Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga

QUOTE(sniege_s @ 2010 01 14, 10:40)
atskaicius mokescius smile.gif ir tai pagal ju lygi yra pakankamai nebloga alga,ten slaugytoju atlyginai yra stipriame vidutiniame lygije. O 9000 tai cia tik maziausia ka gali uzdirbt dirbdama slaugytoja,dar plius nakt,virsval,stazas ir t.t ir gaunasi dar daugiau. Aisku su visa seima uz viena alga butu gal ir sunku,bet startuoti galima mirksiukas.gif Blogiau nei cia tikrai nebus ax.gif

Pilnai sutinku, kad pradziai neblogai, bet as pradziai ketinu su seima ir manau, kad vyras kol susiras darba gali praeiti laiko, o dar maziuke teks po truputi jam pratinti prie darzelio. Mes viska labai smulkiai paskaiciavom, iseis vos gala su galu sudurt, o kur dar reiks firmai dalimis grazint 10 000 plus 10 proc. uz kursus, o plius dar 4 men. kursai nuo 9 iki 17 val ir dar ,o per ta laika jokiu pajamu. Ir dar sutartis, pasak mano teisininko nieko gero nezadanti, pasirodo ji labai dviprasmiska, viena vertus suranda darba, kita neprivalo, isigilinus i sutarti net baisu pasidare, jie ten uz nieko neatsako. Na zodziu ir labai norisi, greiciau pasprukt is cia, bet labai baisu.
Sutarty dar nurodyta, kad 6000 Lt maziausias, tai jie jai neras geriau, turesim vykt ir uz toki atlygi.
Atsakyti
norvegijoj gyvena mano vyro dedes du. buvom sveciuose kelis kart. kai kazkur vyksti is anglijos, dazniausiai viskas buna siek tiek pigiau, nei mes iprate. bet ne norvegijoj. ten tikrai labai brangu. ir maistas ir rubai ir pravaziavimas. nezinau kiek bustas, nuoma, bet manau nemazai.
nors 9000, neblogai. tai iseitu 2500 svaru. angijoj, seseles panasiai tiek irgi uzdirba. bet kadangi mano vyras dirba taip pat. tai nieko, o jei tik is vieno atlyginimo gali butu tik tik. jei vyras ziures vaika, tai nereiks moket auklei arba uz darzeli. o jei vyras susiras darba, tai tada jau viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(gitute79 @ 2010 01 14, 15:58)
Pilnai sutinku, kad pradziai neblogai, bet as pradziai ketinu su seima ir manau, kad vyras kol susiras darba gali praeiti laiko, o dar maziuke teks po truputi jam pratinti prie darzelio. Mes viska labai smulkiai paskaiciavom, iseis vos gala su galu sudurt, o kur dar reiks firmai dalimis grazint 10 000 plus 10 proc. uz kursus, o plius dar 4 men. kursai nuo 9 iki 17 val ir dar ,o  per ta laika jokiu pajamu. Ir dar sutartis, pasak mano teisininko nieko gero nezadanti, pasirodo ji labai dviprasmiska, viena vertus suranda darba, kita neprivalo, isigilinus i sutarti net baisu pasidare, jie ten uz nieko neatsako. Na zodziu ir labai norisi, greiciau pasprukt is cia, bet labai baisu.
Sutarty dar nurodyta, kad 6000 Lt maziausias, tai jie jai neras geriau, turesim vykt ir uz toki atlygi.

Sita firma darbina ir vyrus,nes jie turi ir statybine sriti,man siule ir vyrui paieskoti darbelio smile.gif Tik kai atidejau viska,tai daugiau ir nesidomejau.
O apie 10 000 tai nelabai supratau,as gal ka praziopsojau,tokiu sumu mano sutartyje nebuvo g.gif Kiek supratau tai jie tik ta paskola suteikia kol vyksta kursai kuria is norvegiskos algos ir atsiskaiciuos.O apie kursu apmokejima nieko nera,ten nebent jei nutrauki sutarti ir neisidarbini pusei metu....
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2010 01 14, 18:51)
Sita firma darbina ir vyrus,nes jie turi ir statybine sriti,man siule ir vyrui paieskoti darbelio smile.gif Tik kai atidejau viska,tai daugiau ir nesidomejau.
O apie 10 000 tai nelabai supratau,as gal ka praziopsojau,tokiu sumu mano sutartyje nebuvo g.gif Kiek supratau tai jie tik ta paskola suteikia kol vyksta kursai kuria is norvegiskos algos ir atsiskaiciuos.O apie kursu apmokejima nieko nera,ten nebent jei nutrauki sutarti ir neisidarbini pusei metu....


