Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bendrosios praktikos slauga
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sniege_s
QUOTE(zydra30 @ 2009 08 20, 14:22)
ar lietuvoje yra tokia profesija kaip slaugytojos padejeja. nes anksciau pamenu budavo tik sanitarai, kurie plaudavo grindis ir keisdavo patalyne, bet visai nesidalindavo darbais su seselemis (slaugemis).
*

Dabar tos sanitares patapo val;ytojom ir atsirado slaygytoju padejejai,jau gana senai mirksiukas.gif Tik dar pasmus ne visur tie padejejai dirba pagal savo funkcijas,buna irgi kat tik grindis plauna......
O tu turbut senai lietuvoj buvai,kad tik sanitarus pameni biggrin.gif
laimabuz
QUOTE(Geiša @ 2009 08 10, 17:02)
Tos kurios turi galimybe tik vaziuokit ir tikrai nepasigailesit  thumbup.gif  ten vertinamas ir zmogus ir jo darbas ,ne taip kaip cia ...
*

čia nuoroda dėl norvegijos ,jei ka sudomins http://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/Position...branch=POSearch
sniege_s
QUOTE(laimabuz @ 2009 08 24, 14:49)
čia nuoroda dėl norvegijos ,jei ka sudomins http://www.ldb.lt/LDBPortal/Pages/Position...branch=POSearch
*

man tai nelabai patinka si firma,nekokiu atsiliepimu esu girdejusi......
o ir tas skraidziojimas kas dvi savaites ......,na ka as zinau,as kadangi galvoju vykti su vaikais,tai man nelabai tinka sis variantas.......
Livai
sveikos 4u.gif
seniai bebuvau uzsukus, ner kada per darbus rolleyes.gif , dabar atostogos..... vacation4.gif

Saunuole tu, sniege_s, kad pasiryžai ir dar su vaikiukais thumbup.gif , pamatysi isikursi, priprasi ir viskas bus čiki 4u.gif , galesi mums laiskus rasyt, o mes tau baltai pavydesim drinks_cheers.gif

O kas del slaugytoju padejeju, tai yra ir pas mus skyriuj, baige kursus, alga jom atrodo kazkiek didesne negu valytoju, bet dirba tom paciom valytojom.
sniege_s
QUOTE(Livai @ 2009 08 26, 10:39)
sveikos 4u.gif
seniai bebuvau uzsukus, ner kada per darbus rolleyes.gif , dabar atostogos..... vacation4.gif

Saunuole tu, sniege_s, kad pasiryžai ir dar su vaikiukais thumbup.gif , pamatysi isikursi, priprasi ir viskas bus čiki 4u.gif , galesi mums laiskus rasyt, o mes tau baltai pavydesim drinks_cheers.gif

O kas del slaugytoju padejeju, tai yra ir pas mus skyriuj, baige kursus, alga jom atrodo kazkiek didesne negu valytoju, bet dirba tom paciom valytojom.
*

aciu uz palaikyma,tik dar nezinau ar kur isvis isvaziusiu......Norvegai negali iki nauju metu kursu Vilniuje pasiulyt,tai atdejo viska iki nauju metu. O Sveicarai visai pradingo,skambino perspejo kad turi su manim susisekti mazdaug po poros savaiciu is Sveicarijos ir niekas neskambina,bet tai jiem nebudinga,tai dar lauksiu gal atsiras....... O jei ne tai pati pasiskambinsiu ir pasiteirausiu....
O as jau planuoju rugseji iseiti i savo darbeli,bet taip nenoriu...ten toks sudas algos mazos,darbas daug ir sunkaus,o dar man pareiske kad panaikino mano vyr.sesrs etata,tai isvis nezinau ka uzdirbsiu, gal kokius 900lt.......... doh.gif
Gal zinot Vilnietes kur kreiptis del darbo,kad bent kiek alga didesne butu...,tik pas mane licenzija psicikos sveikatos sl.
Livai
QUOTE(sniege_s @ 2009 08 27, 07:28)
,skambino perspejo kad turi su manim susisekti mazdaug po poros savaiciu is Sveicarijos ir niekas neskambina,bet tai jiem nebudinga,tai dar lauksiu gal atsiras....... O jei ne tai pati pasiskambinsiu ir pasiteirausiu....
*

jo butinai paskambink pati, lysk i akis..primink, kad tokia esi mirksiukas.gif
QUOTE(sniege_s @ 2009 08 27, 07:28)
O as jau planuoju rugseji iseiti i savo darbeli,bet taip nenoriu...
*

bet vistiek turi eit, o jei siemet nepavyks tau su uzsieniu tai nors tie 900 pravers
o kur mergytes desi? i darza?
sniege_s
QUOTE(Livai @ 2009 08 27, 17:15)
jo butinai paskambink pati, lysk i akis..primink, kad tokia esi mirksiukas.gif

bet vistiek turi eit, o jei siemet nepavyks tau su uzsieniu tai nors tie 900 pravers
o kur mergytes desi? i darza?
*

