Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga

Na, ar tarp supermamyciu yra sesuciu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 11 24, 01:00)
Na, ar tarp supermamyciu yra sesuciu?  4u.gif

labas,sesuciu yra ax.gif
Atsakyti
naq va uzvede tema ir pati pradingo g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, sesutes, ar priimsit i savo rateli? ax.gif
Atsakyti
oi kaip faina, pagaliau nors kelios atsiliepe thumbup.gif
Atsakyti
gal daugiau apie save pasipasakosit?
kur dirbat ir t.t.
Atsakyti
Na va pagaliau atsirado thumbup.gif ,pasirodo tik velniu reik duot ir visos tut ka tut mirksiukas.gif biggrin.gif
As dirbu Vsaros gatveje,esu vieno skyriaus vyr sesele,tik labai pas mus algos mazos tai dabar kol namie tupiu ieskausi kokio pelningesnio darbelio smile.gif
O jus kur darbuojates?
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2008 12 12, 11:30)
Na va pagaliau atsirado thumbup.gif ,pasirodo tik velniu reik duot ir visos tut ka tut mirksiukas.gif  biggrin.gif
As dirbu Vsaros gatveje,esu vieno skyriaus vyr sesele,tik labai pas mus algos mazos tai dabar kol namie tupiu ieskausi kokio pelningesnio darbelio smile.gif
O jus kur darbuojates?

na va, isivaziuoja pagaliau sesuciu kampelis thumbup.gif
As dirbu anestezijos -intens.terap.slaugytoja, rajono ligoninej. dabar auginu dukryte. Bet labai labai pasiilgau darbo ....
Nors ir algos juokingos doh.gif
Sniege, ar is vis is medicinos zadi begt, ar kitur darbo ieskais?
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2008 12 12, 12:35)
na va, isivaziuoja pagaliau sesuciu kampelis thumbup.gif
As dirbu anestezijos -intens.terap.slaugytoja, rajono ligoninej. dabar auginu dukryte. Bet labai labai pasiilgau darbo ....
Nors ir algos juokingos doh.gif
Sniege, ar is vis is medicinos zadi begt, ar kitur darbo ieskais?

Manau kad is medicinos nebeksiu,labai jau iaugau i sia sriti,ir darba savo megstu ir pacientus savo myliu.Tai manyciau kad kurnors medicinoje.Bet dar neatmetu galimybes kad grysiu ir atgal kai dekretas pasibaigs,dabar dar ta finansine krize.......bus nelengva ka rasti.
Atsakyti
sveikos smile.gif
jungiuosi ir as prie jusu,tik labai jau slabnai jus cia bendraujate blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo millagra: 20 gruodžio 2008 - 12:04
QUOTE(sniege_s @ 2008 12 12, 11:30)
Na va pagaliau atsirado thumbup.gif ,pasirodo tik velniu reik duot ir visos tut ka tut mirksiukas.gif  biggrin.gif
As dirbu Vsaros gatveje,esu vieno skyriaus vyr sesele,tik labai pas mus algos mazos tai dabar kol namie tupiu ieskausi kokio pelningesnio darbelio smile.gif
O jus kur darbuojates?

Labukas 4u.gif oi sorry sorry blush2.gif
Sniege_s, tu dirbi Vasaros gatveje, ir dar vyr.slaugytoja? bigsmile.gif man kaip tik praktika nusimato kovo menesi psichiatrijos sk., nes esu dar 3 kurse studente blush2.gif lotuliukas.gif oi oi, ir nezinau kur geriau rinktis . g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes slaugytes ax.gif
kazkaip cia viskas tylu pas mus...visos turbut sventiniais rupesciais gyvenat, laiko nebelieka prie kompiuterio prisest? tongue.gif
Atsakyti