Tai va as pradzioj irgi praziosojau, bet kai parodziau sutarti pazystamui juristui, tai viska paaiskino. Tada pradejau gilinintis, detaliai viska isiaiskinau, sutarti tikrai nenurodyta kursu kaina, tik nurodyta kad jie ima 10 proc. nuo kursu sumos, o kai pasidomejau kokia vidutine kursu kaina pasake kad nuo 8 iki 10 000 Lt, ir juos reiks grazint per 6 men., is atlyginimo, o jei dar man nepatiks darbas, koki jie ras tai jiems liksiu skolinga ta suma. Tiesa jie suteikia ir paskola 1000, jei reikia ir ta grazint reiks per 6 men., bet tuo labiau kad jie negarantuoti kad suras uz tuos 9000, o jei tik uz 6000 Lt tai isvis bus nepragyvenama (cia man). Bet manau jei neturint seimos, tikrai drasiai galima bandyt.

Papildyta:
QUOTE(zydra30 @ 2010 01 14, 17:38)
norvegijoj gyvena mano vyro dedes du. buvom sveciuose kelis kart. kai kazkur vyksti is anglijos, dazniausiai viskas buna siek tiek pigiau, nei mes iprate. bet ne norvegijoj. ten tikrai labai brangu. ir maistas ir rubai ir pravaziavimas. nezinau kiek bustas, nuoma, bet manau nemazai.
nors 9000, neblogai.  tai iseitu 2500 svaru. angijoj, seseles panasiai tiek irgi uzdirba. bet kadangi mano vyras dirba taip pat. tai nieko, o jei tik is vieno atlyginimo gali butu tik tik. jei vyras ziures vaika, tai nereiks moket auklei arba uz darzeli. o jei vyras susiras darba, tai tada jau viskas tvarkoj.


Dar norejau zydra jusu pasiteiraut apie UK, radau tokia rimtoka firma Lietuvoj, kuri atstovauja tiesiogiai seneliu namams UK, jie jokio mokescio neima tik suveda mus su dardaviu. Situacija butu tokia: jei dardaviui tinka kandidatas ir kanditaui dardavys, patikrina jis kalbos zinias ir idarbina i tuos namus pradziai kaip assistent uz 6.5 svaro, per ta bandomaji laikotrapi tikrina tinkamuma ir tuo pat metu laukiama NMC registracijos, kuri kaip supratau trunka apie 6 men. ir tada perkelia dirbti jau nurse uz 11 svaru i kita darbo vieta. taip pat nori kad isipareigotu 1 metus darbuotojas dirbtu ten pat.
Idomi butu jusu nuomone, kaip ten gyvencios.
man visai patiko tokia schema, nors pasirode ir mazokas uzdarbis, bet bala jo nemate jai cia taip viskas sazininga.
Atsakyti
6.5 svaro, tai minimalus atlyginimas, na kaip nekvalifikuoto darbuotojo. po registacijos, 11sv, normaliai. nera daug, aisku galima ir daaugiau gauti, bet galbut pradziai, tiems metams. pasidomekit kokie seneliu namai, aisku nieks jums visko nepasakys, bet daug maz, kiek lovu, kiek jums reiktu apziureti.manu kokie 4-5 yra normalu, i diena, daugiau jau per sunku. nes reiks jiems daryti viska, rengti, keisti, maitinti. isivaizduokit pamaitinti 6 per vienus pietus, nera taip lengva. as esu dirbus seneliu namuose, kol laukiau licenzijos, daugiau su suaugusiais neteko, esu vaiku. tai man buvo neblogai, nes dirbdavau per agentura ir man mokedavo daugiau. tokia jau tvarka, agentura moka daugiau, nei darboviete savo darbuotojams. jei tik noresit, su agentura visada galima susitart :0. aiksu velgi yra ir privalumu ir ne. beje kur butu seneliu namai, mieste ar kur, nes nuo to priklausys, kiek jums kainuos busto nuoma. londone aisku viskas daug brangiau. as gyvenu londone sad.gif
metai praies greit. licenzija, gal ir greiciau sutvarkys, pati galesit jiems skambinti ir klausti. klauskit kiek reikia, atsakysiu. isivaizduoju, kad nera lengva isvykti. as tada vykau viena, neturejau dar seimos. o ir nesiruosiau uzsiimti jokiu rimtu darbu, reikejo prasiblaskyti, uzsirasiau i koledza, maniau pasimokysiu, pagyvensiu koki pusmeti ir grisiu. praejo 8 metai...
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2010 01 14, 22:14)
6.5 svaro, tai minimalus atlyginimas, na kaip nekvalifikuoto darbuotojo. po registacijos, 11sv, normaliai. nera daug, aisku galima ir daaugiau gauti, bet galbut pradziai, tiems metams. pasidomekit kokie seneliu namai, aisku nieks jums visko nepasakys, bet daug maz, kiek lovu, kiek jums reiktu apziureti.manu kokie 4-5 yra normalu, i diena, daugiau jau per sunku. nes reiks jiems daryti viska, rengti, keisti, maitinti. isivaizduokit pamaitinti 6 per  vienus pietus, nera taip lengva. as esu dirbus seneliu namuose, kol laukiau licenzijos, daugiau su suaugusiais neteko, esu vaiku. tai man buvo neblogai, nes dirbdavau per agentura ir man mokedavo daugiau. tokia jau tvarka, agentura moka daugiau, nei darboviete savo darbuotojams. jei tik noresit, su agentura visada galima susitart :0. aiksu velgi yra ir privalumu ir ne. beje kur butu seneliu namai, mieste ar kur, nes nuo to priklausys, kiek jums kainuos busto nuoma. londone aisku viskas daug brangiau. as gyvenu londone sad.gif
metai praies greit. licenzija, gal ir greiciau sutvarkys, pati galesit jiems skambinti ir klausti. klauskit kiek reikia, atsakysiu. isivaizduoju, kad nera lengva isvykti. as tada vykau viena, neturejau dar seimos. o ir nesiruosiau uzsiimti jokiu rimtu darbu, reikejo prasiblaskyti, uzsirasiau i koledza, maniau pasimokysiu, pagyvensiu koki pusmeti ir grisiu. praejo 8 metai...