Mano viena panelyte,eis i mokykla,o mazaja priduosiu i darza,tik su darzeliu mum sunkokai einasi,isigando vaiku reksmu ir dabar eiti nebenori. O dirbti tai dar siuos metus vistiek reiks nes dar jeigu sugalvosiu vaziuoti tai dar mazdaug pusmeti kalbos mokysiuos,nes vokeciu visai nezinau,tik anglu siek tiek. Tai vistiek procesas link pavasario nusites.
O apie save tai as jiem tikrai priminsiu biggrin.gif
Livai
manau jei labai labai noresi -pavyks 4u.gif
o gal jau pavasari ir pas mus padetis pasikeis, hihihi.gif baigsis krize, uzdirbsim po kelis tukstancius lotuliukas.gif lotuliukas.gif (labai juokingai nuskambejo)
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
asta_prot
QUOTE(sniege_s @ 2009 08 27, 09:28)
aciu uz palaikyma,tik dar nezinau ar kur isvis isvaziusiu......Norvegai negali iki nauju metu kursu Vilniuje pasiulyt,tai atdejo viska iki nauju metu. O Sveicarai visai pradingo,skambino perspejo kad turi su manim susisekti mazdaug po poros savaiciu is Sveicarijos ir niekas neskambina,bet tai jiem nebudinga,tai dar lauksiu gal atsiras....... O jei ne tai pati pasiskambinsiu ir pasiteirausiu....
O as jau planuoju rugseji iseiti i savo darbeli,bet taip nenoriu...ten toks sudas algos mazos,darbas daug ir sunkaus,o dar man pareiske kad panaikino mano vyr.sesrs etata,tai isvis nezinau ka uzdirbsiu, gal kokius 900lt.......... doh.gif
Gal zinot Vilnietes kur kreiptis del darbo,kad bent kiek alga didesne butu...,tik pas mane licenzija psicikos sveikatos sl.
*

Labutis. mano situacija ta pati. paskambino. pasakekad po 2sav. praejo o ju ir nesulaukiu
sniege_s
QUOTE(Livai @ 2009 08 27, 17:56)
manau jei labai labai noresi -pavyks 4u.gif
o gal jau pavasari ir pas mus padetis pasikeis,  hihihi.gif baigsis krize, uzdirbsim po kelis tukstancius lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  (labai juokingai nuskambejo)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

na tikrai juokingai nuskambejo lotuliukas.gif ,na gal po 20 metu ir sulauksi tokio pavasario lotuliukas.gif
QUOTE(asta_prot @ 2009 08 27, 20:53)
Labutis. mano situacija ta pati. paskambino. pasakekad po 2sav. praejo o ju ir nesulaukiu
*

o tu irgi sveicarija susiruosei bigsmile.gif ir kur siuntei savo CV,as tai 3Ri mirksiukas.gif Gal kartu varysim thumbup.gif
asta_prot

o tu irgi sveicarija susiruosei bigsmile.gif ir kur siuntei savo CV,as tai 3Ri mirksiukas.gif Gal kartu varysim thumbup.gif
*

[/quote]

sveiki, taip i sveicarija i ta pacia firma. irgi klause del kalbos. sakiau kad moku silpnai. tai sutikau mokintis sake paskambins bet.... labai noriu ten papulti. dabar tik tom svajonem gyvenu. idomu kokios ten bus salygos.
sniege_s
[quote=asta_prot,2009 08 28, 17:40]
*

[/quote]
sveiki, taip i sveicarija i ta pacia firma. irgi klause del kalbos. sakiau kad moku silpnai. tai sutikau mokintis sake paskambins bet.... labai noriu ten papulti. dabar tik tom svajonem gyvenu. idomu kokios ten bus salygos.
*

[/quote]
kaip faina thumbup.gif ,reiskia tikrai paskambins mirksiukas.gif ,nes manes to pacio klause ir as sutikau mokytis,tik as visai nemoku vokiskai mokiausi tik anglu ax.gif
O zinant sveicarus,tai salygos turetu buti geros,man sake kad gali but kad darbdavys ir gyvenama vieta pasiulis,tik nusiteik kad reiks daug dirbti,ten pas juos net kavos gerimas nepriimtinas,apart pietu pertraukos. O siap turetu buti neblogai ir alga taip pat,ir sesele neaisku ar iskart leis dirbti ,nes jie labai nepasitiki uzsienieciais...Mano sese ten gyvena,tai as jau nemazai issiklausinejau.
O i Norvegija nebandei isvykt? Ten sako kad irgi visai neblogai.
O kur tu dabar dirbi?
asta_prot
[quote=sniege_s,2009 08 28, 22:26]
*

