Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės, apsaugančios plaukus nuo karščio

Nepykit jei tokia tema jau buvo sukurta anksciau blush2.gif g.gif

Pasidalinkim patirtim atrandant plauku prieziuros priemones veiksmingai apsaugancias nuo karscio biggrin.gif
Atsakyti
Lietuvoj perku tik L'oreal Studio Hot Straight

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 23 lapkričio 2008 - 17:26
Negi niekas savo plaukuciu nuo karscio nesaugo? blink.gif as pati katik "atradau" Tigi Catwalk straight&shine, nu patenkinta tikrai, plaukai tokie svelnuciai svelnuciai palieka clap.gif ir tiesus
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 11 23, 20:01)
Negi niekas savo plaukuciu nuo karscio nesaugo?  blink.gif as pati katik "atradau" Tigi Catwalk straight&shine, nu patenkinta tikrai, plaukai tokie svelnuciai svelnuciai palieka  clap.gif ir tiesus


Nesu bandzius siu, bet bandziau TIGI CATWALK FASHIONISTA SHAMPOO, tai mano plaukuciams jis netiko schmoll.gif
Atsakyti
dove pieneli, man jis fantastiskas.
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 18:45)
Nesu bandzius siu, bet bandziau TIGI CATWALK FASHIONISTA SHAMPOO, tai mano plaukuciams jis netiko  schmoll.gif


na va, o sampuno tai nesu bandzius schmoll.gif o kuom netiko?
Papildyta:
QUOTE(Bittersweet @ 2008 11 23, 18:46)
dove pieneli, man jis fantastiskas.


o galima placiau apie ji? ar jis nuo karscio apsaugo ar tik glotnina plaukus? g.gif
Atsakyti
turejau "henna plus" purskala sauganti nuo karscio fenuojant ir nuo UV. man nepatiko, plaukai kieti pasidarydavo, siurkstus
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 23, 21:16)
turejau "henna plus" purskala sauganti nuo karscio fenuojant ir nuo UV. man nepatiko, plaukai kieti pasidarydavo, siurkstus


man tas pats budavo su Kerastase Ciment Thermique, plaukai kaip siaudai pasidarydavo, nors kirpeja tai labiausiai isgyre o ir tas produktas buvo pripazintas metu gaminiu cosmo zurnale unsure.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 11 24, 00:35)
man tas pats budavo su Kerastase Ciment Thermique, plaukai kaip siaudai pasidarydavo, nors kirpeja tai labiausiai isgyre o ir tas produktas buvo pripazintas metu gaminiu cosmo zurnale  unsure.gif  schmoll.gif

tai kas vienam tinka, nebutinai kitam tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elektraaa @ 2008 11 23, 17:25)
Lietuvoj perku tik L'oreal Studio Hot Straight

user posted image

man irgi sitas labai patiko good.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 23, 23:45)
tai kas vienam tinka, nebutinai kitam tiks  mirksiukas.gif

labas merginos 4u.gif ka tik prisijungiau prie jusu forumo,tad noreciau pasiulyt keleta varijantu bigsmile.gif
Papildyta:
na pirmiausia reikia zinot nuo kokia karscio norit saugot plaukus lotuliukas.gif nuo tiesintuvo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridatita @ 2008 11 23, 21:54)
labas merginos 4u.gif ka tik prisijungiau prie jusu forumo,tad noreciau pasiulyt keleta varijantu bigsmile.gif
Papildyta:
na pirmiausia reikia zinot nuo kokia karscio norit saugot plaukus lotuliukas.gif nuo tiesintuvo? blush2.gif


ir nuo feno (hairdryer) ...... g.gif
Atsakyti