Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga

QUOTE(gintute.j @ 2009 03 20, 23:06)
ne krize, o ligos blink.gif
maze kazkoki virusa pasigavo, tai serga, o kai serga - niekad ne laso negeria ir nevalgo. Vakar bandziau pastatyt pati lasine - bet rankos - sakaliukai, nepataikiau aisku , be to ir nulaikyt dviese neiseina, ir paciai dreba rankos... verysad.gif tai kai siandien pradejo stipriai is burnytes acetonas jaustis - skuodem i skyriu lasintis.  doh.gif

vajetau,su tais vaikiukais vis rupesciu visokiu islenda,o as savo vaikui irgi nesugebeciau nieko padaryt,na nebent i raumenis ka suleisti.....
Sveikit ir laikykites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labuka,
o kaip dabar, gintute, tavo mazulka gyvuoja, ar jau issikapstet 4u.gif
as tai saviskiui visada pati ir kraujo tyr imu, ir laselka jei reik pasistatau, jau net priprato, kad mama -ragana doctor.gif badosi biggrin.gif , bet as su vaikiukais, jau 10 metu dirbu, tai rankos kazkaip nelabai dreba...aisku savam visada ne taip....i akis ziuri ir praso kad nedurciau verysad.gif
Atsakyti
[quote=Livai,2009 03 22, 16:06]
Labuka,
o kaip dabar, gintute, tavo mazulka gyvuoja, ar jau issikapstet 4u.gif
as tai saviskiui visada pati ir kraujo tyr imu, ir laselka jei reik pasistatau, jau net priprato, kad mama -ragana doctor.gif badosi biggrin.gif , bet as su vaikiukais, jau 10 metu dirbu, tai rankos kazkaip nelabai dreba...aisku savam visada ne taip....i akis ziuri ir praso kad nedurciau verysad.gif
[/qjau geriau. vakar kateteri istraukiau, siandien po truputi pradejo gerti.
kai bus didesne - tai manau nebus problema pataikyt...dabar kai tesveria 9.5 kg, rankytes kudutes, venos plonutes - o sveikaytos pas ja - tai ohoho. suvysciau, vyras prigules laike - taip moka issisukt - niekaip nulaikyt neiseina. Vaiku skyriuj tryse laiko ir tai vos vos, kol pataiko - vis praso, kad diena atvaziuociau, kol procedurinio sesute yra. o kitaip i galvyte stato. suaugusiam tai kitas reikalas...Negaleciau su vaikais dirbt - nors ir saltu nervu esu, bet taip maziuku gaila...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintute.j: 22 kovo 2009 - 18:35
tai smagu, kad jau geriau tavo dukriukui 4u.gif ,
is prkatikos galiu pasakyt, kuo mazesnis vaikas tuo sunkiau ji islaikyt, nes suageba issiraityt, kaip gyvaciukai is glebio..o didesni ir apspjaudo ir apkandzioja, ir apspardo irnesakyk.gif ..visko buna, bet darba savo turi padaryt, kad ir kaip sunku buna
....ir nesirgit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
visai visos pradinge g.gif Man liudana ir pasisneket nera su kuo verysad.gif cool.gif
Atsakyti
sniege, ko cia taip liudna g.gif labai fainas oras siandien wub.gif
o as dar papildomo darbelio susiradau, rolleyes.gif bet visisskai kitoks, negu dabar dirbu doh.gif
Atsakyti

o as dar papildomo darbelio susiradau, rolleyes.gif bet visisskai kitoks, negu dabar dirbu doh.gif
[]
sveikos,pavasareja ir nuotaika kyla tuo paciu, svarbiausia mes pacios ir musu vaikai sveiki butu
Livai, o koki papildoma darbeli susiradai je nepaslaptis? as irgi ieskausi kazka papildomai padirbeti
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 27, 18:34)
sniege, ko cia taip liudna g.gif labai fainas oras siandien wub.gif
o as dar papildomo darbelio susiradau, rolleyes.gif  bet visisskai kitoks, negu dabar dirbu doh.gif

ai namuose tikras sudas,sprendziu visokias dilemas kaip diedo atsikratyt ir su vaikais ramiai gyventi ax.gif
O man irgi idomu ka dar dirbi mirksiukas.gif
Mane tai i draudima labai kviete,bet as atsisakiau,kas kaip tas siulymo ir i akis lindimo procesas man svetimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2009 03 28, 11:52)
ai namuose tikras sudas,
O man irgi idomu ka dar dirbi mirksiukas.gif
Mane tai i draudima labai kviete,bet as atsisakiau,kas kaip tas siulymo ir i akis lindimo procesas man svetimas blush2.gif

blink.gif blink.gif , o ko cia taip tas diedas uzkniso??ar ilgai kartu?mums 10 metu bus kaip kartu, bet atsikaratyt nenoriu schmoll.gif , nezinau kaip jis g.gif

dar nedirbu, kai jau tikrai isidarbinsiu (nuo geg), tai tada parasysiu mirksiukas.gif

man ir visoks prekiu siulymas schmoll.gif
Atsakyti
sveikos, tylu cia pas jus...O ir as gera - nebeparasau, o is kitu reikalauju biggrin.gif
pradejau i darba eit - uzvakar antras budejimas - tai taip fainai vel zmogum pasijust, i visuomene iset:) Tik po paros atidirbtos gerai butu i lovyte krist - bet mazoji nuo ryto jau tiap tiap - girdi, i lauka laikas, mamyte , eit...bet vistiek, pagaliau jauciuosi taip, kad vel gyvenu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos
orai silteja nuotaikos gereja 4u.gif
mano mazajai liepa sueina 3metukai,nersiu ir as i darbus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif
Gintute,smagu kad tau gerai sekasi 4u.gif
Mano mazgei liepoj sueis du metai,tai irgi jau reuks varyt i darba doh.gif,labai jau laukia ten manes nes nera kam dirbti cool.gif ,o as labai noreciau per trecius metus kur nors kitur pabandyti padirbet,bet per ta susikta krize jauciu nieko gero nerasiu g.gif
Atsakyti