[/quote]
kaip faina thumbup.gif ,reiskia tikrai paskambins mirksiukas.gif ,nes manes to pacio klause ir as sutikau mokytis,tik as visai nemoku vokiskai mokiausi tik anglu ax.gif
O zinant sveicarus,tai salygos turetu buti geros,man sake kad gali but kad darbdavys ir gyvenama vieta pasiulis,tik nusiteik kad reiks daug dirbti,ten pas juos net kavos gerimas nepriimtinas,apart pietu pertraukos. O siap turetu buti neblogai ir alga taip pat,ir sesele neaisku ar iskart leis dirbti ,nes jie labai nepasitiki uzsienieciais...Mano sese ten gyvena,tai as jau nemazai issiklausinejau.
O i Norvegija nebandei isvykt? Ten sako kad irgi visai neblogai.
O kur tu dabar dirbi?
*

[/quote]
na kad daug dirbt as jau nusiteikus. as ir dabar esu atsidavusi darbui. man darbas yra viskas. as dirbu operacinej. todel mane ten ir sudomino kad darbas operacinej.
sniege_s
QUOTE(asta_prot @ 2009 08 28, 22:33)

na kad daug dirbt as jau nusiteikus. as ir dabar esu atsidavusi darbui. man darbas yra viskas. as dirbu operacinej. todel mane ten ir sudomino kad darbas operacinej.
*

tai jeigu turesi kokiu ziniu tai pranesk,o as tau.Gali rasyt ir i Az,jeigu viskas pavyks tai palaikysim rysim,vis smagiau bus mirksiukas.gif
asta_prot
QUOTE(sniege_s @ 2009 08 29, 10:20)
tai jeigu turesi kokiu ziniu tai pranesk,o as tau.Gali rasyt ir i Az,jeigu viskas pavyks tai palaikysim rysim,vis smagiau bus mirksiukas.gif
*

pranesk jei ka nugirsi
sniege_s
QUOTE(asta_prot @ 2009 08 29, 17:04)
pranesk jei ka nugirsi
*

butinai smile.gif
Iruta
Mergaitės, reik patarimo pagalbos ax.gif

Turiu nevaikštančią močiutę, gyvena su mama. Bet mamai jau darosi per sunku su ja. Reiktų tik ateiti kartą per dieną, nupraust, pakeist sauskelnes, pasodint, paguldyt. Nu žodžiu pagal situaciją. To darbo realiai apie valandą. Na dar kartą rimčiau išplaut, tai ilgiau. Patarkit, kiek čia tas darbas galėtų kainuoti ir kur kreiptis geriausia?
Nes pagal Noriu skelbimus - arba babytės, kurias pačias reik prižiūrėt, arba pageriančios, arba tokiam valandų skaičiui nieks nepasirašo. O mama jau nebepatempia verysad.gif O ir aš padėt nebegaliu, nes būtent prižiūrėdama močiutę pasitempiau koją. Teko net operuotis... doh.gif

Labai dėkui jei kas kažką patars 4u.gif
sniege_s
QUOTE(Irunia @ 2009 09 04, 14:25)
Mergaitės, reik patarimo pagalbos ax.gif

Turiu nevaikštančią močiutę, gyvena su mama. Bet mamai jau darosi per sunku su ja. Reiktų tik ateiti kartą per dieną, nupraust, pakeist sauskelnes, pasodint, paguldyt. Nu žodžiu pagal situaciją. To darbo realiai apie valandą. Na dar kartą rimčiau išplaut, tai ilgiau. Patarkit, kiek čia tas darbas galėtų kainuoti ir kur kreiptis geriausia?
Nes pagal Noriu skelbimus - arba babytės, kurias pačias reik prižiūrėt, arba pageriančios, arba tokiam valandų skaičiui nieks nepasirašo. O mama jau nebepatempia verysad.gif  O ir aš padėt nebegaliu, nes būtent prižiūrėdama močiutę pasitempiau koją. Teko net operuotis... doh.gif

Labai dėkui jei kas kažką patars 4u.gif
*

As siulyciau tiesiog deti skelbimus ten kur sesles iesko darbo.Tai gali buti ir alio ir skelbiu lt. ir t.t,arba pacios perziurekit visus skelbimus ir skambinkites.
O beje kokiame mieste gyvena mociute?
P.S dar galima nueiti tiesiog i kokia med istaiga ir pasiteirauti sesuciu gal kuri ir apsiimtu...... mirksiukas.gif
Livai
O,Irunia, nori, kad tavo močiutę būtent su med. išsilavinimu žmogus slaugytų??
Iruta
QUOTE(Livai @ 2009 09 06, 11:04)
O,Irunia, nori, kad tavo močiutę būtent su med. išsilavinimu žmogus slaugytų??
*

Oi neee, tikrai nereikia medicininio. Nors su medicininiu kai buvo viena, tai pasaka o ne darbuotoja. Tačiau dabar bėda tame, kad niekas kelioms valandoms eiti nenori. Nori visos dienos verysad.gif
Mes Kaune beje.

