Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga

[quote=Livai,2009 06 23, 15:07]
o kaip pareiskimai skamba irgi taip?..Prasau leisti neateiti i darba.... g.gif ar panasiai??
o darbo kur ieskosi-medicinoj, ar kitoj srity?

prasyma rasem: prasau mane isleisti neapmokanu atostogu nuo tada iki tada...
papildomo darbo link medicinos kazka dairiaus kol kas, nezinau kaip iki galo bus... g.gif
Atsakyti
[quote=vegele,2009 06 24, 22:45]
[quote=Livai,2009 06 23, 15:07]
o kaip pareiskimai skamba irgi taip?..Prasau leisti neateiti i darba.... g.gif ar panasiai??
o darbo kur ieskosi-medicinoj, ar kitoj srity?

prasyma rasem: prasau mane isleisti neapmokanu atostogu nuo tada iki tada...
papildomo darbo link medicinos kazka dairiaus kol kas, nezinau kaip iki galo bus... g.gif
[/quote]

mums reik iseit 5 dienas neapmokamu atostogu iki rugsejo. tad issideliojau po 10 valaqndu - tai per 3 men ir iseisiu, kad taip skaudziai nebutu... verysad.gif
O pas mus rasom: prasau leisti neatvykti i darba administracijos leidimu, nes ... bet "geriausia" tai tas, kad vis tiek per tas kelias valandas, per kurias as lyg ir atostogauju, darbe sedziu - nes tada arba reanimacija, arba operacine liks be anestezistes...tai va - kaip mums pasake - pasistenkit - cia ligonines labui...absurdas kazkoks. bet vis geriau , nei algas kad sumazintu... bet man tai sviecias, kad vis tiek jos mazes...
Atsakyti
Sveikos sesyte pupytes 4u.gif
Noriu pasiklausti jusu nuomones. Gal reiktu padaryti koky susibegima,ka apie tai manytumet? ax.gif smile.gif Rasykit savo pasiulymus......
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2009 07 01, 10:08)
Sveikos sesyte pupytes 4u.gif
Noriu pasiklausti jusu nuomones. Gal reiktu padaryti koky susibegima,ka apie tai manytumet? ax.gif  smile.gif Rasykit savo pasiulymus......

kaip gaila, kad as taip toli nuo jusu blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2009 07 02, 00:06)
kaip gaila, kad as taip toli nuo jusu blink.gif  verysad.gif

Na bet nekitoj salyj mirksiukas.gif gal pavyktu kaip nors ir tau atvykt,dar niekas daugiau neatsiliepe tai ir vieta neaiski smile.gif
Atsakyti
Sveikos, sesutes, mano pagarba Jusu darbui. Visada trauke sita specialybe, bet vis pasukdavau is sio kelio, 2 kartus buvau istojus i med kolegija, bet neseniai gavau MRU diploma(teise). Medicina taip ir liks svajone,net nezinau, gal ryzto neuzteko, visgi atsakingumo reikia. Bet kaip traukia:).Bet dabar studijos brangios, metai jau ne tie, kad studijuoti, studijos tik dienines...beje, ar visos slaugytoju studijas baiget iskart po vidurines? ar? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medalina @ 2009 07 12, 03:19)
Sveikos, sesutes, mano pagarba Jusu darbui. Visada trauke sita specialybe, bet vis pasukdavau is sio kelio, 2 kartus buvau istojus i med kolegija, bet neseniai gavau MRU diploma(teise). Medicina taip ir liks svajone,net nezinau, gal ryzto neuzteko, visgi atsakingumo reikia. Bet kaip traukia:).Bet dabar studijos brangios, metai jau ne tie, kad studijuoti, studijos tik dienines...beje, ar visos slaugytoju studijas baiget iskart po vidurines? ar? unsure.gif

Labas 4u.gif
as manau kad mokytis niekada nevelu mirksiukas.gif Mano viena bendradarbe irgi susigunde sesles mokslais ir istojo,dabar jau bus antram kurse.O dirbo virtuveje ir meteliu jai jau link 40. taip kad manu kad viska galima kai nori,tik del pacio net nezinau ar verta turint teises diploma,tai gal geriau i univera gyditoju tapti mirksiukas.gif
P.S dekoju uz pagarba 4u.gif ,mes jos tikrai labai retai sulaukiam........
Atsakyti
QUOTE(medalina @ 2009 07 12, 02:19)
Sveikos, sesutes, mano pagarba Jusu darbui. beje, ar visos slaugytoju studijas baiget iskart po vidurines? ar? unsure.gif

Sveikute!
As baigiau is kart po vidurines. O pries metus dar baigiau verslo administravima neakivaizdziai.Be galo tuo dziaugiuosi, kas man dave labai daug. Kad ir tai, kad ismokau normaliai naudotis kompiuteriu, igijau daug ziniu, draugu,mano smegenims buvo geras sukretimas, kuris priverte pajusti savo verte.Be to buvau akivaizdus pavyzdys savo vaikams ir t.t.Zodziu bent jau as matau vien tik pliusus ir metai manau nera tiek svarbus.
Atsakyti
QUOTE(rassike @ 2009 07 12, 10:00)
Sveikute!
As baigiau is kart po vidurines. O pries metus dar baigiau verslo administravima neakivaizdziai.Be galo tuo dziaugiuosi, kas man dave labai daug. Kad ir tai, kad ismokau normaliai naudotis kompiuteriu, igijau daug ziniu, draugu,mano smegenims buvo geras sukretimas, kuris priverte pajusti savo verte.Be to buvau akivaizdus pavyzdys savo vaikams ir t.t.Zodziu bent jau as matau vien tik pliusus ir metai manau nera tiek svarbus.

Saunuole ir as taip manau drinks_cheers.gif
O kaip tau sekasi,kaip laikaisi? Ar dirbi jau?
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2009 07 13, 13:58)
O kaip tau sekasi,kaip laikaisi? Ar dirbi jau?

As dabar i Prancuzija pas MB buvau 2men. isvykus dirbti ir vel rugpjuti isvaziuosiu, gryzus planuoju baigti masazu kursus i darba savo dar neskubesiu, yra sansu isidarbinti ir vaistineje konsultante, zodziu imsiu viska ka gyvenimas siulo.
Atsakyti
QUOTE(medalina @ 2009 07 12, 02:19)
Sveikos, sesutes, mano pagarba Jusu darbui. Visada trauke sita specialybe, bet vis pasukdavau is sio kelio, 2 kartus buvau istojus i med kolegija, bet neseniai gavau MRU diploma(teise). Medicina taip ir liks svajone,net nezinau, gal ryzto neuzteko, visgi atsakingumo reikia. Bet kaip traukia:).Bet dabar studijos brangios, metai jau ne tie, kad studijuoti, studijos tik dienines...beje, ar visos slaugytoju studijas baiget iskart po vidurines? ar? unsure.gif

Sveikute 4u.gif na as irgi meciau medicina blush2.gif o del baigmo, tai galiu pasakyt tiek , kad kauno kolegijoj kai mokinausi, tai grupeje buvau jauniausia (po vidurines) visos grupiokes buvo virs 30 , viena netgi 48 m. Taip, kad mokintis niekada nevelu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Kaune, vaikų ir jaunuolių su fizine ir protine negale pensionate reikalinga slaugytoja. 4u.gif
Kreipkitės vanckeviciene@gmail.com, tel 365854
Atsakyti