Labai dekoju uz informacija, tuomet gal bandysiu siusti CV, nes tik po to teks sukontaktuot su vadinamu dardaviu, ta firma tikslai nezino ar jis pats atvyks, ar telefonu teks bendraut. Pokalbio metu jis viska paaskina ir pats isiklausineja, tuomet manau ir isitikinsiu kokia ta mano English, nes nuo to ir priklausys ar priims i darba.
Bet man keisciausia tai kodel jis pradziai darbina vienuose seneliu namuose kazkuriam laikotrapiui, o paskui kai gauni licenzija i kitus, cia kazkoks keistumas. reiks bandyt jo isklaust.
Dar karta dekui.
Atsakyti
QUOTE(gitute79 @ 2010 01 15, 13:29)
Bet man keisciausia tai kodel jis pradziai darbina vienuose seneliu namuose kazkuriam laikotrapiui, o paskui kai gauni licenzija i kitus, cia kazkoks keistumas. reiks bandyt jo isklaust.
Dar karta dekui.

gal kartais tiems seneliu namams seseliu nereik. nors kiek zinau cia tvarka, tai visada visiems ju reikia smile.gif galbut agentura turi geresni kontrakta su kitais, kai atveda jiems registruota sesele. nebijok, nera anglijoj taip blogai seselems su darbais, jei anglu nera prasta, tai darbu visada yra. pati galit paziuret internete, kiek skelbimu. sekmes.
Atsakyti
Zydra,o kokiam tu cia skyriuje Santariskese dirbai?As ten dirbu reanimacijoje,tai net idomu pasidare kur cia tokia tvarka musu ligoninej blink.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif ar sunku surasti slaugytojos darbą Lietuvoje iš karto po kolegijos?
aš dabar 3 kurse,tai pasidarė labai įdomu ,kokie šansai iš karto rasti darbą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 15 sausio 2010 - 21:53
Oaze,manau,kad labai priklauso kokia specializacija pas tave ir kiek turi noro dirbti sunkiai mirksiukas.gif I mano skyriu ateina dirbt ka tik baigusios kolegija ir kurios tikrai nori ismoksta ir dirba.Nors dabar jaunimas visai kitoks,nei kai as darbinausi.Nenori sunkiai dirbti,isivaizduoja,kad ateina viska mokedamos su teorinem ziniom.Atlikinejat gi praktikas,tai pasidomek gal kur darbelio yra,jei gerai save pateiksi per praktika,visada tokiai merginai pirmiausia pasiulys dirbti,nei atejusiai is gatves.Pas mus labai daug praktikanciu buna per metus,bet patikek,tik vienai ar dviem galima pasiulyt pabandyt dirbt.Taip kad sekmes,geros motyvacijos,sveikatos ir gausi darbeli mirksiukas.gif
Papildyta:
As pati pradejau dirbti dar besimokydama paskutiniam kurse.Atlikinejau praktika ir pasiule pusmeti iki baigimo padirbeti slaugytojos padejeja,o kai gavau diploma iskart perejau i slaugytojas ir jau 5 metai dirbu.
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2010 01 15, 23:52)
Mergaitės 4u.gif ar sunku surasti slaugytojos darbą Lietuvoje iš karto po kolegijos?
aš dabar 3 kurse,tai pasidarė labai įdomu ,kokie šansai iš karto rasti darbą ax.gif

Viskas imanoma,tiesiog reikia uzkalusti vyr slaugytoju kai einate i praktikas ir aisku gerai uzsirekomenduoti. Nes tikrai galiu pritarti slaugutei,kad tik vienetai netingi dirbti ir darba atlieka saziningai ax.gif
Atsakyti
kur visos pasislepet unsure.gif
Atsakyti