Įkraunama...
Įkraunama...

Folio rūgštis

Sveikos, na kaip keista man gine sake gerti folio rugsti visa nestuma ar tai nieko blogo ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirakulös @ 2008 10 09, 18:51)
Sveikos, na kaip keista man gine sake gerti folio rugsti visa nestuma ar tai nieko blogo ?  unsure.gif

Keista g.gif nes paprastai nuo antro trimestro rekomenduojama nebe gryna folinĖ rūgštis, o nėščiosioms skirti vitaminai. Bet to, kadangi ji skirta aspigimimų prevencijai, tai todėl ir svarbi, kai formuojasi vaisius, o ne jau vėliau, kuomet vyksta augimas.
Nors vat 1 psl. atgal mergaitės rašo, kad nieko tokio ir visą nėštumo laiką gerti folinę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo planetax: 10 spalio 2008 - 12:10
kadangi nebegamina (man taip vaistinej sake) folio 400, o dabar visur 360 berods, tai as nusipirkau 800. Galvojau na dvigubai daugiau ir kas, bet kazkur perskaiciau kad vartojant per daug folio yra tikimybe kad vaikas gims negyvas. Tai taip issigandau, tai pradejau skelt per puse. Kaip galvojat ar nieko tokio. Tikiuosi kad rezultatas bus toks pats.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif as norejau paklausti, ir atleiskit, jei buvo apie tai kalbeta... 4u.gif Ar galima foline r. gerti 6men. pries pastojima? Ar net neverta? Nes siaip zinau kad reikia 3men. pries pastijima, ir 3 po. Ir man kazkada gine tai sake. Sako, tavo gr. -, tai prisimink, kad turi pries nestuma gerti 3men. foline rugsti. g.gif Na bet gal ir tu 3 men uztenka g.gif
Atsakyti
Brangiosios nestukes,
kvieciu Jus apsilankyti www.arkanas.lt svetaineje. gal jus sudomins masaziukas. tai super dovanele Jums ir Jusu kudikeliui.
Atsakyti
QUOTE(Mirakulös @ 2008 10 09, 17:51)
Sveikos, na kaip keista man gine sake gerti folio rugsti visa nestuma ar tai nieko blogo ?  unsure.gif


aš vakar pradėjau gert folinę rūgštį tai man vaistininkė pasakė, kad reikia gert ją visą nėštumą ir dar pirmus mėnesius po gimdymo maitinant mamos pienu. o ir knygoj skaičiau, kad reikia visą nėšumo laikotarį ją gert
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2008 10 19, 22:11)
aš vakar pradėjau gert folinę rūgštį tai man vaistininkė pasakė, kad reikia gert ją visą nėštumą ir dar pirmus mėnesius po gimdymo maitinant mamos pienu. o ir knygoj skaičiau, kad reikia visą nėšumo laikotarį ją gert


[FONT=Times]Sveikos.. na sa laukios jau 8ta savaite 4u.gif .. Folio rugsti pradejau gert pries savaite..pakuoteje viso yra 30 tabl.reikia isgert po viena i diena. Tiek rekomendavo mano ginekologe..tai menesiuko kurso uzteks kaip supratau..Galbut tas kursas priklauso nuo nestumo savaites..Kiek zinau ,,kad ja skiria tik nestumo pirmajame semestre.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Auzraite @ 2008 10 21, 11:14)
Sveikos..  na as laukiuos jau 8ta savaite 4u.gif .. Folio rugsti pradejau gert pries  savaite..pakuoteje viso yra 30 tabl. reikia isgert po viena i diena. Tiek rekomendavo mano ginekologe... tai menesiuko kurso uzteks, kaip supratau... Galbut tas kursas priklauso nuo nestumo savaites... Kiek zinau, kad ja skiria tik nestumo pirmajame semestre...  rolleyes.gif


na, vaistininkė paklausė manęs, ar čia dėl nėštumo, tai davė pakuotę su 90 tabl. g.gif
Atsakyti
vakar kursuose suzinojau, kad folio rugsti reikia pradeti gerti dar iki nestumo ir testi 2 pirmuosius nestumo menesius
paskui nebera prasmes
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 10 21, 19:17)
vakar kursuose suzinojau, kad folio rugsti reikia pradeti gerti dar iki nestumo ir testi 2 pirmuosius nestumo menesius
paskui nebera prasmes


o kokie čia kursai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 10 21, 20:17)
vakar kursuose suzinojau, kad folio rugsti reikia pradeti gerti dar iki nestumo ir testi 2 pirmuosius nestumo menesius
paskui nebera prasmes

O tai gerai, kiek iki nestumo? g.gif
Atsakyti
vat ką dar radau internete apie folinę rūgštį:

"Nėščioms, žindančioms bei kontracepcinius preparatus vartojančioms moterims šios rūgšties reikia daugiau: nėščioms – 400 µg per dieną, žindyvėms – 480 µg.

Folio rūgšties daugiau reikia <...> nėštumo ir maitinimo krūties pienu laikotarpiu."

taip kad ją vartoti reikia ne tik pirmus nėštumo mėnesius, bet visą jo laikotarpį ir dar maitinant MP mirksiukas.gif taip kaip man vaistininkė ir sakė 4u.gif
Atsakyti