Klausiu jūsų tiesiog, ar įmanoma rast kas norėtų ir kur ieškot. Nes iki šiol duodavom skelbimus ir nekaip sekėsi...

Pati suvokiu, kad darbas vos ne idėjinis gaunasi. Todėl su mama ir kankinamės nerasdamos pagalbos. O sveikatos ne geležinės. Ypač mamai jau visai negerai.
rasiuka
Laba diena,

Noreciau pasisiulyti ax.gif .
Siemet gavau slaugos bakalauro diploma, 2.5 metu dirbau reanimacijoje slaugytojos padejeja.
Siuo metu ieskausi darbelio paslaugyti neigalu ar po operacijos zmogu namie ar siaip padeti namu ruosoje, aptvarkyti.. Dirbciau nuo spalio 1 d.
Esu kruopsti, sazininga, pareiginga ir svarbiausia mylinti savo darba. Man 26 metai, is Vilniaus.

Jei kam reikes mano pagalbos, rasykite rasiuka04@gmail.com

Mielai pagelbesiu! mirksiukas.gif
MamaMia
Laba diena, gal kas galetu pasakyti koks yra vidutinis bendruomenes (poliklinikoje) slaugytojos atlyginimas?
sniege_s
QUOTE(MamaMia @ 2009 09 09, 15:07)
Laba diena, gal kas galetu pasakyti koks yra vidutinis bendruomenes (poliklinikoje) slaugytojos atlyginimas?
*

As tai nezinau,bet galima bus pasidometi,o gal ir is cia esanciu dar kas zinos. Tik viena zinau kad kiekvienoj istaigoj,algos skiriasi.
sniege_s
ir vel visos pradingo verysad.gif
gintute.j
QUOTE(sniege_s @ 2009 09 15, 16:37)
ir vel visos pradingo verysad.gif
*

sveikos, nepradingusios, tik rutinoje uzsisukusios. dar ta sveikatos reforma - jau ir nakti sapnuojas...liudni nauji metai nusimato - naikina mano skyriu( reanimacija - operacine) - ne tik darbo netekimas gresia, bet ir tai, jog nuo savo darbo kaifuodavau - o dabar laukiu, kada pasakys viso gero. taip liudna daros...
sniege_s
QUOTE(gintute.j @ 2009 09 30, 09:52)
sveikos, nepradingusios, tik rutinoje uzsisukusios. dar ta sveikatos reforma - jau ir nakti sapnuojas...liudni nauji metai nusimato - naikina mano skyriu( reanimacija - operacine) - ne tik darbo netekimas gresia, bet ir tai, jog nuo savo darbo kaifuodavau - o dabar laukiu, kada pasakys viso gero. taip liudna daros...
*

labutis,
neliudek dar issanksto,gal dar viskas bus gerai,ziurekkaip visi streikuoja.
O as irgi pradejau darbuotis,bet einu kaip i katorga,visas kolektyvas naujas,o jau sesliu prieme kokiu durnu,tai kad net neisivaizduoju kaip reiks iskest doh.gif
HIGHWAY
QUOTE(gintute.j @ 2009 09 30, 08:52)
*

doh.gif kur cia taip?
Livai
QUOTE(gintute.j @ 2009 09 30, 07:52)
...liudni nauji metai nusimato - naikina mano skyriu( reanimacija - operacine) - ne tik darbo netekimas gresia, bet ir tai, jog nuo savo darbo kaifuodavau - o dabar laukiu, kada pasakys viso gero. taip liudna daros...
*

blink.gif bet tai gal nenaikina, gal sujungs su kokia kita ligonine, nes vistiek reanimacijos-operacinės sk. tai reikalingas
..bet iš tikro, tai eina..... su savo reformom, nežinosi ar po mėn. kito dar dirbsi verysad.gif

