kad laukiuosi tik pries pora dieneliu.. ajsku dar daktaro nuomones norečiau. o ją suzinosiu tik po menesio... bet leliumi rūpintis jau nuo šiandien reiktų. tad kokiu vitaminu man nusipirkt? gal kokia mamyte man galetu patart...? aciu...
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rraassyte @ 2008 07 11, 14:54)
uoj mamytes.. as gilioj nevilty.. suzinojau kad laukiuosi tik pries pora dieneliu.. ajsku dar daktaro nuomones norečiau. o ją suzinosiu tik po menesio... bet leliumi rūpintis jau nuo šiandien reiktų. tad kokiu vitaminu man nusipirkt? gal kokia mamyte man galetu patart...? aciu...
blush2.gif



Jokiu vitaminu nereikia pirkti tik valgyk darzoviu ir vaisiu, o del folio rugsties tai turbut geriau gydytoja pasakys kokiom dozem gerti. SEKMES 4u.gif
Atsakyti
Po pirmojo apsilankymo pas gydytoja man liepe gerti folio rugsti. Veliau padare kraujo tyrimus ir pasake, kad mano kraujo tyrimai labai geri, jokiu papildomu vitaminu kol kas nereikia...Tai as pati stengiuosi jų gauti is maisto - vaisių, uogu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(rraassyte @ 2008 07 11, 14:54)
uoj mamytes.. as gilioj nevilty.. suzinojau kad laukiuosi tik pries pora dieneliu.. ajsku dar daktaro nuomones norečiau. o ją suzinosiu tik po menesio... bet leliumi rūpintis jau nuo šiandien reiktų. tad kokiu vitaminu man nusipirkt? gal kokia mamyte man galetu patart...? aciu...
blush2.gif

jei pas gine dar negreitai, tai pradėk gerti foline dar iki to, vaistininkės tikrai patars kurią pirkti. Ir dėl jos jaudinti nereikia, nes jos perteklių organizmas pašalina, todėl perdozuoti neįmanoma. mirksiukas.gif
Atsakyti
As pradzioj geriau Elevit vitaminus, bet gydytojas pasake, kad geriau gryna foline, tai dabar 800mcg geriu, tokius vaistinej dave. Kazkada kazkur skaiciau, kad visada norma buvo 400mcg, o dabar atseit reikia didesnes. Negaliu garantuot, bet kazkur pasamonej uzsilikus sita mintis.
Atsakyti
...
Atsakyti
Man irgi paskyrė gyd 800 mikro gr. - o as lyg ir zinojau, kad 400 reik gert ... is kur zinot dabar ar gerai cia taip ????????????
Atsakyti