Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrosios praktikos slauga

Niu tai tada ciki, bet kokiu atveju vistiek sekmes smile.gif
As kol kas irgi grizau sau ramiai i skyriu budejimais, tai dabar apie nieka ir nenoriu galvot, kol mazge dar maza. Tikiuosi, cia musu neuzdarys ligonines greitai biggrin.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Gitute,tau sekmes darbelyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniege_s: 28 vasario 2010 - 08:19
sekmes didziausios:)
Atsakyti
Labas mergaites, senai bebuvau pas jus uzsukus blush2.gif
tai vaikas serga ir serga,tai virusai visokie, o dar GERL pripaise, o dar paskutines dieneles darbelyje - jau nuo balandzio uzsidaro musu skyrius, tai taip liudna, viskas i kruva susidejo verysad.gif
norejau paklausti - gal kas dirba dializiu skyriuje, ar turi pazistamu ten dirbanciu? yra sansas man iseit i dializes dirbti, idomu butu suzinot, ar labai sunkus ten darbas( jauciu po operacines ir reanimacijos nebus sunkesnis nei tuose skyriuose), ir kiek kazin ten slaugytojos uzdirba? Siandien bandysiu skambinti, tai laikykit mergytes kumscius, kad pasisektu mirksiukas.gif
jei kas turit kokios info kas - pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2010 03 17, 12:33)
Labas mergaites, senai bebuvau pas jus uzsukus blush2.gif
tai vaikas serga ir serga,tai virusai visokie, o dar GERL pripaise,  o dar paskutines dieneles darbelyje - jau nuo balandzio uzsidaro musu skyrius, tai taip liudna, viskas i kruva susidejo verysad.gif
norejau paklausti - gal kas dirba dializiu skyriuje, ar turi pazistamu ten dirbanciu? yra sansas man iseit i dializes dirbti, idomu butu suzinot, ar labai sunkus ten darbas( jauciu po operacines ir reanimacijos nebus sunkesnis nei tuose skyriuose), ir kiek kazin ten slaugytojos uzdirba? Siandien bandysiu skambinti, tai laikykit mergytes kumscius, kad pasisektu mirksiukas.gif
jei kas turit kokios info kas - pasidalinkit mirksiukas.gif

Labas,
linkiu tau kuo dideliausios sekmes,manau kad tau ten sunku neturetu buti,na tik aparatura siek tiek kita,bet ten net pacientai ismoksta ja naudotis.O i kokia ligonine bandysi ilysti? O jusu nebande kaskur idarbinti...kai atleisdinejo...?
Atsakyti
QUOTE(sniege_s @ 2010 03 17, 17:40)
Labas,
linkiu tau kuo dideliausios sekmes,manau kad tau ten sunku neturetu buti,na tik aparatura siek tiek kita,bet ten net pacientai ismoksta ja naudotis.O i kokia ligonine bandysi ilysti? O jusu nebande kaskur idarbinti...kai atleisdinejo...?

musu ligoninej privatininkas kuriasi, o kai atleidinejo - niekam darbo nepasiule. Na man pasiule i dializes...tai dabar mastau. Ryt vaziuoju pas darbdavius - pasiziureti kas ten kaip
Atsakyti
QUOTE(gintute.j @ 2010 03 17, 20:28)
musu ligoninej privatininkas kuriasi, o kai atleidinejo - niekam darbo nepasiule. Na man pasiule i dializes...tai dabar mastau. Ryt vaziuoju pas darbdavius - pasiziureti kas ten kaip

viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ziuriu ir as vis per darbus reciau ilendu paplepeti, matau ta musu sveikatos reforma paliete cia koleges, Ir as noreciau palinketi dideliausios sekmes gintutei, ir aciu jums uz palinkejimus. O del Hemodializiu galeciau pasakyti, kad darbelis nera fiziskai sunkus, keletas kolegiu is mano skyriaus isejo ir labai patenkintos, svarbiausia cia pasirodo gebejimas susitvarkyti su venom, nes sake kad pas tuos ligoniukus jos buna problemines, o plius jei dirbta reanimacijoj tai tikrai problemu nebus ir del apatraturos.
Bet man tai labai smalsu, kaip cia su tuo atleidimu mamoms auginanacioms vaikucius iki 3 metu, juk pagal darbo kodeksa isvis negali atleisti, nebent istaiga likviduojama.
Domiuosi, nes musu istaiga zada sujungti ir iteikti visiems atleidimo lapelius, o paskui vel priimti, tik turbut jau neaisku ka.
O kaip tau Sniege baigesi tie konkursai?
Atsakyti
QUOTE(gitute79 @ 2010 03 19, 12:00)
Sveikutes,
Ziuriu ir as vis per darbus reciau ilendu paplepeti, matau ta musu sveikatos reforma paliete cia koleges, Ir as noreciau palinketi dideliausios sekmes gintutei, ir aciu jums uz palinkejimus. O del Hemodializiu galeciau pasakyti, kad darbelis nera fiziskai sunkus, keletas kolegiu is mano skyriaus isejo ir labai patenkintos, svarbiausia cia pasirodo gebejimas susitvarkyti su venom, nes sake kad pas tuos ligoniukus jos buna problemines,  o plius jei dirbta reanimacijoj tai tikrai problemu nebus ir del apatraturos.
Bet man tai labai smalsu, kaip cia su tuo atleidimu mamoms auginanacioms vaikucius iki 3 metu, juk pagal darbo kodeksa isvis negali atleisti, nebent istaiga likviduojama.
Domiuosi, nes musu istaiga zada sujungti ir iteikti visiems atleidimo lapelius, o paskui vel priimti, tik turbut jau neaisku ka.
O kaip tau Sniege baigesi tie konkursai?

o man atidejo viska iki balandzio men. Tai gal dar paskambins ax.gif
Atsakyti
Ai gi tiksliai, as kazkaip visai pasiklydau laike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitute79 @ 2010 03 19, 21:49)
Ai gi tiksliai, as kazkaip visai pasiklydau laike smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes sesutes smile.gif
apsilankau kaip tas jaunas menulis cia biggrin.gif
kaip visoms sekasi? smile.gif
Atsakyti