QUOTE(sniege_s @ 2009 10 02, 06:48)
O as irgi pradejau darbuotis,bet einu kaip i katorga,visas kolektyvas naujas,o jau sesliu prieme kokiu durnu,tai kad net neisivaizduoju kaip reiks iskest doh.gif
*

bet tai va...vistiek priima naujų darbuotojų, gal jūsų srity nėra taip blogai g.gif
kaip su Norvegija reikalai? juda į priekį?, mano viena bendradarbė ir norvegų kalbą mokosi, greičiausiai po naujų išlėks
gintute.j
QUOTE(HIGHWAY @ 2009 10 02, 15:33)
doh.gif  kur cia taip?
*

akmene. cia zada but tik dienos stacionaras, tai automatiskai nebereiks operacines, o reanimacijos apmokejima karpo - nebebus RII, o tik RI-II, tai praktiskai ir reanimacijos nebebus, vienu zodziu genocidas zmoniu prasideda.
reik skubiai bendrosios praktikos licencija tvarkytis, tai gal kur pasiulys palikt( kokia slauga...tfu kaip baisu, bet ka darysi...)
sniege_s
QUOTE(Livai @ 2009 10 03, 12:13)
blink.gif bet tai gal nenaikina, gal sujungs su kokia kita ligonine, nes vistiek reanimacijos-operacinės sk. tai reikalingas
..bet iš tikro, tai eina..... su savo reformom, nežinosi ar po mėn. kito dar dirbsi verysad.gif
bet tai va...vistiek priima naujų darbuotojų, gal jūsų srity nėra taip blogai g.gif
kaip su Norvegija reikalai? juda į priekį?, mano viena bendradarbė ir norvegų kalbą mokosi, greičiausiai po naujų išlėks
*

na tos naujos jau beveik metus dirba,bet pas mus vistiek ziaurei truksta sesliu.
O Norvegija atidejau iki nauju metu dabr laukiu is sveicaru zinios,jeigu viskas pavyktu varysiu ten,o jeigu ne tai po nauju eisiu i norvegu kursus. smile.gif
Lin*
Sveikos merginos.Gal ir ne i tema, bet slaugytoja tapau ne pagal išsilavinama ,o tiesiog gyvenimas priverte, slaugau namuose mama ir dėde .Kai buvo visai prastai su sveikatom tai išėjau iš darbo slaugiau abudu .Dabar viskas gerai stipriai stovim ant koju .Bet darbelio neturiu ,taigi pasiūle prižiūrėti senute po insulto, o kiek ta paslauga kainuoja net ir nežinau. Gal Jus galite pasakyti na nors apytikriai nenoru nuskriausti saves na ir žmogaus kurio mama prižiūrėsiu.Gyvename Vilniaus m. Aciu labai 4u.gif
HIGHWAY
QUOTE(gintute.j @ 2009 10 03, 18:38)
akmene. cia zada but tik dienos stacionaras, tai automatiskai nebereiks operacines, o reanimacijos apmokejima karpo - nebebus RII, o tik RI-II, tai praktiskai ir reanimacijos nebebus, vienu zodziu genocidas zmoniu prasideda.
reik skubiai bendrosios praktikos licencija tvarkytis, tai gal kur pasiulys palikt( kokia slauga...tfu kaip baisu, bet ka darysi...)
*

Tai gal viskas ne taip beviltiška, kaip atrodo. Pereisit gal į dienos stacionarą, tik kitos pareigos bus ir atlyginimas.
O dėl bendrosios praktikos sl. licenzijos, tai tikrai reiketu susitvarkit. Aš tai ja pastoviai turiu ir pratesiu, nors dirbu vaiku sl.Ka žinai kaip čia šiais laikais gyvenymas pasisuks doh.gif
gintute.j
QUOTE(HIGHWAY @ 2009 10 17, 19:29)
Tai gal viskas ne taip beviltiška, kaip atrodo. Pereisit gal į dienos stacionarą, tik kitos pareigos bus ir atlyginimas.
O dėl bendrosios praktikos sl. licenzijos, tai tikrai reiketu susitvarkit. Aš tai ja pastoviai turiu ir pratesiu, nors dirbu vaiku sl.Ka žinai kaip čia šiais laikais gyvenymas pasisuks doh.gif
*

jau i antrus kursus nuo siandien pradejau vazinet, tai jau 80 val. turesiu, dar 20 truks - ir tada bendrosios pr. licen.pasiimsiu. o kai padarys dienos stacionara is musu kolektyvo operacines reanimacijos( apie 30 zmoniu bereiks vienos instrumentatores ir 2 anestezisciu...)27 liksim ant ledo...
sausė
QUOTE(sniege_s @ 2009 10 04, 10:45)
O Norvegija atidejau iki nauju metu dabr laukiu is sveicaru zinios,jeigu viskas pavyktu varysiu ten,o jeigu ne tai po nauju eisiu i norvegu kursus. smile.gif
*

Laba diena, ar priimsit mane i savo būrį, dirbu slaugytoja dvidešimt metų. Žadu vykti į Norvegiją, kursai man ir po naujųjų, tik, kad labai daug popierizmo, dabar tvarkausi. Sniege, gal jau susitvarkei?
sniege_s
QUOTE(sausė @ 2009 10 21, 10:14)
Laba diena, ar priimsit mane i savo būrį, dirbu slaugytoja dvidešimt metų. Žadu vykti į Norvegiją, kursai man ir po naujųjų, tik, kad labai daug popierizmo, dabar tvarkausi. Sniege, gal jau susitvarkei?
*

Sveika prisijungusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
O kokius tu popiergaliu dabar tvarkai? As dar nieko netvarkau,nes nezinau dar kur vaziuosi ir ar is vis dar vaziuosiu.
O su kia firma tu zadi bendradarbiauti ir isvykti? Jei nori gali rasyt i az smile.gif Man viskas idomu.
Ir dar idomu kur dabar dirbi? ax.gif
*visterija*
sveikutės
kursai pajudėjo man ax.gif 40 val jau turiu
40 val internetu mirksiukas.gif
24val važiuoju rytoj iki ketvirtadienio
24 val nuo 9 dienos iki 11
40 val nuo 23 iki 27 dienos
doh.gif tikriausiai užteks licenzijai susigrąžinti mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o paskui praeiti visą mėsmalę kol gausiu licenzija ir gaudysiu darbuką g.gif

o dėl Norvegijos tai domėjausi, doh.gif 4 mėnesius kursai kasdien po 5 val , ir dar po pamokų reikia namuose bent po 5 val mokintis , mėnesį prazubrinus būna egzaminas, egzaminuoja norvegas , jei gerai eini mokintis toliau , jei ne , reikia imti papildomas pamokas už kurias reikia jau pačiam mokėt .
blink.gif man tai nerealu.........nors noras yra didelis ..........bet yra taip kaip yra thumbup.gif
Simoo7e
Paneles, o gal kurios is jusu jau yra dirbusios Norvegijoje, mano mama yra taip pat slaugytoja, ji domisi sia galimybe, taciau jai neteko susidurti su zmogumi, kuris butu isvykes, vis is antruju lupu girdi, kad daugelis yra patenkinti, taciau yra ir skundu, gal jus zinote, ka nors placiau sia tema? Kokie zmoniu vardinami minusai , pliusai? Kokiu firmu reiketu vengti?
sniege_s
QUOTE(*visterija* @ 2009 11 02, 21:36)
sveikutės
kursai pajudėjo man ax.gif  40 val jau turiu
40 val internetu  mirksiukas.gif
24val važiuoju rytoj iki ketvirtadienio
24 val nuo 9 dienos iki 11
40 val nuo 23 iki 27 dienos
doh.gif  tikriausiai užteks licenzijai susigrąžinti  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o paskui praeiti visą mėsmalę kol gausiu licenzija ir gaudysiu darbuką g.gif

o dėl Norvegijos tai domėjausi,  doh.gif 4 mėnesius kursai kasdien po 5 val , ir dar po pamokų reikia namuose bent po 5 val mokintis , mėnesį prazubrinus būna egzaminas, egzaminuoja norvegas , jei gerai eini mokintis toliau , jei ne , reikia imti papildomas pamokas už kurias reikia jau pačiam mokėt .
blink.gif  man tai nerealu.........nors noras yra didelis ..........bet yra taip kaip yra thumbup.gif
*

na va kokia saunuole thumbup.gif o priduot licenzijai daug darbo nereikia,tik atsisviest viska ir susidelioti mirksiukas.gif
*visterija*
QUOTE(Simoo7e @ 2009 11 03, 18:01)
Paneles, o gal kurios is jusu jau yra dirbusios Norvegijoje, mano mama yra taip pat slaugytoja, ji domisi sia galimybe, taciau jai neteko susidurti su zmogumi, kuris butu isvykes, vis is antruju lupu girdi, kad daugelis yra patenkinti, taciau yra ir skundu, gal jus zinote, ka nors placiau sia tema? Kokie zmoniu vardinami minusai , pliusai? Kokiu firmu reiketu vengti?
*

turiu vienos merginos telefoną , ji ruošiasi išvažiuot ............renkas valandas , paskui dar kursai , tai užtruks dar mažiausiai pusmetį kol išvažiuos...........
o išvažiavusios verysad.gif labai liūdna bet taip jau yra, kad užmiršta mus vargstančias šioje žemėje.........
Livai
QUOTE(*visterija* @ 2009 11 05, 19:25)
o išvažiavusios  verysad.gif  labai liūdna bet taip jau yra, kad užmiršta mus vargstančias šioje žemėje.........
*

...nebenori pačios prisimint, kaip vargo

svarbu joms ten pasiseka, thumbup.gif (vienoms mažiau, kitoms daugiau), kiek man teko girdėt, tai dauguma laaaaaaaaabai patenkintos, tik dėl apgyvendinimo kartais būna visokių niuansų, tos kur mieste apsigyvena tai labiau pasiseka, bet sake būna, kad kur nors kalnuose trobelėse apgyvendina, tai tada liūdna, unsure.gif
Spiglyte
QUOTE(Livai @ 2009 11 06, 07:59)
...nebenori pačios prisimint, kaip vargo

svarbu joms ten pasiseka, thumbup.gif  (vienoms mažiau, kitoms daugiau), kiek man teko girdėt, tai dauguma laaaaaaaaabai patenkintos, tik dėl apgyvendinimo kartais būna visokių niuansų, tos kur mieste apsigyvena tai labiau pasiseka, bet sake būna, kad kur nors kalnuose trobelėse apgyvendina, tai tada liūdna,  unsure.gif
*

Labas vakaras visoms cia rašiusioms,
Aš irgi žadu važiuoti į Norvegiją per ORANGE GROUP BALTIK ar kaip ten.... nuo naujų metų prasideda norvegų kalbos kursai,dabar irgi tvarkausi dokumentus...gal kas girdejote kokio blogio apie juos?ar viskas kaip parašyta pas juos taip ir yra...vienas men.darbo ir dvi sav. Lietuvoj ir taip pastoviai,girdėjau nuogirdų, kad kartais nebuna darbo ir po pora men. slaugytojos sedi čia Lietuvoje,laukia kol jas pasikvies, nors del atlyginimų pas juos gerai, tai va atsiliepkit smile.gif
mzija
Labas vakaras 4u.gif
Ar priimsit ir mane i savo rateli? ax.gif
sniege_s
QUOTE(Spiglyte @ 2009 11 06, 20:02)
Aš irgi žadu važiuoti į Norvegiją per ORANGE GROUP BALTIK ar kaip ten.... nuo naujų metų prasideda norvegų kalbos kursai,dabar irgi tvarkausi dokumentus...gal kas girdejote kokio blogio apie juos?ar viskas kaip parašyta pas juos taip ir yra...vienas men.darbo ir dvi sav. Lietuvoj ir taip pastoviai,girdėjau nuogirdų, kad kartais nebuna darbo ir po pora men. slaugytojos sedi čia Lietuvoje,laukia kol jas pasikvies, nors del atlyginimų pas juos gerai, tai va atsiliepkit smile.gif
*

mano kolege turejo su jais reikalu,tai daugiau kaip metai niekaip isvezti nesugebejo unsure.gif Dabar ji atsieeme is ju dokumentus ir bandis vaziut pati,ar per kitas firmas.
O man asmeniskai,nepatinka ju tas tasymas kas kelias savaites,as kadangi vaziuciau su vaikiukais,tai noretusi pastovumo ir visam laikui mirksiukas.gif
QUOTE(mzija @ 2009 11 07, 00:26)
Labas vakaras 4u.gif
Ar priimsit ir mane i savo rateli?  ax.gif
*

Sveika prisijungus 4u.gif
Parsyk trumpai apie save,kur dirbi,koks stazas ir t.t.....zodziu kaip tau sekas.... smile.gif
Spiglyte
QUOTE(sniege_s @ 2009 11 07, 07:41)
mano kolege turejo su jais reikalu,tai daugiau kaip metai niekaip isvezti nesugebejo unsure.gif Dabar ji atsieeme is ju dokumentus ir bandis vaziut pati,ar per kitas firmas.
O man asmeniskai,nepatinka ju tas tasymas kas kelias savaites,as kadangi vaziuciau su vaikiukais,tai noretusi pastovumo ir visam laikui mirksiukas.gif

Sveika prisijungus 4u.gif
Parsyk trumpai apie save,kur dirbi,koks stazas ir t.t.....zodziu kaip tau sekas.... smile.gif
*

Labuks,
Oi kaip negerai,o ką jie įdarbine nieko nemoka, juk tu visvien sutartį pasirašai, juk per sodrą gi eina jų tas rodomas atlyginimas, o kaip kolegei, ar lengva buvo atsiimt dokumentus? nes kiek žinau kontraktas sudaromas metams,negali gi jie tavęs laikyti ir neduoti jokių pinigų...aš kol kas neišsidarbinus ir nieko kol kas nepasirašius.....o del komandiruočių man butu pats optimalaiusias variantas,del savo vaikelio,o į ateitį galvoju irgi su viskam ten pakliūt.
Sniegei s,ar kolege kreipesi cia i Vilnių, ar į Klaipėdą,gal žinot ką... doh.gif kaip gi elgtis doh.gif
sniege_s
[quote=Spiglyte,2009 11 07, 10:44]
Labuks,
Oi kaip negerai,o ką jie įdarbine nieko nemoka, juk tu visvien sutartį pasirašai, juk per sodrą gi eina jų tas rodomas atlyginimas, o kaip kolegei, ar lengva buvo atsiimt dokumentus? nes kiek žinau kontraktas sudaromas metams,negali gi jie tavęs laikyti ir neduoti jokių pinigų...aš kol kas neišsidarbinus ir nieko kol kas nepasirašius.....o del komandiruočių man butu pats optimalaiusias variantas,del savo vaikelio,o į ateitį galvoju irgi su viskam ten pakliūt.
Sniegei s,ar kolege kreipesi cia i Vilnių, ar į Klaipėdą,gal žinot ką... doh.gif kaip gi elgtis doh.gif
*

[/quo
taip,ji vilniuje pas juos buvo ir kursus lanke pas juos,tik nepakankamai gerai kalbos egza islaike,tai jai turejo pasiulyti kursus po keliu men.(pakartotinai),bet ji tu kursu taip ir nesulauke. Tai atsieme per juos padaryta autorizacija uz ja sumokejo ir viskas. Dabar bando kitais keliais ieskoti darbuko,tuo labiau kad jau turi siek tiek ir kalbos ir dokumentus visus paruostus. Ir is norgeje esanciu sesliu girdejau visokiu blogu atsiliepimu butent apie orandzius
tai as su jais ir neturiu noro prasideti.
mzija
Sveikos sesutes dar karteli 4u.gif
Dirbu Vilniuje nuo 1994m., pradejau nuo Sv. Jokubo reanimacijos, paskui isejau i opercine, o kai uzdare ligonine, atsiduriau VUOI. Dabar nuo pirmadienio einu i darba po 3 metu pertraukos (tris metus auginau dukryte). Niekaip negaliu suvokti, kad jau baigesi katino dienos blink.gif -dar nenoriu eiti blush2.gif
gintute.j
QUOTE(mzija @ 2009 11 08, 16:24)
Sveikos sesutes dar karteli 4u.gif
Dirbu Vilniuje nuo 1994m., pradejau nuo Sv. Jokubo reanimacijos, paskui isejau i opercine, o kai uzdare ligonine, atsiduriau VUOI. Dabar nuo pirmadienio einu i darba po 3 metu pertraukos (tris metus auginau dukryte). Niekaip negaliu suvokti, kad jau baigesi katino dienos blink.gif -dar nenoriu eiti blush2.gif
*

sveika prisijungus i musu bureli:)
4u.gif
papasakok kaip pirma darbo diena po pertraukos pasiseke:)
sniege_s
QUOTE(gintute.j @ 2009 11 08, 21:24)
sveika prisijungus i musu bureli:)
4u.gif
papasakok kaip pirma darbo diena po pertraukos pasiseke:)
*

Sveikute,o tau kaip sekasi? Kaip ten reikaliukai su jusu ligonine?
Mzija,kaip tau pirma dienele darbuke.......?
As tai savo sugryzima prisiminsiu kaip pati didziausia kosmara doh.gif Nuo rytdienos einu i kursus,noriu susirinkt valandas bendrai praktikai ir mauti is to kosmaro......Kai zinau kad dabar iki gruodzio men nereiks i darba,tai net geraaaaaaa tongue.gif
*visterija*
QUOTE(Spiglyte @ 2009 11 06, 19:02)
*

gryžau iš kursų vakar iš Klaipėdos tai va ką išgirdau..........
dvi merginos ėjo per tą Orangegraup, išėjo iš darbo , ėjo į tuos kursus Klaipėdoj 3 mėnesius ir rezultatas ..........neteko darbo Lietuvoj ir nepasirinko jų Norvegai , svarbiausia kad net nepasakė nei kas nei kaip ......... verysad.gif
tik manau jom dabar viena išeitis pačiom darbo ieškotis Norgėj, nes kursai praeiti , kažkoks kalbos supratimas yra......žodžiu ne kas verysad.gif
sniege_s
QUOTE(*visterija* @ 2009 11 10, 21:58)
gryžau iš kursų vakar iš Klaipėdos tai va ką išgirdau..........
dvi merginos ėjo per tą Orangegraup, išėjo iš darbo , ėjo į tuos kursus Klaipėdoj 3 mėnesius ir rezultatas ..........neteko darbo Lietuvoj ir nepasirinko jų Norvegai , svarbiausia kad net nepasakė nei kas nei kaip ......... verysad.gif
tik manau jom dabar viena išeitis pačiom darbo ieškotis Norgėj, nes kursai praeiti , kažkoks kalbos supratimas yra......žodžiu ne kas  verysad.gif
*

Vat ir as girdejau apie juos tokiu nesamoniu......... doh.gif Labai reik ziureti kas parasyta ju siulomoje sutartyje.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.